Horoskop numerologiczny na grudzień 2017

Droga życia 1: SOWILO

Wydaje się, że grudzień to czas podsumowań, jednak dla wielu z nas to okres pędu, żeby ze wszystkim zdążyć przed świętami. Szczęśliwie dla Ciebie, poczujesz w tym miesiącu przypływ nowych sił. Będzie rozpierała Cię pozytywna energia, dzięki której stawisz czoła wszystkim wyzwaniom tego miesiąca. Dokończyć projekt w pracy? Nie ma problemu! Zorganizować święta na ostatnią chwilę? Co to dla Ciebie! Sowilo to runa zwycięzców i możesz liczyć na jej wsparcie, niezależnie od sytuacji.

W pracy czeka na Ciebie sukces. Nawet jeżeli napotkasz trudności, z łatwością im podołasz.

W miłości czeka Cię spełnienie uczuciowe. Może właśnie teraz poznasz tę właściwą osobę.

 

Droga życia 2: PERTHRO 

Perthro to runa losu, przypomina o prawie przyczyny i skutku i ujawnia to, co do tej pory było ukryte. W tym miesiącu wibracje nie będą dla Ciebie najbardziej korzystne, ponieważ runa ta pojawiła się w pozycji odwróconej. Zwróć uwagę, czy wokół Ciebie nie ma fałszywych przyjaciół, czy w Twoim związku wszystko układa się tak jak powinno. Zadbaj o swoje zdrowie. Nie powinnaś też, droga Dwójko, spożywać nadmiernej ilości alkoholu, ponieważ może przynieść kłótnie i niesnaski. Poświęć grudzień na podsumowanie całego roku, pozytywne rozwiązanie wszystkich konfliktowych sytuacji i naprawianie błędów.

W pracy przejściowe kłopoty, a w związku możliwy konflikt, który możesz załagodzić szczerością.

 

Droga życia 3: ANSUZ

Grudzień upłynie Ci pod wibracją niezwykle wdzięcznej runy Ansuz. Inspiracja, intelekt, dyplomacja, zdrowy rozsądek – tego Ci nie zabraknie. W tym miesiącu możesz liczyć na poprawę sytuacji materialnej i powodzenie w pracy, zwłaszcza jeżeli wykonujesz ją z pasją. Twój instynkt Ciebie nie zawiedzie. Wenę twórczą zaś możesz wykorzystać przy przygotowywaniu prezentów pod choinkę 😉

W związku spokój, zrozumienie i możliwość zawarcia zgodnego i szczęśliwego związku.

 

Droga życia 4: OTHALA

Runa Othala łączy się z ogniskiem domowym, przytulnością, szczęściem rodzinnym. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy dużo częściej myślimy o cieple rodzinnym i łakniemy ich towarzystwa. A może wręcz przeciwnie? Może czujesz się oddzielona od swojego rodu? Othala pojawiła się w pozycji odwróconej, co oznacza, że możesz mieć problem z przynależnością do swojej rodziny, możesz czuć się zirytowana i powodować konflikty. Możesz niesprawiedliwie ocenić lub zostać ocenioną ze strony bliskich Ci osób. Mogą też pojawić się niekorzystne informacje związane z pracą i domem. Pamiętaj, żeby zachować optymizm i nie bać się zmian.

 

Droga życia 5: WUNJO

Runa Wunjo znana jest jako runa szczęścia, optymizmu, dobrego samopoczucia. I tak też powinien upłynąć Ci nadchodzący miesiąc. Wspomaga zdrowie oraz kondycję psychiczną.

W życiu zawodowym i osobistym harmonia. Nie będzie teraz żadnych przeszkód w podążaniu do celu, będziesz mieć także możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym, możesz poprowadzić bliskich (czy to w domu, czy w pracy) do sukcesu.

Jeżeli poszukujesz miłości, być może niedługo nawiążesz bardzo interesującą znajomość.

 

Droga życia 6: ANSUZ

Grudzień upłynie Ci pod wibracją niezwykle wdzięcznej runy Ansuz, podobnie jak Trójce. Inspiracja, intelekt, dyplomacja, zdrowy rozsądek – tego Ci nie zabraknie. W tym miesiącu możesz liczyć na poprawę sytuacji materialnej i powodzenie w pracy, zwłaszcza jeżeli wykonujesz ją z pasją. Twój instynkt Ciebie nie zawiedzie. Wenę twórczą zaś możesz wykorzystać przy przygotowywaniu prezentów pod choinkę 😉

W związku spokój, zrozumienie i możliwość zawarcia zgodnego i szczęśliwego związku.

 

Droga życia 7: SOWILO

Sowilo to runa zwycięstwa, ale także walki i agresji i to właśnie ta negatywna strona runy będzie przyświecać Ci w tym miesiącu. Niezdrowe ambicje lub egoizm mogą zaszkodzić Twojemu szczęściu, a nieprzemyślane działania mogą doprowadzić do konfliktów, zwłaszcza w sferze związków. Stres (czyżby przedświąteczny?), stare żale czy niepewność mogą dominować w Twoim wewnętrznym świecie. Postaraj się dostrzec światło – w końcu święta to czas radości, a już od połowy grudnia dzień zacznie robić się coraz dłuższy 😉

 

Droga życia 8: THURISAZ

Nadszedł czas na podsumowania oraz usunięcie tego, co Ci przeszkadza i zrobienie miejsca na nowe. Runa Thurisaz to najsilniejsza runa, która da Ci odwagę i determinację, niezbędne przy pokonywaniu wszelkich trudności. Pamiętaj, że los Ci sprzyja, wystarczy tylko pozbyć się lęków.

W finansach stabilnie. Podobnie w pracy i związkach. Uczyń grudzień magicznym czasem. Jako Ósemka, dla której temat obfitości jest bardzo ważny, nie zapomnij podzielić się tym, co masz nie tylko ze swoimi bliskimi, ale także potrzebującymi.

 

Droga życia 9: EIHWAZ

Stoisz na rozdrożu i brakuje Ci wytrwałości w dążeniu do celu. W tym miesiącu możesz czuć smutek, zwątpienie i rezygnację, możesz popaść w chwilowe stany depresyjne. To wszystko za sprawą odwróconej runy Eihwaz, która chce przestrzec Cię przed niebezpieczeństwem złego samopoczucia, w wyniku którego możesz poczynić nieodpowiedzialne kroki. Jeżeli chcesz coś osiągnąć, choćby to była najmniejsza błahostka, nie poddawaj się i realizuj to, co zaplanowałaś. Runa ta pomaga sięgnąć gwiazd, wystarczy tylko uwierzyć.

 

Droga życia 10: WUNJO

Runa Wunjo znana jest jako runa szczęścia, optymizmu, dobrego samopoczucia. I tak też powinien upłynąć Ci nadchodzący miesiąc. Wspomaga zdrowie oraz kondycję psychiczną.

W życiu zawodowym i osobistym harmonia. Nie będzie teraz żadnych przeszkód w podążaniu do celu, będziesz mieć także możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym, możesz poprowadzić bliskich (czy to w domu, czy w pracy) do sukcesu.

Jeżeli poszukujesz miłości, być może niedługo nawiążesz bardzo interesującą znajomość.

 

Droga życia 11: DAGAZ

Jesteś teraz pod opieką światła i tylko dobre rzeczy mogą się przytrafić. Dagaz jest runą nowych możliwości, pokazuje, że jeżeli jest się wiernym sobie, nie może stać się nic złego. Ten miesiąc to czas radykalnych zmian niekoniecznie z przewidywanym wynikiem, ale korzystnych. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek przeszkody, zdołasz im zapobiec, bo runa ta daje zdolność przewidywania.

Możesz wyruszyć w podróż, założyć firmę lub czeka Cię przyjemna niespodzianka (może wygrana w totka?). W pracy i związku pomyślny czas. Wykorzystaj to i ciesz się chwilą.

 

Droga życia 12: JERA

Nadszedł czas na zebranie plonów. Doceń to, co masz i czekaj na efekty swojej wytrwałej, całorocznej pracy. Grudzień możesz poświęcić na odpoczynek, a jeżeli szykujesz się na ślub, Jera pomoże Wam zachować dobre i zgodne małżeństwo.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: