Horoskop numerologiczny na czerwiec 2018

Droga życia 1: EHWAZ

Ehwaz

Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Jako numerologiczna jedynka, jesteś bardzo niezależna i możesz być Zosią Samosią, ale jednak w czerwcu postaw na współpracę, bo to właśnie dzięki ludziom Twój sukces jest możliwy. Miesiąc ten dostarczy Ci wielu emocji i okazji do ruchu.

Miesiąc ten zapowiada się bardzo pomyślnie, tak w partnerstwie, jak i w biznesie. Może też czekać Ciebie służbowy wyjazd, nowa dobra praca lub objęcie kierowniczego stanowiska.

Pamiętaj, że dzięki pogodzie ducha, przysporzysz sobie dobrych przyjaciół.

 

Droga życia 2: ALGIZ

algiz

Możesz teraz liczyć na opiekę sił wyższych. Los Ci sprzyja. To bardzo dobry czas na rozwiązywanie wszelkich problemów, pojednanie w konfliktach, rozwijanie mocy wewnętrznej i odkrywanie nowych zdolności. Postaraj się w tym miesiącu mniej energii poświęcić energii pieniądza, a więcej duchowi i kontaktowi z naturą.

W pracy bezpieczeństwo i dobrobyt. Nadzieja na rozwiązanie problemów.

W związku rozkwitająca miłość lub szansa na dobrego, kochającego partnera. Możliwe nowe przyjaźnie.

 

Droga życia 3: LAGUZ

laguz

Ten miesiąc przyniesie Ci wspaniałe wibracje runy Laguz, pomagającej w pracy z podświadomością i intuicją. Wskazuje na możliwe podróże zagraniczne.

W finansach możliwy przypływ lub odpływ – jeżeli zyskujesz, możesz teraz stracić, jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę. Runa ta zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz w odpowiedniej chwili.

W podróży możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, który wprowadzi Cię w kolejny etap rozwoju osobowości.

W partnerstwie masz szansę spotkać swoją dawną miłość.

 

Droga życia 4: WUNJO

wunjo

Runa Wunjo znana jest jako runa szczęścia, optymizmu, dobrego samopoczucia. I tak też powinien upłynąć Ci nadchodzący miesiąc. Wspomaga zdrowie oraz kondycję psychiczną.

W życiu zawodowym i osobistym harmonia. Nie będzie teraz żadnych przeszkód w podążaniu do celu, będziesz mieć także możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym, możesz poprowadzić bliskich (czy to w domu, czy w pracy) do sukcesu.

Jeżeli poszukujesz miłości, być może niedługo nawiążesz bardzo interesującą znajomość.

Droga życia 5: BERKANO I NAUTHIZ ODWRÓCONA

Pierwszy raz piątkom pokazały się dwie runy – Berkano i Nauthiz, ale w pozycji odwróconej. Berkano zwiastuje zmiany na lepsze, pomyślność i rozkwit, jednak pod wpływem runy Nauthiz możesz odczuć brak nadziei, wiary, niechęć lub obojętność w stosunku do spraw, które nurtują Ciebie najbardziej. 

Możesz mieć w pracy bardzo dobre perspektywy, ale Twoja chęć niezależności, wolności i roztrzepanie mogą doprowadzić do utraty pracy lub konfliktu ze znajomymi. Chociaż pieniędzy Ci nie zabraknie, powinnaś teraz oszczędzać i nie szastać pieniędzmi. 

Czerwiec to najlepszy czas na rozpoczęcie nowego kursu i poszerzenie wiedzy, jednak Nauthiz nawołuje, żebyś nie zniechęcała się po pierwszych zajęciach, ponieważ wytrwałość i cierpliwość opłacą Ci się w przyszłości. 

 

Droga życia 6: JERA

jera

Przyszedł czas na zebranie plonów – efektów swojej wytrwałej pracy. Jeżeli dawałaś z siebie wszystko, poczyniłaś zdecydowane kroki, to właśnie w czerwcu zobaczysz efekty swoich działań.

Uważaj jednak na zdrowie. W ostatnich miesiącach mogłaś się przepracować, teraz pozwól sobie na odpoczynek, zwłaszcza, że czerwiec sprzyja urlopom.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Pod wibracją Jery małżeństwo będzie zgodne i trwałe. Jeżeli zaś wciąż szukasz miłości, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego.

 

Droga życia 7: PERTHRO

pertho

Los Ci sprzyja. W tym miesiącu możesz podejmować wszelkie ryzykowne przedsięwzięcia, a Twój wysiłek się opłaci. Rozwiążesz też wszystkie problemy, pod warunkiem, że wyciągnęłaś lekcję z błędów, które popełniłaś. Pamiętaj jednak, że tylko mając kontrolę nad własnym życiem i osiągając równowagę wewnętrzną, możesz w pełni cieszyć się tym, co masz.

W pracy początek nowej kariery lub awans. Czerwiec może zaskoczyć Cię niespodziewaną wygraną.

W miłości radość, planowanie przyszłości i nowe związki.

Czerwiec będzie dla Ciebie wspaniałym miesiącem, pełnym radości i szczęścia.

 

Droga życia 8: FEHU

fehu

Osiem to liczba obfitości, podobnie jak Fehu, więc możesz być pewna, że w tym miesiącu los się do Ciebie uśmiechnie. Nadszedł czas zebrania plonów za wykonaną pracę w przeszłości. Przygotuj się na spełnienie, sukces materialny lub nowy, lepszy początek. Runa Fehu pokazuje, że czerwiec będzie dla Ciebie bogaty, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej. Określ swoje prawdziwe potrzeby i ciesz się dobrobytem.

W pracy możliwość rozwoju, kreatywności. Być może dostaniesz premię lub podwyżkę.

W miłości powodzenie. Jeżeli planujesz dziecko, runa ta może Ci pomóc w szczęśliwym poczęciu

 

Droga życia 9: PERTHRO ODWRÓCONE

pertho

Perthro to runa losu, przypomina o prawie przyczyny i skutku i ujawnia to, co do tej pory było ukryte. W tym miesiącu wibracje nie będą dla Ciebie najbardziej korzystne, ponieważ runa ta pojawiła się w pozycji odwróconej. Zwróć uwagę, czy wokół Ciebie nie ma fałszywych przyjaciół, czy w Twoim związku wszystko układa się tak jak powinno. Zadbaj o swoje zdrowie. Nie powinnaś też spożywać nadmiernej ilości alkoholu, ponieważ może przynieść kłótnie i niesnaski. Poświęć ten miesiąc na podsumowanie całego roku, pozytywne rozwiązanie wszystkich konfliktowych sytuacji i naprawianie błędów.

W pracy przejściowe kłopoty, a w związku możliwy konflikt, który możesz załagodzić szczerością.

Droga życia 10: URUZ

uruz

Do realizacji marzeń potrzebna jest siła i runa Uruz Ci ją przyniesie. Czerwiec to pora na zmierzenie się z własnymi słabościami i zaakceptowanie ich. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, krocz własną drogą. Poświęć ten miesiąc na zwrócenie się ku naturze, uziemieniu. Wycisz się. Pojedź na wakacje, jeżeli możesz.

W pracy dzięki uporowi i spokojowi, stawisz czoło wszelkim przeszkodom, obawom i lękom. Będziesz mieć wielki wpływ na otoczenie, co jest dla Ciebie bardzo ważne.

W miłości mogą zdarzyć się nagłe, nieoczekiwane zwroty, jednak doprowadzą one do trwałego związku lub zmiany na lepsze.

 

Droga życia 11: KENAZ

kenaz

Kreatywność, dobre pomysły, energiczne działanie. Będziesz odczuwać chęć tworzenia, wprowadzania zmian. Czerwiec będzie dla Ciebie bardzo pozytywny. Nawet jeżeli wybierasz się na wakacje, zawsze znajdziesz coś kreatywnego do roboty. 

Być może zechcesz także wejść na wyższy poziom w swojej relacji partnerskiej – wspólnie zamieszkanie, zaręczyny, ślub albo dziecko? Z pewnością jednak między Wami będzie wiele erotycznej energii, która będzie musiała znaleźć ujście.  

Jeżeli masz problemy ze zdrowiem, w tym skórą, w tym miesiącu poczujesz poprawę, także ze względu na słońce i uzdrawiającą moc witaminy D. 

 

Droga życia 12: TIWAZ

tiwaz

Mimo że czerwiec to początek sezonu wakacyjnego, miesiąc ten będzie dla Ciebie pracowity. Stoisz w obliczu nowych wyzwań, które będą wymagały od Ciebie poświęcenia, jeżeli chcesz dojść do celu. Będąc wytrwałą i zdeterminowaną zwiększysz swoje dochody i pokonasz wszelkie trudności. Skup się na załatwieniu spraw urzędowych, ale staraj się też dobrze gospodarować swoją energią, żebyś pod koniec miesiąca nie podupadł na zdrowiu.

W pracy może Cię czekać nowy projekt lub awans. Musisz wykazać się jednak stanowczością, asertywnością i pomocą. Pamiętaj, że jako numerologicznej dwunastce najwięcej korzyści i satysfakcji przynosi Ci pomaganie innym i dawanie miłości i to właśnie dzięki pracy na rzecz innych ludzi/zwierząt otrzymasz nagrodę.

W miłości czerwiec przyniesie dużo namiętności.

2 myśli w temacie “Horoskop numerologiczny na czerwiec 2018

 1. Witaj Dario tu Dariusz 🤗 Wygląda na to że ten miesiąc będzie nareszcie ok

  Jestem po dużych zmianach I potrzebuje trochę stagnacji i odpoczynku

  W blogu i najnowszym wpisie o 4 piszesz trójki ☻ Ja też myślałem do tej pory ze jestem 3😂 nawet bardziej do mnie pasuje wrażliwość 😍

  pt., 1.06.2018, 8:28 AM użytkownik Mapa Przeznaczenia napisał:

  > mapaprzeznaczenia posted: „Droga życia 1: EHWAZ Ehwaz oznacza siłę, > prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. > Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować > lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Jako numerologiczna” >

  Polubienie

  1. Dziękuję za czujność, te trójki tak lubią być w centrum uwagi i są tak bardzo towarzyskie, że nawet wchodzą tam, gdzie impreza jest na cześć innych liczb 😉

   Dlatego właśnie numerologia karmiczna jest taka fajna, bo nie tylko droga życia mówi o danych predyspozycjach, ale także kod karmiczny, kod życiowy i matryca Pitagorasa, a więc ta wrażliwość może wynikać nie tylko z drogi życia, ale innych liczb w Twoim portrecie 😉

   Odpoczynek najważniejszy, najlepiej na łonie natury ❤

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: