Horoskop numerologiczny na lipiec 2018

W tym miesiącu, oprócz standardowej prognozy runicznej, znajdziesz też przesłanie od Aniołów w formie liczb. Możesz zapisać ją na karteczce i włożyć do portfela lub torebki, możesz z nią medytować, a przesłanie możesz powtarzać sobie każdego dnia. 

Przypomnienie, jak obliczyć drogę życia: Dodaj do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia i sprowadź je do jedności (wyjątek: kiedy suma daty urodzenia wynosi 28, drogą życia jest 10, jeżeli suma wynosi 29 lub 38, drogą życia jest 11, a kiedy suma wynosi 39 lub 48, to 12). 

Droga życia 1: GEBO

Gebo to runa równowagi pomiędzy dawaniem i braniem. Przypomina, że im więcej od siebie damy, tym więcej otrzymamy w zamian. Dotyczy to zwłaszcza Ciebie Jedynko, ponieważ masz w sobie wielki potencjał pozwalający Ci osiągnąć wszystkie cele, ale czasami niezależność i ego stawiają nad Tobą górę. Ważne jednak jest to, żebyś zwracała uwagę na innych ludzi, bo bez nich nie da się nic uzyskać.

W lipcu nie opuści Cię dobry nastrój, a energia będzie Cię rozpierać. Nastaw się na powodzenie i obfitość w każdej sferze życia, zwłaszcza w miłości. Jeżeli jesteś w związku, słuchaj rad swojego partnera, ponieważ, oprócz miłości, będzie się dzielił także swoją wiedzą i wsparciem, które mogą być dla Ciebie korzystne.

Liczba Anielska: 68

Pamiętaj, że Duch stanowi źródło Twojego dochodu. Martwienie się nie pomaga Twojej sytuacji finansowej, ale modlitwa zawsze wspiera każdą część Twojego życia. 

 

Droga życia 2: DAGAZ

Jesteś teraz pod opieką światła i tylko dobre rzeczy mogą się przytrafić. Dagaz jest runą nowych możliwości, pokazuje, że jeżeli jest się wiernym sobie, nie może stać się nic złego. Ten miesiąc to czas radykalnych zmian niekoniecznie z przewidywanym wynikiem, ale korzystnych. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek przeszkody, zdołasz im zapobiec, bo runa ta daje zdolność przewidywania.

Możesz wyruszyć w podróż, założyć firmę lub czeka Cię przyjemna niespodzianka (może wygrana w totka?). W pracy i związku pomyślny czas. Wykorzystaj to i ciesz się chwilą.

Liczba Anielska: 951

Zmień swoje myśli odnośnie pracy zawodowej tak, byś mógł ujrzeć dobroć i miłość wewnątrz wszystkich i wszystkiego. Twoje pozytywne nastawienie pomaga Ci wkroczyć na drogę Twojego boskiego celu życiowego.

 

Droga życia 3: JERA

W poprzednich miesiącach pracowałaś wytrwale na swój sukces, zasiewałaś plony. W lipcu nadszedł czas na efekty. Doceń to, co masz i czekaj na zebranie plonów. Teraz jest najlepszy moment na odpoczynek i urlop.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jednak jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

W miłości utrwalenie związku, a jeżeli wciąż jej szukasz – możliwy nowy związek

Liczba Anielska: 206

Twoje modlitwy oraz wiara w pełni spierają Ciebie i Twoje materialne potrzeby. Przemień wszelkie zmartwienia w modlitwy i otwórz się, aby przyjąć odpowiedzi na nie.

 

Droga życia 4: TIWAZ ODWR.

Tiwaz to runa, która pokazuje sposób działania w otaczającym nas świecie. Jest runą konsekwencji, pracy i opiekuje się wszystkimi niezdecydowanymi. W tym miesiącu jednak, droga Czwórko, pojawiła się dla Ciebie w pozycji odwróconej. Powinnaś więc uważać na zamęt i chaos, które mogą opanować Twoją głowę. 

Bądź ostrożna za kierownicą i na ulicy, ponieważ Tiwaz ostrzega przed wypadkami. W pracy uważaj na nieuczciwych kontrahentów, nadużycia, ale także zwróć uwagę na to, czy Ty sama w jakiś sposób nie naginasz zasad – jeżeli tak, choćby to było najmniejsze przewinienie, na pewno nie zostanie to bez odpowiedzi. Nie inwestuj też w tym miesiącu w nic wartościowego.

Skup się na wytrwałej pracy, zachowuj pozytywne myśli, a miesiąc ten szybko przepłynie.

Liczba Anielska: 6

Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność Twoich próśb błagalnych. Na szczęście Aniołowie mogą odpowiadać na Twoje modlitwy, jeśli poprosisz je o to. 

 

Droga życia 5: RAIDHO

Teraz jest najlepszy czas na podjęcie działania w jakiejkolwiek sferze życia. Runa Raidho pragnie Ci uświadomić, że to Ty kierujesz swoim życiem, a nie odwrotnie, dlatego nie wahaj się i zacznij realizować swoje plany i zadania, a zwłaszcza te, które odkładasz na później.

W Twojej karierze zapowiadają się pomyślne zmiany, być może podróże służbowe i nowe transakcje. Przypływ finansowy. Jeżeli planujesz wyjazd, lipiec będzie najlepszym czasem na to.

Jeżeli jesteś w związku, miesiąc ten będzie bardzo pomyślny – uczucia się rozwiną, może nawet przejdą na kolejny etap. Jeżeli zaś poszukujesz miłości, rozglądaj się. Być może czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Liczba Anielska: 498

Aniołowie w pełni wspierają Ciebie oraz Twoją duchowo ukierunkowaną pracę zawodową.

 

Droga życia 6: ANSUZ

Lipiec upłynie Ci pod wibracją niezwykle wdzięcznej runy Ansuz. Inspiracja, intelekt, dyplomacja, zdrowy rozsądek – tego Ci nie zabraknie. W tym miesiącu możesz liczyć na poprawę sytuacji materialnej i powodzenie w pracy, zwłaszcza jeżeli wykonujesz ją z pasją. Twój instynkt Ciebie nie zawiedzie.

W związku spokój, zrozumienie i możliwość zawarcia zgodnego i szczęśliwego związku.

Liczba Anielska: 343

Twoje duchowe praktyki oraz poświęcenie przyciągnęły pomoc i przewodnictwo wielu godnych zaufania Aniołów, Archaniołów i wniebowstąpionych Mistrzów.

 

Droga życia 7: EHWAZ

Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Jako numerologiczna Siódemka, jesteś introwertyczna, ale jednak w tym miesiącu postaw na współpracę, bo to właśnie dzięki ludziom Twój sukces jest możliwy. Miesiąc ten dostarczy Ci wielu emocji i okazji do ruchu.

Lipiec zapowiada się bardzo pomyślnie, tak w partnerstwie, jak i w biznesie. Może też czekać Ciebie służbowy wyjazd, nowa dobra praca lub objęcie kierowniczego stanowiska.

Pamiętaj, że dzięki pogodzie ducha, przysporzysz sobie dobrych przyjaciół.

Liczba Anielska: 424

Aniołowie pomagają Ci umocnić Twoją wiarę, ponieważ wiedzą, że pozytywne nastawienie udoskonali rezultat tej sytuacji.

 

Droga życia 8: FEHU

Przygotuj się na spełnienie, sukces materialny lub nowy, lepszy początek. Runa Fehu pokazuje, że miesiąc ten będzie dla Ciebie bogaty, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej. Określ swoje prawdziwe potrzeby i ciesz się dobrobytem.

W pracy możliwość rozwoju, kreatywności. Być może dostaniesz premię lub podwyżkę.

W miłości powodzenie. Jeżeli planujesz dziecko, runa Fehu może Ci pomóc w szczęśliwym poczęciu.

Liczba Anielska: 139

Wizualizuj siebie jako szczęśliwą osobę na ścieżce swojej boskiej misji życiowej. Trwaj dalej w modlitwach i rozmowach z wniebowstąpionymi Mistrzami. Oni są tutaj, aby wesprzeć Cię w Twojej misji.

 

Droga życia 9: ALGIZ ODWR.

Nadszedł czas na przystopowanie, bo Algiz w pozycji odwróconej sugeruje, że powinnaś być teraz bardzo ostrożna praktycznie w każdej sferze życia. Możesz czuć rozkojarzenie, lęk, depresję, ale nie martw się – nic nie trwa wiecznie.

W finansach uważaj na kradzież lub oszustwo. W pracy możesz czuć się wykorzystana lub zaatakowana.

W związku możesz czuć zazdrość.

Liczba Anielska: 202

Bóg pomaga Ci zwiększyć Twoją wiarę, gdyż dzięki niej wszystko jest możliwe. 

 

Droga życia 10: EIHWAZ ODWR.

Stoisz na rozdrożu i brakuje Ci wytrwałości w dążeniu do celu. W tym miesiącu możesz czuć smutek, zwątpienie i rezygnację, możesz popaść w chwilowe stany depresyjne. To wszystko za sprawą odwróconej runy Eihwaz, która chce przestrzec Cię przed niebezpieczeństwem złego samopoczucia, w wyniku którego możesz poczynić nieodpowiedzialne kroki. 

Jeżeli chcesz coś osiągnąć, choćby to była najmniejsza błahostka, nie poddawaj się i realizuj to, co zaplanowałaś. Runa ta pomaga sięgnąć gwiazd, wystarczy tylko uwierzyć.

Liczba Anielska: 269

Masz pełne wsparcie i wszystkie Twoje materialne potrzeby są zaspokajane, ponieważ poświęcasz się pracy nad swoim boskim celem życiowym.

 

Droga życia 11: EHWAZ

Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają, zwłaszcza, że jako Jedenastka lubisz rządzić i chcesz wychodzić przed szereg. Postaw na współpracę, bo to ludzie są wyznacznikiem Twojego sukcesu. 

Lipiec zapowiada się bardzo pomyślnie, tak w partnerstwie, jak i w biznesie. Może też czekać Ciebie służbowy wyjazd, nowa dobra praca lub objęcie kierowniczego stanowiska. Miesiąc ten dostarczy Ci wielu emocji i okazji do ruchu.

Pamiętaj, że dzięki pogodzie ducha, przysporzysz sobie dobrych przyjaciół.

Liczba Anielska: 276

Gratulacje! Twoja wiara oraz zdecydowane działania skierowały Cię wprost na dobrą drogę do poprawienia swoich warunków życiowych. 

 

Droga życia 12: DAGAZ

Jesteś teraz pod opieką światła i tylko dobre rzeczy mogą się przytrafić. Dagaz jest runą nowych możliwości, pokazuje, że jeżeli jest się wiernym sobie, nie może stać się nic złego. Ten miesiąc to czas radykalnych zmian niekoniecznie z przewidywanym wynikiem, ale korzystnych. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek przeszkody, zdołasz im zapobiec, bo runa ta daje zdolność przewidywania.

Możesz wyruszyć w podróż, założyć firmę lub czeka Cię przyjemna niespodzianka (może wygrana w totka?). W pracy i związku pomyślny czas. Wykorzystaj to i ciesz się chwilą.

Liczba Anielska: 732

Ufaj, że dokładnie słyszysz boskie przewodnictwo od wniebowstąpionych Mistrzów.

 

***

Liczby Anielskie pochodzą z książki dr Doreen Virtue, „Anielskie Liczby. Przewodnik”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: