Wyjątkowy anielski horoskop na październik 2018

Wszystko we Wszechświecie jest wibracją. Każdy dzień, miesiąc, rok niesie ze sobą określoną częstotliwość, każda liczba ma określoną frekwencję, Anioły także są energiami czy też cechami Boga/Źródła. W tym miesiącu przygotowałam dla Was wyjątkowy anielski horoskop*, pokazujący jakie energie będą przyświecać każdej drodze życia oraz jaki Patron będzie wspierał Was w tym miesiącu. Wezwij swojego Anioła zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Jak obliczyć drogę życia? Dodaj do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia, a sumę sprowadź do jedności. Wyjątkiem jest, kiedy suma wyniesie 28 lub 37 (wtedy droga życia to 10), 29 i 38 (droga życia – 11) oraz 39 i 48 (wtedy droga życia wynosi 12).

 

Droga życia 1: Archanioł Azrael

W zeszłym miesiącu nic Cię nie mogło powstrzymać od realizacji Twoich planów. Anioł Manifestacji pomagał Ci zmaterializować wszystko, o ile odważyłaś się działać. W tym miesiącu przyszedł czas na zmiany. Być może stoisz na rozdrożu. Zastanawiasz się, co teraz. Czy czujesz, że doszłaś do ściany?

 Stare schematy, ideały i związki transformują się, przybierając nową formę lub… odchodząc na zawsze. To może nie być dla Ciebie łatwy czas, ale Archanioł Azrael pomoże Ci przez to przejść.

Imię Azrael odznacza „pomoc od Boga” lub „Anioł Boży”. Pomaga przejść przez cierpienia, ale także jest odpowiedzialny za przenoszenie duszy z jednej sfery do drugiej po śmierci. Pociesza tych, którzy doświadczyli straty i pomaga połączyć się z ukochaną osobą, która już odeszła. 

Wezwij Archanioła Azraela, kiedy Ci kogoś brakuje, potrzebujesz wsparcia i pragniesz pomocy w przetransformowaniu tego, co stare i niepotrzebne w nowe i jakościowe.  

 

Droga życia 2: Archanioł Michael

Pamiętasz poprzedni miesiąc? Stare schematy mogły ulec transformacji. Musiałaś skonfrontować się ze swoim ego i połączyć z sercem. Teraz Archanioł Michael przybywa do Ciebie, żeby połączyć Cię z Twoją najgłębszą i jedyną prawdą. 

Możesz odczuwać brak zdecydowania, mimo że staniesz przed wyborami. Możesz mieć zaburzone poczucie bezpieczeństwa lub mieć problem z samooceną. Z jednej strony jest to typowe dla numerologicznej Dwójki, z drugiej zaś strony możesz czuć, że skoro wszystko, co do tej pory sądziłaś, jest nieprawdą, to co nią jest?  W tym miesiącu możesz mierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi relacji z poprzednich wcieleń – zarówno tych rodzinnych, jak i biznesowych. Archanioł Michael pomoże Ci oczyścić karmę i da Ci siłę do podejmowania pozytywnych działań w obronie samej siebie i rozwiązania konfliktów. Chociaż może się wydawać, że to nie będzie łatwy miesiąc, w rezultacie wydarzą się wspaniałe rzeczy, które zaprocentują na przyszłość. 

Archanioł Michael jest obrońcą żywiołu ognia. Daje siłę i ochronę oraz zachęca do zmian życiowych, potrzebnych do duchowego rozwoju. Jeżeli czujesz się zagrożona lub się boisz, nie wahaj się poprosić Archanioła Michaela o pomoc. 

 

Droga życia 3: Anioł Cierpliwości

Czym jest cierpliwość? Cierpliwość jest stanem spokoju umysłu i kontrolowania emocji, kiedy stajemy wobec sytuacji, która skłania nas do reagowania w sposób impulsywny. To stan bycia tu i teraz, zanim emocje wezmą górę i skłonią nas do zrobienia czegoś, czego możemy potem żałować.  

W tym miesiącu Twoja cierpliwość może zostać wystawiona na próbę. Wszystko, co Cię denerwuje, frustruje i co normalnie omijasz szerokim łukiem, może Ciebie spotkać i testować Cię pod kątem cierpliwości. Mogą to być opóźnienia w podróży lub problemy w pracy, np. szef będzie chciał, żebyś wykonała projekt w tydzień, a normalnie robiłabyś go miesiąc. Niemiłe spotkania z różnymi ludźmi lub niezapowiedziana wizyta rodziny, za którą – delikatnie mówiąc – nie przepadasz. Wszystko, co jest dla Ciebie trudne do zniesienia, może się teraz pojawić. 

Anioł Cierpliwości pomoże Ci się z tym uporać. Doradza, że cierpliwość jest cnotą i wzywa do wiary, że wszystko jest tak, jak powinno być, ponieważ możesz osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia. Musisz być tylko cierpliwa i zachować wewnętrzny spokój. Wtedy wszystko się ułoży. 

 

Droga życia 4: Archanioł Rafael

We wrześniu mogłaś nie czuć się najlepiej. Stać na rozdrożu i zastanawiać się, co dalej. Październik będzie dla Ciebie cudownym czasem, w którym zostaną uzdrowione te aspekty Twojego życia, które powstrzymywały Cię od posuwania się naprzód. 

Kiedy uzdrowisz wszystkie rany, odkryjesz, że Twoje życie zaczyna poruszać się w nowych kierunkach, które wcześniej nawet nie pojawiały się w Twojej wyobraźni. Archanioł Rafael będzie towarzyszył Ci przez cały ten miesiąc, dlatego nie bój się poprosić go o uzdrowienie. 

Jest jednak jeden haczyk: podobnie, jak mówią lekarze podczas procesu leczenia, że kiedy jest gorzej, to jest lepiej, Ty także możesz doświadczyć fizycznych i psychicznych dolegliwości, które będą dla Ciebie osłabiające.  Może boleć Cię głowa, możesz czuć się zmęczona. W takich chwilach zwróć uwagę, czy nie trzymasz się kurczowo schematu, który musi zostać uzdrowiony. Może wciąż trzymasz się przeszłości, a ta musi odejść? Poproś Archanioła Rafaela o wsparcie, a na pewno Ci pomoże. 

Energia Archanioła Rafaela pojawia się także tam, gdzie potrzebna jest misja. Może zostałaś powołana do jakiejś misji, o której zawsze marzyłaś, ale bałaś się ją zrealizować? Październik jest na to najlepszym momentem!

 

Droga życia 5: Maria

Życie jest pełne cudów i pora, żebyś to dostrzegła. Maria przynosi energię matczyną, opiekuńczą, chroni i uspokaja, a także przytula, kiedy jest Ci źle. Październik jednak może przynieść Ci jakąś pozytywną wiadomość, wydarzenie lub cud, na który tak długo czekałaś. Może jakaś wymarzona podróż lub możliwość zorganizowania wystawy? Wszystko się może zdarzyć 😉 

 Karta ta nawołuje, żebyś dotarła do swojego wewnętrznego dziecka, otwórz się na radość, dostrzeż zieleń trawy, posmakuj ulubionych lodów, idź na plażę lub basen i taplaj się w wodzie, jak dziecko. Być może ostatnio traktowałaś życie zbyt poważnie i byłaś zbyt sceptyczna wobec siebie i innych. W tym miesiącu będziesz miała wiele powodów do radości i szczęścia, wystarczy, ze otworzysz swoje serce, a na pewno je dostrzeżesz. 

Bądź uważna na znaki.

 

Droga życia 6: Archanioł Raguel

Ten miesiąc może przynieść energię walki, zwłaszcza związanej z niesprawiedliwością. Możesz być wciągnięta w niesprawiedliwą sytuację lub mieć poczucie, że jesteś traktowana nie tak, jak chciałabyś być. Możesz czuć się niezrozumiana lub niewysłuchana przez swoich bliskich. Możesz także być zmuszona walczyć o swój punkt widzenia. 

Październik może przynieść Ci także konflikty w związku i brak równowagi w innych sferach życia. Archanioł Raguel przynosi Ci jednak światło uzdrowienia i nawołuje do tego, żebyś w tym miesiącu, zamiast walczyć, spojrzała na daną sytuację z szerszej perspektywy i znalazła w sobie współczucie oraz zrozumienie, że to, co się dzieje, nigdy nie jest przypadkowe. Zwróć uwagę nie na problemy, a na rozwiązania, jakie można podjąć, żeby uzdrowić daną sytuację.  

 

Droga życia 7: Archanioł Ariel

Podobnie, jak w zeszłym miesiącu, w tym będzie Ci patronował Archanioł Ariel. To będzie dla Ciebie aktywny miesiąc. Wiele projektów, planowanie eventów lub imprez, ewentualnie konieczność przebywania w dużej grupie ludzi lub praca w grupie będzie na wokandzie. Jednocześnie, mimo że dookoła Ciebie może pojawić się wiele ludzi, możesz poczuć się wyobcowana lub sama próbować się wycofać np. ze spotkań rodzinnych, ponieważ możesz czuć nadmiar bodźców dookoła. Dla Ciebie, jako numerologicznej Siódemki, to dosyć naturalny stan (siódemki to z reguły introwertycy, ale o magnetycznej osobowości, która przyciąga ludzi), jednak w tym miesiącu możesz odczuć to bardziej niż zwykle. 

W październiku będzie patronował Ci Archanioł Ariel, mocno połączony z naturą i światem zwierząt. Ty także powinnaś działać na rzecz środowiska lub przebywać na łonie natury i złapać kontakt ze zwierzętami. Może przybłąka się do Ciebie niechciany kotek albo dostaniesz okazję do pracy jako wolontariusz w fundacji charytatywnej albo zechcesz dołączyć do grupy, która działa na rzecz natury. Nie odmawiaj pomocy. 

Październik będzie dla Ciebie aktywny i inspirujący. Zwróć uwagę na ptaki. Jeżeli w Twoim otoczeniu wciąż pojawia się ten sam, może przynieść dla Ciebie wiadomość.

 

Droga życia 8: Archanioł Jeremiel

W zeszłym miesiącu patronował Ci Archanioł Chamuel i prosił, żeby wszystkie Twoje działania były prosto z serca. Żebyś popatrzyła na siebie i innych z miłością. W tym miesiącu, mimo że na zewnątrz wszystko będzie w porządku, w środku możesz czuć, że droga, którą kroczysz przez życie nie jest tą właściwą. Możesz mierzyć się z negatywnymi emocjami oraz wykazywać oceniającą postawę wobec siebie i innych. Jednak Archanioł Jeremiel pomoże Ci spojrzeć na każdą sytuację z szerszej perspektywy. Dzięki temu zobaczysz, jakie schematy przestały funkcjonować i co powinno się zmienić, żebyś czuła, że Twoja droga życia jest tą właściwą.

Ponownie będziesz miała okazję zajrzeć głęboko do swojego serca i otworzyć się na współczucie. Poproś Archanioła Jeremiela, żeby pomógł Ci otworzyć czakrę serca, a Twoja miłość, którą obdarzasz swoich bliskich, rozszerzy się także na innych ludzi i inne działalności. 

Masz w sobie wielką wrażliwość i chęć pracy dla najwyższego dobra wszystkich osób. Wykorzystaj ten miesiąc na przemyślenia i pracę nad sobą, a zaprocentuje to w przyszłości.

 

Droga życia 9: Archanioł Zadkiel

Październik może nie być dla Ciebie łatwy. Możesz czuć złość w stosunku do siebie lub innych, możesz uwikłać się w konfliktowe sytuacje, które będą miały podłoże w poprzednich wcieleniach lub już jesteś w takiej relacji, a teraz będziesz chciała ją rozwiązać. Możesz też mierzyć się z własnym ego i skonfrontować to, co mówi Twoja głowa i rozsądek, a co podpowiada serce. 

Dlatego w tym miesiącu patronował Ci będzie Archanioł Zadkiel, który pomoże Ci znaleźć przebaczenie oraz oczyścić lub znaleźć rozwiązanie na problemy. Pomoże przemienić negatywne emocje w pozytywne i zobaczyć sytuację z szerszej perspektywy. Stare schematy pójdą w zapomnienie i zaczniesz budować nowy rozdział, zgodnie z energią, którą emanujesz.

Wezwij Archanioła Zadkiela i otaczaj się fioletowym kolorem. Pozwoli Ci to otworzyć swoje serce, doda siły i odwagi, której będziesz potrzebować. Nie bądź dla siebie zbyt surowa, ponieważ jesteś wspierana i kochana w każdym etapie życia. 

 

Droga życia 10: Metatron

Przechodzisz proces inicjacji i oczyszczenia czakry splotu słonecznego, abyś mogła emitować więcej światła, które w sobie posiadasz. Co to właściwie znaczy? Październik będzie próbą dla wyrażania Twojej wewnętrznej mocy. Możesz mierzyć się z sytuacjami, kiedy będziesz musiała walczyć o władzę z innymi, rozwiązywać sytuacje prawne lub… dokonywać nadużyć, żeby odzyskać władzę. 

A jednak z pomocą przychodzi do Ciebie Metatron, czyli ten który służy Bogu. Anioł ten związany jest bezpośrednio z polem elektromagnetycznym oraz świętą geometrią. Może wpływać na urządzenia elektroniczne, ale też nasze własne pole. Wzmacnia i zakotwicza duchowe dary, które są w Tobie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będziesz mieć możliwość odblokować i zakotwiczyć Twoją moc oraz wykorzystać ją według głosu Twojego serca. 

Otwórz się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem drzewa życia.

 

Droga życia 11: Anioł Manifestacji

„Na początku było Słowo”. Ten biblijny cytat jest doskonałym przykładem na to, w jaki sposób działa manifestacja i prawo przyciągania. Myśli generują słowa, słowa generują wibracje, a te materializują się. 

W tym miesiącu Twoim patronem jest Anioł Manifestacji. Przyszedł czas na zmanifestowanie i zmaterializowanie tego, o czym już od dawna myślałaś. Nowa praca, dodatkowe pieniądze, dieta, a może całkowicie nowy styl życia? Październik będzie dla Ciebie czasem działania i pozwolenia na to, żeby rzeczy się zadziały. 

W zeszłym miesiącu mogłaś czuć się niesprawiedliwie oceniana. Unikaj teraz oceniania innych i nie bój się wyrażać swoich pragnień i realizować swoich pasji, bo być może właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby przemienić to, co zawsze było tylko w sferze Twoich marzeń w rzeczywistość. 

Pamiętaj, że pozytywne słowa niosą ze sobą znacznie więcej dobra, niż te negatywne. 

 

Droga życia 12: Archanioł Gabriel

Październik będzie dla Ciebie bardzo emocjonalny. Jako wyjątkowa Dwunastka, jesteś niezwykle wrażliwą i piękną Duszą o bogatej emocjonalności. W tym miesiącu możesz czuć się przytłoczona emocjonalnie, zmagać się z komunikacją lub dochodzisz właśnie do punktu, w którym wiesz, że jeszcze jedna rzecz i wybuchniesz. Jeżeli jesteś rodzicem, możesz mierzyć się z brakiem cierpliwości w stosunku do dzieci.

Dlatego w październiku patronował Ci będzie Archanioł Gabriel, Anioł komunikacji i emocji. Pomoże Ci przezwyciężyć Twoje emocje i wrócić do swojego serca – oczyścić je z wszelkich negatywności. Pomoże Ci zachować równowagę. 

Poświęć część czasu na czas tylko i wyłącznie dla siebie. Poczytaj książkę, namaluj obraz, posłuchaj muzyki, weź odprężającą kąpiel przy blasku świec. To na pewno pomoże Ci połączyć się z samą sobą i zachować spokój. 

 

 

*Talia kart anielskich została przygotowana przez Tanię Magdalenę i Alexandrę Gabriel.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: