Jaki kolor jest dla Ciebie najbardziej korzystny?

Każda liczba posiada swoją własną energię. Podobnie jest z kolorami. Jedni czują się bardzo dobrze w zielonym, inni nie mogą na niego patrzeć. Dlaczego tak się dzieje? Na charakter człowieka wpływa droga życia. Jeżeli jej wibracja koreluje z energią koloru, wtedy człowiek będzie czuł się bardziej komfortowo, a trudne lub stresujące sytuacje mogą stać się łatwiejsze do przebrnięcia. Jaki więc kolor wybrać na rozmowę kwalifikacyjną lub spotkanie biznesowe?

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej wynosi 1 lub 10, najbardziej korzystne są dla Ciebie złoty, żółty i brązowy. Żółty strój lub dodatek na rozmowie biznesowej doda Ci wiarygodności i dynamizmu.

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej to 2 lub 11, wybieraj ubrania w odcieniach kremowym, oliwkowym o perłowym. Mając w drodze życia 11, z pewnością jesteś osobą bardzo silną. W przypadku mężczyzn jest to dobrze postrzegana cecha, kobiety zaś mogą wydawać się zbyt szorstkie. Kolory te podkreślą Twoją delikatność i chęć zrozumienia – pokażesz, że jesteś osobą kontaktową i wolną od agresji.

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej równa się 3 lub 12, dobrym kolorem dla Ciebie jest czerwony. Męstwo, siła i duma. W Starożytnym Rzymie mogli go nosić tylko Patrycjusze. Nosząc ten kolor, będziesz czuć się bardziej dostojnie. Pamiętaj jednak, żeby unikać go w sytuacjach, kiedy masz gorszy dzień (może wzmocnić gniew).

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej to 4, noś zielony. Jeśli wybierasz jaskrawe odcienie, jesteś osobą bardzo optymistyczną z dużym poczuciem humoru. Ciemne kolory świadczą o powadze charakteru. Na rozmowę biznesową najlepiej ubrać srebrzysty odcień zieleni. Będzie mówił on o Twoim zrównoważeniu i pewności siebie.

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej wynosi 5, to Twoim kolorem jest purpura lub ciemny fiolet – barwa królów. Nosząc ubrania lub dodatki w tym kolorze rozwijasz intuicję i zdolność wychwytywania tego, co najważniejsze. Poza tym barwę ta cechuje spokój, romantyzm i tajemniczość. To najlepszy wybór na rozmowę kwalifikacyjną, kiedy ubiegasz się o kierownicze stanowisko.

Jeśli liczba Twojej drogi życiowej to 6, wybieraj różowy. Chociaż 6 to liczba pieniędzy, różowy pomoże Ci rozwinąć empatię, miłość i delikatność. Subtelny odcień różowego ubierz na randkę, a do pracy fuksję.

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej wynosi 7, jako jedna z niewielu osób możesz nosić czarny i granatowy. Jesteś bardzo przedsiębiorczą osoba, gotową pójść nieutartym szlakiem. Duża indywidualność, ale też komunikatywność to cechy, które towarzyszą tym kolorom. Jeśli czeka Cię trudna rozmowa czy negocjacje, ubierz granatowy, a  jeżeli czeka Cię dzień „w biegu”, pomoże Ci czarny.

Jeżeli liczba Twojej drogi życiowej to 8, Twoim kolorem jest niebieski. Ułatwia komunikację, spokój i opanowanie. Wybierając ten kolor, ludzie mogą być pewni, że jesteś wierną i lojalną osobą.

Jeżeli liczbą Twojej drogi życiowej jest 9, to pasują Ci kolory morskie i turkusowy. W przypadku osoby z jedynką lub 10 w drodze życiowej wybór tego koloru może oznaczać, że „jedynka” chce się wtrącać w sprawy innych osób. U Ciebie barwy te podkreślają miłosierdzie i chęć pomagania innym.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak obliczyć drogę życia, zapraszam tutaj.

 

 

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, może spodoba Ci się też profil na Facebooku? ?

 

*Do napisania artykułu korzystałam z książki Emmy Lange „Tajemnice numerologii”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: