Horoskop numerologiczny na sierpień 2017

Droga życia 1: WUNJO

Runa Wunjo znana jest jako runa szczęścia, optymizmu, dobrego samopoczucia. I tak też powinien upłynąć Ci nadchodzący miesiąc. Wspomaga zdrowie oraz kondycję psychiczną.

W życiu zawodowym i osobistym harmonia. Nie będzie teraz żadnych przeszkód w podążaniu do celu, będziesz mieć także możliwość wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym, możesz poprowadzić bliskich (czy to w domu, czy w pracy) do sukcesu.

Jeżeli poszukujesz miłości, być może niedługo nawiążesz bardzo interesującą znajomość.

Droga życia 2: LAGUZ

Sierpień przyniesie Ci wspaniałe wibracje runy Laguz, pomagającej w pracy z podświadomością i intuicją. Wskazuje na możliwe podróże zagraniczne.

W finansach możliwy przypływ lub odpływ – jeżeli zyskujesz, możesz teraz stracić, jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę. Runa ta zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz w odpowiedniej chwili, co dla Ciebie, jako niezdecydowanej numerologicznej dwójki jest bardzo ważne.

W podróży możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, który wprowadzi Cię w kolejny etap rozwoju osobowości.

W partnerstwie masz szansę spotkać swoją dawną miłość.

Droga życia 3: TIWAZ

Miesiąc ten będzie dla Ciebie pracowity. Stoisz w obliczu nowych wyzwań, które będą wymagały od Ciebie poświęcenia, jeżeli chcesz dojść do celu. Będąc wytrwałym i zdeterminowanym zwiększysz swoje dochody i pokonasz wszelkie trudności. Skup się na załatwieniu spraw urzędowych, ale staraj się też dobrze gospodarować swoją energią, żebyś pod koniec miesiąca nie podupadł na zdrowiu.

W pracy może Cię czekać nowy projekt lub awans. Musisz wykazać się jednak stanowczością, asertywnością i pomocą. Pamiętaj, że jako numerologicznej trójce najwięcej korzyści i satysfakcji przynosi Ci pomaganie innym i to właśnie dzięki pracy na rzecz innych ludzi/zwierząt otrzymasz nagrodę.

W miłości sierpień przyniesie dużo namiętności.

Droga życia 4: THURISAZ

Chociaż stabilizacja jest dla Ciebie bardzo ważna i nie lubisz zmian, nadszedł czas na usunięcie tego, co Ci przeszkadza i zrobienie miejsca na nowe. Runa Thurisaz da Ci odwagę i determinację, niezbędne przy pokonywaniu wszelkich trudności. Pamiętaj, że los Ci sprzyja, wystarczy tylko pozbyć się lęków.

W finansach stabilnie. Podobnie w pracy i związkach.

Droga życia 5: EIHWAZ

Stoisz na rozdrożu i przyszła pora, żeby podjąć decyzję, w którą stronę się udać. Przed wyborem swojej drogi, dokonaj bilansu możliwych zysków i strat, nawet jeżeli zajmie Ci to wiele czasu. I chociaż możesz chcieć pozostawić sprawy „losowi”, tak naprawdę by żyć pełnią życia i czuć całkowitą wolność, trzeba obrać cel i wytrwale do niego dążyć.

Runa Eihwaz zapowiada zmiany zawodowe lub rozpoczęcia własnej działalności.

Jeżeli zajmujesz się sportem, Eihwaz pomoże Ci dotrzeć do zwycięstwa.

Droga życia 6: URUZ

Do realizacji marzeń potrzebna jest siła i runa Uruz Ci ją przyniesie. Sierpień to pora na zmierzenie się z własnymi słabościami i zaakceptowanie ich. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, krocz własną drogą. Poświęć ten miesiąc na zwrócenie się ku naturze, uziemieniu. Postaraj się też nie koncentrować się zbytnio na sprawach materialnych.

W pracy dzięki uporowi i spokoju, stawisz czoło wszelkim przeszkodom, obawom i lękom. Będziesz mieć wielki wpływ na otoczenie.

W miłości mogą zdarzyć się nagłe, nieoczekiwane zwroty, jednak doprowadzą one do trwałego związku lub zmiany na lepsze.

Droga życia 7: PERTHRO

Los Ci sprzyja. W tym miesiącu możesz podejmować wszelkie ryzykowne przedsięwzięcia, a Twój wysiłek się opłaci. Pamiętaj jednak, że tylko mając kontrolę nad własnym życiem i osiągając równowagę wewnętrzną, możesz w pełni cieszyć się tym, co masz.

W pracy początek nowej kariery lub awans. Sierpień może zaskoczyć Cię niespodziewaną wygraną.

W miłości radość, planowanie przyszłości i nowe związki.

Droga życia 8: THURISAZ

Podobnie, jak w przypadku czwórki, dla Ciebie także przyszedł czas na pozbycie się tego, co Ci przeszkadza. Kiedy będziesz wierny swojej naturze, emocje nie wezmą nad Tobą góry i zadbasz o swój rozwój duchowy, otrzymasz siłę, która pomoże Ci pokonać wszystkie przeciwności losu.

Droga życia 9: MANNAZ

Mannaz symbolizuje kreatywność, inteligencję, współpracę. Podobnie jak 9. Dlatego też sierpień to dla Ciebie najlepszy czas na podnoszenie swoich kwalifikacji, poznawanie siebie i wychodzenie do ludzi. Ten miesiąc nie będzie sprzyjał introwertykom.

W karierze czeka Cię awans, ale też trudniejsze zadanie, które będzie wymagało od Ciebie rozwinięcia swoich umiejętności.

Jeżeli szykujesz się do ślubu, sierpień będzie najlepszym miesiącem na przygotowania. W związku dobry i opiekuńczy partner.

Droga życia 10: FEHU

Nadszedł czas zebrania plonów za wykonaną pracę w przeszłości. Przygotuj się na spełnienie, sukces materialny lub nowy, lepszy początek. Runa Fehu pokazuje, że sierpień będzie dla Ciebie bogaty, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej. Określ swoje prawdziwe potrzeby i ciesz się dobrobytem.

W pracy możliwość rozwoju, kreatywności. Być może dostaniesz premię lub podwyżkę.

W miłości powodzenie. Jeżeli planujesz dziecko, runa Fehu może Ci pomóc w szczęśliwym poczęciu

.

Droga życia 11: KENAZ

Gorący sierpień upłynie pod znakiem ognistej runy Kenaz. Chociaż w życiu pragniesz osiągnąć szczyty i dążysz do tego nieustannie, zastanów się czy działania te nie doprowadzą Cię do wypalenia. Sprawdź czy jesteś nastawiony/a na pozytywne rezultaty.

W pracy Kenaz pomoże Ci znaleźć kreatywne rozwiązania.

W miłości bardzo duża namiętność. Na wakacjach może Cię czekać płomienny romans.

Droga życia 12: HAGALAZ

Sierpień może być dla Ciebie trudny. Coś się skończyło, coś odeszło, ale każdy koniec oznacza także początek czegoś nowego – być może lepszego. Nie bój się niekorzystnych sytuacji, zaufaj swojej intuicji i odpocznij. Może sierpień będzie najlepszym miesiącem na urlop?

W finansach zachowaj ostrożność. Nie planuj dużych zakupów.

W związku możliwe rozstanie. Ale kto wie, może na wakacjach poznasz kogoś wyjątkowego?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: