Horoskop numerologiczny na luty 2018 r.

Droga życiowa 1: MANNAZ

Mannaz symbolizuje kreatywność, inteligencję, współpracę. To dla Ciebie najlepszy czas na podnoszenie swoich kwalifikacji, poznawanie siebie i wychodzenie do ludzi. Ten miesiąc nie będzie sprzyjał introwertykom.

W karierze czeka Cię awans, ale też trudniejsze zadanie, które będzie wymagało od Ciebie rozwinięcia swoich umiejętności.

Jeżeli szykujesz się do ślubu, sierpień będzie najlepszym miesiącem na przygotowania. W związku dobry i opiekuńczy partner.

 

Droga życiowa 2: FEHU

Przygotuj się na spełnienie, sukces materialny lub nowy, lepszy początek. Runa Fehu pokazuje, że miesiąc ten będzie dla Ciebie bogaty, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej. Określ swoje prawdziwe potrzeby i ciesz się dobrobytem.

W pracy możliwość rozwoju, kreatywności. Być może dostaniesz premię lub podwyżkę.

W miłości powodzenie. Jeżeli planujesz dziecko, runa Fehu może Ci pomóc w szczęśliwym poczęciu.

 

Droga życiowa 3: ANSUZ

Nie rzucaj słów na wiatr. Ansuz to runa komunikacji, rozwijania intuicji, sprzyja zwłaszcza osobom zajmującym się przekazywaniem wiedzy. Tym razem pokazała się w pozycji odwróconej, co oznacza trudności z porozumiewaniem się. Ostrzega przed pomówieniami, kłamstwem zdradą i manipulacją – nie tylko innych ludzi, ale także Twoją.

W tym miesiącu zachowaj ostrożność – brak weny twórczej i zdecydowania mogą wywołać konflikty, staraj się więc ich nie wywoływać, nie wdawać się w dyskusje i przeczekać ten czas. Pamiętaj też o ochronie gardła – w listopadzie szalik to konieczność dla wszystkich, jednak Ty musisz uważać na nie szczególnie.

 

Droga życiowa 4: BERKANO

Berkano zwiastuje zmiany na lepsze, pomyślność i rozkwit. W lutym ogarnie Cię spokój i odczujesz opiekę sił wyższych oraz bezpieczeństwo, co przełoży się na dużo lepsze efekty w życiu osobistym i w pracy.

W pracy czekają Cię dobre perspektywy, nowe kontrakty lub intratne znajomości. W finansach przypływ gotówki lub możliwość nowych dochodów. To najlepszy czas na rozpoczęcie nowego kursu i poszerzanie wiedzy.

W partnerstwie bardzo dobre relacje, zdrowie i witalność. Duża energia idąca z czakry sakralnej pomoże zrealizować Wasze marzenia.

 

Droga życiowa 5: JERA

Jeżeli przez ostatnie miesiące wytrwale pracowałeś, teraz przyjdzie czas na zebranie plonów.

Uważaj na zdrowie. Zima to sezon grypowy, więc możesz być szczególnie podatny na infekcje. Doceń to, co masz i czekaj na efekty swojej wytrwałej pracy. W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Pod wibracją Jery małżeństwo będzie zgodne i trwałe. Jeżeli zaś wciąż szukasz miłości, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego.

 

Droga życiowa 6: ALGIZ 

Nadszedł czas na przystopowanie, bo Algiz w pozycji odwróconej sugeruje, że powinieneś być teraz bardzo ostrożny praktycznie w każdej sferze życia. Możesz czuć rozkojarzenie, lęk, depresję, ale nie martw się – nic nie trwa wiecznie.

W finansach uważaj na kradzież lub oszustwo. W pracy możesz czuć się wykorzystany lub zaatakowany.

W związku możesz czuć zazdrość.

 

Droga życiowa 7: HAGALAZ

Ten miesiąc może nie być łatwy. Coś się skończyło, coś odeszło, ale każdy koniec oznacza także początek czegoś nowego – być może lepszego. Nie bój się niekorzystnych sytuacji, zaufaj swojej intuicji i odpocznij. Może właśnie teraz jest dobry czas na odpoczynek?

W finansach zachowaj ostrożność. Nie planuj dużych zakupów.

W związku możliwe rozstanie.

 

Droga życiowa 8: GEBO

Gebo to runa równowagi pomiędzy dawaniem i braniem. Przypomina, że im więcej od siebie damy, tym więcej otrzymamy w zamian. Dotyczy to zwłaszcza Ciebie, Ósemko, ponieważ masz w sobie wielki potencjał, pozwalający Ci osiągnąć wszystkie cele. Ważne jednak jest to, żebyś zwracał uwagę na innych ludzi, bo bez nich nie da się nic uzyskać.

W lutym nie opuści Cię dobry nastrój, a energia będzie Cię rozpierać. Nastaw się na powodzenie i obfitość w każdej sferze życia, zwłaszcza w miłości. Jeżeli jesteś w związku, słuchaj rad swojego partnera, ponieważ, oprócz miłości, będzie się dzielił także swoją wiedzą i wsparciem, które mogą być dla Ciebie korzystne.

 

Droga życiowa 9: ISAZ

Przygotuj się na przestoje w interesach, problemy zdrowotne lub przymusowy urlop. W związku też może nie być najlepiej. Ale ta stagnacja nie pojawia się bez powodu. Poświęć ten czas na kontemplację, zastanowienie się, co możesz zrobić lepiej. Spójrz na siebie z innej perspektywy i sprawdź czy Twoje ego nie bierze nad Tobą góry. Medytuj i bądź cierpliwy, bo chociaż Isa symbolizuje lód, może on pęknąć w każdym momencie, jeżeli więc utrzymasz pozytywne myśli, Twoje życie wejdzie na pomyślne tory.

 

Droga życiowa 10: BERKANO

Berkano zwiastuje zmiany na lepsze, pomyślność i rozkwit. W lutym ogarnie Cię spokój i odczujesz opiekę sił wyższych oraz bezpieczeństwo, co przełoży się na dużo lepsze efekty w życiu osobistym i w pracy.

W pracy czekają Cię dobre perspektywy, nowe kontrakty lub intratne znajomości. W finansach przypływ gotówki lub możliwość nowych dochodów. To najlepszy czas na rozpoczęcie nowego kursu i poszerzanie wiedzy.

W partnerstwie bardzo dobre relacje, zdrowie i witalność. Duża energia idąca z czakry sakralnej pomoże zrealizować Wasze marzenia.

 

Droga życiowa 11: RAIDHO

Teraz jest najlepszy czas na podjęcie działania w jakiejkolwiek sferze życia. Runa Raidho pragnie Ci uświadomić, że to Ty kierujesz swoim życiem, a nie odwrotnie, dlatego nie wahaj się i zacznij realizować swoje plany i zadania, a zwłaszcza te, które odkładasz na później.

W Twojej karierze zapowiadają się pomyślne zmiany, być może podróże służbowe i nowe transakcje. Przypływ finansowy. Jeżeli planujesz wyjazd, luty będzie najlepszym czasem na to.

Jeżeli jesteś w związku, miesiąc ten będzie bardzo pomyślny – uczucia się rozwiną, może nawet przejdą na kolejny etap (zaręczyny? ;)). Jeżeli zaś poszukujesz miłości, rozglądaj się. Być może czeka na Ciebie tuż za rogiem.

 

Droga życiowa 12: KENAZ 

Ognista runa kenaz symbolizuje namiętność i kreatywność. W tym miesiącu musisz uważać jednak, żeby nie działać zbyt pochopnie, nie spalić się. Mogą Ciebie czekać stany depresyjne (obecna pora roku i brak witaminy D3 nie wpływa korzystnie na psychikę) i spadek energetyczny. Wykorzystaj ten czas na refleksje i odpoczynek.

W finansach możliwe straty. Nie planuj poważnych zakupów.

W związku chwilowy zastój i wygaśnięcie namiętności. Pamiętaj jednak, że luty ma tylko 28 dni – szybko się skończy. Nie załamuj rąk, wypocznij, idź na spacer lub poświęć czas na przyjemną lekturę. W ten sposób nabierzesz sił i być może wpadną Ci do głowy nowe, kreatywne pomysły.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: