Horoskop numerologiczny na październik 2017

Droga życia 1: WUNJO

Smutek, przygnębienie, samotność, depresja. Dni stają się coraz krótsze, brakuje słońca. Jesień może nie przysporzyć Ci powodów do radości, zwłaszcza w październiku. Runa Wunjo w pozycji odwróconej sygnalizuje, że w tym miesiącu nie wszystko ułoży się po Twojej myśli. W związku możliwe kłótnie i kryzysy, w pracy także nie najlepiej. Zastanów się czy te napięcia są spowodowane czynnikami zewnętrznymi, czy też sam do nich dążysz (wszak numerologiczna jedynka mierzy się z własnym uporem). Uważaj na zdrowie, gdyż może dopaść Cię przeziębienie, bóle gardła – na szczęście nie będą trwać długo.

Postaraj się nie podejmować w tym miesiącu żadnych poważnych decyzji, staraj się być ugodowy, a kryzys przeczekać. Szybko minie 😉

 

Droga życia 2: EIHWAZ

Chaos, brak wytrwałości, niepewność – z tym numerologiczna dwójka mierzy się na co dzień. W tym miesiącu nie będzie łatwiej. Symbolizuje to runa Eihwaz – silna, magiczna runa, która pomaga zajrzeć do ciemnej strony podświadomości, wydobyć ją na światło dzienne i pozbyć się schematów, które nie są już potrzebne. Tutaj pojawiła się w pozycji odwróconej, co oznacza, że właśnie to październik będzie najlepszym czasem na pożegnanie z tym, co przeszkadza. Może być Ci ciężko, gdyż masz tendencje do zbytniego przywiązania się do kogoś lub czegoś, ale w dłuższym okresie przyniesie to korzyść.

W pracy pozorny sukces może przynieść niezadowolenie i przygnębienie.

W związku ograniczający partner, który będzie Ci szkodził. Jeżeli macie obecnie kryzys, możliwy rozwód.

Uważaj na zdrowie. Jesień to sezon grypowy, więc możesz być szczególnie podatny na infekcje.

 

Droga życia 3: JERA

Jeżeli przez ostatnie miesiące wytrwale pracowałeś, teraz przyjdzie czas na zebranie plonów.

Uważaj na zdrowie. Jesień to sezon grypowy, więc możesz być szczególnie podatny na infekcje. Doceń to, co masz i czekaj na efekty swojej wytrwałej pracy. W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Pod wibracją Jery małżeństwo będzie zgodne i trwałe. Jeżeli zaś wciąż szukasz miłości, co u trójek jest często spotykane, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego (albo sobie wyczarować -> sprawdź szczegóły).

 

Droga życia 4: BERKANO

Nadszedł czas duchowych porządków. Runa Berkano symbolizuje narodziny i opiekę. Zawsze otoczy swoich podopiecznych matczynym ramieniem, co Ty, jako silna i niezależna czwórka, zawsze pracująca na własny rachunek, będziesz musiała zaakceptować. W październiku może ogarnąć Cię lęk, zwłaszcza o sprawy materialne. Może zbyt kurczowo trzymasz się starych schematów, które się już nie sprawdzają? Odrzuć nieprawdziwe koncepcje, uzbrój się w cierpliwość i poświęć ten miesiąc na pozbycie się tego, co złe oraz na oddanie się pod opiekę siłom wyższym.

Nie planuj żadnych inwestycji i bądź cierpliwy. Unikaj alkoholu i innych używek. Będziesz mieć teraz czas na przemyślenia i regenerację.

 

Droga życia 5: LAGUZ

Intuicja – w tym miesiącu będzie to Twoja mocna strona, której warto zaufać. Zwracaj uwagę na sny. Jako niezależna i pragnąca wolności piątka miesiąc ten może być dla Ciebie wspaniały – możliwe podróże zagraniczne, w trakcie których możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, wprowadzający Cię w kolejny etap rozwoju osobowości, w finansach przypływ lub odpływ (jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę, jeżeli zyskujesz – możliwe straty materialne. Czyżbyś za bardzo sobie folgował w podróży? :)), a w partnerstwie możesz spotkać swoją dawną miłość.

Laguz zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz im w odpowiedniej chwili. Zwracaj uwagę na wszelkie znaki.

 

Droga życia 6: ALGIZ

Możesz teraz liczyć na opiekę sił wyższych. Los Ci sprzyja. To bardzo dobry czas na rozwiązywanie wszelkich problemów, pojednanie w konfliktach, rozwijanie mocy wewnętrznej i odkrywanie nowych zdolności. Postaraj się w tym miesiącu mniej energii poświęcić energii pieniądza, a więcej duchowi i kontaktowi z naturą.

W pracy bezpieczeństwo i dobrobyt. Nadzieja na rozwiązanie problemów.

W związku rozkwitająca miłość lub szansa na dobrego, kochającego partnera. Możliwe nowe przyjaźnie

 

Droga życia 7: DAGAZ

Jesteś teraz pod opieką światła i tylko dobre rzeczy mogą się przytrafić. Dagaz jest runą nowych możliwości, pokazuje, że jeżeli jest się wiernym sobie, nie może stać się nic złego. Październik to czas radykalnych zmian niekoniecznie z przewidywanym wynikiem, ale korzystnych. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek przeszkody, zdołasz im zapobiec, bo runa ta daje zdolność przewidywania.

Możesz wyruszyć w podróż, założyć firmę lub czeka Cię przyjemna niespodzianka (może wygrana w totka?). W pracy i związku pomyślny czas. Wykorzystaj to i ciesz się chwilą.

 

Droga życia 8: SOWILO

Poczujesz przypływ nowych sił. Będzie rozpierała Cię pozytywna energia, dzięki której stawisz czoła wszystkim wyzwaniom tego miesiąca. Jako numerologiczna ósemka możesz wykorzystać wibrację Sowilo w pracy i biznesie. Może właśnie w tym miesiącu odnajdziesz swoją osobistą misję? Poświęć ten miesiąc na podwyższanie swoich kwalifikacji.

W pracy czeka na Ciebie sukces. Nawet jeżeli napotkasz trudności, z łatwością im podołasz.

W miłości czeka Cię spełnienie uczuciowe. Może właśnie teraz poznasz tę właściwą osobę…

 

Droga życia 9: EHWAZ

Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Październik zapowiada się bardzo pomyślnie, tak w partnerstwie, jak i w biznesie. Może też czekać Ciebie służbowy wyjazd, nowa dobra praca lub objęcie kierowniczego stanowiska.

Pamiętaj, że dzięki pogodzie ducha, przysporzysz sobie dobrych przyjaciół.

 

Droga życia 10: JERA

Jera postanowiła pomóc w tym miesiącu dwóm wibracjom – 3 i 10. Jeżeli przez ostatnie miesiące wytrwale pracowałeś, teraz przyjdzie czas na zebranie plonów. A więc doceń to, co masz i czekaj na efekty swojej pracy. Bądź cierpliwy i pozostań w równowadze.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Pod wibracją Jery małżeństwo będzie zgodne i trwałe. Jeżeli zaś wciąż szukasz dobrej, harmonijnej relacji, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego (albo sobie wyczarować -> sprawdź szczegóły).

 

Droga życia 11: EHWAZ

Dla dziewiątek październik będzie czasem współpracy, rozpędu, zmian. Dla Ciebie, numerologicznego przewodnika, Ehwaz pokazała się w pozycji odwróconej. Współpraca może nie być Twoją mocną stroną, opanują Cię lęk i podejrzliwość. Uważaj na rozrzutność, ponieważ październik nie będzie dobrym czasem na wydawanie pieniędzy. Jeżeli prowadzisz firmę, mogą czekać Cię straty finansowe lub kryzys.

Zwróć uwagę na swoje zdrowie. Stres podnosi ciśnienie krwi, co może być dla Ciebie niekorzystne. Podobnie możesz nie zwracać uwagi na znaki, przez co możesz coś złamać lub zwichnąć.

 

Droga życia 12: HAGALAZ

Ten miesiąc może nie być łatwy. Coś się skończyło, coś odeszło, ale każdy koniec oznacza także początek czegoś nowego – być może lepszego. Nie bój się niekorzystnych sytuacji, zaufaj swojej intuicji i odpocznij. Może właśnie teraz jest dobry czas na odpoczynek?

W finansach zachowaj ostrożność. Nie planuj dużych zakupów.

W związku możliwe rozstanie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: