Słowiańska wróżba runiczna na Noc Świętojańską

Za nami przesilenie letnie – noc Kupały. Święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości. Przed nami Noc Świętojańska i nów. Najbliższe dni sprzyjają wszelkim rytuałom i wróżbom. Dlatego przygotowałam dla Was słowiańską wróżbę runiczną dla każdej drogi życia (jak obliczyć swoją drogę życia, znajdziesz tutaj).

Liczba drogi życia 1 i 10: runa DAR

dar-runa

Daszbóg przynosi dobro i wszelką obfitość do każdej sfery życia. Dba o moralność, wspiera sprawiedliwych ludzi, pomaga wzmacniać cierpliwość. Runa DAR wskazuje na to, że wszystko, czego zapragniesz, jest na wyciągnięcie Twojej ręki – wystarczy tylko po to sięgnąć, pokazać, że tego naprawdę pragniesz. Runa ta mówi także, że powinnaś otworzyć się na nowe znajomości, bo to właśnie nowo poznane osoby poprowadzą Cię do sukcesu.

Liczba drogi życia 2 i 11: runa KRADA

krada-runa

Oczyszczenie, uwolnienie i droga do realizacji. Swaróg, bóg ognia, pomoże Ci uwolnić się od karmy i trudnych sytuacji, jeżeli tylko wykażesz się odwagą i uwierzysz w siebie. Dzięki trudom możesz połączyć się ze swoim wyższym ja i doświadczyć siły wiary oraz miłości – ognia, który przemienia wszystkie złe energie i uczucia w dobro. W ten szczególny letni czas oczyść swój dom poprzez ogień (np. zapalając świece) i poproś Swaroga o pomoc w transformacji negatywnych emocji.

Liczba drogi życia 3 i 12: runa WIATR

wiatr-runa

Natchnienie, siła, namiętność, ambicja. Wiatr nie ma przed sobą przeszkód. Teraz jest najlepszy czas na uporządkowanie swojego życia. Jeżeli jest Ci ciężko w jakiejś sferze życia, ta runa pomoże Ci spojrzeć na sytuację z innej perspektywy i natchnie Cię do zmian. Wiatr wskazuje także na poczęcie dziecka lub realizację nowego projektu. W biznesie polegaj na swojej intuicji.

Liczba drogi życia 4: runa UD

ud-runa

Namiętność, siła, płodność. Słuchaj głosu swojego serca. Jeżeli w Twoim domu i sercu panuje chaos i pustka, teraz możesz to zmienić poprzez siłę miłości. Runa ta zapowiada romans lub związek.

Liczba drogi życia 5: runa CZARNY BÓG

czarny-bog-runa

Nadszedł czas, żeby zastanowić się nad swoją ciemną stroną, wadami i nad rzeczami, które wprowadzają do Twojego życia chaos, zazdrość i złość. Pożegnaj się ze swoimi wadami i poproś swoich przewodników duchowych o wsparcie.

Liczba drogi życia 6: runa ŹRÓDŁO

ŹRÓDŁO-runa

Chłód, lód, zatrzymanie, kryzys. Chociaż bardzo byś chciała wyważyć drzwi i dotrzeć do celu, teraz jest najlepszy czas na zatrzymanie się i uwolnienie od ego. Zastanów się czy to, czego chcesz, jest naprawdę tym, czego potrzebujesz? Poświęć czas na medytację i naukę.

Liczba drogi życia 7: runa ROK

rok-runa

Runa losu. Zapowiada się czas nagłych, niespodziewanych zmian. ROK mówi jednak, że wszystko będzie dobrze. Czasem trzeba pożegnać się ze starymi nawykami, schematami, pracą czy ludźmi, którzy nie wnoszą do naszego życia niczego dobrego, po to, żeby zrobić miejsce na nowe. Zastanów się, co byś w sobie zmieniła i uwolnij się od tego np. poprzez spalenie w ogniu karteczki z postanowieniem.

Liczba drogi życia 8: runa UD

ud-runa

Namiętność, siła, płodność. Słuchaj głosu swojego serca. Jeżeli w Twoim domu i sercu panuje chaos i pustka, teraz możesz to zmienić poprzez siłę miłości. Runa ta zapowiada romans lub związek.

Liczba drogi życia 9: runa PIORUN

pioorun-runa

Prawda, porządek, męska siła. Masz teraz moc i siłę życiową, żeby uporządkować każdą sferę swojego życia, w której panuje nieład. Runa ta wskazuje na dodatkowy rozwój i możliwość zdobycia życiowej mądrości, która pomoże Ci stworzyć coś zupełnie nowego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: