Pełnia księżyca w Raku

Trzy dni przed i trzy dni po pełni księżyca odczuwamy już jej wpływ. Kulminacja pełni, tym razem w znaku Raka, będzie miała miejsce jutro, ale przez prawie cały tydzień możemy odczuwać jej wpływ. Ten czas będzie tematem oczyszczenia i transformacji swoich oczekiwań, relacji rodzinnych i miłości. Rak bowiem jest delikatny. Potrzebuje przytulenia, wrażliwości, empatii. Pragnie być kochany. Boi się odrzucenia. Dlatego też w tym czasie możemy przeżywać poczucie odrzucenia lub czuć, że musimy na coś zasłużyć. I właśnie o zasługiwaniu pojawiła się podpowiedź Duszy na pełnię.

„Zasłużenie zawiera w sobie słowo „służenie”. Czy oznacza to, że musisz się naharować, zamęczyć, żeby na coś zasłużyć?

Już samo to, że istniejesz na Ziemi sprawia, że spełniasz swoją rolę. Żyjesz. Pełnisz swoją rolę posługę dla Wszechświata.

Dlatego też Wszechświat daje Ci wszystko.

Po prostu jest Ci to winien.

Dlatego zasługujesz. Dlatego możesz wziąć od Wszechświata wszystko, czego potrzebujesz.

Bo jesteś.

Wystarczy, że nauczysz się brać.”

Czy czujesz, że musisz zasłużyć na miłość? Czy czujesz, że musisz spełnić czyjeś lub swoje własne oczekiwania? Czy dajesz sobie wystarczająco dużo ciepła, delikatności i uczucia? Czy dajesz też to innym?

W tę pełnię bądź dla siebie i innych wyrozumiał_. Pozwól sobie na delikatność. Oczyść negatywne emocje. Przeżyj siebie w pełni. A potem pomyśl, co chcesz przyciągnąć do swojego życia. Jakich uczuć pragniesz doświadczać najczęściej? I pamiętaj. Zasługujesz na wszystko. Bo jesteś. To wystarczy ❤

P.S. Pytacie w wiadomościach prywatnych, czy z kartami może pracować osoba, która nigdy styczności z takim narzędziem nie miała. TAK! Dlatego z Wytwórnia Obfitości stworzyłyśmy webinar, który pokazuje, jak działać z nimi na codzień, by wyciągnąć jak najwięcej dla siebie 🙂 Tutaj szczegóły: https://wytworniaobfitosci.pl/webinarikarty/

Roczny horoskop z podpowiedziami Duszy na styczeń

2022 rok jest magiczny pod wieloma względami. Dwójki w numerologii karmicznej oznaczają współpracę, wiarę, połączenie z Bogiem, astrologię i energię samą w sobie. Szóstka zaś (sumując wszystkie liczby roku 2022 otrzymujemy 6) oznacza materię, pieniądze, dobrobyt, nieruchomości, ale także rodzinę i harmonię. Tematem przewodnim tego roku będzie więc fizyczna manifestacja energii. 

Myśli, słowa, emocje mają gigantyczną moc. W tym roku przekonamy się o tym wyjątkowo. Wszelkie pomysły będą mogły wydarzać się w rzeczywistości znacznie szybciej niż wcześniej. Prawdopodobnie wielu ludzi obudzi się i zainteresuje rozwojem duchowym, astrologią, duszą samą w sobie i zaczną uczyć się, jak działać w zgodzie z nią. Bardzo możliwe, że zaczną zmieniać pracę na bliższą sercu i powstaną nowe zawody, o których dotychczas nikt nie pomyślał. Na pewno będzie to rok wielkiej wiary i przełomów. Stare struktury, schematy i działania oparte na władzy i rywalizacji załamią się, żeby stworzyło się nowe. A jakie będzie to nowe? Wszystko jest możliwe. To my kreujemy rzeczywistość. Dlatego zwróć uwagę na to, jakie myśli, słowa i emocje pojawiają się i wychodzą z Ciebie oraz jaki to ma wpływ na Twoją rzeczywistość. Ponieważ w 2022 manifestacja będzie natychmiastowa. 

Na początek roku horoskop szczególny, ponieważ powstał on z pomocą kart, które stworzyłyśmy razem z Wytwórnią Obfitości. Karty te stworzone zostały z pomocą Kronik Akaszy i służą rozmowie ze swoją Duszą. Są bardzo uniwersalne, a zarazem docierają do głębokich warstw nas samych. Jeżeli także chcesz je mieć u siebie, kliknij tu >>>

Co więc będzie dla Ciebie ważne w 2022? 

DROGA ŻYCIA 1: PRZYJEMNOŚĆ

Tematem-kluczem dla Ciebie na 2022 rok to przyjemność. Czas harówki i ciężkiej pracy się skończył. Przekieruj swoją energię na poczucie przyjemności. To, co robisz, to, co myślisz, to co czujesz, nie musi być ciężkie i nieprzyjemne. Mogą stać się lekkie, przyjemne, pełne dobra. Czasem wystarczy zmiana nastawienia. W innym przypadku będzie wymagało to zmian na poziomie fizycznym. 

Zastanów się więc, co sprawia Ci przyjemność? Jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie? A może już jest przyjemne i nic nie trzeba więcej robić, tylko poddać się prądowi życia? A może jednak potrzebujesz dokonać zmian? Które obszary są dla Ciebie przyjemne, a które sprawiają Ci kłopot? Co musi się zmienić, żeby było przyjemniej?

Ten rok będzie sprzyjał w tworzeniu warunków przyjemnych w każdej sferze życia. Pozwól sobie na to. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, działa na Twoją korzyść. Zaufaj, że Twoje serce zawsze zna właściwą drogę, a Wszechświat umożliwia Ci realizację ścieżki Twojej Duszy w każdym momencie

DROGA ŻYCIA 2 : SŁOWA

Słowa mają wielką moc. Tworzenia. I też taki będzie Twój rok – pełen kreatywności i mocy słowa. Być może już wcześniej zastanawiał_ś się nad tym, żeby założyć kanał na YouTubie, zostać coachem, napisać książkę lub pójść na kurs pisania. Albo od dawna chciał_ś coś powiedzieć, ale słowa grzęzły Ci w gardle i nie potrafił_ś ich wyrazić. Albo jesteś w relacji, w której nie ma równowagi lub w pracy, w której hierarchia ma duże znaczenie i dotychczas brakowało odwagi, by to zmienić.  Ten rok przyniesie Ci asertywność, kreatywność i możliwości do wyrażenia siebie. 

Pomyśl więc, co jest dla Ciebie ważne. Jakie słowa najczęściej wypowiadasz? Jakie myśli generujesz? Co chcesz najbardziej wyrazić? Jakie przeznaczenie pragniesz sobie stworzyć?

Zrób sobie pisemną mapę marzeń/celów na ten rok. Napisz, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia. Opisz wszystko, co jest dla Ciebie istotne, w najdrobniejszych szczegółach. A potem zobacz, jak to się realizuje i wykorzystaj możliwości, które daje Ci Wszechświat. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Czym jest Twoja prawda? Żadna prawda nie jest jedyną słuszna. Na każdym etapie życia prawda ewoluuje, pokazuje nowe aspekty i daje kierunek. Pokazuje także różnorodność świata. Każda prawda jest wartościowa i właściwa. 

DROGA ŻYCIA 3 i 12: ZASŁUGIWANIE

Zasługiwanie zawiera w sobie słowo „służenie”. Czy to oznacza, że musisz się naharować, zamęczyć, żeby na coś zasłużyć? Czy tak wygląda Twoje życie? Czy tak czujesz się teraz? Czy kiedykolwiek tak myślał_ś? 

Rok 2022 będzie dla Ciebie bardzo dużym przełomem świadomościowym. Nie musisz być perfekcyjn_, żeby być wartościow_. Nie musisz robić więcej, niż masz na to siły. Nie musisz zasługiwać na uznanie mamy, taty, szefa czy kogokolwiek. Już samo to, że istniejesz na Ziemi sprawia, że spełniasz swoją rolę. W pełni zasługujesz na wszystko, czego potrzebujesz. Bo jesteś. I jesteś bardzo ważn_. 

Ten rok pozwoli Ci zrozumieć, że nie trzeba być jakimś, żeby być wystarczająco dobrym. Że możesz wszystko. I zasługujesz na to, by godnie żyć. Wystarczy, że nauczyć się przyjmować dobro od Wszechświata. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Miłość nie wymaga. Miłość po prostu jest. Ty także jesteś. Pochodzisz z miłości. Oświetl momenty w swoim życiu, w których miłość zakiełkowała i otoczyła Cię swoją bezinteresownością. 

DROGA ŻYCIA 4: PROCES

2022 rok to dla Ciebie czas głębokiej transformacji i przełomów na każdym poziomie życia. Wszystko, co wydarza i będzie wydarzyło się w Twoim życiu będzie miało za zadanie pokazanie Ci czegoś wartościowego o Tobie i nakierować Cię na działania zgodne z Planem Twojej Duszy

Być może czeka Cię przeprowadzka, zmiana pracy, nowy związek lub niespodzianka, której w życiu byś się nie spodziewał_, a która da zaprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz się znaleźć w swoim życiu. 

W tym roku czeka Cię wiele nowych znajomości, a każda z nich będzie miała na Ciebie duży wpływ. Pozwól więc sobie przyjąć perspektywę z lotu ptaka i poobserwuj siebie w każdej relacji, w każdej sytuacji i w każdym momencie. Nie oceniaj siebie. Po prostu pozwól sobie być w tym procesie, a na koniec roku wyciągnij wnioski. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Intuicja zawsze daje Ci znaki. Czy je widzisz/słyszysz/czujesz? Czy za nimi idziesz? Kiedy czujesz największe połączenie ze swoją intuicją? Co przeszkadza Ci w pójściu za jej przekazem?

DROGA ŻYCIA 5: BRANIE

Czy wiesz, że wszystko, czego potrzebujesz, jest już stworzone i jest dla Ciebie dostępne? Często przekonania umysłu lub brak wiary w siebie sprawiają, że wydaje się, że tak nie jest. Że trzeba dużo dać, żeby móc coś wziąć. Że czegoś nie możesz mieć/zrobić lub że będzie to dla Ciebie dostępne dopiero wtedy, kiedy…. I tutaj pojawia się warunkowanie. Rok 2022 mówi o materializacji swoich pragnień. Dlatego też dla Ciebie ważnym tematem będzie przyjmowanie. 

Czy czujesz, że więcej dajesz czy bierzesz? Czy masz równowagę w tym obszarze? 

Wszechświat chce Cię zapewnić, że wszystko to, czego pragniesz, otrzymasz. Przygotuj się na uśmiech od losu. Może czekać Cię niespodzianka w postaci dodatkowego dochodu albo podróż do wymarzonego kraju albo inne szczęście. Chyba, że nie będziesz chciał_ tego dostrzec i poszukasz dziury w całym 😉

 Uwierz w siebie i otwórz się na przyjmowanie, bo w tym roku otrzymasz wiele. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Doceń to, czego już dokonał_ś. Doceń to jak_ jesteś. Stawiaj sobie cele, nie oczekiwania. Wysyłaj intencje, nie wymagania. 

DROGA ŻYCIA 6: UWAGA

Uważność to temat, który będzie towarzyszył Ci w tym roku. Zdrowie, harmonia, relacje, praca i dom – wszystkie z tych sfer będą wymagały Twojej troski i uwagi. Niezwykle ważna będzie równowaga pomiędzy tym, co dajesz, a tym co zbierasz. Wszystko jest ze sobą połączone. Jeżeli nie będzie równowagi w pracy, odczują to także Twoi bliscy, jeżeli nie dasz sobie wystarczająco dużo odpoczynku, Twoje ciało będzie dawało o tym znać. 

Już teraz pomyśl o tym, na czym najbardziej skupiona jest Twoja uwaga i czy jest to dla Ciebie budujące, czy też jest coś,  czemu chciał_byś poświęcić więcej energii, ale nie widzisz możliwości? Poszukaj równowagi w każdym aspekcie Twojego życia. Twoje ciało Ci się za to odwdzięczy. 

A jeśli nie wszystko idzie zgodnie z Twoim wewnętrznym rytmem, poproś Wszechświat o pomoc. Słowa mają wielką moc, kiedy więc tylko poprosisz, stworzą się warunki do tego, by Twoja prośba została spełniona. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Częstotliwość, z jaką wibrujesz, zależy od Twojego samopoczucia i pozytywnych emocji. To z kolei decyduje, jakie sytuacje przyciągasz do swojego życia – wspierające lub utrudniające Ci dojście do Twoich wizji. Wdzięczność to stan, który podnosi wibracje, przyspiesza manifestację pragnień i pomaga dojść do miłości bezwarunkowej. Codziennie praktykuj medytację wdzięczności: wymień 10 rzeczy, za które jesteś wdzięczn_.

DROGA ŻYCIA 7: KONTROLA

Wydaje się, że jesteśmy w stanie kontrolować pewne aspekty swojego życia, ale czy to prawda? Wizja, że tak nie jest, jest przerażająca, a jeżeli coś, cokolwiek, może malutkiego podlega kontroli, sprawia, że czujemy się bezpiecznie? A co, gdyby tak odpuścić? 

2022 to dla Ciebie rok, który będzie wymagał od Ciebie odpuszczenia. Czego? Ty to wiesz najlepiej 😉 Wszechświat przygotował dla Ciebie różne niespodzianki i zwroty akcji, ale nie po to, żeby było Ci trudniej, a po to, by pomóc Ci wzrosnąć i skierować Cię na drogę, której nie mógł_byś sobie wymarzyć, a jest dla Ciebie właściwa. 

Czasem niektóre rzeczy będą niezrozumiałe, a docelowo zrozumiesz, że było to dla Ciebie najlepsze, co mogło się wydarzyć. Dlatego nie obawiaj się tego czasu. Zaufaj, że wszystko jest właściwe i nawet, jeżeli dzieje się coś, co z perspektywy umysłu może wydawać się negatywne, działa to na Twoją korzyść. 

Która sfera życia wymaga od Ciebie odpuszczenia kontroli? Odpowiedź na to pytanie przyniesie Ci wiele zrozumienia i swobody, z którą pójdziesz przez nowy rok. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Pamiętaj, że Twój wewnętrzny krytyk nie powstał po to, żeby Cię deprecjonować, tylko żeby Cię chronić. Używając zakodowanych programów, umysł w logiczny sposób chce przedstawić funkcjonowanie świata. Dzięki temu wydaje mu się, że ma kontrolę nad tym, co Cię spotka i jak będziesz się czuć. Razem w połączeniu z sercem tworzy możliwości do rozwoju w każdej sferze. Aby to zrobić, umysł potrzebuje odpuścić kontrolę i iluzję posiadania wyłączności i nieomylności. 

Przyjrzyj się swoim myślom i zdecyduj, które z nich są dla Ciebie pożyteczne na obecnym etapie, a które z nich warto odpuścić lub przetransformować. 

DROGA ŻYCIA 8: ZAUFANIE 

Tematem roku 2022 będzie dla Ciebie zaufanie. Dla numerologicznej ósemki sukces i dobrobyt są bardzo ważne. Nie lubią być ograniczane w dążeniu do swoich celów. Dlatego też bardzo ważne będzie dla Ciebie odcięcie się od wszystkiego, co wprawia Cię w poczucie braku i zaufanie sobie. Uwierz, że nawet jeżeli na zewnątrz nie wszystko dzieje się tak, jak zaplanował_eś, wszystko ułoży się tak, żeby było dobrze. 

Zaobserwuj, jakimi informacjami się karmisz. To, co przyjmujesz do swojego umysłu, jedzenie, którym się żywisz, programy, które oglądasz czy książki, które czytasz, mają na Ciebie duży wpływ i mogą zwłaszcza w tym roku wprawić Cię w zakłopotanie, niepokój, rezygnację. Jednak nie tędy droga. Przetransformuj wszystkie swoje obawy w zaufanie, że wszystko będzie dobrze. Wybieraj to, co Ci służy i sprawia, że czujesz się lekko. Sukces i tak do Ciebie przyjdzie. Może tylko w trochę innej formie niż myślisz. 

Z każdej sytuacji wybierz to, co było dla Ciebie dobre. Zaufaj i kreuj to, co chcesz przyciągnąć do swojego życia. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Ziemia ma swój określony rytm. Jest w niej miejsce na sianie, rośnięcie, zbieranie plonów, ale tyle samo czasu jest także na odpoczynek. Kiedy go nie ma, gleba się wyjaławia, nie dając odpowiednich plonów. 

Spójrz na siebie jak na Ziemię. Jakie plony zbierasz? Nie da się oszukać naturalnych praw. Jeżeli nie zapewnisz sobie odpoczynku, natura i tak zadba o to, żebyś go otrzymał_. 

Wiedz, że odpoczynek jest Twoim naturalnym prawem. Wykorzystuj je.

DROGA ŻYCIA 9: MOŻLIWOŚCI

Wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości. 2022 to dla Ciebie czas siania nowych intencji i pielęgnowania swoich pomysłów, by w przyszłości zebrać plony. Czego więc zawsze pragn_łeś? Czego potrzebujesz? Czego naprawdę chcesz? Wszystko jest możliwe. I ten rok to Ci pokaże. 

Podpowiedź Duszy na styczeń jest taka sama, jak ta na cały rok: Słowa mają moc tworzenia. Myśli tworzą słowa, słowa tworzą czyny, czyny – nawyki, nawyki – charakter. Charakter zaś tworzy przeznaczenie. Zaczynając kreować swoje przeznaczenie zwróć uwagę na to, jakie słowa wypowiadasz. 

Jesteś w polu nieograniczonych możliwości. Wszystko jest dla Ciebie dostępne. Wystarczy tylko, że odważysz się marzyć i spełniać swoje pragnienia, a ten rok będzie dla Ciebie magiczny. 

DROGA ŻYCIA 10: DOM

Dom, rodzina, korzenie. To tematy na 2022. Może więc to oznaczać przeprowadzkę, remont, założenie rodziny, odkrycie historii przodka, która zmieni Twoje spojrzenie na całą rodzinę, wybudowanie domu lub pracę w firmie rodzinnej. Może oznaczać także pewne problemy rodzinne, które będzie trzeba rozwiązać. Ale też ten rok wskazuje na konieczność przyjrzenia się swojemu wewnętrznemu domowi. Czy czujesz się w nim bezpiecznie? Jak czuje się Twoje serce? Czy dajesz sobie wystarczająco dużo przestrzeni i odpoczynku, czy też gnieździsz się ze swoimi potrzebami? Czy dbasz o harmonię w swoim domu? 

Wszechświat umożliwi Ci zajęcie się swoim domem w każdym jego aspekcie. W pracy wszystko się będzie układało, jeśli większą wagę przyłożysz do tego, by było Ci dobrze w Twoim domu. Zajmij się także uprawą roślin. One połączą Cię z Twoim rodem. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Jesteś na właściwej ścieżce. Wszystko, czego doświadczasz jest zgodne z przeznaczeniem Twojej Duszy. Wiele dróg prowadzi do jego wypełnienia, ale Twoja Dusza zawsze Cię do niego doprowadzi. 

DROGA ŻYCIA 11: INTUICJA

Nowy rok da Ci możliwość połączenia się ze swoją intuicją i głębokiej pracy nad nią. Bardzo możliwe, że zaczniesz medytować lub będziesz uczyć tego innych. Pojawi się na Twojej drodze wiele nauczycieli i kursów, które pomogą Ci połączyć się z celem Twojej Duszy

Najważniejsze jednak, byś w tym roku skoncetrował_ się na podążaniu za głosem swojej intuicji. Może wymagać to od Ciebie wprowadzenia zmian, by Twoje życie toczyło się zgodnie z planem Twojej Duszy. Może pokazywać Ci to, co Ci służy, a co nie jest Ci potrzebne na Twojej drodze. Może stawiać na Twojej ścieżce ludzi i wydarzenia, które Cię zaprowadzą na nowe tory i pokażą nowe rzeczy. Kiedy będziesz słuchać intuicji, zostaniesz wynagrodzon_. Energia zamieni się w materię. 

Podpowiedź Duszy na styczeń: Czy czujesz, że masz równowagę pomiędzy dawaniem i braniem? Jeśli nie – co u Ciebie przeważa i jaka jest tego funkcja? Czy dajesz, żeby sobie na coś zasłużyć? Czy bierzesz, bo uważasz, że Ci się to po prostu należy? 

We Wszechświecie istnieje zasada równowagi energetycznej. Kiedy coś dajemy, potrzebujemy dostać coś w zamian. Nie muszą to być rzeczy materialne. Może być to satysfakcja, spokój. Potrzebujemy poczuć się w równowadze. Gdy to nie następuje przez dłuższy czas, siły równoważące zadbają o harmonię na swój sposób. 

W której sferze czujesz największą dysharmonię? Co potrzebuje zrównoważenia? 

Jak wyciszyć się w tym czasie?

Wchodzimy w niezwykle ważny energetycznie czas. Przed nami pełnia księżyca w Bliźniętach (19.12.2021), retrogradacja Wenus (19.12.2021) odpowiadająca za finanse i relacje oraz przesilenie zimowe (21.12.2021), czyli najdłuższa noc w roku. Pomimo tego, że uwarunkowania kulturowo-społeczne skłaniają w tym czasie do biegu, przygotowań i dopełniania obowiązków, Wszechświat zwraca uwagę na to, żeby zwolnić, odpocząć, poświęcić czas na regenerację. Zima to okres, w którym ciało daje znaki, że potrzebuje relaksu i zwrócenia się do wnętrza. A kiedy już skontaktujemy się z wnętrzem i usłyszymy sygnały, warto wypowiedzieć intencję. Księżyc w znaku Bliźniąt będzie sprzyjał wypowiadaniu pragnień, kreowaniu celów i budowaniu wizji.


Ważny jest także przegląd naszych myśli. Jakie one są? Czego jest w nich więcej? Radości, optymistycznego oczekiwania, twórczej kreacji i dostrzegania możliwości, czy też myśli są pełne zwątpienia, strachu, zgorzknienia i frustracji? Co przyciągasz do swojego życia? A co chcesz do niego przyciągnąć?


Najbliższe tygodnie będą sprzyjały rewizji – przebudowywaniu myśli, oczekiwań, kreowaniu nowych intencji, uzdrawianiu ran w relacjach, rewidowania budżetu i robieniu planów finansowych na przyszły rok. To bardzo dużo pracy dla umysłu, ciała i duszy. Pozwól więc sobie na odpoczynek, a w dzień pełni i przesilenia zimowego zapal białą świecę, otocz się kojącym zapachem goździków, cynamonu i kardamonu (np. w postaci ulubionej zimowej herbaty) i pomyśl o swojej intencji. O tym, co byłoby dla Ciebie dobre. O tym, jakie myśli przede wszystkim chcesz generować. O tym, co sprawi, że będzie Ci dobrze.
A jak wyciszyć się w ciągłym pędzie?


– Zadbaj o odpowiednią ilość snu, pełnowartościowe regularne posiłki i odpowiednie nawodnienie.

– Codziennie spędź przynajmniej 20 minut na łonie natury.

– Zwolnij tempo. Pozwól sobie oddelegować jakieś zadanie lub przełóż je na następny dzień. Twoje zdrowie jest najważniejsze.

– Posłuchaj swojego ciała. Ono podpowie Ci, czego potrzebujesz teraz najbardziej.

– Wypij herbatę balansującą dra Vasanta Lada:


🍵1 łyżeczka mielonego cynamonu🍵1 łyżeczka mielonego kardamonu🍵1 łyżeczka mielonego adżwanu (kminku koptyjskiego)🍵4 filiżanki wrzącej wody


Przyprawy zalej wrzątkiem, przykryj i odcedź po 5 minutach. Do herbaty możesz dodać także miód. Smacznego!

Nów księżyca w Strzelcu

Nów księżyca w Strzelcu z zaćmieniem Słońca już jutro. Czas, by dopełniły się procesy, które towarzyszą nam od dłuższego czasu. Czas pożegnać się z ciężarem, niepokojem, trudnymi emocjami, by zaprosić do swojego życia dokładnie emocje, wydarzenia i ludzi, dające tylko miłość i prawdę. O prawdzie i uwolnieniu też będzie ten nów. 

Co jest Twoją prawdą? Czy Twoje poglądy w ciągu ostatniego czasu radykalnie się zmieniły? Czy masz wątpliwości co do tego, jak funkcjonuje obecnie świat? Czy wydarzyło się coś, co sprawiło, że zacząłeś/zaczęłaś zastanawiać się nad tym, co jest prawdą, a też co nie?

Nie ma jednej uniwersalnej prawdy. Każdy poprzez swoje postrzeganie rozwija się i uczy. Jednak, kiedy to, co wcześniej było przez nas postrzegane teraz nie zdaje egzaminu, może warto przyjrzeć się temu, od czego chcemy się uwolnić i co przyciągnąć do swojej rzeczywistości, by stała się naszą normalnością? 

W now ten warto też wspomóc procesy oczyszczania. Jak pokazywał Archanioł Gabriel, grudzień jest czasem uwalniania. Warto więc oczyścić się fizycznie, energetycznie i emocjonalnie z tego, co nie służy, by w przesilenie zimowe i czas świąteczny wejść z zupełnie nową energią. 

Wskazówki od Archanioła Gabriela jak to zrobić >>>

Cudownego nowiu!

Wyjątkowy anielski horoskop z przesłaniami na grudzień 2021

Grudniowi patronował będzie Archanioł Gabriel. Bardzo się rozgadał w tym miesiącu, dlatego o tym, jaki będzie grudzień i jak przygotować się do świąt, opowiada Wam w tym wpisie 😉

A jaki będzie grudzień dla każdej drogi życia? W tym miesiącu otrzymasz także wiadomość z „Kryształowych przesłań Aniołów” Doreen Virtue.

Jak obliczyć drogę życia? Sprawdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: ANIOŁ NADZIEI

Nadzieja to jedna z najważniejszych cnót – dzięki niej możemy dokonać niemożliwego i wspiąć się na wyżyny możliwości, nawet kiedy wydaje się, że już wszystko stracone – mówi Anioł Nadziei. Chociaż możesz mieć wrażenie, że wokół Ciebie pojawiają się trudności, związek testuje Cię do granic możliwości, praca nie jest tą wymarzoną, a wyjazd, na który tak bardzo czekałaś, został odwołany, to zawsze jest plan B. Zawsze znajdzie się inne wyjście, które pokaże Ci, że to, co wydawało Ci się, że jest dla Ciebie dobre, w rzeczywistości nie było najlepszym.

Teraz otrzymasz możliwość sięgnięcia po to, co najlepsze dla Ciebie. Co ważne – nie to, co wydawałoby się najlepsze, tylko to, co rzeczywiście może doprowadzić Cię do spełnienia marzeń. Dla niektórych będzie oznaczało to konieczność zamknięcia za sobą drzwi do schematów, które już nie służą, dla innych odważenia się zamarzyć o tym, co do tej pory wydawało się niedostępne i zrobić ten pierwszy krok.

Nie bój się, że nie dasz rady. Wszystkie sytuacje, które mają miejsce w naszym życiu są przejściowe. Musisz tylko czuć, że to, co robisz, jest dla Ciebie dobre. I zacząć to robić.

Przesłanie dla Ciebie: „Ponów gotowość na miłość. Już wystarczająco wyleczyłaś się z przeszłości, aby otworzyć serce na nową miłość”. Także na miłość do siebie samej.

DROGA ŻYCIA 2: ARCHANIOŁ RAGUEL

Harmonia – to słowo-klucz do Twojego sukcesu. Nie walcz. Nie siłą rozwiążesz swoje problemy, a poprzez wewnętrzną moc, która napełnia Cię spokojem i równowagą – mówi Archanioł Raguel. Wibracja grudnia może przynieść Ci poczucie walki i niesprawiedliwości, konflikty lub brak równowagi. Po co? Żebyś zwróciła uwagę na to, w których sferach brakuje Ci balansu i wprowadziła odpowiednie środki zaradcze 😉

Archanioł Raguel przynosi Ci światło uzdrowienia i nawołuje do tego, żebyś w tym miesiącu, zamiast walczyć, spojrzała na daną sytuację z szerszej perspektywy i znalazła w sobie współczucie oraz zrozumienie, że to, co się dzieje, nigdy nie jest przypadkowe. Zamiast walczyć – uśmiechnij się i posłuchaj, jaki głębszy sens kryje się pod warstwą emocji. Czego potrzebujesz, by Słońce zadomowiło się w Twoim sercu?

Zwróć uwagę nie na problemy, a na rozwiązania, jakie można podjąć, żeby uzdrowić daną sytuację.

Przesłanie dla Ciebie: „Błogosław swoje serce. Sięgnij po emocjonalne i duchowe wsparcie, aby uzdrowić i zreperować własne serce”. Zaufaj ludziom.

DROGA ŻYCIA 3: ANIOŁ ŁASKI

Masz w sobie siłę i moc, która wspiera Cię w każdej sferze Twojego życia. Jeżeli więc odczuwasz wdzięczność za wszystko, co przynosi Ci los, tylko dobre rzeczy mogą Ci się przytrafić.

W tym miesiącu możesz czuć się trochę oderwana od rzeczywistości, możesz odczuć samotność lub dokonać zmian (albo dokonają się one samoistnie). To wszystko dlatego, że przechodzisz obecnie przez proces oczyszczenia – wszystko, co Ci nie służy, teraz się zakończy.

Kiedy stare odejdzie, zrobi się miejsce na nowe. Anioł Łaski nawołuje więc do spokoju i przyjęcia wszystkiego z wdzięcznością i radosnym oczekiwaniem na to, co jest dla Ciebie najlepsze. Niezależnie czy jest to nowa praca, związek, pieniądze, czy też zmiany dokonają się na polu duchowym. Anioł Łaski wspiera Cię w każdym momencie Twojego życia.

Przesłanie dla Ciebie: „Przejmij kontrolę nad swoją boską mocą! Zastąp oparte na współuzależnieniu uszczęśliwianie ludzi asertywnością i poczuciem siły”. Masz jej przecież tak wiele.

DROGA ŻYCIA 4: ARCHANIOŁ RAFAEL

Zadaj sobie pytanie, czego pragniesz i jak możesz wprowadzić dobro do świata – poprzez swoją energię, a może biżuterię, którą robisz dla siebie, a mogłabyś podzielić się nią z innymi?

Miesiąc ten będzie dla Ciebie cudownym czasem, w którym zostaną uzdrowione te aspekty Twojego życia, które powstrzymywały Cię od posuwania się naprzód. Jeżeli więc czułaś opór, stagnację, apatię, zmęczenie, niemoc twórczą i ogólne zniechęcenie, nadszedł czas na zmiany!

Kiedy uzdrowisz wszystkie wewnętrzne rany, odkryjesz, że Twoje życie zaczyna poruszać się w nowych kierunkach, które wcześniej nawet nie pojawiały się w Twojej wyobraźni. Archanioł Rafael będzie towarzyszył Ci przez cały ten miesiąc, dlatego nie bój się poprosić go o uzdrowienie.

Jest jednak jeden haczyk: podobnie, jak mówią lekarze podczas procesu leczenia, że kiedy jest gorzej, to jest lepiej, Ty także możesz doświadczyć fizycznych i psychicznych dolegliwości, które będą dla Ciebie osłabiające.  Może boleć Cię głowa, możesz czuć się zmęczona. W takich chwilach zwróć uwagę, czy nie trzymasz się kurczowo schematu, który musi zostać uzdrowiony. Może wciąż trzymasz się przeszłości, a ta musi odejść? Poproś Archanioła Rafaela o wsparcie, a na pewno Ci pomoże.

Energia Archanioła Rafaela pojawia się także tam, gdzie potrzebna jest misja. Może zostałaś powołana do jakiejś misji, o której zawsze marzyłaś, ale bałaś się ją zrealizować? Ten czas jest najlepszym momentem na to, by zacząć planować przyszłość 🙂

Przesłanie dla Ciebie: „Nawiązuj relacje towarzyskie lub przyłącz się do istniejących. Zawieraj zdrowe i zapewniające wsparcie nowe przyjaźnie i połączenia, angażując się w grupach ludzi myślących podobnie do Ciebie”. Czas samotności już mija.

DROGA ŻYCIA 5: ARCHANIOŁ HANIEL

Bądź otwarta na nowe, duchowe wartości, które na Ciebie spływają – mówi Archanioł Haniel, który (podobnie jak Chamuel) patronuje miłości, zakochanym i błogosławieństwom. Grudzień będzie dla Ciebie niósł bardzo romantyczny nastrój 😉 To czas, w którym dostaniesz szansę otworzyć się na miłość – w kontekście związku, jeżeli szukasz partnera lub partnerki, ale też miłość do siebie samej.

Poczujesz wielką siłę i energię do połączenia się ze swoim wyższym Jestem.

Ten miesiąc będzie świetnym miesiącem na kontakt z naturą, uziemianie się, medytowanie, kontakt z muzyką, literaturą i sztuką. Archanioł Haniel oraz planeta Wenus nawołują Cię do tworzenia i wyrażania siebie poprzez sztukę lub literaturę (nie myśl, że nie potrafisz – wszystko, co pochodzi z głębi duszy jest piękne i wartościowe). To także bardzo dobry czas na połączenie się ze swoją kobiecą stroną.

Poświęć czas na wsłuchanie się wewnątrz siebie, a na pewno odkryjesz w sobie nowe talenty, które wykorzystasz nie tylko na własny użytek, ale też dla dobra innych.

Przesłanie dla Ciebie: „Uwolnij negatywność z siebie i Twojego otoczenia”. Wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz tutaj. 

DROGA ŻYCIA 6: ANIOŁ ODWAGI

Odwagi! Jesteś na dobrej drodze realizacji swoich pragnień, ale nie bój się marzyć i iść w ich kierunku. – mówi Anioł Odwagi

Ten miesiącdaje Ci wiele możliwości, a jednocześnie jego energia trochę Cię może przytłoczyć. Możesz czuć, że czegoś bardzo pragniesz, ale boisz się zmian, mimo że normalnie energicznie zabierasz się do działania. A jednak działanie (takie, na jakie tylko pozwalają warunki zewnętrzne) jest kluczowe, ponieważ energia miesiąca może przynieść dla Ciebie przełomowy moment (w związku lub w pracy), w którym będziesz musiała zdecydować, co dalej. 

Anioł Odwagi chce Ci pokazać, żebyś nie bała się stanąć w obronie swoich własnych przekonań i poszła w kierunku światła. Zaufaj swojej intuicji i przejmij kontrolę nad sytuacją. To będzie dla Ciebie miesiąc działań.

Masz w sobie głęboką siłę, połączenie z duchem i prawdą serca, dlatego nie powinnaś chować jej tylko dla siebie. Znajdź w sobie odwagę do działania i nie bój się robić tego, co zawsze pragnęłaś. Właśnie ten miesiąc jest dla Ciebie najlepszy do działania w zgodzie z własnym sercem, nawet jeżeli będzie to wymagało radykalnych zmian, zwłaszcza wewnętrznych. 

Przesłanie dla Ciebie: „Pozwól sobie błyszczeć i lśnić! Przewodnictwo wiedzie Cię ku odwadze i pokazaniu tej strony swojej natury, która jest większa niż samo życie”.

DROGA ŻYCIA 7: ARCHANIOŁ SANDALFON

Uwierz, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu jest dobre i przybliża Cię do celu. Kiedy wierzysz, że jest dobrze, tak właśnie jest – wskazuje Archanioł Sandalfon. Słowem-kluczem, które będzie przyświecać całemu miesiącowi jest dla Ciebie „wiara”. Możesz nie wiedzieć, którą drogę wybrać, w którą stronę iść, czy coś zmienić w swoim życiu, związku, pracy, czy też nie. Możesz jednak zaufać i uwierzyć, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, wszystko, co do Ciebie przychodzi jest dobre i przybliża Cię do upragnionego celu lub pomaga Ci ten cel wyznaczyć. Grudzień może być także dla Ciebie czasem porządków, zwłaszcza w sferze wewnętrznej, gdzie możesz przeorganizować swoją przestrzeń, a także przewartościować priorytety i pomyśleć o przyszłości – jaka ma być?

Wiedz, że jesteś wspierana przez Anioły, a one nigdy Cię nie opuszczą i wesprą Cię, kiedy będziesz smutna, przytulą Cię, kiedy płaczesz i wyślą uzdrawiającą energię, kiedy będziesz szalała i miotała się.

W tym miesiącu rodzina, przyjaciele, a nawet szef mogą kwestionować Twoje wybory, ale zaufaj sobie i uwierz w siebie. Kiedy wierzysz, jesteś niezwyciężona, jesteś silna, a Twój duch pozostaje w równowadze. Być może nie znasz jeszcze rozwiązania na Twoje problemy, ale kiedy będziesz ufać, że ono się pojawi, tak właśnie będzie. Jeżeli chcesz dokonać zmian, nie wahaj się! Poproś Archanioła Sandalfona o wsparcie i zaufaj głosowi swojego serca.

Przesłanie dla Ciebie: „Bądź szczególnie świadoma swojej wewnętrznej wiedzy, ponieważ jest ona godna zaufania”. Zaufaj swojej intuicji.

DROGA ŻYCIA 8: ANIOŁ KREATYWNOŚCI

Jesteś nieskończoną kreatywnością. Zacznij robić to, co kochasz, bo właśnie do tego zostałaś stworzona! – nawołuje Anioł Kreatywności. Prawdopodobnie za bardzo skupiasz się na rzeczach przyziemnych, będąc skupiona na pracy i sukcesie materialnym, zapominając, że prawdziwą radość przynosi Ci taniec/swoboda/zabawa/czytanie/pisanie/gotowanie/rysowanie/śpiew/słuchanie muzyki/robienie aniołków w śniegu/lepienie z gliny/rodzinny seans kinowy z popcornem… W tym miesiącu zadaj sobie pytanie: „Kim naprawdę jestem?”. Czy jesteś w równowadze i robisz dokładnie to, do czego zostałaś stworzona, czy też poświęcasz siebie dla… no właśnie, dla czego?

Jesteś stworzona do bycia wolną i kreacji! Anioł Kreatywności pomoże Ci przywrócić równowagę w Twoim życiu i nawołuje Cię do tworzenia, wyrażania swojego własnego Jestem w sposób, jaki najbardziej kochasz. Jeżeli więc zawsze chciałaś założyć bloga, ale się bałaś i pisałaś do szuflady, teraz jest właściwy czas na pokazanie siebie światu. Jeżeli chcesz założyć firmę, właśnie teraz jest na to dobry moment. Jeżeli chcesz począć dziecko, ten miesiąc i Anioł Kreatywności pomogą Ci w tym, jeżeli jest to zgodne z Twoim celem życiowym.

Rób to, co kochasz. Świat nie ma ograniczeń.

Przesłanie dla Ciebie: „Twoje serce jest gotowe do uzdrowienia z przeszłych doświadczeń, a Ty jesteś gotować poświęcić czas i energię na opiekę terapeutyczną”. 

DROGA ŻYCIA 9: ARCHANIOŁ CHAMUEL

Twoje Anioły i Bóg kochają Cię bezwarunkowo. Nie ma błędów, jest tylko doświadczenie. Archanioł Chamuel pojawia się zawsze, żeby przypomnieć nam o bezwarunkowej miłości, którą jesteśmy otaczani na każdym kroku. Musimy tylko otworzyć na nią serce. Kiedy odczuwamy miłość, jesteśmy w ciągłym stanie uzdrowienia siebie i innych.

W tym miesiącu możesz doświadczać wyzwań w relacjach z rodziną, partnerem, w pracy. Możesz wdać się w konflikt z przyjaciółmi lub mieć oczekiwania wobec swojego partnera. Dlatego Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczyła, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Czy to, co czujesz jest związane z oczekiwaniami czy prawdziwymi potrzebami. Pamiętaj, że słowa mają szczególną moc. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą.

Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć i nie denerwuj się, jeżeli coś nie wydarza się w tym czasie, jakim planowałaś.

Zasilaj swoje myśli pozytywną energią i nie stresuj się, a miesiąc ten będzie dla Ciebie bardzo wartościowym, pełnym miłości czasem.

Przesłanie dla Ciebie: „Zaufaj znakom i swojemu wewnętrznemu przewodnictwu, ponieważ prowadzą Cię do spełnienia”.

DROGA ŻYCIA 10: ARCHANIOŁ MICHAEL

Otwórz się na Prawdę swojego serca – mówi Archanioł Michael. To jeden z najbardziej bliskich ludziom Archaniołów. Obrońca prawdy i sprawiedliwości,  chroni ludzi przed niebezpieczeństwem i daje odwagę do zmian. Dlatego zawsze, kiedy czujesz się niepewnie lub zagrożona, wezwij Archanioła Michaela.

W tym miesiącu dostaniesz symboliczny miecz, który pomoże Ci podjąć pozytywne działania, stanąć w swojej obronie lub zakończyć konflikty, które targają Tobą od dawna. Grudzień daje Ci energię zakończenia i początków, przełomowej transformacji, w której możesz zacząć żyć dokładnie tak, jak tego pragniesz. Chociaż możesz czuć się niepewnie, możesz stawać przed wyborami, których nie chcesz dokonać, to jednak Archanioł Michael wesprze Cię, byś podjęła działanie, które będzie dla Ciebie bardzo, bardzo dobre i przyniesie Ci zalążki lepszej przyszłości w pracy, w związku lub innej sferze życia, która Cię trochę uwiera.

Otwórz się na prawdę swojego serca i poczuj potężne wsparcie od Wszechświata, które otrzymujesz.

Przesłanie dla Ciebie: „Twoje pozytywne nastawienie i chęć otrzymywania otworzyły drzwi do obfitości możliwości i wsparcia”.

DROGA ŻYCIA 11: MARIA

Życie jest pełne cudów, a teraz nadszedł czas na ich wydarzanie –  pora, żebyś to dostrzegła. Maria przynosi energię matczyną, opiekuńczą, chroni i uspokaja, a także przytula, kiedy jest Ci źle. Ten miesiąc jednak może przynieść Ci jakąś pozytywną wiadomość, wydarzenie lub cud, na który tak długo czekałaś. 

Karta ta nawołuje, żebyś dotarła do swojego wewnętrznego dziecka. Otwórz się na radość, dostrzeż piękno zewnętrzne, posmakuj ulubionej czekolady, idź do lasu i baw się, jak dziecko 😉 Być może ostatnio traktowałaś życie zbyt poważnie i byłaś zbyt sceptyczna wobec siebie i innych. W tym miesiącu będziesz miała wiele powodów do radości i szczęścia, wystarczy, ze otworzysz swoje serce, a na pewno je dostrzeżesz.

Bądź uważna na znaki.

Przesłanie dla Ciebie: „Uwolnij się od ciężaru zmartwień, oddając je Bogu w celu uzdrowienia i znalezienia rozwiązań”.

DROGA ŻYCIA 12: ARCHANIOŁ ARIEL

Aktywność przyniesie Ci spore profity. Nie stój w miejscu – mówi Archanioł Ariel. To będzie dla Ciebie aktywny miesiąc. Wiele projektów, planowania, konieczność przebywania w dużej grupie ludzi lub praca w grupie będzie na wokandzie. Bardzo dużo spotkań, dużo spraw do załatwienia, mnóstwo ludzi i obowiązków… Może Cię to przytłoczyć.

Ale teraz będzie patronował Ci Archanioł Ariel, mocno połączony z naturą i światem zwierząt. Pomyśl w tym miesiącu nie tylko o najbliższych i o tym, żeby zakończyć wszystkie projekty w pracy, ale także o zwierzętach. Może wyjdziesz na spacer z psem ze schroniska? Albo przybłąka się do Ciebie niechciany kotek? Spędź czas na łonie natury, uprawiaj sport, teraz będzie to dla Ciebie korzystne.

Miesiąc ten będzie dla Ciebie aktywny i inspirujący. Zwróć uwagę na ptaki. Jeżeli w Twoim otoczeniu wciąż pojawia się ten sam, może przynieść dla Ciebie wiadomość.

Przesłanie dla Ciebie: „Jesteś strzeżona oraz chroniona fizycznie, emocjonalnie i energetycznie”. Pamiętaj o tym. 

Wskazówki na grudzień 2021 od Archanioła Gabriela

Powoli zbliżamy się do końca roku kalendarzowego. Grudniowe energie to czas oczekiwania na święta, przygotowania do spędzenia czasu z bliskimi lub zaplanowanie czasu dla siebie. To także czas przesilenia zimowego (21.12.2021). W dzień Przesilenia Zimowego Celtowie i ludy germańskie przyciągały dobrobyt do swoich domów i serc. Dekorowali wiecznie zielone drzewa jabłkami, orzechami i innymi dobrociami ziemi, a dla duchów drzew zostawiali pokarm, by zachęcić ich do powrotu wiosną. Wieczorem zapalali świece, by uczcić zwycięstwo światła. Dekorowali paleniska ostrokrzewiem, a na sufitach lub nad wejściem do domów wieszali jemiołę, symbol dobrobytu. Święta Bożego Narodzenia, podobnie jak Yule, dają nam nadzieję i chęć do działania. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. W tym roku grudniowi patronował będzie Archanioł Gabriel, który prosi, żeby jeszcze przed przesileniem oczyścić się fizycznie, energetycznie i emocjonalnie z tego, co nie służy, by w przesilenie zimowe i czas świąteczny wejść z zupełnie nową energią. To, co zrobimy do przesilenia zimowego zewnętrznie, jak i wewnątrz siebie, będzie procentowało w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Jak oczyścić się z toksyn?

  • Dieta. Być może w ostatnim czasie czujesz się obciążona/y, a ciało fizyczne daje Ci znak, że jest coś w Twoim sposobie odżywiania, co wymaga zmiany. Zwróć uwagę na to, co i jak jesz, a jeżeli widzisz, że jest coś, co Ci nie służy, co utrudnia trawienie, wprowadź do swojej diety więcej błonnika, ciepłych potraw, pij wodę z imbirem i kurkumą, jedz jak najmniej przetworzone produkty. Ciało Ci za to podziękuje.
  • Posprzątaj przestrzeń dookoła Ciebie. Podczas sprzątania oczyszczamy także głowę. Kiedy przedmioty w domu nie mają swojego miejsca, możemy odczuwać chaos wewnętrzny. Kurz z kolei kumuluje negatywną energię. Stare papiery nie pozwalają pożegnać się z przeszłością. Warto więc w grudniu zrobić porządki. Zobaczysz, jak będziesz się czuć w czystym domu 😉
  • Zrób oczyszczającą kąpiel. Wrzuć do wanny szklankę soli morskiej, odrobinę lawendy, tymianku, dodaj kilka kropel olejku z szałwii muszkatołowej, cedru lub rozmarynu i dolej ciepłej wody. Zrelaksuj się i wypowiedz intencję: „Oczyszczam się ze stresu, wszelkich ciężarów i natłoku obowiązków. Mój umysł, ciało i dusza są czyste i w pełni chronione”.
  • Zastanów się, jaki nawyk jest dla Ciebie najbardziej destrukcyjny i spróbuj zamienić go na taki, który będzie Ci służył.
  • Ogranicz aktywność w mediach społecznościowych, oglądaj mniej telewizji, odłóż telefon przed snem. Odciąż trochę głowę 😉
  • Zwolnij trochę. Ze wszystkim zdążysz. Natura zawsze ma czas 😉
  • Bądź dla siebie dobra/y. Słuchaj swojego ciała i intuicji. One nigdy się nie mylą. Jeżeli czujesz wyraźnie, że powinnaś/powinieneś podarować sobie odpoczynek lub czas tylko dla siebie z dobrą książką, albo odrobinę czekolady, nie kłóć się ze sobą. Nie warto 🙂
  • Spróbuj jakiejś techniki oddechowej.
  • Idź na spacer. Jeśli jest śnieg, zrób aniołka lub porzucaj się ze znajomymi śnieżkami. Poczuj dziecięcą radość.

W grudniu nie chodzi o to, żeby się spieszyć, żeby zrobić 12 potraw na ciepło, wydać wszystkie pieniądze na prezenty, spotykać się z ludźmi, których nie lubimy, zajeżdżać się w pracy, wypucować wszystkie okna pomimo mrozu czy spełnić wszystkie oczekiwania. To czas, kiedy warto afirmować wszystko, czego potrzebujesz i dać sobie dokładnie to, czego potrzebować. Na spokojnie.

Pełnia w Byku

Przed nami pełnia w Byku (19 listopada) połączona z częściowym zaćmieniem księżyca. Tym razem tematem będzie ciało i Ziemia. 


Bardzo często Dusza używa ciała do tego, by zakomunikować nam, czego potrzebuje. Kiedy idziemy zgodnie z naszą drogą, raduje się i daje ciału witalność. Kiedy potrzebujemy odpoczynku, ciało robi wszystko, żebyśmy sobie odpoczynek podarowali. Kiedy mamy zrobić coś kompletnie niezgodnego z nami, ciało tężeje i nie chce się ruszyć. Kiedy nie widzimy siebie, ciało poprzez rożne objawy pokazuje nam, żeby w końcu siebie zauważyć. Kiedy wszystko jest dobrze, po prostu czujemy się świetnie w każdym aspekcie. 

Ale też ciało jest pośrednikiem, które pomaga oczyścić wszystko, co już nam nie służy, w tym toksyny, traumy i emocje, które w sobie nosimy. I tak listopad oraz obecna pełnia mogą pokazać energetyczne i emocjonalne ciężary z ciała, noszone od tak dawna. Warto więc zwrócić się do swojego ciała, by wspomóc go w tym procesie, np. poprzez medytację. 

W dzień pełni księżyca poświęć kilka chwil tylko dla siebie i znajdź bezpieczne miejsce i czas, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Zrób kilka głębokich wdechów i wydechów. Udaj się w myślach na wędrówkę po swoim ciele. Jak ono się czuje? Czy gdzieś jest ból? W których miejscach czujesz dyskomfort, a które narządy są rozluźnione? Skup się na odczuwaniu. Kiedy zauważysz, że któreś miejsce jest bardziej bolesne, czujesz blokadę energetyczną lub tłumią się tam emocje, połóż na nim rękę. Zadaj swojemu ciału pytanie: „Czego potrzebujesz?”. Porozmawiaj z tym miejscem. Zapytaj: „Co oznacza ten ból?”, „Co oznacza ta emocja?”, „Czego to ma mnie nauczyć?”, „Czy to jest mój ból czy należy on do kogoś innego?”, „Co mogę zrobić, żeby naprawić to miejsce?”. Następnie poproś Archanioła Rafaela, by uwolnił Cię od niego, a ból ten rozpuści się w świetle. Rozświetl wszystkie bóle, rany i zranienia, które otrzymała/eś. Podążaj za znakami. Kiedy już wszystkie miejsca będą rozświetlone, podziękuj i zrób dla siebie coś dobrego. 

Kolejnym ważnym tematem tej pełni jest Ziemia. Przewodnicy Kronik Akaszy powiedzieli, że już najwyższy czas, by ludzie zaczęli działać ku dobru planety. Jeżeli wciąż będą używane chemikalia i inne szkodliwe substancje, których nawet nie jesteśmy świadomi, że je wdychamy i spożywamy każdego dnia, ciała będą chorować, a ludziom wysokowrażliwym oraz alergikom trudno będzie funkcjonować w takim świecie. Dlatego też w pełnię w znaku Byka, hołdującego obfitości, Ziemi i ciału, zrób coś dla Ziemi. Może będziesz w stanie zrobić coś, dzięki czemu wygenerujesz mniej śmieci? A może uda Ci się ograniczyć plastik? Albo kupisz coś od lokalnego producenta? Możliwości są nieograniczone. 

Zadbaj o swoje ciało, a dzięki temu także Ziemia będzie szczęśliwa. Poprzez pracę z ciałem i Ziemią, łączysz się z naturalnym stanem obfitości. 

Cudownej pełni ❤

Nów w Skorpionie

4 listopada nów Księżyca w znaku Skorpiona będzie jednym z najważniejszych w tym miesiącu. Jego tematem jest odrodzenie. To, co stare i musi odejść, właśnie teraz tego dokona, by zrobić miejsce na nowe. To, co wymaga transformacji, przemiany dokona. To, co nie jest prawdą, odsłoni to, co prawdą jest. Feniks oraz Archanioł Uriel, którzy patronują temu czasowi pomogą przetransformować to, co gotowe jest skąpać się w świetle i odrodzić się, niczym feniks z popiołów. 

Jeżeli więc od kilku dni śni Ci się ciąża, podróż lub wznosisz się ku niebu, czujesz w sobie pustkę, masz poczucie, że wzrastasz lub wręcz przeciwnie – spadasz w otchłań lęków, żalu, bólu (a nie jest to Twój permanentny stan), albo Twoje ciało jest spięte i zestresowane (a nie jest to Twój naturalny stan), w emocjach zaś czai się frustracja (a nie jest to dla Ciebie naturalne) – przechodzisz czas głębokiej transformacji. Jeżeli pragniesz doświadczyć miłości, radości, szczęścia, obfitości, wiedz, że właśnie ku temu idziesz. Nów wspomoże procesy odrodzenia i skąpania się w pełni mocy. 

Pozwól sobie w tym tygodniu na regenerację. Daj sobie czas na odpoczynek. Wszystko jest właściwe. Nie oceniaj siebie i innych krytycznie. Pozwól sobie przejść przez proces transformacji w najlepszy możliwy sposób – z troską, uwagą, miłością i w pełni zrozumienia. 

Poprzez regenerację wejdziesz w zupełnie nowy wymiar odczuwania i doświadczania świata. Pojawi się nowa perspektywa. Nowe uczucia. Nowy stan. Wzniesiesz się tam, dokąd zmierzasz. Zastanów się więc, dokąd chcesz zmierzać. Jakie masz plany na przyszłość? Nów jest czasem, w którym inicjują się zmiany, dlatego możesz wyrazić intencję, w którą stronę ma zmierzać Twoja energia i jak ma się zmanifestować w rzeczywistości. 

Cudownego nowiu!

Wiadomości z Kronik Akaszy na listopad 2021

Listopad to bardzo ważny energetycznie czas dla wszystkich. Więcej na ten temat można poczytać tutaj. W tym okresie zaciera się granica pomiędzy życiem a śmiercią, rozpoczynamy niezwykle transformujące procesy, a to, co już nam nie służy, naturalnie odchodzi, żeby zrobić miejsce na nowe. Listopad jest więc miesiącem, kiedy warto przyjrzeć się temu, czego się boimy. Czym spowodowany jest ten strach? W którym miejscu w ciele się znajduje? A następnie możemy przetransformować te strachy, aby odrodzić się niczym feniks z popiołów i wejść z zupełnie nową energią w bardziej przyjemny czas.

Listopadowi patronować będzie Archanioł Uriel. To właśnie on pomoże przekształcić to co negatywne w pozytywne, napełnić boskim światłem ciemność i odrodzić się na nowo. Wszystko to, co związane z naszymi przekonaniami, zmartwieniami, myślokształtami przemieni się. Od intencji, jaką wyślemy, będzie zależało, jakimi darami obdaruje nas Archanioł Uriel w tym miesiącu. Może to będzie odwaga? A może zmiana? A może połączenie z sercem.

W tym miesiącu wskazówki z Kronik Akaszy dla każdej drogi życia.

DROGA ŻYCIA 1 i 10

Nic w Twoim życiu nie jest dziełem przypadku. Decydując się zejść na Ziemię, Twoja Dusza postanowiła zmierzyć się z różnymi tematami, by doświadczyć wszystkiego, czego potrzebuje do wzrastania. Wybrała sobie najlepszy czas, miejsce, związki i relacje, żeby zrealizować swoje zamierzenia. Posiadając Duszę, Ciało i Umysł możesz kreować swoją rzeczywistość. Możesz wpłynąć na to, jaką drogą podążysz. Masz prawo wyboru, jak będzie manifestowała się Twoja teraźniejszość i przyszłość. Poczuj więc, co musi się zakończyć, żeby zrobiła się przestrzeń na nowe. W nów Księżyca wyślij intencję, w jakim kierunku ma podążać Twoja przyszłość. Czego najbardziej pragniesz w życiu? To jest dla Ciebie dostępna. Twoja Dusza zadba o to, żeby wydarzyło się dokładnie to, co jest konieczne, żebyś doszła/doszedł właśnie tam, gdzie tego pragniesz.

DROGA ŻYCIA 2 i 11

Ciało jest Twoją świątynią. To w niej wydarzają się procesy duchowego i fizycznego wzrostu. To w niej dowiesz się, kiedy coś jest nie tak i kiedy jest wszystko dobrze. Zwróć uwagę, jak dekorujesz swoją świątynię. Co do niej wkładasz? Jakie „meble” się w niej znajdują? Co musisz uporządkować, co wyrzucić, a czego dostarczyć swojemu ciału, by służyło Tobie jak najlepiej? Otwórz się na Prawdę, bo tylko dzięki niej możesz uzdrowić swoje ciało i sprawić, że będzie służyło Ci jak najlepiej.

DROGA ŻYCIA 3 I 12

W czwartej gęstości wierzy się, że akcja wywołuje reakcję. Przyczyna = skutek. I choć przyczyny mogą mieć miejsce wcześniej niż sięga Twoja świadomość (wszak czas jest pojęciem względnym), skutki możesz odczuwać też dziś. Swoją świadomością możesz wpłynąć na skutki, jakich będziesz doświadczać. Jak? Pomyśl o tym, jakie myśli wysyłasz w świat. Myśli generują energię, energia zaś wytwarza materię. Materię nierzadko rozumiemy jako skutek. Jak więc ma wyglądać Twój świat zewnętrzny – Twoja materia? Zacznij od kreowania dobrych myśli, wysyłaj intencje w świat, a znajdzie to odzwierciedlenie w Twojej rzeczywistości.

DROGA ŻYCIA 4

Słońce świeci nie tylko wtedy, kiedy jest widoczne. Ono jest zawsze. Czasem jest przykryte chmurami, czasem przesuwa się, by zaświecić jaśniej na innej półkuli. Ale zawsze jest. Ty też zawsze jesteś i zawsze świecisz. Nawet, kiedy masz gorszy dzień, Twoje światło nie gaśnie, najwyżej się odrobinę tłumi. Wiedz, że masz w sobie wewnętrzne Słońce, które zawsze będzie Cię ogrzewać, dostarczać witamin, radości i miłości. A kiedy nie czujesz tego aż tak mocno, otaczaj się symbolem Słońca, wyjdź na łono natury i skieruj swoją twarz w jego kierunku. Słońce przyniesie Ci ukojenie.

DROGA ŻYCIA 5

Wszystko, co pojawia się i wychodzi z Twojego serca jest Twoją Prawdą. Ono nigdy Cię nie oceni, nie skrytykuje, nie zdradzi. Zaufaj przewodnictwu swojego serca. Usłysz jego głos. Zamknij oczy i przekieruj swoją uwagę na to, co podpowiada serce, a odkryjesz, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

DROGA ŻYCIA 6

Kwitniesz. Każdy kolejny dzień to Twój czas wzrastania i rozkwitania w każdej sferze Twojego życia. Jak się więc teraz czujesz? Jak ziarenko, wymagające podlewania i dbania o nie każdego dnia, potrzebujesz Słońca i wiatru, czy może jesteś już kwiatem, którego płatki rozwijają się i chłoną wszystko, co świat ma im do zaoferowania? Otwórz się na zaopiekowanie. Otwórz się na przyjmowanie. Teraz jest Twój czas kwitnienia – najlepszy czas, by zapewnić sobie wszystko, czego potrzebujesz.

DROGA ŻYCIA 7

Zmiana jest jedyną stałą w życiu. Wszystko się zmienia. Wszystko przepływa. Tak, jak oddech. Nie ma jednego oddechu. Jest wiele oddechów, których doświadczasz w ciągu całego życia. Nie zastanawiasz się nad tym. Wiesz, że oddychanie jest Twoim prawem urodzeniowym. Tak jest ze wszystkim w Twoim życiu. Możesz mieć wszystko. A to, jak jest teraz, jest tylko czasowe. Zmieni się. Każdego dnia wzrastasz w swoim oddechu. Skup więc na nim uwagę. Oddychaj świadomie. A wraz z każdym oddechem wypowiedz intencję, by każdy dzień był dla Ciebie obfitością.

DROGA ŻYCIA 8

Życie nie jest tak poważne, jak się wielu wydaje. Ono nie musi być wypełnione znojem, pracą i trudem – zabawa także jest ważna. Choć miesiąc ten może nie nastrajać do zabawy, nie dotyczy to Ciebie. Baw się! Zrób dla siebie coś dobrego. Skontaktuj się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, odnajdź w sobie radość. Doświadczanie radości jest Twoim prawem.

DROGA ŻYCIA 9

Twój wewnętrzny głos intuicji został tak skonstruowany, by każde doświadczenie, które jest dla Ciebie dobre, mogło się zrealizować. By każda intencja, którą wykreujesz mogła się spełnić. W pełnię Księżyca zrób mapę marzeń. O czym śnisz? Co jest Twoim marzeniem? Jakie pragnienie chciałabyś/chciałbyś, żeby się spełniło? Narysuj to, zrób kolaż lub napisz, jak ma wyglądać Twoje życie, a Twoja intuicja poprowadzi Cię w tym kierunku.

Pełnia w znaku Barana

20 września spełni się księżyc w znaku Barana. Pełnia rozpoczynająca kolejny cykl, kolejny rok, z przytupem wprowadzi nas w nowe życie. Następuje gigantyczna transformacja na każdym poziomie: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Wchodzimy w zupełnie nową świadomość. To, co dotychczas wydawało się oczywiste, teraz może okazać się złudne. To, co było prawdą absolutną, może okazać się tylko jedną stroną medalu. Wszystko może się zmienić. „Ja” może się zmienić.


Transformacja „ja”. To, w jaki sposób postrzegamy świat, w co wierzymy lub wierzyliśmy, autorytety i wiedza mogą ulec kompletnej transformacji. Możemy zastanawiać się: „kim jestem?”, „czego pragnę?”, „czy to, kogo widzę w lustrze, to naprawdę ja?”, „kim naprawdę jestem?”. Zweryfikują się poglądy, percepcja. Nagle kolory mogą stać się wyrazistsze, a jednocześnie ich blask może oślepić. Będzie potrzeba czasu, żeby się przyzwyczaić do nowej percepcji.


Na poziomie fizycznym możemy odczuwać różne dolegliwości bólowe, szumy uszne, problemy związane z kośćmi. Uruchamia się pamięć komórkowa poprzednich wcieleń oraz systemy rodowe. Ciało może to pokazywać różnorakimi objawami, ale będą one znikały tak szybko, jak się pojawiają.


Czakry mogą być zdeharmonizowane, by pokazać, gdzie jeszcze jest coś do zrobienia, by za chwilę powrócić do harmonii.


Wszystko, czego dotyczy Twoje „ja” rozpocznie głęboką transformację, która będzie trwała przez kilka miesięcy.


Jak to wykorzystać? Napisz księgę swojego życia.

Jak siebie widzisz?

Jak siebie odczuwasz?

Jakie są Twoje mocne i słabe strony?

Czego pragniesz?

Jak chcesz siebie widzieć?

Jak chcesz, żeby inni Ciebie widzieli?

Jak chcesz się czuć?

Jak chcesz, żeby wyglądała Twoja praca?

Jak chcesz, żeby wyglądał Twój dom?

Jak ma wyglądać Twoje życie prywatne?

Czy jest coś, co chcesz przyciągnąć do swojego życia?

Czy jest coś, od czego chcesz się uwolnić?

Czego potrzebujesz w życiu, by czuć się spełniona/spełniony?

Jakie blokady w ciele, świadomości i emocjach potrzebują się rozpuścić?

Do których miejsc w swoim ciele potrzebujesz wysłać więcej światła?


Doświadczamy bardzo ciekawych czasów, w których wszystko może się odmienić. My jesteśmy kreatorami. Ty jesteś kreatorką/kreatorem swojego życia. Masz teraz okazję napisać swoje życie na nowo, biorąc pod uwagę doświadczenia, które już przeżyłaś/przeżyłeś i które zawsze z Tobą pozostaną, wiedzę, którą masz teraz i możliwości, które stoją przed Tobą otworem.


Pozwól sobie spojrzeć na swoje życie inaczej niż dotychczas. Pozwól sobie na szerszą perspektywę. I zobacz, jak się z tym czujesz.