Horoskop numerologiczny na marzec 2018

Droga życiowa 1: THURISAZ

Nadszedł czas na podsumowania oraz usunięcie tego, co Ci przeszkadza i zrobienie miejsca na nowe. Runa Thurisaz to najsilniejsza runa, która da Ci odwagę i determinację, niezbędne przy pokonywaniu wszelkich trudności. Pamiętaj, że los Ci sprzyja, wystarczy tylko pozbyć się lęków.

W finansach stabilnie. Podobnie w pracy i związkach. Uczyń marzec magicznym czasem.

 

Droga życiowa 2: JERA

Nadchodzi wiosna, dla wielu z nas będzie to czas zasiewania plonów, dla Ciebie natomiast przyjdzie okres, kiedy będziesz zbierać efekty swojej wytrwałej pracy. Jeżeli dawałaś z siebie wszystko, poczyniłaś zdecydowane kroki, w marcu zobaczysz efekty swoich działań.

Uważaj jednak na zdrowie. W ostatnich miesiącach mogłaś się przepracować, teraz pozwól sobie na odpoczynek. W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Pod wibracją Jery małżeństwo będzie zgodne i trwałe. Jeżeli zaś wciąż szukasz miłości, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego.

 

Droga życiowa 3: BERKANO

W zeszłym miesiącu ta runa z kobiecą energią dawała energię czwórce i dziesiątce. W marcu będzie przyświecała artystycznej i wrażliwej trójce. Berkano zwiastuje zmiany na lepsze, pomyślność i rozkwit. Ogarnie Cię spokój i odczujesz opiekę sił wyższych oraz bezpieczeństwo, co przełoży się na dużo lepsze efekty w życiu osobistym i w pracy.

W pracy czekają Cię dobre perspektywy, nowe kontrakty lub intratne znajomości. W finansach przypływ gotówki lub możliwość nowych dochodów. To najlepszy czas na rozpoczęcie nowego kursu i poszerzanie wiedzy.

W partnerstwie bardzo dobre relacje, zdrowie i witalność. Duża energia idąca z czakry sakralnej pomoże zrealizować Wasze marzenia.

 

Droga życiowa 4: ANSUZ

Marzec upłynie Ci pod wibracją niezwykle wdzięcznej runy Ansuz. Inspiracja, intelekt, dyplomacja, zdrowy rozsądek – tego Ci nie zabraknie. W tym miesiącu możesz liczyć na poprawę sytuacji materialnej i powodzenie w pracy, zwłaszcza jeżeli wykonujesz ją z pasją. Twój instynkt Ciebie nie zawiedzie.

W związku spokój, zrozumienie i możliwość zawarcia zgodnego i szczęśliwego związku.

 

Droga życiowa 5: LAGUZ

Intuicja – w tym miesiącu będzie to Twoja mocna strona, której warto zaufać. Zwracaj uwagę na sny, zwłaszcza w czasie pełni księżyca (4.03.2018). Dla niezależnej piątki miesiąc ten może być dla Ciebie wspaniały – możliwe podróże zagraniczne, w trakcie których możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, wprowadzający Cię w kolejny etap rozwoju osobowości, możesz zawiązać intratną umowę, ale w finansach przypływ lub odpływ (jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę, jeżeli zyskujesz – możliwe straty materialne.).

W partnerstwie możesz spotkać swoją dawną miłość.

Laguz zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz im w odpowiedniej chwili. Zwracaj uwagę na wszelkie znaki.

 

Droga życiowa 6: PERTHRO

Los Ci sprzyja. W tym miesiącu możesz podejmować wszelkie ryzykowne przedsięwzięcia, a Twój wysiłek się opłaci. Pamiętaj jednak, że tylko mając kontrolę nad własnym życiem i osiągając równowagę wewnętrzną, możesz w pełni cieszyć się tym, co masz.

W pracy początek nowej kariery lub awans. Marzec może zaskoczyć Cię niespodziewaną wygraną.

W miłości radość, planowanie przyszłości i nowe związki.

 

Droga życiowa 7: SOWILO

Wiosnę zacznie być czuć w powietrzu (miejmy nadzieję) już na dniach i Ty także poczujesz przypływ sił.  Będzie rozpierała Cię pozytywna energia, dzięki której stawisz czoła wszystkim wyzwaniom tego miesiąca. Dokończyć projekt w pracy? Nie ma problemu! Zmienić pracę? A dlaczego nie? Jechać na koniec świata, bo tam może czekać sukces? No pewnie! Sowilo to runa zwycięzców i możesz liczyć na jej wsparcie, niezależnie od sytuacji.

W pracy czeka na Ciebie sukces. Nawet jeżeli napotkasz trudności, z łatwością im podołasz.

W miłości czeka Cię spełnienie uczuciowe. Może właśnie teraz poznasz tę właściwą osobę.  Słońce jest po Twojej stronie 😉

 

Droga życiowa 8: WUNJO ODWR.

Smutek, przygnębienie, samotność, depresja. Runa Wunjo w pozycji odwróconej sygnalizuje, że w tym miesiącu nie wszystko ułoży się po Twojej myśli. W związku możliwe kłótnie i kryzysy, w pracy także nie najlepiej. Zastanów się czy te napięcia są spowodowane czynnikami zewnętrznymi, czy też sama do nich dążysz. Uważaj na zdrowie, gdyż może dopaść Cię przeziębienie, bóle gardła – na szczęście nie będą trwać długo.

Postaraj się nie podejmować w tym miesiącu żadnych poważnych decyzji, staraj się być ugodowy, a kryzys przeczekać. Szybko minie.

 

Droga życiowa 9: INGWAZ

Jeżeli masz jakieś problemy, możesz odetchnąć z ulgą. Ingwaz zwiastuje zakończenie starych spraw i rozpoczęcie nowego etapu życia. Marzec poświęć na rozwój duchowy i zasłużony odpoczynek.

W pracy dobre perspektywy, stabilność finansowa.

W partnerstwie pełnia szczęścia. Jeżeli przygotowujesz się do ślubu, Ingwaz wzmocni Wasze wibracje.

 

Droga życiowa 10: URUZ ODWR.

Miej odwagę, żeby zrezygnować z niepotrzebnych rzeczy i zrobić miejsce na nowe – to przesłanie powinno towarzyszyć Tobie przez cały marzec. Uruz pojawiła się w pozycji odwróconej, co oznacza, że w tym miesiącu możesz kierować swoją energię w złą stronę. Brak siły woli, zdominowanie przez innych, niepowodzenie lub bezcelowe działanie – takie odczucia mogą pojawić się w Tobie w marcu. Możesz też być dużo bardziej emocjonalna i trudno będzie Ci złapać równowagę.

To najlepszy czas na zajęcie się sobą, zrobienie badań kontrolnych i zachowanie ostrożności w każdej sferze życia. Ryzyko może przynieść tylko niepotrzebny spadek energii życiowej.

 

Droga życiowa 11: DAGAZ ODWR.

Chociaż Dagaz teoretycznie jest runą nieodwracalną, zwróć w tym miesiącu uwagę na swoje ego – możesz odczuć strach, zamieszanie, zniechęcenie, przez co, jako bardzo silna jedenastka, będziesz próbowała przerzucić na swoją stronę, a to może doprowadzić do egoizmu i samozadowolenia. Możliwe są manipulacje uczuciowe, szantaż emocjonalny i próba podstępnego wykorzystania sytuacji na swoją korzyść. Dagaz pokazuje, żebyś w tym miesiącu zatrzymała się, oceniła swoją własną postawę i zastanowiła się, co zrobić ze sobą, żeby Twoje życie stało się lepsze.

W pracy niczego nie rozpoczynaj. W finansach zachowaj ostrożność. Przeczekaj ten miesiąc, ale unikaj lenistwa.

 

Droga życiowa 12: KENAZ

W marcu jak w garncu, a u Ciebie miesiąc ten upłynie pod znakiem ognistej runy Kenaz. Chociaż w życiu pragniesz osiągnąć szczyty i dążysz do tego nieustannie, zastanów się czy działania te nie doprowadzą Cię do wypalenia. Sprawdź czy jesteś nastawiona na pozytywne rezultaty.

W pracy Kenaz pomoże Ci znaleźć kreatywne rozwiązania.

Czas sprzyja zakochanym. W miłości bardzo duża namiętność.

One thought on “Horoskop numerologiczny na marzec 2018

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: