Horoskop numerologiczny na wrzesień 2017

Droga życia 1: ISA

ŹRÓDŁO-runa

Chociaż wakacje się skończyły i wydaje się, ze czas odpoczynku się skończył, dla Ciebie, wiecznie zabieganej i ambitnej jedynki, wrzesień będzie czasem zastoju. Przygotuj się na przestoje w interesach, problemy zdrowotne lub przymusowy urlop. W związku też może nie być najlepiej. Ale ta stagnacja nie pojawia się bez powodu. Poświęć ten czas na kontemplację, zastanowienie się, co możesz zrobić lepiej. Spójrz na siebie z innej perspektywy i sprawdź czy Twoje ego nie bierze nad Tobą góry. Medytuj i bądź cierpliwy, bo chociaż Isa symbolizuje lód, może on pęknąć w każdym momencie, jeżeli więc utrzymasz pozytywne myśli, Twoje życie wejdzie na pomyślne tory.

 

Droga życia 2: JERA

jera

Poprzedni miesiąc upłynął Ci pod wibracją pracowitej runy Tiwaz, teraz nadszedł czas Jery, która mówi, że nadszedł czas na zebranie plonów. Doceń to, co masz i czekaj na efekty swojej wytrwałej pracy. Podobnie, jak w przypadku jedynki, wrzesień możesz poświęcić na odpoczynek, a jeżeli szykujesz się na ślub, Jera pomoże Wam zachować dobre i zgodne małżeństwo.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli jej szukasz, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

Wrzesień to bardzo dobry czas na zawieranie małżeństwa, utrwalenie związku, a jeżeli wciąż szukasz miłości, w tym miesiącu możesz poznać kogoś wartościowego (albo sobie wyczarować -> sprawdź szczegóły).

 

Droga życia 3: URUZ

uruz

Do realizacji marzeń potrzebna jest siła i runa Uruz Ci ją przyniesie. Wrzesień to pora na zmierzenie się z własnymi słabościami i zaakceptowanie ich. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, krocz własną drogą. Poświęć ten miesiąc na zwrócenie się ku naturze, uziemieniu. Może pochodzisz boso po łące?

W pracy dzięki uporowi i spokoju, stawisz czoło wszelkim przeszkodom, obawom i lękom. Będziesz mieć wielki wpływ na otoczenie.

W miłości mogą zdarzyć się nagłe, nieoczekiwane zwroty, jednak doprowadzą one do trwałego związku lub zmiany na lepsze.

 

Droga życia 4: HAGALAZ

hagalaz

Wrzesień może być trudnym miesiącem. Lato dobiega końca, pogoda zaczyna robić się nieprzyjemna, pracy się nawarstwia.  Coś się skończyło, coś odeszło, ale każdy koniec oznacza także początek czegoś nowego – być może lepszego. Nie bój się niekorzystnych sytuacji, zaufaj swojej intuicji i odpocznij.

W finansach zachowaj ostrożność. Nie planuj dużych zakupów.

W związku możliwe rozstanie. Ale nie martw się. Hagalaz uczy, że pożegnanie z przeszłością przynosi zasiew nowych możliwości.

 

Droga życia 5: ALGIZ

algiz

Kochasz wolność i swobodę, ale teraz przystopuj trochę, bo Algiz w pozycji odwróconej sugeruje, że powinnaś być teraz bardzo ostrożna praktycznie w każdej sferze życia. Możesz czuć rozkojarzenie, lęk, depresja, ale nie martw się – nic nie trwa wiecznie.

W finansach uważaj na kradzież lub oszustwo. W pracy możesz czuć się wykorzystana lub zaatakowana.

W związku możesz czuć zazdrość.

 

Droga życia 6: THURISAZ

thurisaz

Thurisaz to najsilniejsza runa. Jest silnie ochronna. Jednak u Ciebie pojawiła się w pozycji odwróconej, co oznacza, że nie będzie to najlepszy miesiąc na wszelkie przedsięwzięcia. Uważaj na stres i wszelkie używki, ponieważ mogą wywierać na Ciebie bardzo negatywny wpływ. Bardzo łatwo będzie Cię zranić lub wprowadzić w gniew, a te uczucia nigdy nie pomagają w przezwyciężeniu trudności. Pamiętaj jednak, że zawsze tam, gdzie jest problem, pojawia się także pomocna dłoń – nie odrzucaj jej. To właśnie dzięki niej możesz zmienić swoje życie na lepsze 🙂

 

Droga życia 7: EHWAZ

Ehwaz

Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Wrzesień zapowiada się bardzo pomyślnie, tak w partnerstwie, jak i w biznesie. Może też czekać Ciebie służbowy wyjazd, nowa dobra praca lub objęcie kierowniczego stanowiska.

Pamiętaj, że dzięki pogodzie ducha, przysporzysz sobie dobrych przyjaciół.

 

Droga życia 8: WUNJO

wunjo

Runa Wunjo znana jest jako runa szczęścia, optymizmu, dobrego samopoczucia. I tak też powinien upłynąć Ci nadchodzący miesiąc. Wspomaga zdrowie oraz kondycję psychiczną.

W życiu zawodowym i osobistym harmonia. Nie będzie teraz żadnych przeszkód w podążaniu do celu, będziesz mieć także możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym, możesz poprowadzić bliskich (czy to w domu, czy w pracy) do sukcesu.

Jeżeli poszukujesz miłości, być może niedługo nawiążesz bardzo interesującą znajomość.

 

Droga życia 9: INGWAZ

ingwaz

Jeżeli masz jakieś problemy, możesz odetchnąć z ulgą. Ingwaz zwiastuje zakończenie starych spraw i rozpoczęcie nowego etapu życia. Wrzesień poświęć na rozwój duchowy i zasłużony odpoczynek.

W pracy dobre perspektywy, stabilność finansowa.

W partnerstwie pełnia szczęścia. Jeżeli przygotowujesz się do ślubu, Ingwaz wzmocni Wasze wibracje.

 

Droga życia 10: FEHU

fehu

Raz na wozie, raz pod wozem. W zeszłym miesiącu przyświecała Ci dokładnie ta sama runa, teraz jednak wylosowana została w pozycji odwróconej. Mogą pojawić się straty, brak wiary w siebie, zdenerwowanie, uszczuplenie zasobów materialnych, problemy w związku. Nie należy się jednak zamartwiać, ponieważ Fehu chce pokazać Ci sfery, w których została zaniedbana równowaga. To czas, kiedy możesz zastanowić się nad tym, co przynosi Ci najwięcej radości i energii oraz zajęcie się wyrównywaniem poziomu energetycznego.

Nie planuj żadnych inwestycji, rób swoje, a miesiąc ten szybko się skończy 🙂

 

Droga życia 11: ALGIZ

algiz

Możesz teraz liczyć na opiekę sił wyższych. Los Ci sprzyja. To bardzo dobry czas na rozwiązywanie wszelkich problemów, pojednanie w konfliktach, rozwijanie mocy wewnętrznej i odkrywanie nowych zdolności.

W pracy bezpieczeństwo i dobrobyt. Nadzieja na rozwiązanie problemów.

W związku rozkwitająca miłość. A także szansa na dobrego, kochającego partnera. Możliwe nowe przyjaźnie.

 

Droga życia 12: KENAZ

kenaz

Wrzesień upłynie pod znakiem ognistej runy Kenaz – namiętności i kreatywności.  Sprawdź czy jesteś nastawiona na pozytywne rezultaty, żebyś nie doprowadziła do wypalenia.

W pracy Kenaz pomoże Ci znaleźć kreatywne rozwiązania.

W miłości bardzo duża namiętność. Może czekać Cię płomienny romans lub poczęcie dziecka.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: