Horoskop numerologiczny na kwiecień 2018

Droga życiowa 1: DAGAZ ODWR.

Chociaż Dagaz teoretycznie jest runą nieodwracalną, zwróć w tym miesiącu uwagę na swoje ego – to, z czym jako numerologiczna jedynka musisz mierzyć się najbardziej. Możesz odczuć strach, zamieszanie, zniechęcenie, a wszystkie sytuacje będziesz próbowała obrócić na swoją stronę, co może doprowadzić do egoizmu i samozadowolenia. Możliwe są manipulacje uczuciowe, szantaż emocjonalny i próba podstępnego wykorzystania sytuacji na swoją korzyść. Dagaz pokazuje, żebyś w tym miesiącu zatrzymała się, oceniła swoją własną postawę i zastanowiła się, co zrobić ze sobą, żeby Twoje życie stało się lepsze.

W pracy niczego nie rozpoczynaj. W finansach zachowaj ostrożność. Przeczekaj ten miesiąc, ale unikaj lenistwa.

Doceń to, co masz, idź na spacer z rodziną i ciesz się małymi rzeczami 🙂

 

Droga życiowa 2: THURISAZ

Zrobić mazurek czy babkę? Pójść do kina czy do teatru? Zrobić krok do przodu czy może się cofnąć i zacząć wszystko od nowa? Numerologiczna dwójka zawsze przeżywa dylematy i waha się, co zrobić. W tym miesiącu jednak będzie patronowała Ci runa Thurisaz, która mówi, że nadszedł czas na podsumowania, usunięcie tego, co Ci przeszkadza i zrobienie miejsca na nowe. Runa Thurisaz to najsilniejsza runa, która da Ci odwagę i determinację, niezbędne przy pokonywaniu wszelkich trudności.

Los Ci sprzyja i daje energię do zmian, wystarczy tylko pozbyć się lęku, że coś może się nie udać. W finansach stabilnie. Podobnie w pracy i związkach. Nie bój się ruszyć do przodu, zostawiając przeszłość za sobą.

 

Droga życiowa 3: EHWAZ

Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Jako numerologiczna trójka, lubisz otaczać się ludźmi, lubisz, kiedy coś się dzieje – kwiecień dostarczy Ci emocji i okazji do ruchu.

Miesiąc ten zapowiada się bardzo pomyślnie, tak w partnerstwie, jak i w biznesie. Może też czekać Ciebie służbowy wyjazd, nowa dobra praca lub objęcie kierowniczego stanowiska.

Pamiętaj, że dzięki pogodzie ducha, przysporzysz sobie dobrych przyjaciół.

 

Droga życiowa 4: FEHU

Zawsze dużo pracujesz i często możesz mieć wrażenie, że chociaż starasz się ze wszystkich sił, nie dostajesz tyle, ile dajesz od siebie. W tym miesiącu los się do Ciebie uśmiechnie. Nadszedł czas zebrania plonów za wykonaną pracę w przeszłości. Przygotuj się na spełnienie, sukces materialny lub nowy, lepszy początek. Runa Fehu pokazuje, że kwiecień będzie dla Ciebie bogaty, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej. Określ swoje prawdziwe potrzeby i ciesz się dobrobytem.

W pracy możliwość rozwoju, kreatywności. Być może dostaniesz premię lub podwyżkę.

W miłości powodzenie. Jeżeli planujesz dziecko, runa ta może Ci pomóc w szczęśliwym poczęciu

 

Droga życiowa 5: MANNAZ

Jako numerologiczna piątka, jesteś indywidualistką i wszystko chcesz sama. Samotna podróż autostopem to dla Ciebie betka, nie boisz się nowych wyzwań i stawiasz na rozwój osobisty. W kwietniu zwróć jednak uwagę na innych ludzi i współpracę, która pomoże Ci w rozwoju. Może Ciebie czekać trudniejsze zadanie, które przyczyni się do podniesienia Twoich kwalifikacji, jednak pamiętaj, żeby poprosić innych o pomoc.

Jeżeli przygotowujesz się do ślubu, kwiecień będzie idealnym czasem, żeby dopiąć wszystkie najpilniejsze kwestie. Partner będzie Cię bardzo wspierał.

Jeżeli szukasz miłości, właśnie w tym miesiącu możesz poznać opiekuńczą osobę, która ma za sobą przykre doświadczenia.

W pracy możliwy awans – będziesz z optymizmem patrzeć w przyszłość.

 

Droga życiowa 6: OTHALA

Kwiecień będzie dla Ciebie bardzo rodzinnym czasem, co – wg klasycznej numerologii – jest dla Ciebie najważniejsze. Będą pojawiały się zagadnienia korzeni, domu, spuścizny, fundamentów, budowania czegoś nowego dla rodziny.

Kwiecień to świetny czas na znalezienie nowej, dobrej pracy lub założenie firmy w domu lub z rodziną. Jeżeli chcesz zarejestrować własną działalność i zatrudnić pracowników, postaraj się zrobić jak najwięcej właśnie w tym miesiącu. Othala pomoże Ci zachować harmonijną, dobrą atmosferę w grupie i zadba o Wasz rozwój.

W finansach możliwość spadku lub intratna inwestycja. Jeżeli chcesz sprzedać lub kupić dom, miej ze sobą runę, żeby transakcja przebiegła pomyślnie.

W związkach czułość i stabilność. Małżeństwo zawarte w tym okresie, powinno być trwałe.

 

Droga życiowa 7: RAIDHO ODW.

Kwiecień, mimo że wiosna powinna zagościć w Twoim sercu, raczej nie przyniesie korzystnych informacji. Nieporozumienia w związku, zastój w interesach, zakończenie przyjaźni lub kłopoty w podróży – to może Ciebie czekać w najbliższym czasie.

Możesz poczuć, że wszystko idzie jak po grudzie, a mimo że dużo pracujesz, nie widzisz efektów. Nie martw się, Raidho często nawołuje do odpoczynku – tam, gdzie pojawia się zastój, tam potrzebujesz przerwy.

W tym miesiącu może czekać Cię utrata pracy (jeżeli nie idziesz swoją drogą) lub przegrany proces sądowy. Jednak, jako siódemka, zawsze znajdziesz sobie zajęcie, a wybitna intuicja pozwoli Ci znaleźć swoją ścieżkę.

 

Droga życiowa 8: HAGALAZ

Potrafisz dysponować energią materialną, zależy Ci na stabilności i budowaniu czegoś trwałego, co przetrwa pokolenia. Jednak w kwietniu mogą nastąpić jakieś nieoczekiwane zmiany, które pozornie wydają się niekorzystne, jednak Twoja wewnętrzna intuicja pozwoli Ci wykorzystać swoje mocne strony i odnajdziesz się w tym oraz przekształcisz zmiany na lepsze.

Kwiecień może nie być dla Ciebie łatwy. Coś się skończy, coś odejdzie. Pozwól na to. Odpocznij. Zachowaj dużą ostrożność w inwestowaniu i zakupach, a wszystko skończy się dobrze.

 

Droga życiowa 9: JERA

Przyszedł czas na zebranie plonów – efektów swojej wytrwałej pracy. Jeżeli dawałaś z siebie wszystko, poczyniłaś zdecydowane kroki, w kwietniu zobaczysz efekty swoich działań.

Uważaj jednak na zdrowie. W ostatnich miesiącach mogłaś się przepracować, teraz pozwól sobie na odpoczynek.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Pod wibracją Jery małżeństwo będzie zgodne i trwałe. Jeżeli zaś wciąż szukasz miłości, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego.

 

Droga życiowa 10: BERKANO

W zeszłym miesiącu mogłaś nie czuć się zharmonizowana ze sobą, odczułaś spadek energii i zniechęcenie. W tym miesiącu karta się jednak odwróci, ponieważ Berkano zwiastuje zmiany na lepsze, pomyślność i rozkwit. Ogarnie Cię spokój i odczujesz opiekę sił wyższych oraz bezpieczeństwo, co przełoży się na dużo lepsze efekty w życiu osobistym i w pracy.

W pracy czekają Cię dobre perspektywy, nowe kontrakty lub intratne znajomości. W finansach przypływ gotówki lub możliwość nowych dochodów. To najlepszy czas na rozpoczęcie nowego kursu i poszerzanie wiedzy.

W partnerstwie bardzo dobre relacje, zdrowie i witalność. Duża energia idąca z czakry sakralnej pomoże zrealizować Wasze marzenia.

 

Droga życiowa 11: ISAZ

To nie jest dla Ciebie dobry czas. Chciałabyś działać, przyspieszyć sprawy, wymusić szybsze rozwiązanie, jednak musisz przygotować się na przestoje w interesach, problemy zdrowotne lub przymusowy urlop. W związku też może nie być najlepiej.

Stagnacja nie pojawia się bez powodu. Poświęć ten czas na kontemplację, zastanowienie się, co możesz zrobić lepiej. Spójrz na siebie z innej perspektywy i sprawdź czy Twoje ego nie bierze nad Tobą góry.

Medytuj i bądź cierpliwa, bo chociaż Isa symbolizuje lód, może on pęknąć w każdym momencie, jeżeli więc utrzymasz pozytywne myśli, Twoje życie wejdzie na pomyślne tory.

 

Droga życiowa 12: FEHU ODWR.

Raz na wozie, raz pod wozem. Fehu została wylosowana w pozycji odwróconej. Mogą pojawić się straty, brak wiary w siebie, zdenerwowanie, uszczuplenie zasobów materialnych, problemy w związku. Nie należy się jednak zamartwiać, ponieważ Fehu chce pokazać Ci sfery, w których została zaniedbana równowaga.

To czas, kiedy możesz zastanowić się nad tym, co przynosi Ci najwięcej radości i energii oraz zajęcie się wyrównywaniem poziomu energetycznego.

Nie planuj żadnych inwestycji, rób swoje, a miesiąc ten szybko się skończy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: