Pełnia w znaku Barana

20 września spełni się księżyc w znaku Barana. Pełnia rozpoczynająca kolejny cykl, kolejny rok, z przytupem wprowadzi nas w nowe życie. Następuje gigantyczna transformacja na każdym poziomie: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Wchodzimy w zupełnie nową świadomość. To, co dotychczas wydawało się oczywiste, teraz może okazać się złudne. To, co było prawdą absolutną, może okazać się tylko jedną stroną medalu. Wszystko może się zmienić. „Ja” może się zmienić.


Transformacja „ja”. To, w jaki sposób postrzegamy świat, w co wierzymy lub wierzyliśmy, autorytety i wiedza mogą ulec kompletnej transformacji. Możemy zastanawiać się: „kim jestem?”, „czego pragnę?”, „czy to, kogo widzę w lustrze, to naprawdę ja?”, „kim naprawdę jestem?”. Zweryfikują się poglądy, percepcja. Nagle kolory mogą stać się wyrazistsze, a jednocześnie ich blask może oślepić. Będzie potrzeba czasu, żeby się przyzwyczaić do nowej percepcji.


Na poziomie fizycznym możemy odczuwać różne dolegliwości bólowe, szumy uszne, problemy związane z kośćmi. Uruchamia się pamięć komórkowa poprzednich wcieleń oraz systemy rodowe. Ciało może to pokazywać różnorakimi objawami, ale będą one znikały tak szybko, jak się pojawiają.


Czakry mogą być zdeharmonizowane, by pokazać, gdzie jeszcze jest coś do zrobienia, by za chwilę powrócić do harmonii.


Wszystko, czego dotyczy Twoje „ja” rozpocznie głęboką transformację, która będzie trwała przez kilka miesięcy.


Jak to wykorzystać? Napisz księgę swojego życia.

Jak siebie widzisz?

Jak siebie odczuwasz?

Jakie są Twoje mocne i słabe strony?

Czego pragniesz?

Jak chcesz siebie widzieć?

Jak chcesz, żeby inni Ciebie widzieli?

Jak chcesz się czuć?

Jak chcesz, żeby wyglądała Twoja praca?

Jak chcesz, żeby wyglądał Twój dom?

Jak ma wyglądać Twoje życie prywatne?

Czy jest coś, co chcesz przyciągnąć do swojego życia?

Czy jest coś, od czego chcesz się uwolnić?

Czego potrzebujesz w życiu, by czuć się spełniona/spełniony?

Jakie blokady w ciele, świadomości i emocjach potrzebują się rozpuścić?

Do których miejsc w swoim ciele potrzebujesz wysłać więcej światła?


Doświadczamy bardzo ciekawych czasów, w których wszystko może się odmienić. My jesteśmy kreatorami. Ty jesteś kreatorką/kreatorem swojego życia. Masz teraz okazję napisać swoje życie na nowo, biorąc pod uwagę doświadczenia, które już przeżyłaś/przeżyłeś i które zawsze z Tobą pozostaną, wiedzę, którą masz teraz i możliwości, które stoją przed Tobą otworem.


Pozwól sobie spojrzeć na swoje życie inaczej niż dotychczas. Pozwól sobie na szerszą perspektywę. I zobacz, jak się z tym czujesz.

Nów Księżyca w Wadze

Przed nami nowy tydzień i nów w znaku Wagi (6 października o 13:05). Intencją na ten tydzień jest więc: HARMONIA

Czy zdarzyło Ci się dać zbyt dużo od siebie, a nie uzyskać nic w zamian? Iść na ustępstwo, nie patrząc na to, jak Ty będziesz się z tym wszystkim czuć? A może wciąż masz poczucie, że walczysz z otaczającym Cię światem? Czy też wszystko idzie na przekór? 

Piosenka „Początek” Krzysztofa Zalewskiego, Korteza i Dawida Podsiadły wspaniale wpisuje się w temat tego tygodnia. 

[…]Złe wspomnienia wiatr

Wyrywa z pamięci

Talia nowych kart

Dzień pachnie jak początek[…]

Waga to znak powietrzny. Nów – początek. Właśnie teraz zupełnie nowe energie zasilą naszą moc, zmiatając z powierzchni wszystko to, co było w nierównowadze, żeby stworzyć miejsce na nowe. Zmiany, zmiany, zmiany. 

Czy jesteś na nie gotowy/gotowa? Gdzie w Twoim życiu jest nierównowaga? Która sfera Twojego życia wymaga dokochania? Jakie relacje (te z innymi, jak i te z Tobą samą/samym) wymagają uzdrowienia? Co musi się zmienić? 

[…]Ja nie chce iść pod wiatr

Gdy wieje w dobrą stronę

Nie chce biec do gwiazd

Niech gwiazdy biegną do mnie

Nie chce chwytać dnia

Gdy w ręku mam tygodnie

Takie miłe

Takie to miłe[…]

Spróbuj w tym tygodniu nie iść pod wiatr. Nie płynąć pod prąd. Zobacz, jakie to miłe. Nie walczyć. Nie musieć. Przyjąć, że wszystko jest dobrze tak, jak jest. Pomyśleć o sobie. Zrelaksować się. Ukochać siebie. Zaufać, że to, co nieprzyjemne i trudne rozpuści się w świetle, a Ty dzielnie wkroczysz w nowe początki. Matka Ziemia i Wszechświat są pełne obfitości i szczęścia. Wystarczy po nie sięgnąć.

Dlatego w środę, zamiast borykać się z dniem, iść na kompromisy, czy wkurzać się na to, że nic nie idzie tak, jak powinno, zadbaj o swoją relację z sobą i światem. Pooddychaj głęboko. Idź na spacer do lasu lub parku, pozbieraj kasztany, zrób bukiet z jesiennych liści, popatrz wieczorem w gwiazdy i wypowiedz swoja intencję. Zadzwoń do osób, które zasilają Cię pozytywną energią. Pouśmiechaj się do siebie. 

Zmiany i tak się wydarzą – zarówno te wewnętrzne, jak i na zewnątrz. Zadbaj o to, żeby Twoje wnętrze było przygotowane na najlepsze 😉 

Wyjątkowy anielski horoskop na październik 2021

Jesień zawitała już na dobre. Październik to jeden z moich ulubionych miesięcy ze względu na urodziny, ale też kolory, które zachwycają swoim bogactwem barw. Pomarańczowe, żółte i brązowe liście wciąż trzymają się gałęzi, część zaś pokrywa wciąż zieloną trawę. Kasztany pobudzają kreatywność, a jeszcze grzejące słońce daje poczucie, że wszystko jest dobrze. Natura zachęca do wyjścia z domu i pobycia z nią jak najdłużej, zanim przyjdą zimniejsze dni i na dobre będziemy chcieli zakopać się w kocyku 😉

Październik to czas nowych początków. Świadomość rozszerza się, dając zupełnie nową perspektywę i otwartość na zmiany. Bo tych w tym miesiącu brakować nie będzie. Każda zmiana jednak – jak mówi Archanioł Haniel – otwiera nowe drzwi, prowadzące do duchowych bogactw. Czego potrzebujesz w tym miesiącu? Jakimi kolorami chcesz się otoczyć? W jaką cechę chcesz się ucennic? Może potrzebujesz więcej odpoczynku? A może wręcz przeciwnie – motywacji do działania? Może pragniesz więcej szczęścia? A może asertywności? W tym miesiącu wszystko jest możliwe. Spójrz na bogactwo natury i czerp z niej inspirację. Ziemia pełna jest wszystkiego, czego potrzebujesz. Wystarczy tylko zauważyć drzwi i przez nie przejść. Odwagi! Możesz to zrobić 🙂

A jaki będzie ten miesiąc dla poszczególnych dróg życia?

Jak obliczyć drogę życia? Sprawdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: ANIOŁ KREATYWNOŚCI

Jesteś nieskończoną kreatywnością. Zacznij robić to, co kochasz, bo właśnie do tego zostałaś stworzona! – nawołuje Anioł Kreatywności. Prawdopodobnie za bardzo skupiasz się na rzeczach przyziemnych, będąc skupiona na pracy i sukcesie materialnym, zapominając, że prawdziwą radość przynosi Ci taniec/swoboda/zabawa/czytanie/pisanie/gotowanie/rysowanie/śpiew/słuchanie muzyki/broczenie stopami w kałuży/lepienie z gliny/tworzenie ludzików z kasztanów/rodzinny seans kinowy z popcornem… W tym miesiącu zadaj sobie pytanie: „Kim naprawdę jestem?”. Czy jesteś w równowadze i robisz dokładnie to, do czego zostałaś stworzona, czy też poświęcasz siebie dla… no właśnie, dla czego?

Jesteś stworzona do bycia wolną i kreacji! Anioł Kreatywności pomoże Ci przywrócić równowagę w Twoim życiu i nawołuje Cię do tworzenia, wyrażania swojego własnego Jestem w sposób, jaki najbardziej kochasz. Jeżeli więc zawsze chciałaś założyć bloga, ale się bałaś i pisałaś do szuflady, teraz jest właściwy czas na pokazanie siebie światu. Jeżeli chcesz założyć firmę, właśnie teraz jest na to dobry moment. Jeżeli chcesz począć dziecko, ten miesiąc i Anioł Kreatywności pomogą Ci w tym, jeżeli jest to zgodne z Twoim celem życiowym.

Rób to, co kochasz. Świat nie ma ograniczeń.

 

DROGA ŻYCIA 2: ANIOŁ CIERPLIWOŚCI

Cierpliwość jest stanem spokoju umysłu i kontrolowania emocji, kiedy stajemy wobec sytuacji, która skłania nas do reagowania w sposób impulsywny. To stan bycia tu i teraz, zanim emocje wezmą górę i skłonią nas do zrobienia czegoś, czego możemy potem żałować.

W tym miesiącu Twoja cierpliwość może zostać wystawiona na próbę. Wszystko, co Cię denerwuje, frustruje i co normalnie omijasz szerokim łukiem, może Ciebie spotkać i testować Cię pod kątem cierpliwości. Mogą to być opóźnienia w podróży lub problemy w pracy, np. szef będzie chciał, żebyś wykonała projekt w trzy dni, a normalnie robiłabyś go miesiąc. Możesz chcieć pojechać na urlop i musieć w ostatniej chwili go odwołać. Niemiłe spotkania z różnymi ludźmi lub niezapowiedziana wizyta rodziny, za którą – delikatnie mówiąc – nie przepadasz. Wszystko, co jest dla Ciebie trudne do zniesienia, może się teraz pojawić.

Anioł Cierpliwości pomoże Ci się z tym uporać. Doradza, że cierpliwość jest cnotą i wzywa do wiary, że wszystko jest tak, jak powinno być, ponieważ możesz osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia. Musisz być tylko cierpliwa i zachować wewnętrzny spokój. Wtedy wszystko się ułoży. Bądź wyrozumiała dla innych.

 

DROGA ŻYCIA 3: ARCHANIOŁ URIEL

Wszystkie problemy są już za Tobą. Popatrz, jak transformuje się to, co negatywne i musi już odejść w to czego pragniesz. Połącz się ze swoją intuicją i wiarą, a cuda się zadzieją. – mówi Archanioł Uriel. Archanioł Uriel pomoże Ci znaleźć alternatywne rozwiązania lub spojrzeć na daną sprawę z zupełnie innej perspektywy, co pomoże Ci rozwinąć się na polu duchowym. 

W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na filmy, muzykę, książki i inne środki przekazu, które Cię przyciągają, ponieważ to właśnie w nich znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Może zaczniesz nowy kurs, studia lub zechcesz skorzystać z numerologii lub odczytu z kronik Akaszy?  Spędź także czas na łonie natury i pozwól, aby Archanioł Uriel za pomocą nieba napełnił Cię światłem.

 

DROGA ŻYCIA 4: ARCHANIOŁ RAZIEL

Październik będzie dla Ciebie mistycznym czasem wielkiej duchowej transformacji i materializacji tego, co chciałaś przyciągnąć do swojego życia czy to na polu zawodowym, w związku, czy też w innej sferze.  To wszystko za sprawą Archanioła Raziela, którego imię oznacza „Sekret Boga”, czyli dokona się dobra zmiana w Twoim życiu. Raziel pomaga połączyć się z podświadomością i duchem, otwiera czakrę korony i pomaga dotrzeć do królestw anielskich. Daje dostęp do wiedzy niedostępnej dla wszystkich – jeżeli więc nagle przyciągnie Cię jakaś książka, kurs lub chęć skorzystania z odczytu kronik Akaszy, nie wahaj się, bo to właśnie w ten sposób Raziel wzywa do poszerzania swojej duchowej wiedzy.

W tym miesiącu zwróć uwagę na swoje sny. To w nich może kryć się odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Przed snem wycisz umysł i poproś Archanioła Raziela, żeby przyniósł odpowiedź na Twoje pytania. Poproś też, żebyś zapamiętała tę wiadomość po przebudzeniu.

Miesiąc ten może przynieść dla Ciebie duże zmiany na poziomie duchowym i mentalnym, dlatego możesz cierpieć na bóle głowy i zmiany nastrojów. Nie martw się tym. Transformacja przyniesie Ci dużą korzyść.

Bądź otwarta na znaki, które do Ciebie przychodzą. Będzie się działo 😉

 

DROGA ŻYCIA 5: ARCHANIOŁ CHAMUEL

Twoje Anioły i Bóg kochają Cię bezwarunkowo. Nie ma błędów, jest tylko doświadczenie. Archanioł Chamuel pojawia się zawsze, żeby przypomnieć nam o bezwarunkowej miłości, którą jesteśmy otaczani na każdym kroku. Musimy tylko otworzyć na nią serce. Kiedy odczuwamy miłość, jesteśmy w ciągłym stanie uzdrowienia siebie i innych.

W tym miesiącu możesz doświadczać wyzwań w relacjach z rodziną, partnerem, w pracy. Możesz wdać się w konflikt z przyjaciółmi lub mieć oczekiwania wobec swojego partnera. Dlatego Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczyła, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Czy to, co czujesz jest związane z oczekiwaniami czy prawdziwymi potrzebami. Pamiętaj, że słowa mają szczególną moc. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą.

Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć i nie denerwuj się, jeżeli coś nie wydarza się w tym czasie, jakim planowałaś.

Zasilaj swoje myśli pozytywną energią i nie stresuj się, a miesiąc ten będzie dla Ciebie bardzo wartościowym, pełnym miłości czasem.

 

DROGA ŻYCIA 6: ARCHANIOŁ RAGUEL

Harmonia – to słowo-klucz do Twojego sukcesu. Nie walcz. Nie siłą rozwiążesz swoje problemy, a poprzez wewnętrzną moc, która napełnia Cię spokojem i równowagą – mówi Archanioł Raguel. Wibracja października może przynieść Ci poczucie walki i niesprawiedliwości, konflikty lub brak równowagi. Po co? Żebyś zwróciła uwagę na to, w których sferach brakuje Ci balansu i wprowadziła odpowiednie środki zaradcze 😉

Archanioł Raguel przynosi Ci światło uzdrowienia i nawołuje do tego, żebyś w tym miesiącu, zamiast walczyć, spojrzała na daną sytuację z szerszej perspektywy i znalazła w sobie współczucie oraz zrozumienie, że to, co się dzieje, nigdy nie jest przypadkowe. Zamiast walczyć – uśmiechnij się i posłuchaj, jaki głębszy sens kryje się pod warstwą emocji. Czego potrzebujesz, by Słońce zadomowiło się w Twoim sercu?

Zwróć uwagę nie na problemy, a na rozwiązania, jakie można podjąć, żeby uzdrowić daną sytuację.

 

DROGA ŻYCIA 7: ARCHANIOŁ SANDALFON

Uwierz, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu jest dobre i przybliża Cię do celu. Kiedy wierzysz, że jest dobrze, tak właśnie jest – wskazuje Archanioł Sandalfon. Słowem-kluczem, które będzie przyświecać całemu miesiącowi jest dla Ciebie „wiara”. Możesz nie wiedzieć, którą drogę wybrać, w którą stronę iść, czy coś zmienić w swoim życiu, związku, pracy, czy też nie. Możesz jednak zaufać i uwierzyć, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, wszystko, co do Ciebie przychodzi jest dobre i przybliża Cię do upragnionego celu lub pomaga Ci ten cel wyznaczyć. Październik może być także dla Ciebie czasem porządków, zwłaszcza w sferze wewnętrznej, gdzie możesz przeorganizować swoją przestrzeń, a także przewartościować priorytety i pomyśleć o przyszłości – jaka ma być?

Wiedz, że jesteś wspierana przez Anioły, a one nigdy Cię nie opuszczą i wesprą Cię, kiedy będziesz smutna, przytulą Cię, kiedy płaczesz i wyślą uzdrawiającą energię, kiedy będziesz szalała i miotała się.

W tym miesiącu rodzina, przyjaciele, a nawet szef mogą kwestionować Twoje wybory, ale zaufaj sobie i uwierz w siebie. Kiedy wierzysz, jesteś niezwyciężona, jesteś silna, a Twój duch pozostaje w równowadze. Być może nie znasz jeszcze rozwiązania na Twoje problemy, ale kiedy będziesz ufać, że ono się pojawi, tak właśnie będzie. Jeżeli chcesz dokonać zmian, nie wahaj się! Poproś Archanioła Sandalfona o wsparcie i zaufaj głosowi swojego serca.

 

DROGA ŻYCIA 8: ARCHANIOŁ ZADKIEL

Energia przynosi doświadczenie. Jeżeli jest Ci źle, poproś o świetliste rozwiązanie, a ono do Ciebie dotrze w najwłaściwszym momencie – mówi Archanioł Zadkiel. To może być dla Ciebie trudny miesiąc. Możesz czuć złość w stosunku do siebie lub innych, możesz uwikłać się w konfliktowe sytuacje, które będą miały podłoże w poprzednich wcieleniach lub już jesteś w takiej relacji, a teraz będziesz chciała ją rozwiązać. Możesz też mierzyć się z własnym ego i skonfrontować to, co mówi Twoja głowa i rozsądek, a co podpowiada serce. Być może będziesz chciała spędzać czas w zupełnie inny sposób, niż Twoi bliscy i to stworzy sytuacje konfliktowe.

Ale w tym miesiącu patronował Ci będzie Archanioł Zadkiel, który pomoże Ci znaleźć przebaczenie oraz oczyścić lub znaleźć rozwiązanie na problemy. Pomoże przemienić negatywne emocje w pozytywne i zobaczyć sytuację z szerszej perspektywy. Stare schematy pójdą w zapomnienie i zaczniesz budować nowy rozdział, zgodnie z energią, którą emanujesz.

Wezwij Archanioła Zadkiela i otaczaj się fioletowym kolorem. Pozwoli Ci to otworzyć swoje serce, doda siły i odwagi, której będziesz potrzebować. Nie bądź dla siebie zbyt surowa, ponieważ jesteś wspierana i kochana w każdym etapie życia.

Zapisz na kartce wszystkie negatywne emocje, które chcesz pożegnać, na drugiej zaś to, co chcesz przyciągnąć. Kartkę z negatywnościami spal w bezpiecznych warunkach. Zaś na drugiej kartce napisz: „Zapraszam od dziś już na zawsze” i podpisz się.

 

DROGA ŻYCIA 9: ARCHANIOŁ MICHAEL

Otwórz się na Prawdę swojego serca – mówi Archanioł Michael. To jeden z najbardziej bliskich ludziom Archaniołów. Obrońca prawdy i sprawiedliwości,  chroni ludzi przed niebezpieczeństwem i daje odwagę do zmian. Dlatego zawsze, kiedy czujesz się niepewnie lub zagrożona, wezwij Archanioła Michaela.

W tym miesiącu dostaniesz symboliczny miecz, który pomoże Ci podjąć pozytywne działania, stanąć w swojej obronie lub zakończyć konflikty, które targają Tobą od dawna. Październik daje Ci energię zakończenia i początków, przełomowej transformacji, w której możesz zacząć żyć dokładnie tak, jak tego pragniesz. Chociaż możesz czuć się niepewnie, możesz stawać przed wyborami, których nie chcesz dokonać, to jednak Archanioł Michael wesprze Cię, byś podjęła działanie, które będzie dla Ciebie bardzo, bardzo dobre i przyniesie Ci zalążki lepszej przyszłości w pracy, w związku lub innej sferze życia, która Cię trochę uwiera.

Otwórz się na prawdę swojego serca i poczuj potężne wsparcie od Wszechświata, które otrzymujesz.

 

DROGA ŻYCIA 10: ANIOŁ NADZIEI

Nadzieja to jedna z najważniejszych cnót – dzięki niej możemy dokonać niemożliwego i wspiąć się na wyżyny możliwości, nawet kiedy wydaje się, że już wszystko stracone – mówi Anioł Nadziei. Chociaż możesz mieć wrażenie, że wokół Ciebie pojawiają się trudności, związek testuje Cię do granic możliwości, praca nie jest tą wymarzoną, a wyjazd, na który tak bardzo czekałaś, został odwołany, to zawsze jest plan B. Zawsze znajdzie się inne wyjście, które pokaże Ci, że to, co wydawało Ci się, że jest dla Ciebie dobre, w rzeczywistości nie było najlepszym.

Teraz otrzymasz możliwość sięgnięcia po to, co najlepsze dla Ciebie. Co ważne – nie to, co wydawałoby się najlepsze, tylko to, co rzeczywiście może doprowadzić Cię do spełnienia marzeń. Dla niektórych będzie oznaczało to konieczność zamknięcia za sobą drzwi do schematów, które już nie służą, dla innych odważenia się zamarzyć o tym, co do tej pory wydawało się niedostępne i zrobić ten pierwszy krok.

Nie bój się, że nie dasz rady. Wszystkie sytuacje, które mają miejsce w naszym życiu są przejściowe. Musisz tylko czuć, że to, co robisz, jest dla Ciebie dobre. I zacząć to robić.

 

DROGA ŻYCIA 11: ARCHANIOŁ METATRON

To miesiąc procesu inicjacji i oczyszczenia czakry splotu słonecznego, abyś mogła emitować więcej światła, które w sobie posiadasz i dostrzec Słońce. Co to właściwie znaczy? To dla Ciebie próba dla wyrażania Twojej wewnętrznej mocy. Możesz mierzyć się z sytuacjami, kiedy będziesz musiała walczyć o władzę z innymi, rozwiązywać sytuacje prawne lub… dokonywać nadużyć, żeby odzyskać władzę.

A jednak z pomocą przychodzi do Ciebie Metatron, czyli ten który służy Bogu. Anioł ten związany jest bezpośrednio z polem elektromagnetycznym oraz świętą geometrią. Może wpływać na urządzenia elektroniczne, ale też nasze własne pole. Wzmacnia i zakotwicza duchowe dary, które są w Tobie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będziesz mieć możliwość odblokować i zakotwiczyć Twoją moc oraz wykorzystać ją według głosu Twojego serca.

Otwórz się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem kwiatu życia, a także zasadzić kwiat. Pielęgnowanie go przyniesie Ci wiele spokoju i otworzy Cię na rozumienie cyklu życia.

Zapal pomarańczową lub żółtą świecę w intencji odblokowania Twojej wewnętrznej mocy i manifestacji obfitości. 

 

DROGA ŻYCIA 12: MARIA

Życie jest pełne cudów, a teraz nadszedł czas na ich wydarzanie –  pora, żebyś to dostrzegła. Maria przynosi energię matczyną, opiekuńczą, chroni i uspokaja, a także przytula, kiedy jest Ci źle. Październik jednak może przynieść Ci jakąś pozytywną wiadomość, wydarzenie lub cud, na który tak długo czekałaś. 

Karta ta nawołuje, żebyś dotarła do swojego wewnętrznego dziecka. Otwórz się na radość, dostrzeż piękno kwiatów, kolor liści, posmakuj ulubionej czekolady, pozbieraj kasztany, idź do lasu i baw się, jak dziecko 😉 Być może ostatnio traktowałaś życie zbyt poważnie i byłaś zbyt sceptyczna wobec siebie i innych. W tym miesiącu będziesz miała wiele powodów do radości i szczęścia, wystarczy, ze otworzysz swoje serce, a na pewno je dostrzeżesz.

Bądź uważna na znaki.

*Talia kart przygotowana przez Tanię Magdalenę

Pełnia księżyca, równonoc jesienna, retrogradacja Merkurego, czyli energetyczna bomba

Dokładnie 21 września o 1:50 spełni się księżyc, tym razem w znaku Ryb. Już od kilku dni możecie odczuwać zwiększoną senność, rozkojarzenie, bardzo intensywne sny, pełne fabuły i dziwnych znaków oraz potrzebę wycofania się i pobycia w swoim własnym wnętrzu. Być może w części z Was odzywa się intuicja, a znaki są coraz bardziej wyraźne i pokazują Wam, w którą stronę zmierzać. To właśnie cechy zodiakalnych Ryb – bycie pomiędzy jawą a snem, emocjonalne spojrzenie na to, co codzienne i to, co niecodzienne, słuchanie intuicji, ponieważ ona w tym okresie jest wyostrzona. 

Co więcej, 22 września mamy do czynienia z kolejnym bardzo energetycznym wydarzeniem – równonocą jesienną i świętem Mabon. W tym czasie dawne plemiona świętowały żniwa i okazywały wdzięczność naturze za obfite plony. Zapraszały także dostatek i radość do swojego życia na kolejny rok. To temat szczęścia w obfitości i materii, żeby Wszechświat sprzyjał nam zawsze. 

29 września zaś Merkury wchodzi w retrogradację, czyli pozorny ruch wsteczny. Merkury odpowiada za komunikację, a wraz z nią za relacje, transport, technologię i wszystko to, co wchodzi w temat komunikowania się ze światem. Kiedy porusza się ruchem wstecznym, musimy zwrócić baczniejszą uwagę na to, co podpisujemy, czy o niczym nie zapomnieliśmy, czy wszystko jest dopięte, w jaki sposób wyrażamy nasze myśli i uczucia, ale także uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nasze plany mają prawo nie wypalić w tym okresie: autobus może się spóźnić, lot odwołać, umowa kupna zawieruszyć, telefon się zepsuć dokładnie wtedy, kiedy mamy wykonać ważną rozmowę. 

Co więc to wszystko oznacza dla nas? Jak wykorzystać ten czas najlepiej, jak tylko możemy? 

Właśnie teraz wydarzy się wszystko to, co jest nam potrzebne do przebudzenia. Do tego, by słuchać swojej intuicji, iść za głosem swojego serca i otworzyć się na przyjmowanie obfitości od życia. Dlatego też Wszechświat prosi nas o to, by zmienić swoją perspektywę i zwrócić się do swojego wnętrza. 

Być może dzięki temu, że autobus się spóźnił, uniknęłaś_uniknąłeś przykrego zdarzenia?

Dzięki odwołanemu lotowi znalazłaś_znalazłeś czas na to, by pobyć ze swoimi bliskimi/przyjaciółmi i wzmocnić z nimi relację.

Może telefon się zepsuł właśnie dlatego, że rozmowa wcale nie poszłaby tak dobrze, jak przewidywałaś_eś i lepiej przeprowadzić ją innego dnia.

A umowa zawieruszyła się, żeby sporządzić nową, bardziej korzystną lub znaleźć ją w najbardziej odpowiednim momencie.

Nie zawsze wiemy, co jest dla nas najlepsze. Nie zawsze droga, którą obraliśmy jest tą właściwą, nawet jeżeli prowadzi prosto do celu. Dlatego też intencja na ten tydzień, a właściwie cały miesiąc, ponieważ zaczyna się właśnie dziś a kończy wraz z następną pełnią jest SPEŁNIENIE.

Co jest Twoim spełnieniem? 

Co pragniesz przyciągnąć do swojego życia? 

Co jest Twoją obfitością?

O czym śnisz najczęściej? 

Cierpliwości. Wszystko wydarza się we właściwym czasie. Kiedy plany legną w gruzach, otrzymujesz możliwość zagłębienia się w swoje własne wnętrze i przyjrzenia się temu, co chcesz przyjąć od Wszechświata. 

Zapisz sobie wszystko o czym marzysz i wypowiadaj codziennie przez cały miesiąc: 

„Otwieram się na przyjmowanie dobra od Wszechświata”

I pozwól sobie na to. Popatrz, jak intuicja kieruje Cię na właściwą drogę. Być może wybierzesz zupełnie inną drogę do pracy niż zazwyczaj, ale wiodącą obok księgarni, na której wystawie zauważysz książkę, która Cię przyciąga. I to będzie odpowiedź na Twoje potrzeby. A może zapomnisz o ważnym spotkaniu, ale dzięki temu przyjdzie do Ciebie ktoś, kto zmieni Twoje życie. A może zepsuje się samochód i będziesz musiał_a iść pieszo, po drodze znajdując pieniądze, które są Ci potrzebne. 

Nie bój się prosić o to, czego pragniesz. A potem otwórz się na przyjmowanie. Popatrz, jak zmiana perspektywy może zmienić rzeczywistość. 

To właśnie o tym jest ten czas. 

Cudownego spełnienia!

Czy przedmioty mają magiczną moc?

Prawdopodobnie każdy z nas to przeżył. Przechodził obok witryny sklepowej, stoiska na ryneczku, zobaczył reklamę, czy też dostał prezent i wiedział, że nie rozstanie się już z tym. Najlepiej to już! Tak, jakby każdy dzień bez tego przedmiotu nie był taki sam. 

Ja dostałam kiedyś sweter. Teoretycznie zwykły, bawełniany w szerokie pasy. Za duży w dodatku. Musiałam czekać dwa lata, zanim do niego dorosłam. Ale kiedy już założyłam go raz, to wcale nie chciałam zdejmować. Czułam się w nim świetnie. Otulał mnie swoim ciepłem i miłością. Mijały lata, ja rosłam, a sweter wciąż świetnie na mnie leżał. Rósł razem ze mną. Przynajmniej tak mi się wydawało 😉 Moi bliscy z kolei śmiali się, że sweter jest już tak zdeformowany, że ciągnie się za mną kilometry dalej. Dla mnie nie miało to znaczenia. W końcu musiałam pożegnać się ze swetrem. I choć od tego czasu minęło kilkanaście lat, żaden inny mu nie dorównał. Choć sama miłość do swetrów została 😉

W czym tkwiła jego magia? Czy chodziło o ciocię, która kupiła go z miłością? Czy o to, że był wydziergany etycznie i było czuć tę energię (od dziecka byłam bardzo wrażliwa na otaczające energie)? Czy też po prostu sweter „wiedział”, że będę go kochała miłością bezwarunkową i odpłacał mi tym samym? 

Mogę teraz szukać powodów bardziej logicznych lub mniej, ale prawda jest taka, że po prostu ten sweter miał moc – lub też ja w nim czułam, że mam moc. To było wyjątkowe uczucie. 

Tak może być z jakimkolwiek przedmiotem. Patrzymy na niego i wiemy, że z nim będziemy czuli się świetnie. 

To może być naszyjnik z symbolem słońca, dającym ciepło i radość w szare dni. 

To może być śliczne notatnik i długopis kupione za grosze, które sprawiają, że nawet brzydki charakter pisma przestaje mieć znaczenie, bo samo notowanie daje tyle radości, co tworzenie najpiękniejszej prozy.

To może być kryształ, który – trzymany w dłoni – zabiera wszystkie smutki i troski. 

To może być zwykły patyk, znaleziony w lesie, który każdy inny człowiek by ominął, a dla nas jest niczym czarodziejska różdżka. 

To może być sweter lub buty, które poniosą nas wszędzie. 

Czy też figurka z jajka z niespodzianką 🙂

Ich magia to składowa wielu czynników: estetyki, energii jaką emanuje sam przedmiot, to, w jakiej intencji był produkowany i pozyskany, ale przede wszystkim to to, co niewyrażone. To, co dostrzegamy tylko my i to, jak czujemy się razem z tym. To to, co nas po prostu rozświetla i sprawia radość. 

Bo właśnie to jest prawdziwa magia: miłość, radość i światło, a przedmioty, które z nami rezonują, pomagają nam wydobyć te cechy na zewnątrz.

Wy mieliście kiedyś swoją magiczną rzecz?

Masz moc

Masz moc. Tak. Ty masz moc. Jaką? Moc kreowania swojego życia. Ale czym to życie jest? Jakimi myślami? Jakimi emocjami? Jakimi działaniami? To właśnie poprzez myśli, emocje i działania kreujesz swoją rzeczywistość. Oczywiście – na to, co zbiorowe nie masz wpływu. Ale masz pełnię możliwości, by reagować zgodnie z tym, jak chcesz, by Twoja rzeczywistość wyglądała.

Zaczyna się od intencji. „Chcę, żeby moje życie było/wyglądało….” „Pragnę…” „Potrzebuję…” „Po prostu tak ma być!”. Za intencją idą emocje. Jak się czujesz z tym, że Twoje życie mogłoby tak wyglądać? A za tym wszystkim działanie w kierunku realizacji intencji. Jakie działanie? Jakie tylko chcesz 🙂 Może być całkowicie nielogiczne. Może być logiczne. Może być proste lub skomplikowane. Ważne, żeby było Twoje.

Najważniejsze, byś uświadomił_a sobie, że masz wielką moc, a chcieć to móc. Tylko trzeba odważyć się chcieć 🙂

Dlatego też zachęcam, by każdego tygodnia ustalać sobie intencję. Czym ten tydzień ma dla Ciebie być? Także tutaj pojawi się więcej intencji i treści z tym związanych.

A więc tutaj intencją na ten tydzień jest OCZYSZCZENIE

Z czego chcesz się oczyścić? Co Ci przeszkadza? Co już Ci nie służy? Czy jest to niestrawne jedzenie i chcesz jeść w tym tygodniu lepiej, żeby zobaczyć, jak się poczujesz? Czy może jest to emocjonalny ciężar, który chcesz wymieść ze swoich barków? A może energetycznie czujesz, że wisi coś w powietrzu, co nie jest dla Ciebie dobre i chcesz oczyścić dom za pomocą białej szałwii? Albo są to relacje, które nie zdają już egzaminu?

Wyraź intencję i podziałaj w kierunku oczyszczenia tego, co już nie ma sensu.

Przeczytaj także: 5 prostych sposobów na oczyszczenie się z negatywnej energii

Przekazy z Kronik Akaszy na nowy osobisty rok numerologiczny 2022

W każdym roku mamy kilka „nowych” roków 😉 Chiński, celtycki, majański, wietnamski, perski – wiele kultur świętuje ten czas i odprawia rytuały mające przynieść szczęście. We wrześniowy nów księżyca zaś rozpoczyna się nowy osobisty rok numerologiczny. Nowy rok numerologiczny zaczyna się wraz z początkiem stycznia 2022, ale osobisty cykl rozpoczynamy już 7 września 2021. Dlaczego właśnie tak? Wibracje nie są stałe. Płynnie przechodzą jedna do drugiej, a zatem już na kilka miesięcy wcześniej zaczynamy odczuwać wpływy nowej energii, jaką symbolizuje dana liczba, potem osiągamy punkt szczytowy, a następnie przechodzimy do kolejnych wibracji, by łagodnie wejść w nowy cykl. 

Cykl osobisty (wg Gladys Lobos) oblicza się dodając drogę życia (sumę cyfr daty urodzenia, np. 13.07.1977=1+3+7+1+9+7+7=35 -> 3+5=8) do liczby danego roku. Tym razem będzie to 2022 (2022 -> 2+2+2=6). Według tego systemu opuszczamy cykl związany z 2021, a zaczynamy powoli wchodzić w 2022, czyli wibrację numeru 6. A więc cykl życia dla drogi życia 8 wynosi 5. 

Jaki może być dla Ciebie kolejny cykl życia? Przewodnicy Kronik Akaszy także przygotowali kilka słów dla każdego cyklu. 

Cykl 1 

Nowy cykl, nowy etap, nowe możliwości. To będzie dla Ciebie czas dużych zmian, ruchu i aktywności. Możesz poznać nowych ludzi, wprowadzać w życie nowe projekty. Jednym słowem – to rok, kiedy otwierają się przed Tobą drzwi do rozwoju. Będziesz musiał_a jednak podejmować ważne wybory, a od decyzji i zaangażowania będzie w dużej mierze zależało powodzenie całego 9-letniego cyklu. Dlatego wykorzystaj maksymalnie sprzyjające warunki i przyjrzyj się temu, co chcesz w życiu robić – a potem zacznij to robić. Planuj, działaj, buduj fundamenty. Zobacz, co Ci służy, a z czym czas się pożegnać. To czas wielkiej aktywności.

Wskazówki z Kronik Akaszy: Pamiętaj, żeby w czasie dużej aktywności znaleźć przestrzeń na relaks. Zaangażowanie to nie tylko działanie i brak odpoczynku, ale także dbanie o siebie i wykonywanie relaksujących czynności z intencją. Wyślij więc intencję w kierunku czego pragniesz się rozwijać i zaufaj, że wszystkie działania właśnie do tego doprowadzą.

Cykl 2 

To będzie raczej spokojny rok, czas refleksji. Po intensywnym poprzednim roku możesz odczuć, że wszystko zwolniło, a to może być dla Ciebie frustrujące. Sprawy mogą toczyć się niespiesznym rytmem, a Ty musisz wykazać się cierpliwością. Jednak to nie będzie zły czas. Spokój zewnętrzny przyniesie możliwość przyjrzenia się swoim relacjom i współpracy z innymi. Jako że liczba dwa to para – jeżeli jesteś singlem, możesz poznać kogoś interesującego, zaś osoby w związkach mogą postanowić rozwinąć relację i zaręczyć się lub zacząć budować wspólny dom. To też wspaniały czas na rozwiązywanie konfliktуw oraz na to, by zająć się swoim zdrowiem. W karierze postaw na współpracę.

Wskazówki z Kronik Akaszy: Pozwól sobie odpuścić. Czy znasz ten stan, kiedy bardzo czegoś pragniesz, więc spinasz się i robisz wszystko, żeby to osiągnąć, a efektów nie ma? Dopiero w momencie, kiedy przestajesz o tym myśleć, właśnie to pragnienie się spełnia. Zaufaj, że wszystkie Twoje pragnienia mogą się spełnić, nawet jeśli na zewnątrz wydaje się, że jest inaczej. Wyślij intencję, a następnie odpuść i pozwól sprawom toczyć się. Będzie dobrze.

Cykl 3 

Sukces zawodowy, bujne życie towarzyskie, romanse, zabawa, kreatywność, słońce świecące nad Tobą – to jest Twуj rok. Szczęście Ci sprzyja, a jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to na to, by wykorzystać wszystkie możliwości, jakie przyniesie Ci los. W tym roku masz szansę na awans, duże sukcesy zawodowe, wzrost kreatywności, ale też na zabawy towarzyskie, rozrywki i przyjemność. Korzystaj z życia!

Wskazówki z Kronik Akaszy: Bądź tu i teraz. Nie wybiegaj za bardzo w przyszłość. Korzystaj z tego, co przynosi Ci życie. Możesz pozwolić sobie na zabawę, podobnie jak możesz pozwolić sobie na sukces. Od Ciebie zależy, na czym skupisz się właśnie teraz. Ale pamiętaj, żeby wszystko wydarzało się tu i teraz. 

Cykl 4 

W tym roku jest czas siewów, stawiania fundamentów swojej przyszłości, ale nie tak, jak w przypadku cyklu 1 – planowania – a wdrażaniu tych planów w życie i pracy, pracy i jeszcze raz pracy. W tym roku nie licz na szybki i łatwy sukces, ale Twoja praca się opłaci w przyszłości – nie osiadaj więc na laurach. To nie jest dobry moment na podejmowanie ryzyka i gwałtowne zmiany. Możesz jednak inwestować we wszystko, co stabilne i co poprawi Twуj byt. Skoncentruj się na celu, wywiązuj z obowiązków. Wszystko to, co wypracujesz w tym roku, będzie procentowało w przyszłości. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Obowiązki to nie tylko znój i trud. Obowiązkiem może być także przyjemność. Zaplanuj w swoim kalendarzu i wdrażaj momenty przyjemności i balansu. Jeżeli lubisz ćwiczyć, nie odkładaj praktyki na wieczne nigdy, ponieważ musisz zrobić coś, co nie sprawia Ci radości. Balans przede wszystkim. Wdrażaj w pracę czas radości.

Cykl 5 

Po roku ciężkiej pracy i stagnacji, przyszedł czas na zmiany i nowe możliwości. Szczęście Ci sprzyja. Wszystkie problemy, które w zeszłym roku spędzały Ci sen z powiek, teraz mogą stać się łatwe do rozwiązania. To także czas podróży, niespodziewanych zmian planów i nieprzewidzianych wydarzeń, ale też romansów. Lepiej jednak nie starać się kontrolować sytuacji, tylko poddać się prądowi życia, w przeciwnym razie możesz odczuć nerwowość. Możesz inwestować, zmieniać życie i podejmować ryzyko. Pojawi się wiele szans na sukcesy, pod warunkiem, że wykażesz się inicjatywą, odwagą i ufnością. Zaufaj intuicji. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Wyrusz na spotkanie ze sobą. Odbądź podróż w głąb serca. Co się w nim dzieje? Do czego się rwie? Masz wszystkie możliwości, żeby realizować pragnienia swojego serca. Zbuduj więc z nim relację i rozmawiaj często o wszystkim. Będziesz wiedzieć, co robić.

Cykl 6 

Harmonijny rok, w którym zwrócisz uwagę na potrzeby swoje oraz swoich bliskich. Możesz uwolnić się od tego, co zaburza Twуj spokój, odnowić relacje z dawno niewidzianymi przyjaciółmi lub rodziną, zadbać o szczęście swoich bliskich. Możesz zapragnąć mieć dzieci lub powiększyć rodzinę. To także bardzo dobry czas na inwestycje i poprawę sytuacji materialnej, ale także na przyjemności. Balans, harmonia, spokój. Temu będzie sprzyjał ten rok. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Nie wymuszaj. Płyń z prądem. Pozwól sobie na to, na co nie pozwalałaś_eś w poprzednich latach. Bądź dla siebie dobra_y. 

Cykl 7 

W tym roku sfinalizujesz swoje projekty i masz dużą szansę na zdobycie uznania i szacunku. To także bardzo dobry rok na rozwój intelektualny i duchowy. Możesz zapragnąć zwrócić się do swojego wnętrza, zacząć słuchać swojej intuicji, a nawet zainteresować się parapsychologią, ezoteryką, rozwojem duchowym. Możesz też zapragnąć samotności, co może przełożyć się na kryzys w związkach. W tym roku Ty jesteś najważniejszą osobą. W tym okresie możesz odkryć nowe zainteresowania, rozpocząć nowe studia, kursy lub zacząć nową działalność. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Spędź wiele czasu z najważniejszą osobą w Twoim życiu… Sobą. Stań się swoją przyjaciółką/swoim przyjacielem. W końcu spędzisz ze sobą resztę życia 🙂 A kiedy poznasz siebie i polubisz, pokaż się światu. Zasługujesz na to!

Cykl 8 

Czas zbiorów. To, co wypracowałaś w poprzednich latach, teraz się zmaterializuje. Bardzo dobry rok pod względem materialnym, możesz także angażować się w nowe przedsięwzięcia i inwestować pieniądze. Mówi się, że 8 to liczba karmy, a więc mogą pojawić się sytuacje, mające na celu rozliczenie Cię z tego, co zaniedbałaś_eś. Nie bój się jednak, ze wszystkim sobie poradzisz i przyciągniesz odpowiednich ludzi, którzy Ci w razie czego pomogą. Ciesz się owocami swojej pracy. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Pomóż sobie osiągnąć sukces. Pozwól sobie chcieć więcej. Pozwól sobie być mądrzejszą_ym. Pozwól sobie przekraczać przeszkody. Pomóż sobie stać się tym, kim zawsze chciała-eś się stać. Zwróć uwagę na wszystko, co może doprowadzić Cię do celu.

Cykl 9 

Kończenie spraw, żegnanie się z tym, co już nam nie służy. Dziewiąty rok wg systemu Gladys Lobos nie jest przyjemny, bo trudno jest się pogodzić z tym, że pewne rzeczy się kończą, coś już nie wróci. Nie powinnaś jednak walczyć ze zmianami, one są nieuchronne. To bardzo dobry rok na uwalnianie się od przeszłości, rozwiązywanie trudуw i wyciąganie wniosków z całego 9-letniego cyklu. To idealny czas na rozwój osobisty i poszerzanie swojej świadomości, głębsze zrozumienie. Wnioski, do których dojdziesz w tym roku, rozpoczną nowy etap w Twoim życiu. Kiedy coś się kończy, robi miejsce dla nowego… Lepszego. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się drugie. Kiedy te drzwi nie są atrakcyjne, zawsze można poszukać okna 😉 Nie zamartwiaj się, bowiem wszystko ułoży się dokładnie tak, by było Ci dobrze w życiu. Żeby zobaczyć tęczę, musi popadać deszcz. Ale w Twoim wnętrzu tęcza może świecić zawsze. 

Nowy anielski horoskop na wrzesień 2021

Wrzesień przed nami. Zazwyczaj to czas, kiedy wychodzimy z wakacyjnego trybu, przyspieszając tempo i rozpoczynając nowe działania. W ajurwedzie, która ostatnio jest mi bliska, początki jesieni to właśnie moment na to, żeby zwolnić, nakładać na siebie mniej obowiązków, rozpocząć oczyszczanie organizmu i energetyczne, żeby przygotować się do zimy. Gdzie więc znaleźć złoty środek? Co zrobić, żeby ten przeskok energetyczny był dla nas jak najlżejszy? Aniołowie przygotowali kilka wskazówek dla każdej drogi życia. 

Przede wszystkim jednak mówią: Zauważ, że wszystko co obserwujesz, myślisz i wymawiasz, jest projekcją Twojego umysłu. To, w jaki sposób postrzegasz świat związany jest ze sposobem Twojego myślenia. To, czym się karmisz – media, programy telewizyjne, filmy, książki – ludzie, którymi się otaczasz mają wielki wpływ na to, w jaki sposób myślisz i kreujesz swoją rzeczywistość umysłem. Zwróć uwagę na to, jakie myśli pojawiają się w Twojej głowie. Zapisuj je i przeanalizuj, jaki procent z nich jest pozytywny, a ile jest w nich energii uznawanych za negatywne. Pomyśl, jakie myśli chciałabyś_chciałbyś kreować i jakich rzeczy chcesz doświadczać w życiu. Masz moc tworzenia swoich myśli, a tym samym – swojego świata. Otaczaj się tym, co pomoże Ci doświadczać radości, miłości i piękna.

Jak obliczyć drogę życia? Wejdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: UZDROWICIEL

Ty i tylko Ty jesteś uzdrowicielką_em swojego życia. Nadszedł czas, żebyś zwrócił_a uwagę na to, co mówią Twoje umysł, dusza i ciało i odpowiedział_a na ich wezwanie. 

Masz dużą intuicję, empatię oraz wrażliwość. Wykorzystaj te cechy, by zaobserwować, czego potrzebujesz najbardziej w tym miesiącu. Czy to będzie zmiana diety, ponieważ Twoje ciało mówi o tym, że jest obciążone? Czy potrzebujesz oczyszczania energetycznego, ponieważ Twoja dusza czuje, że jesteś przeciążona_y nadmiarem obowiązków? Czy Twój umysł potrzebuje nowych bodźców i kursów, które dadzą Ci nowe możliwości rozwoju? A może to nie Ty, a kto inny potrzebuje uzdrowienia, a Ty masz narzędzia do tego, by mu pomóc? 

Wrzesień to czas, w którym temat uzdrowienia będzie dla Ciebie ważny. Dlatego wsłuchaj się w siebie i zapytaj, czego potrzebujesz, a potem wprowadź konieczne zmiany do tego, by wejść w jesień z pełną energią. 

DROGA ŻYCIA 2: PRAKTYKA

Czas to temat, który będzie dla Ciebie ważny w tym miesiącu. Czego pragniesz? Czego potrzebujesz? Czy masz jakieś hobby? Czy w ostatnim czasie masz powtarzające się sny? Czy jest coś, o czym marzysz? Wszystko może się wydarzyć, jeżeli poświęcisz temu swój czas. Jeżeli czegoś pragniesz, masz marzenie, Wszechświat da Ci wszystkie konieczne narzędzia do tego, żeby je zrealizować, ale musisz włożyć swoją energię w to, by użyć tego narzędzia. Albo je zauważyć. 

Praktykuj połączenie z intuicją, by odpowiedzieć na jej wezwanie. Czasem wydaje się, że nie słyszymy swojej intuicji, ale poprzez regularną praktykę, w końcu otrzymujemy odpowiedzi. Warto więc w tym miesiącu poświęcić czas na regularne ćwiczenia, wyznaczanie celów oraz dążenie do ich realizacji.

Zwróć uwagę na sny. Jeżeli wciąż powtarzają się w nich symbole, zapytaj swojej duszy, co chce Ci przez to powiedzieć. 

DROGA ŻYCIA 3: DZIECI

Spotkaj się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Każdy z nas je w sobie ma. Niezależnie od wieku metrykalnego, każdy potrzebuje zająć się swoim wewnętrznym dzieckiem, a wraz z nim: radością, miłością, zwariowaniem, bezczynnością, nadmierną aktywnością, byciem sobą, kreatywnością i po prostu nie przejmowaniem się. Zrób coś zwariowanego, bez przejmowania się oceną i krytyką. Spójrz na siebie oczami dziecka. Spójrz na świat oczami dziecka. Zachwyć się kwiatkiem. Spędź cały dzień na zabawie. Zrób to, czego nigdy nie robisz, bo uważasz, że dorosłemu nie przystoi. Ukochaj swoje wewnętrzne dziecko i daj mu to, czego potrzebuje najbardziej.

Jeżeli jesteś rodzicem, spędź więcej czasu ze swoimi dziećmi. Posłuchaj i zobacz, w jaki sposób patrzą na świat. Pokaż im możliwości, jakie mają. Podaruj im uwagę. Na pewno to docenią. 

Jeżeli pragniesz zostać rodzicem, otocz się towarzystwem dzieci. Może zaproponujesz przyjaciółce opiekę nad jej dzieckiem, darując jej czas wolny? Może zgłosisz się na wolontariat? W ten sposób, jeżeli emocjonalnie nie jest to dla Ciebie zbyt trudne, otoczysz się energią dzieci. 

Przede wszystkim jednak zwolnij, zwróć się do swojego wewnętrznego dziecka i zaopiekuj się nim. Będzie Ci za to wdzięczne. 

DROGA ŻYCIA 4: SZKOŁA

Wrzesień kojarzy się ze szkołą nawet lata po jej ukończeniu. W Twoim przypadku jednak karta ta nie oznacza bezpośredniego powrotu do szkoły, ale pokazuje, że czas zająć się swoim rozwojem i pójść w stronę nauki, uwolnienia starych, niczemu nie służących schematów i spojrzeć na życie z nową perspektywą.

Być może myślałaś_eś o rozpoczęciu medytacji, ale dotychczas nie było ku temu okazji. Być może szukałaś_eś kursu rozwoju, który by chwycił za Twoje serce, ale nie miałaś_eś możliwości, by na niego pójść. Być może chciałaś_eś poszukać nowego hobby, ale nie miałaś_eś czasu. Być może chciałaś_eś zmienić dietę, ale nie wiedziałaś_eś, za co się zabrać w pierwszej kolejności. Wrzesień da Ci możliwość zmian i pokaże Ci, w którą stronę zmierzać, żeby dotrzeć do celu. 

Otrzymasz to, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć naukę w szkole doświadczeń i spełniania pragnień swojego serca. 

DROGA ŻYCIA 5: PODRÓŻ

Podróżowanie to nie tylko przemieszczanie się z punktu a do punktu b. To rozszerzanie swoich horyzontów poprzez naukę, ćwiczenia, poznawanie świata, literaturę, kulturę, sztukę, medytację, łączenie się z Kronikami Akaszy czy inne metody duchowego rozwoju. Podróż można odbyć także wgłąb siebie, by poznać to, co jeszcze nie zostało odkryte. 

W tym miesiącu Twoim tematem przewodnim będzie podróż. Czym dla Ciebie ona jest? Gdzie potrzebujesz się wybrać? Do ciepłych krajów na wypoczynek, którego sobie nie podarowałaś_eś od dłuższego czasu czy też do wnętrza swojej duszy, by zapytać ją, co jest jej potrzebne do dalszego rozwoju? A może potrzebujesz znaleźć swój życiowy cel i szukasz narzędzi do tego, by go poznać? 

Wszystko może być podróżą. We wrześniu będziesz więc mieć okazję do tego, by odbyć podróż dokładnie tam, gdzie musisz być i zrobić dokładnie to, czego potrzebujesz. 

DROGA ŻYCIA 6: PRZYWÓDZTWO

Twoje życie jest w Twoich rękach. Masz wpływ na wszystko, co się w nim wydarza – jeżeli nie fizycznie, to zawsze masz możliwość wyboru, jak zachować się w danej sytuacji. 

Jeżeli jest coś, co Ci przeszkadza, w tym miesiącu otrzymasz odwagę, by wyrwać się z tej sytuacji. Niezależnie od tego, czy będzie to zmiana pracy, uwolnienie się od toksycznego związku, uzdrowienie z choroby, czy też potrzeba zmiany na poziomie mentalnym i emocjonalnym, pojawią się możliwości do tego, żebyś mogła_mógł przejąć kontrolę nad swoją sytuacją życiową. 

Odważ się marzyć. Odważ się chcieć. Odważ się działać. Masz wpływ na swoje życie. Zacznij więc kreować swoją rzeczywistość w taki sposób, jak chcesz, żeby wyglądała. Zacznij żyć swoim życiem tak, jak chcesz. Jesteś przywódczynią_ódcą swojego ciała, umysłu i ducha. Bądź dla siebie dobra_y.

DROGA ŻYCIA 7: ZMIANA KARIERY

Być może jest coś w Twojej pracy, co nie do końca Ci odpowiada. Być może jest to szef, który nie traktuje Cię zbyt dobrze. Albo usługa, którą oferujesz, przestała Ci sprawiać radość, ale nie wiesz, co innego mogłabyś_głbyś robić. A może Twoja praca podoba Ci się, ale jest coś, co chciałabyś_byś do niej dodać. A może po prostu przepracowujesz się i potrzebujesz odpoczynku. Albo robisz wszystko, co możesz, a sukces nie przychodzi.

Niezależnie od tego, co się wydarza, praca i kariera jest tematem przewodnim września. Możesz wiele o niej myśleć i starać się zrobić wszystko, żeby było Ci lepiej. Możesz włączyć swój wewnętrzny pracoholizm, wyłączając się na wszystko inne. Tymczasem Aniołowie proszą Cię o to, żebyś zachował_a równowagę. Jeżeli czujesz, że temat pracy jest teraz ważny, to wydarzają się w energiach rzeczy, które pomogą Ci rozwinąć się właśnie na tym polu. 

Nie musisz wymuszać działań, które wyczerpią Cię z energii i wzbudzą w Tobie frustrację. Zamiast tego wyślij intencję, jak chcesz, żeby Twoja praca wyglądała. Jak chcesz, żeby wyglądał dla Ciebie ten i kolejne miesiące? Ile chcesz zarobić? Jakich klientów chcesz przyciągnąć? Jakie czynności chcesz wykonywać? Co sprawi Ci radość w pracy? Jak chcesz, żeby wyglądały Twoje relacje. Opisz wszystko, czego pragniesz w związku z pracą, schowaj kartkę do szuflady (lub plik do jakiegoś folderu, do którego nie będziesz zaglądać) i odpuść. Pozwól Aniołom zadziałać tak, by dokładnie ta praca do Ciebie przyszła. Bądź tu i teraz i zachowaj równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Czasem bezruch jest bardziej efektywny niż milion małych działań, które nie przynoszą efektu. 

DROGA ŻYCIA 8: CZAS PODJĘCIA DECYZJI

W tym miesiącu bądź ze sobą szczera_y. Czego tak naprawdę chcesz? Przed czym się wzbraniasz? Czego nie chcesz dopuścić do siebie? Co tak naprawdę odwlekasz? 

Być może decyzyjność nie jest Twoją mocną stroną. Być może obawiasz się, że Twoja decyzja może przynieść ze sobą przykre konsekwencje. Jednak nie odniesiesz sukcesu na żadnym polu, jeżeli nie zaryzykujesz. Nigdy nie wiesz, jakie docelowo bedą efekty Twoich działań. Nikt nie zagwarantuje Ci 100% sukcesu, jeżeli zrobisz to, co myślisz, ale jeżeli podejmiesz decyzję w zgodzie ze swoim sercem i zdziałasz w zgodzie ze swoim wewnętrznym przewodnictwem, na pewno dojdziesz do swojego celu. Sama droga już nie będzie tak istotna, jak ten efekt. 

To miesiąc podejmowania decyzji. Postaraj się połączyć ze swoim sercem i zadecydować tak, jak ono Ci podpowiada. Jeżeli jednak nie masz pewności, weź dwie kartki. Zapisz na jednej „tak”, na drugiej „nie”. Następnie zgnieć je, wrzuć do woreczka, potrzymaj go w dłoniach i pomyśl o swoim pytaniu. Następnie zamknij oczy i wyciągnij jedną z karteczek. Może to ćwiczenie pomoże Ci podjąć decyzję intuicyjnie. 

DROGA ŻYCIA 9: WSPARCIE

Zawsze, niezależnie od sytuacji, masz wsparcie Sił Wyższych i bliskich Ci osób. Wszechświat Cię wspiera. Nie bój się więc iść w stronę pragnień swojego serca, ponieważ wszystko to, o czym marzysz i co jest zgodne z Twoim sercem jest otoczone wsparciem. 

Twoim tematem przewodnim w tym miesiącu jest przyszłość. Być może martwisz się o swoją przyszłość. Być może chciałabyś_byś zmian, ale się ich obawiasz. Być może zaczęłaś_zacząłeś realizację swoich marzeń, ale wydaje Ci się, że wszystko idzie nie tak, jak trzeba. Być może chcesz zmienić pracę albo przeprowadzić się do innego miejsca, ale nie masz pewności, że to dobry krok. Anioły zapewniają Cię, że zawsze jesteś we właściwym miejscu i czasie, i zawsze otrzymujesz potrzebne wsparcie do tego, by Twoja przyszłość była bajeczna. 

Zwróć się do swojego serca i zapytaj go, czego pragnie. Co jest dla Ciebie najważniejsze? Może to, do czego dążysz w ogóle nie jest tym, czego pragniesz, tylko oczekiwaniem wobec Ciebie? Pozbądź się złudnych oczekiwań, nie martw się krytyką i zaufaj, że zawsze masz wsparcie w dążeniu do realizacji swoich marzeń. 

DROGA ŻYCIA 10: WRAŻLIWOŚĆ

Wszystko wokół Ciebie się zmienia, ale przede wszystkim Ty sam_a. W tym miesiącu otwiera się Twoja intuicja jeszcze bardziej, a Ty stajesz się coraz bardziej wrażliwa_y na i być może poczujesz, że czas na zmiany, by dostosować się do nowej rzeczywistości w Tobie. 

Zaufaj temu, co mówi Twoja intuicja, Twoje ciało, Twój umysł. Być może czujesz się przebodźcowana_y i potrzebujesz poleżeć w spokoju, wyłączyć telewizor, zamknąć social media i pobyć tylko sam_a ze sobą? Może potrzebujesz zmienić coś w swojej diecie, ponieważ Twoje ciało zaczęło odrzucać to, co do tej pory Ci smakowało i było dla Ciebie dobre? Może potrzebujesz oczyszczania energetycznego, żeby zharmonizować energie, które się w Tobie pojawiają? A może czujesz, że zmieniasz się wewnętrznie i stajesz się bardziej wrażliwa_y na dźwięki, Twoje oczy widzą bardziej ostro, a Twoja świadomość przyjmuje zupełnie nowe spojrzenie na świat?  To, co dotychczas było dla Ciebie normalne, teraz odchodzi, by zrobić miejsce na nowe.

Wszystko się zmienia. W tym miesiącu możesz odczuć to szczególnie. Zaufaj swojemu wewnętrznemu przewodnictwu. Obserwuj to, jak się czujesz. W jakich miejscach czujesz się lepiej, a gdzie nie chcesz być. Jacy ludzie wywołują w Tobie dobre odczucia, a od których chcesz trzymać się z daleka. Jakie wiadomości czytasz i oglądasz. Jakimi energiami chcesz się otaczać, a co chcesz pożegnać ze swojego życia. To wszystko są sygnały od Twojego przewodnika, który prowadzi Cię ku nowemu. 

DROGA ŻYCIA 11: MUZYKA

Wprowadź do swojego życia więcej muzyki. Muzyka jest tutaj metaforą. Kiedy w Twoim życiu wszystko gra, czujesz się szczęśliwa_y. Zwróć więc uwagę na to, co nie gra i na jaką częstotliwość się przestawić, żeby było inaczej. 

Czy jesteś bardziej rozrywkowa_y? Czy też w Twoim życiu za dużo jest powagi? Aniołowie proszą, żebyś otworzył_a się na nowe style i zobaczył_a, jak się w tym czujesz 🙂 Jeżeli za dużo powagi – tańcz. Jeżeli za dużo rozrywki – spróbuj się wyciszyć. Muzyka może pomóc Ci zmienić swój poziom energii i nastrój. Częstotliwości sprzyjające wyciszeniu i harmonii to 472 hZ, natomiast 888 hZ otworzy Cię na odczuwanie dostatku w życiu. 

Zaproś muzykę do swojego życia i nie traktuj tego, co się wydarza wokół Ciebie zbyt poważnie. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i daj sobie w tym miesiącu luz. Nic nie musisz. Wszystko możesz 😉 

DROGA ŻYCIA 12: PRAGNIENIA SERCA

Zasługujesz na szczęście. To jasne jak słońce. Tylko czym to szczęście dla Ciebie jest? Czego pragniesz? Aniołowie proszą Cię, żebyś w tym miesiącu podjęła_podjął decyzję, w którą stronę chcesz zmierzać. Czego pragnie Twoje serce? Kiedy podejmiesz decyzję, Wszechświat stworzy Ci możliwości do tego, żeby Twoje sny stały się rzeczywistością. Ta droga będzie lekka. Ale najpierw potrzebuje informacji od Ciebie, w którą stronę ukierunkować energię. 

Poświęć ten czas ciszy. Pokontempluj siebie. Spędź czas na łonie natury. Wsłuchaj się w głos swojego serca i powiedz Aniołom, o czym marzysz. A potem otwórz się na znaki. Będzie ich w tym miesiącu mnóstwo.

Wrzesień to nie czas na działanie. To dla Ciebie moment wyciszenia, w którym możesz przeanalizować i poczuć, czego tak naprawdę chcesz. A kiedy już będziesz to wiedzieć, przyjdzie czas działania 😉

Pełnia Księżyca w Wodniku

Kolejny raz zbliżamy się do pełni Księżyca i znów w znaku Wodnika. To niespotykane zjawisko, żeby dwa razy w roku, po sobie księżyc znajdował się w tym samym znaku, ale żyjemy w czasach, w których przekształcają się wszystkie struktury, zaczynając od tych na poziomie wewnętrznym i zapewne za kilka-kilkanaście lat świat będzie zupełnie inaczej wyglądał, dlatego też i ciała niebieskie pomagają nam zagłębić się w dany temat bardziej. Niczego nie można pominąć. 

Wiele osób może teraz odczuwać drapanie w gardle, bóle zatok, zwiększoną produkcję śluzu, bóle w uszach, stawach, większe zmęczenie czy też ucisk pomiędzy oczami. Przewodnicy Kronik Akaszy przekazali, że zmiany energetyczne przechodzą przede wszystkim przez ciało. Wszystkie niewymówione słowa, wszystkie stłumione emocje, wszystkie trudne wydarzenia związane z oddaleniem od siebie uwalniają się, dając dolegliwości fizyczne. W czasie pełni księżyca dopełni się ten proces. Wiązki zupełnie nowej jakości energii zmiotą z powierzchni ziemi zło, obłudę, cierpienie. Pomogą w tym, by zło zjadło się od środka. Ale nie w jednym momencie. To proces, który trwa i jeszcze trochę potrwa. 

Szyszynka, czyli brama percepcji, będzie się oczyszczała, otwierając nas na jeszcze większą świadomość, a świadomość i prawda dadzą nam motywację do nowych działań, opartych o wołanie Duszy. 

Dlatego też tematami pełni, która będzie miała miejsce 22 sierpnia, będą wolność osobista, bycie sobą oraz misja życiowa. Tak, jak w poprzednim miesiącu (więcej o pełni w tym miejscu -> https://bit.ly/3ghs3c9). 

Pozwól sobie w tę pełnię przeżyć dzień dokładnie tak, jak chcesz, żeby wyglądał. Pozwól sobie na bycie sobą. Zrób to, co jest dla Ciebie przyjemne.

Jak jeszcze wykorzystać tę pełnię?

  • Zadbaj o swoje ciało. Automasaż ciepłym olejem wyciszy Cię i ugruntuje.
  • Spędź czas na łonie natury. Wodnik jest znakiem powietrznym, lubi więc być i na powietrzu i w ruchu 😉
  • Wspomóż swoją szyszynkę. Wskazówki znajdziesz np. tu -> https://bit.ly/3iW7XGi
  • Jeżeli czujesz spadek energii, odpocznij. Nie nakładaj na siebie nadmiernej presji. Jeżeli zaś czujesz, że energia Cię rozpiera, wykorzystaj ją do czegoś kreatywnego.

Anioł Stróż

Anioła Stróża ma każdy. Jest z nami od urodzenia do śmierci, czuwając nad nami przez cały czas. Jego rolą jest ochrona, wsparcie i bezwarunkowa miłość do nas, a także zanoszenie naszych intencji do wyższych instancji. Kiedy pragniemy przytulenia – przytula swoimi skrzydłami. Kiedy potrzebujemy wskazówki – pokazuje zdanie w książce lub przyciąga osoby, które mogłyby nam pomóc. Kiedy chcemy z nim porozmawiać – przede wszystkim słucha. Może też pokazywać swoją obecność poprzez łunę światła, widoczną kątem oka, piórka znalezione w miejscu, gdzie być ich nie powinno, monety, ale też poprzez odczucie ciepła w ciele i zupełnie niewyjaśnionej eksplozji radości i miłości wewnętrznej.

Każdy Anioł szuka sposobów, by skontaktować się ze swoim przyjacielem – człowiekiem. Jest dla nas najbardziej czuły i kocha zawsze. Nigdy nie ocenia. Nigdy się nie obraża. Nie ma potrzeby udowadniania czegokolwiek. Po prostu jest. Zawsze przy Tobie. Zawsze przy mnie. Zawsze przy nas.

Przeczytaj także: Jak skontaktować się z Aniołem Stróżem?