Horoskop numerologiczny na listopad 2017

Droga życia 1: LAGUZ

Intuicja – w tym miesiącu będzie to Twoja mocna strona, której warto zaufać. Zwracaj uwagę na sny, zwłaszcza w tym magicznym okresie (31.10 – 2.11). Dla niezależnej i przywódczej jedynki miesiąc ten może być dla Ciebie wspaniały – możliwe podróże zagraniczne, w trakcie których możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, wprowadzający Cię w kolejny etap rozwoju osobowości, możesz zawiązać intratną umowę, ale w finansach przypływ lub odpływ (jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę, jeżeli zyskujesz – możliwe straty materialne. Uważaj na swoje ego).

W partnerstwie możesz spotkać swoją dawną miłość.

Laguz zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz im w odpowiedniej chwili. Zwracaj uwagę na wszelkie znaki.

 

Droga życia 2: RAIDHO

Teraz jest najlepszy czas na podjęcie działania w jakiejkolwiek sferze życia. Runa Raidho pragnie Ci uświadomić, że to Ty kierujesz swoim życiem, a nie odwrotnie, dlatego nie wahaj się i zacznij realizować swoje plany i zadania, a zwłaszcza te, które odkładasz na później.

W Twojej karierze zapowiadają się pomyślne zmiany, być może podróże służbowe i nowe transakcje. Przypływ finansowy. Jeżeli planujesz wyjazd, listopad będzie najlepszym czasem na to.

Jeżeli jesteś w związku, miesiąc ten będzie bardzo pomyślny – uczucia się rozwiną, może nawet przejdą na kolejny etap (zaręczyny? ;)). Jeżeli zaś poszukujesz miłości, rozglądaj się. Być może czeka na Ciebie tuż za rogiem.

 

Droga życia 3: FEHU

Przygotuj się na spełnienie, sukces materialny lub nowy, lepszy początek. Runa Fehu pokazuje, że miesiąc ten będzie dla Ciebie bogaty, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej. Określ swoje prawdziwe potrzeby i ciesz się dobrobytem.

W pracy możliwość rozwoju, kreatywności. Być może dostaniesz premię lub podwyżkę.

W miłości powodzenie. Jeżeli planujesz dziecko, runa Fehu może Ci pomóc w szczęśliwym poczęciu

 

Droga życia 4: ANSUZ

Nie rzucaj słów na wiatr. Ansuz to runa komunikacji, rozwijania intuicji, sprzyja zwłaszcza osobom zajmującym się przekazywaniem wiedzy. Tym razem pokazała się w pozycji odwróconej, co oznacza trudności z porozumiewaniem się. Ostrzega przed pomówieniami, kłamstwem zdradą i manipulacją – nie tylko innych ludzi, ale także Twoją.

W tym miesiącu zachowaj ostrożność – brak weny twórczej i zdecydowania mogą wywołać konflikty, staraj się więc ich nie wywoływać, nie wdawać się w dyskusje i przeczekać ten czas. Pamiętaj też o ochronie gardła – w listopadzie szalik to konieczność dla wszystkich, jednak Ty musisz uważać na nie szczególnie.

 

Droga życia 5: TIWAZ

Miesiąc ten będzie dla Ciebie pracowity. Stoisz w obliczu nowych wyzwań, które będą wymagały od Ciebie poświęcenia, jeżeli chcesz dojść do celu. Będąc wytrwałym i zdeterminowanym zwiększysz swoje dochody i pokonasz wszelkie trudności. Skup się na załatwieniu spraw urzędowych, ale staraj się też dobrze gospodarować swoją energią, żebyś pod koniec miesiąca nie podupadł na zdrowiu.

W pracy może Cię czekać nowy projekt lub awans. Musisz wykazać się jednak stanowczością, asertywnością i pomocą.

Miesiąc ten może być dla Ciebie trudny, ponieważ jako numerologiczna piątka uporządkowanie i rutyna nie są Twoim konikiem, jednak właśnie dzięki systematyczności jesteś w stanie osiągnąć sukces. A w miłości dużo namiętności.

 

Droga życia 6: RAIDHO

Tym razem Raidho pojawiła się w pozycji odwróconej. Prawdopodobnie robisz coś wbrew swojej własnej woli. Czyżby Twoja praca nie przynosiła Ci satysfakcji, ale trzymasz się jej ze względów finansowych?

Nie planuj w tym miesiącu żadnych podróży ani nie skupiaj się nadmiernie na pracy. Postaraj się odpocząć, zadbaj o zdrowie, a jeżeli szukasz swojej drogi życiowej, kieruj się intuicją.

Pamiętaj, nie rób nic wbrew sobie.

 

Droga życia 7: DAGAZ

Podobnie jak w zeszłym miesiącu jesteś teraz pod opieką światła i tylko dobre rzeczy mogą się przytrafić. Dagaz jest runą nowych możliwości, pokazuje, że jeżeli jest się wiernym sobie, nie może stać się nic złego. Październik to czas radykalnych zmian niekoniecznie z przewidywanym wynikiem, ale korzystnych. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek przeszkody, zdołasz im zapobiec, bo runa ta daje zdolność przewidywania.

Możesz wyruszyć w podróż, założyć firmę lub czeka Cię przyjemna niespodzianka (może wygrana w totka?). W pracy i związku pomyślny czas. Wykorzystaj to i ciesz się chwilą.

 

Droga życia 8: KENAZ

Listopad upłynie pod znakiem ognistej runy Kenaz. Chociaż w życiu pragniesz osiągnąć szczyty i dążysz do tego nieustannie, zastanów się czy działania te nie doprowadzą Cię do wypalenia. Sprawdź czy jesteś nastawiony/a na pozytywne rezultaty.

W pracy Kenaz pomoże Ci znaleźć kreatywne rozwiązania.

W miłości bardzo duża namiętność.

 

Droga życia 9: EIHWAZ

Stoisz na rozdrożu i przyszła pora, żeby podjąć decyzję, w którą stronę się udać. Przed wyborem swojej drogi, dokonaj bilansu możliwych zysków i strat, nawet jeżeli zajmie Ci to wiele czasu. I chociaż możesz chcieć pozostawić sprawy „losowi”, tak naprawdę by żyć pełnią życia i czuć całkowitą wolność, trzeba obrać cel i wytrwale do niego dążyć.

Runa Eihwaz zapowiada zmiany zawodowe lub rozpoczęcie własnej działalności.

Jeżeli zajmujesz się sportem, Eihwaz pomoże Ci dotrzeć do zwycięstwa.

 

Droga życia 10: DAGAZ

Dagaz nie ma zbyt negatywnego wydźwięku, jednak w tym miesiącu, pojawiając się w pozycji odwróconej, chce zwrócić poszukującym równowagi dziesiątkom uwagę, żeby zachować umiar, cieszyć się tym, co mają i nie czyniły nieprzemyślanych kroków.

Bardzo możliwe, że listopad przyniesie pogorszenie samopoczucia, brak wiary w siebie i lenistwo. Nie martw się i czerp radość z tego, co masz.

 

Droga życia 11: FEHU

Raz na wozie, raz pod wozem. Fehu została wylosowana w pozycji odwróconej. Mogą pojawić się straty, brak wiary w siebie, zdenerwowanie, uszczuplenie zasobów materialnych, problemy w związku. Nie należy się jednak zamartwiać, ponieważ Fehu chce pokazać Ci sfery, w których została zaniedbana równowaga. To czas, kiedy możesz zastanowić się nad tym, co przynosi Ci najwięcej radości i energii oraz zajęcie się wyrównywaniem poziomu energetycznego.

Nie planuj żadnych inwestycji, rób swoje, a miesiąc ten szybko się skończy 🙂

 

Droga życia 12: URUZ

Do realizacji marzeń potrzebna jest siła i runa Uruz Ci ją przyniesie. Wrzesień to pora na zmierzenie się z własnymi słabościami i zaakceptowanie ich. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, krocz własną drogą. Poświęć ten miesiąc na zwrócenie się ku naturze, uziemieniu.

W pracy dzięki uporowi i spokoju, stawisz czoło wszelkim przeszkodom, obawom i lękom. Będziesz mieć wielki wpływ na otoczenie.

W miłości mogą zdarzyć się nagłe, nieoczekiwane zwroty, jednak doprowadzą one do trwałego związku lub zmiany na lepsze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: