Horoskop numerologiczny na maj 2018

Droga życia 1: EIHWAZ

Maj zapowiada się dla Ciebie wyśmienicie. Pokonasz wszelkie trudności, a problemy rozwiążą się na Twoją korzyść. Jeżeli szukasz, swojego życiowego celu, runa Eihwaz pomoże Ci go obrać. Pamiętaj, że tylko wytrwałość pomoże Ci osiągnąć to, czego pragniesz. 

Runa ta pokazuje także, że konieczne będzie przemyślenie pewnych spraw i wprowadzenie zmian w Twoim życiu. Czy to przedsięwzięcie, o którym mylisz, jest dla Ciebie właściwe? Czy pogląd na tę sprawę nie powinien zostać zweryfikowany? 

W zdrowiu pomyśle wyzdrowienie i regeneracja organizmu. 

W życiu zawodowym podpisanie umowy o pracę lub założenie własnej firmy. 

Droga życia 2: SOWILO

Wiosna w pełni, dlatego Ty też poczujesz przypływ nowych sił. Będzie rozpierała Cię pozytywna energia, dzięki której stawisz czoła wszystkim wyzwaniom tego miesiąca. Nic nie powinno stanąć Ci na drodze do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Wszystkie problemy zostaną przezwyciężone. Pamiętaj jednak, żeby w tym miesiącu się nie wahać. Sowilo to runa zdecydowanych osób.

W pracy czeka na Ciebie sukces. Nawet jeżeli napotkasz trudności, z łatwością im podołasz.

W miłości czeka Cię spełnienie uczuciowe. Może właśnie teraz poznasz tę właściwą osobę. 

Droga życia 3: WUNJO

Runa Wunjo znana jest jako runa szczęścia, optymizmu, dobrego samopoczucia, co dla Ciebie Trójko jest naturalnym stanem. I tak też powinien upłynąć Ci nadchodzący miesiąc. Wspomaga zdrowie oraz kondycję psychiczną.

W życiu zawodowym i osobistym harmonia. Nie będzie teraz żadnych przeszkód w podążaniu do celu, będziesz mieć także możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym, możesz poprowadzić bliskich (czy to w domu, czy w pracy) do sukcesu.

Jeżeli poszukujesz miłości, być może niedługo nawiążesz bardzo interesującą znajomość.

Droga życia 4: GEBO

Kwitnie bez, słońce świeci, chciałoby się poczuć miłość, zakochać. I to właśnie runa miłości będzie patronować Twojej wibracji – Gebo Towarzyszyć Ci będzie dobry nastrój, a energia będzie rozpierać, zwłaszcza seksualna. Staraj się jednak zachowywać równowagę pomiędzy dawaniem a braniem, żeby energia nie przechyliła się na jedną stronę.

W pracy nastaw się pracę zespołową.

W miłości maj przyniesie dużą namiętność i harmonijny związek. Możliwe są także zaręczyny. Planując ślub właśnie w tym miesiącu (mimo że nie ma „R”), związek powinien być stabilny, na czym Tobie Czwórko najbardziej zależy.

Droga życia 5: BERKANO ODWR

Nadszedł czas duchowych porządków. Runa Berkano symbolizuje narodziny i opiekę. Zawsze otoczy swoich podopiecznych matczynym ramieniem, co Ty, jako niezależna Piątka musisz zaakceptować i wesprzeć się na niej. Maj może nie być dla Ciebie łatwy – może ogarnąć Cię lęk, zwłaszcza o sprawy materialne. Może zbyt kurczowo trzymasz się starych schematów, które się już nie sprawdzają? Odrzuć nieprawdziwe koncepcje, uzbrój się w cierpliwość i poświęć ten miesiąc na pozbycie się tego, co złe oraz na oddanie się pod opiekę siłom wyższym.

Nie planuj żadnych inwestycji i bądź cierpliwa. Unikaj alkoholu i innych używek. Będziesz mieć teraz czas na przemyślenia i regenerację.

Droga życia 6: MANNAZ

Mannaz symbolizuje kreatywność, inteligencję, współpracę. Dlatego też maj to dla Ciebie najlepszy czas na podnoszenie swoich kwalifikacji, poznawanie siebie i wychodzenie do ludzi. Ten miesiąc nie będzie sprzyjał introwertykom.

W karierze czeka Cię awans, ale też trudniejsze zadanie, które będzie wymagało od Ciebie rozwinięcia swoich umiejętności, co Tobie, dążącej do spełnienia zawodowego przyniesie tylko korzyści. 

Jeżeli szykujesz się do ślubu, maj będzie najlepszym miesiącem na przygotowania. W związku dobry i opiekuńczy partner.

Droga życia 7: LAGUZ

Ten miesiąc przyniesie Ci wspaniałe wibracje runy Laguz, pomagającej w pracy z podświadomością i intuicją. Wskazuje na możliwe podróże zagraniczne.

W finansach możliwy przypływ lub odpływ – jeżeli zyskujesz, możesz teraz stracić, jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę. Runa ta zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz w odpowiedniej chwili, co dla Ciebie jako numerologicznej Siódemki w ogóle nie powinno sprawić kłopotu. 

W podróży możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, który wprowadzi Cię w kolejny etap rozwoju osobowości.

W partnerstwie masz szansę spotkać swoją dawną miłość.

Droga życia 8: KENAZ

Kreatywność, dobre pomysły, energiczne działanie. Będziesz odczuwać chęć tworzenia, wprowadzania zmian. Maj będzie dla Ciebie bardzo pozytywny. 

Być może zechcesz także wejść na wyższy poziom w swojej relacji partnerskiej – wspólnie zamieszkanie, zaręczyny, ślub albo dziecko? Z pewnością jednak między Wami będzie wiele erotycznej energii, która będzie musiała znaleźć ujście 😉 

Jeżeli masz problemy ze zdrowiem, w tym skórą, w tym miesiącu poczujesz poprawę.

Droga życia 9: EIHWAZ ODWR

Chaos, brak wytrwałości, niepewność – w tym miesiącu dokładnie to będzie Ci towarzyszyć. Symbolizuje to runa Eihwaz – silna, magiczna runa, która pomaga zajrzeć do ciemnej strony podświadomości, wydobyć ją na światło dzienne i pozbyć się schematów, które nie są już potrzebne. Tutaj pojawiła się w pozycji odwróconej, co oznacza, że właśnie to maj (akurat po pełni w skorpionie) będzie najlepszym czasem na pożegnanie z tym, co przeszkadza. Może być Ci ciężko, gdyż masz tendencje do zbytniego przywiązania się do kogoś lub czegoś, ale w dłuższym okresie przyniesie to korzyść.

W pracy pozorny sukces może przynieść niezadowolenie i przygnębienie.

W związku ograniczający partner, który będzie Ci szkodził. Jeżeli macie obecnie kryzys, możliwy rozwód.

Droga życia 10: KENAZ

Kreatywność, dobre pomysły, energiczne działanie. Będziesz odczuwać chęć tworzenia, wprowadzania zmian. Maj będzie dla Ciebie bardzo pozytywny. 

Być może zechcesz także wejść na wyższy poziom w swojej relacji partnerskiej – wspólnie zamieszkanie, zaręczyny, ślub albo dziecko? Z pewnością jednak między Wami będzie wiele erotycznej energii, która będzie musiała znaleźć ujście 😉 

Jeżeli masz problemy ze zdrowiem, w tym skórą, w tym miesiącu poczujesz poprawę. 

Droga życia 11: URUZ

Do realizacji marzeń potrzebna jest siła i runa Uruz Ci ją przyniesie. Maj to pora na zmierzenie się z własnymi słabościami i zaakceptowanie ich. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, krocz własną drogą. Poświęć ten miesiąc na zwrócenie się ku naturze, uziemieniu. Wycisz się. 

W pracy dzięki uporowi i spokoju, stawisz czoło wszelkim przeszkodom, obawom i lękom. Będziesz mieć wielki wpływ na otoczenie, co jest dla Ciebie bardzo ważne.

W miłości mogą zdarzyć się nagłe, nieoczekiwane zwroty, jednak doprowadzą one do trwałego związku lub zmiany na lepsze.

Droga życia 12: BERKANO ODWR

Podobnie, jak w przypadku Piątki, u Ciebie także nadszedł czas duchowych porządków. Runa Berkano symbolizuje narodziny i opiekę. Zawsze otoczy swoich podopiecznych matczynym ramieniem, a Ty potrzebujesz miłości i opieki jak nikt. Maj może nie być dla Ciebie łatwy – może ogarnąć Cię lęk, zwłaszcza o sprawy materialne. Może zbyt kurczowo trzymasz się starych schematów, które się już nie sprawdzają? Może zbyt wiele rzeczy idealizujesz? Odrzuć nieprawdziwe koncepcje, uzbrój się w cierpliwość i poświęć ten miesiąc na pozbycie się tego, co złe oraz na oddanie się pod opiekę siłom wyższym.

Nie planuj żadnych inwestycji i bądź cierpliwy. Unikaj alkoholu i innych używek. Będziesz mieć teraz czas na przemyślenia i regenerację.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: