Wróżba anielska na 2018 rok

Każdy z nas posiada wyjątkowy talent i predyspozycje. Wskazują na to liczby, ale możemy także poprosić Anioły o wskazówki, co robić, czym się otaczać, żeby każdy dzień był przyjemny i pełny obfitości i – przede wszystkim – zgodny z naszą misją życiową.

Specjalnie na Nowy Rok przygotowałam dla każdej drogi życia* wyjątkową wróżbę anielską, która pokaże, jaki kierunek obrać, żeby ten rok przyniósł Ci rozkwit i rozwój. Być może odkryjesz w sobie nowy talent albo odkryjesz, że otaczanie się sztuką wprowadza do Twojego życia dostatek. A może nawet zmienisz zawód, który będzie bardziej zgodny z pragnieniami Twojej duszy lub odkryjesz w sobie pasję do nauki?

Potraktuj tę wróżbę jako ogólną wskazówkę. Podczas odczytywania znaczenia karty zastanów się, jakie emocje Ci towarzyszą. Jak się czujesz?

Życzę Ci wspaniałego Nowego Roku!

Droga życia 1: SZKOŁA

Jako numerologiczna jedynka uwielbiasz przewodzić i zawsze mieć rację. Motywować innych do rozwoju. Karty także wskazują na to, że możesz odnaleźć się w zawodzie nauczyciela, coacha lub szkoleniowca, ale podpowiadają, żebyś w tym roku poświęciła się edukacji i zdobywaniu nowych umiejętności. Twoim najważniejszym zadaniem jest przezwyciężenie ego i rozwój silnej woli, a nauka i ciągły rozwój są do tego idealnymi narzędziami. Może rozpoczniesz nowy kierunek studiów lub poświęcisz czas na rozwój osobisty?

Droga życia 2: AUTOR

Nosisz w sobie książkę, która bardzo chce zostać stworzona. Karta ta podpowiada, że słowo pisane jest bardzo ważnym elementem Twojego życia, a sam akt pisania będzie stanowił Twój stymulator rozwoju i źródło wielu pomysłów. Być może już od dawna chodziło Ci po głowie, żeby napisać książkę lub rozpocząć pisanie bloga, ale wciąż wahałaś się czy to dobry pomysł. Jeżeli tak, to nie ma na co zwlekać – zacznij pisać już teraz! A może zaczniesz pisać pamiętnik lub uczęszczać na warsztaty pisarskie? Nieważne, czy potrafisz pisać czy też nie – po prostu zacznij to robić i zobacz, jak dużą przyjemność Ci to sprawia 😉

Droga życia 3: DORADZTWO

Numerologiczna trójka ma w sobie wiele miłości. Otwarta, zabawowa, radosna, wzbudzająca zaufanie wśród ludzi. Nie zawsze jednak jest tymi ludźmi (i ich troskami) zainteresowana, ponieważ nie lubi problemów. Według numerologii karmicznej Twoim najważniejszym zadaniem jest pomagać innym ludziom. Anioły podpowiadają Ci, żebyś w tym roku zajęła się doradztwem na poważnie. Jeżeli zajmujesz się tym zawodowo, wybierz się na doszkalające kursy, napisz poradnik. Zacznij też uważniej słuchać siebie, bo doradzając innym, możesz łatwo zapomnieć o sobie. Jeżeli jednak Twoja ścieżka kariery jest zupełnie inna, rozejrzyj się i zobacz, ile jest osób wokoło osób, które potrzebują wsparcia, wysłuchania i dobrej rady. Bez wątpienia będziesz potrafiła im pomóc.

Droga życia 4: ZAUFANIE

Stabilność jest dla Ciebie celem samym w sobie. Nie lubisz zmian i wszystkie, nawet jeżeli są korzystne, mogą napawać Cię lękiem, dlatego starasz się sama z siebie nic nie zmieniać. Karta ta prosi, żebyś spojrzała w głąb swojej duszy i zadała sobie pytanie: Czego tak naprawdę pragnę? Co jest najlepsze dla mojego celu życiowego? Zaufaj swoim przeczuciom i szukaj odpowiedzi w swoich snach oraz fizycznych i emocjonalnych doznaniach. Twoi przewodnicy duchowi wspierają Cię w każdej sytuacji i nie pozwolą, żebyś straciła stabilność, nawet kiedy zdecydujesz się na wielkie zmiany w życiu – wystarczy tylko zaufać.

Droga życia 5: WRAŻLIWOŚĆ

Twoje osobiste zadowolenie jest najważniejsze, niezależnie od tego, co wszyscy dookoła twierdzą. Zmiany są nieodłączną częścią Twojego życia i w tym roku także będą mieć miejsce. Możesz poczuć dużo większą wrażliwość na wszystko, co Ciebie otacza, być wyczuloną na energię miejsc i osób, a stare schematy przestaną mieć na Ciebie wpływ. Poczujesz potrzebę wkroczenia na nową ścieżkę, zwłaszcza w karierze zawodowej.

Karta ta podpowiada, że nadszedł czas na zmianę pracy na taką, która przyniesie Ci większą satysfakcję osobistą (być może związaną z naturą) i w której zyskasz pewność, że jesteś otoczona wrażliwymi współpracownikami i klientami. Rok 2018 poświęć na przyjaźnie i dobrą współpracę. Wyścig szczurów nie jest dla Ciebie.

Droga życia 6: NAUCZANIE

Według klasycznej numerologii szóstka to rodzina, oddanie. W numerologii karmicznej to konieczność przerobienia lekcji pieniędzy. Nie da się jednak zaprzeczyć, że numerologiczne szóstki bardzo często mają dar do nauczania innych, zwłaszcza dzieci i to w tej dziedzinie sprawdzają się najlepiej. W tym roku właśnie to dzieci i możliwość przekazania im wiedzy będą dla Ciebie źródłem spełnienia. Szukaj ich towarzystwa, a odniesiecie obopólne korzyści.

Droga życia 7: JOGA

Siódemka to najbardziej duchowa ze wszystkich dróg życia. Filozofia, psychologia, sztuka, duchowość i poznanie człowieka są najważniejsze. W tym roku, droga siódemko, warto zadbać także o ciało, ponieważ właśnie poprzez jogę, stretching, tai-chi, chi-gong lub inne ćwiczenia rozwiniesz swój potencjał. Zapisując się na zajęcia jogi nie tylko odnajdziesz siebie, ale także nawiążesz nowe przyjaźnie i zyskasz cenne doświadczenie.

Jeżeli sport jest dla Ciebie ważny w życiu codziennym, karta ta podpowiada, że być być może właśnie teraz jest dobry czas na zajęcie się własną działalnością, otwarcie studia jogi lub projektowanie ubrań dla sportowców. Niezależnie od tego, czy ćwiczenia odgrywają pierwszo- czy drugoplanową rolę w Twoim życiu (albo odwlekałaś je w nieskończoność), zacznij ćwiczyć – dzięki temu będziesz nie tylko zdrowsza, ale też szczęśliwa.

Droga życia 8: PRZYWÓDZTWO

Masz za sobą szamańskie wcielenia, świetnie poruszasz się w świecie materii i nieustannie dążysz do bogactwa. Jesteś stworzona do tego, żeby przewodzić. Z pewnością bardzo często przejmujesz inicjatywę i nie boisz się wyzwań stawianych przez życie, ale nawet takim silnym osobom jak Ty mogą przydarzyć się chwile zwątpienia. Anioły podpowiadają, żebyś w tym roku poświęciła czas na medytację i wsłuchanie się w swoje wewnętrzne przewodnictwo, a być może zainspirujesz także innych do przejęcia kontroli nad swoim życiem.

Droga życia 9: KREATYWNA EKSPRESJA

Twoja dusza chce się wyrażać w kreatywny sposób. W tym roku możesz mieć momenty kryzysów twórczych i czuć się nieco przyblokowana, ale karta ta pokazuje, że jeżeli będziesz obcować ze sztuką lub rzemiosłem (np. poprzez malarstwo, tworzenie biżuterii, haftowanie, pisarstwo, tworzenie kwiatowych kompozycji), odnajdziesz swoją kreatywność i być może wymyślisz coś bardzo innowacyjnego (w końcu Twoją drogą życiową jest liczba mądrości i wizjonerstwa). Pamiętaj, że w sztuce nie chodzi o efekt, a o sam proces tworzenia, dlatego nie przejmuj się, jeżeli nie potrafisz malować lub nigdy nie będziesz mistrzem garncarstwa – jeżeli sprawia Ci to przyjemność, zajmij się tym i poczuj, jak wydobywają się z Ciebie pokłady twórczej ekspresji 🙂

Droga życia 10: ENERGETYCZNE UZDRAWIANIE

Równowaga to Twój życiowy cel. Tylko jak do niej dojść, kiedy na zewnątrz wszystko jest pogrążone w chaosie? Na przykład poprzez energetyczne uzdrawianie. Nadszedł czas, żebyś zadbała o siebie, oczyściła swój umysł, ciało i duszę, zwróciła uwagę na zdrowy tryb życia i udała się do bioterapeuty lub duchowego uzdrowiciela. Słowem: zajmij się swoim zdrowiem.

Każdy z nas może być uzdrowicielem, a Ty możesz mieć predyspozycje właśnie do oczyszczania energetycznego. Czy zauważyłaś kiedyś, że kiedy przykładasz ręce do miejsca bólu, on znika? Jeżeli tak, Anioły wyraźnie dają do zrozumienia, że przyszedł czas na rozwinięcie tej umiejętności i zajęcie się uzdrawianiem na poważnie. Jeżeli wyślesz intencję do Wszechświata, że chcesz uzdrawiać, klienci sami się pojawią. Nie bagatelizuj więc swoich predyspozycji i zajmij się energetycznym uzdrawianiem, ponieważ właśnie w ten sposób dojdziesz do równowagi.

Droga życia 11: ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ

11 to bardzo trudna droga życia. Z jednej strony mistrzowska, przynosząca doskonałą intuicję, zdolności przywódcze i urodzonych nauczycieli, z drugiej każe mierzyć się ze zbyt wysokim ego, żądzą władzy i manipulacją. Jednak wystarczy tylko chęć niesienia dobra i miłości, żeby otworzyć kanał światłu i uzdrawiającej energii.

Karta ta pokazuje, że możesz uzdrowić swoją obecną sytuację poprzez wysłanie światła i miłości do wszystkich osób, które są w nią zamieszane. Myśl tylko pozytywnie, pielęgnuj dobre emocje i proś o uzdrawiającą energię zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz, a zauważysz, jak ten rok obfituje w dobre chwile.

Droga życia 12: BUDOWNICZY

Jako dwunastka jesteś niezwykle wrażliwą, romantyczną i idealistyczną osobą. Miłość jest dla Ciebie najważniejsza. Przesłanie, jakie Anioły niosą dla Ciebie na ten rok, to to, że dysponujesz wszelkimi środkami, aby zbudować coś z niczego. Twoje idee są słuszne i nie brakuje Ci odwagi w realizowaniu ich. Twoja dusza aż rwie się do tworzenia. Możesz zająć się architekturą, budownictwem, ale także mechaniką czy budowaniem muskulatury ciała, a nawet budowaniem fundamentów związku. Ważne, żebyś czuła, że wszystko, co robisz, jest wznoszeniem czegoś większego. Efekt Twojej pracy będzie napawał Cię wielką dumą i satysfakcją.

 

 

* Droga życia to suma wszystkich cyfr daty urodzenia, sprowadzona do liczby pojedynczej (za wyjątkiem 10, 11, 12).

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: