Horoskop numerologiczny na lipiec 2017

Droga życia 1: Othala

rune othala

Runa Othala łączy się z ogniskiem domowym, przytulnością, szczęściem rodzinnym. Rodzina jest Twoją podporą, daje Ci poczucie bezpieczeństwa, dlatego lipiec poświęć na zacieśnienie więzi z bliskimi i aktywność związaną z domem, no. budowę domu lub zakup mieszkania.

Jeżeli szukasz pracy, możesz ją znaleźć w firmie, gdzie będą panowały przyjacielskie, rodzinne stosunki.

Małżeństwo zawarte pod wibracją tej runy będzie trwałe i harmonijne, i mimo że w wyrazie „lipiec” nie ma literki „r”, przesądne jedynki nie mają się czym przejmować 🙂

W finansach może Was czekać wzbogacenie dzięki rodzinnym interesom, dobra inwestycja w nieruchomość lub możliwość spadku.

Droga życia 2: Tiwaz

tiwaz

Miesiąc ten będzie dla Ciebie pracowity. Stoisz w obliczu nowych wyzwań, które będą wymagały od Ciebie poświęcenia, jeżeli chcesz dojść do celu. Będąc wytrwałym i zdeterminowanym zwiększysz swoje dochody i pokonasz wszelkie trudności. W lipcu skup się na załatwieniu spraw urzędowych, ale staraj się też dobrze gospodarować swoją energią, żebyś pod koniec miesiąca nie podupadł na zdrowiu.

W pracy może Cię czekać nowy projekt lub awans. Musisz wykazać się jednak stanowczością i asertywnością, z czym jako numerologiczna dwójka możesz mieć problem. Pamiętaj, żeby nie zrzucać odpowiedzialności na innych, a czeka Cię nagroda.

W miłości lipiec przyniesie dużo namiętności.

Droga życia 3 i 12: Sowilo

sowilo1

W lipcu będzie poczujesz przypływ nowych sił. Będzie rozpierała Cię pozytywna energia, dzięki której stawisz czoła wszystkim wyzwaniom tego miesiąca. Jako numerologiczna trójka możesz wykorzystać wibrację Sowilo do niesienia pomocy innym. Może właśnie w tym miesiącu odnajdziesz swoją osobistą misję? Poświęć ten miesiąc na podwyższanie swoich kwalifikacji.

W pracy czeka na Ciebie sukces. Nawet jeżeli napotkasz trudności, z łatwością im podołasz.

W miłości czeka Cię spełnienie uczuciowe. Może właśnie teraz poznasz tę właściwą osobę (albo ją sobie wyczarujesz na najbliższych warsztatach → sprawdź szczegóły)?

Droga życia 4: Gebo

gebo

Lato w pełni, a Twojej wibracji będzie przyświecać Gebo – runa miłości. Towarzyszyć Ci będzie dobry nastrój, a energia będzie rozpierać, zwłaszcza seksualna. Staraj się jednak zachowywać równowagę pomiędzy dawaniem a braniem, żeby energia nie przechyliła się na jedną stronę.

W pracy nastaw się pracę zespołową.

W miłości lipiec przyniesie dużą namiętność i harmonijny związek. Możliwe są także zaręczyny. Planując ślub w lipcu, związek powinien być stabilny, na czym Tobie Czwórko najbardziej zależy.

Droga życia 5: Laguz

laguz

5 to wolność, swoboda i podróże, Laguz – woda i intuicja, może więc czas zaplanować urlop nad wodą lub za morzem? Jeżeli jednak nie wybierasz się w lipcu na wakacje, to będzie dobry czas na pracę ze swoją podświadomością i słuchanie podpowiedzi intuicji. Runa ta zapowiada także szczęśliwy poród.

W finansach możliwy przypływ lub odpływ – jeżeli zyskujesz, możesz teraz stracić, jeżeli tracisz, przygotuj się na poprawę. Runa ta zapowiada także różne pułapki, ale dzięki intuicji przewidzisz je i zapobiegniesz w odpowiedniej chwili.

W podróży możesz przeżyć bardzo energetyczny czas, który wprowadzi Cię w kolejny etap rozwoju osobowości.

W partnerstwie masz szansę spotkać swoją dawną miłość.

Droga życia 6: Sowilo

sowilo1

W lipcu będzie poczujesz przypływ nowych sił. Będzie rozpierała Cię pozytywna energia, dzięki której stawisz czoła wszystkim wyzwaniom tego miesiąca. Jako, że 6 oznacza pieniądze, w tym miesiącu możesz dostać duży zastrzyk finansowy lub osiągnąć sukces. Poświęć ten miesiąc na podwyższanie swoich kwalifikacji.

W pracy czeka na Ciebie sukces. Nawet jeżeli napotkasz trudności, z łatwością im podołasz.

W miłości czeka Cię spełnienie uczuciowe, jeżeli nie będziesz skupiać się za bardzo na sprawach materialnych. Może właśnie teraz poznasz tę właściwą osobę (albo ją sobie wyczarujesz na najbliższych warsztatach → sprawdź szczegóły)?

Droga życia 7: Uruz

uruz

Do realizacji marzeń potrzebna jest siła i runa Uruz Ci ją przyniesie. Lipiec to pora na zmierzenie się z własnymi słabościami i zaakceptowanie ich. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, krocz własną drogą. Poświęć ten miesiąc na zwrócenie się ku naturze, uziemieniu. Jako siódemka, najbardziej uduchowiona ze wszystkich dróg życia, bardzo tego potrzebujesz.

W pracy dzięki uporowi i spokoju, stawisz czoło wszelkim przeszkodom, obawom i lękom. Będziesz mieć wielki wpływ na otoczenie.

W miłości mogą zdarzyć się nagłe, nieoczekiwane zwroty, jednak doprowadzą one do trwałego związku lub zmiany na lepsze.

Droga życia 8: Jera

jera

W poprzednich miesiącach pracowałeś wytrwale na swój sukces, zasiewałeś plony. W lipcu nadszedł czas na efekty. Doceń to, co masz i czekaj na zebranie plonów. Teraz jest najlepszy moment na odpoczynek i urlop.

W pracy czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Jeżeli szukasz pracy, w tym miesiącu możesz dostać dobrą propozycję.

W miłości utrwalenie związku, a jeżeli wciąż jej szukasz – możliwy nowy związek (może go sobie „wyczarujesz”? → sprawdź szczegóły).

Droga życia 9: Ingwaz

ingwaz

Jeżeli masz jakieś problemy, możesz odetchnąć z ulgą. Ingwaz zwiastuje zakończenie starych spraw i rozpoczęcie nowego etapu życia. Lipiec poświęć na rozwój duchowy i zasłużony odpoczynek.

W pracy dobre perspektywy, stabilność finansowa.

W partnerstwie pełnia szczęścia. Jeżeli przygotowujesz się do ślubu, Ingwaz wzmocni Wasze wibracje.

Droga życia 10: Perthro

pertho

Los Ci sprzyja. W tym miesiącu możesz podejmować wszelkie ryzykowne przedsięwzięcia, a Twój wysiłek się opłaci. Pamiętaj jednak, że tylko mając kontrolę nad własnym życiem i osiągając równowagę wewnętrzną, możesz w pełni cieszyć się tym, co masz.

W pracy początek nowej kariery lub awans. Lipiec może przynieść Ci także niespodziewaną wygraną.

W miłości radość, planowanie przyszłości i nowe związki.

Droga życia 11: Algiz

algiz

W lipcu możesz liczyć na opiekę sił wyższych. Los Ci sprzyja. To bardzo dobry czas na rozwiązywanie wszelkich problemów, pojednanie w konfliktach, rozwijanie mocy wewnętrznej i odkrywanie nowych zdolności.

W pracy bezpieczeństwo i dobrobyt. Nadzieja na rozwiązanie problemów.

W związku rozkwitająca miłość. A także szansa na dobrego, kochającego partnera. Możliwe nowe przyjaźnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: