Pełnia Księżyca w Wodniku

12 sierpnia czeka nas ciekawa pełnia księżyca w Wodniku. Tematem przewodnim tej pełni będzie autentyczność. Czas przyjrzeć się sobie z szerszej perspektywy i zobaczyć zachowania, schematy, role, jakie pełnimy wobec siebie i innych, to, co nam się podoba lub też co się nie podoba. 

Czy jest coś, co chciał_byś w sobie zmienić?

Czy żyjesz w zgodzie ze sobą?

Czym dla Ciebie jest autentyczność? 

Co dla Ciebie oznacza „być sobą”?

Czy czujesz się sobą w każdym momencie swojego życia? 

Jesteśmy w okresie wielu zmian, zarówno systemowych, jak i tych wewnątrz nas. Zmiany wydarzają się samoistnie, ale możemy też być na nie przygotowani, jeżeli przyświeca nam idea „odczekuj nieoczekiwanego” 😉 Dlatego tak ważne jest, by poznać siebie, by wiedzieć, jak reagujemy, kiedy dzieje się coś niespodziewanego, ale też znać moc manifestacji, jaką mamy. 

Teraz znacznie szybciej manifestują się myśli i energia, którą emanujemy. Pełnia ta pokaże wyraźnie, jak wiele możemy zdziałać, kiedy żyjemy autentycznie. 

Czas ten przyniesie odpowiedzi na pytania, które pojawiały się w ostatnich tygodniach, zwłaszcza, jeżeli chodzi o temat „Co chcę w życiu robić?”; „Czym chcę się zajmować?”. Jeżeli nie wiesz, w czasie pełni lub tuż po niej mogą pojawić się nowe możliwości, które przybliżą Cię do odpowiedzi. Z drugiej strony Wodnik może pokazać różne strony danej sytuacji i sprowadzić rzekę myśli. Dlatego też, jeżeli czujesz, że jest tego za dużo, a Twój umysł szaleje, postaraj się uziemić, np. poprzez chodzenie boso czy przytulenie do drzewa, odetchnij głęboko i przyjmij, że wszystko wydarza się we właściwym czasie. Nawet, jeżeli jeszcze nie wiesz co, gdzie, jak, z kim, możesz zgłębić się w swoje wnętrze i zauważyć SIEBIE. W miłości i prawdzie. Możesz ukochać siebie taką_im, jak_ jesteś i poczuć emocje, które chcesz czuć zawsze w swoim życiu. 

Bo zawsze, w każdym momencie swojego życia, jesteś kochan_ i najlepsz_. Zawsze jesteś perfekcyjn_. Poczuj więc, czym jest dla Ciebie autentyczność i odważ się wkroczyć w świat w pełnym świetle. Robić to, co Ci służy, czego zawsze chciał_ś. Pozwól sobie uwolnić się od schematów, które nie są Twoje. Możesz to zrobić np. prosząc Archanioła Michaela, by odciął od Ciebie eteryczne struny schematów, które trzymają Cię i nie pozwalają żyć autentycznie. Możesz też po prostu być i obserwować to, co się dzieje. Poprzez obserwację możesz dojść do wielu zaskakujących wniosków, których wcześniej nie widział_ś. 

Pełnia ta będzie zdecydowanie obfitowała we wglądy. Dlatego spokojnie podejdź do wszystkiego, co się pojawia 🙂

Wskazówki energetyczne na sierpień 2022

W tym miesiącu trochę inaczej. Sami zobaczycie 🙂 Jeśli chcesz poznać swoją indywidualną prognozę miesięczną, zapoznaj się ze Wskazówkami Duszy i skontaktuj się.

DROGA ŻYCIA 1 i 10

Archaniołem, który roztoczy nad Tobą opiekę w tym miesiącu, jest Archanioł Raziel. On pomaga połączyć się z podświadomością, daje wskazówki wprost ze Źródła, pomaga przewidzieć sytuacje, które mogą mieć miejsce w naszym życiu i poprzez sny kieruje nas w stronę duchowej transformacji. Może więc to być dla Ciebie czas przebudzenia, w którym Twoja perspektywa na pewne rzeczy zmieni się. 

Tematy, które mogą dotyczyć Ciebie w tym miesiącu, to pożegnanie, walka i kreatywność/namiętność. Być może sierpień jest dla Ciebie czasem pożegnań tego, co już Ci nie służy. To, co musi odejść, zakończy się lub Ty zakończysz sprawy, które ciągnęły się bez końca lub wreszcie odważysz się pójść w tą stronę, w którą zawsze chciał_ś iść, ale do tej pory tego nie zrobił_ś. Możesz mieć poczucie, że walczysz, ale walka ta będzie zwycięska. Masz bowiem wielką moc ochronną od Archanioła Raziela, który pokaże Ci wszystkie przeszkody oraz pomoże zauważyć rozwiązania. Ponadto możesz poczuć duży wzrost kreatywności. Wszystkie projekty, które masz teraz w kalendarzu, będą toczyć się, a Ty możesz odnajdować radość z pracy, twórczego działania, ale też seksualną stroną swojego życia, ponieważ możesz mieć teraz wiele pragnień każdego rodzaju 😉 Pragnienia te będą z łatwością się manifestować. 

Bądź jednak dla siebie delikatn_. Duchowa transformacja jest piękna i potężna, dająca wiele nowych talentów i mocy, jednak może być wyczerpująca fizycznie. Pamiętaj o odpoczynku i dbaniu o wszystkie swoje potrzeby. Dbaj o swoje zdrowie. 

DROGA ŻYCIA 2 i 11

Twoim Aniołem Opiekuńczym w tym miesiącu jest Anioł Cierpliwości. Być może odczuwasz teraz takie wewnętrzne napięcie, które pojawia się zawsze wtedy, kiedy stoi się na przedprożu zmian, ale one jeszcze nie nadchodzą i już wiesz, że coś się wydarzy, jesteś w oczekiwaniu, ale to oczekiwanie się nie kończy. A właśnie zmiany, bardzo radykalne i na korzyść, zgodne z Twoim przeznaczeniem, są już na horyzoncie. Anioł Cierpliwości pomoże Ci pozostawać w aktywnym oczekiwaniu i cierpliwości, a frustrację przemieni w czyste światło. 

To bardzo pozytywny miesiąc dla Ciebie, pełen spełnionego przeznaczenia. Możesz mieć teraz większe pieniądze, dostać awans albo rozpocząć nową pracę. Jeżeli szukasz związku, także możesz poznać kogoś fajnego. Możesz teraz odkryć w sobie nową pasję lub zmienić kierunek i cel – wszystko jest właściwe. 

Pozwól sobie eksplorować to co nowe i być może nie do końca znane. Pozwól sobie zainicjować zmiany, ale pamiętaj, że tylko najlepsze rzeczy dla Ciebie mogą się spełnić. Jeśli będziesz na siłę forsować zmiany, które docelowo nie będą dla Ciebie dobre, możesz się sparzyć. Cierpliwość będzie teraz Ci przyjaciółką. 

DROGA ŻYCIA 3 i 12

Archaniołem, który będzie się opiekować Tobą w tym miesiącu jest Sandalfon. Muzyka i śpiew – pozwól sobie na radość i wyrażanie swojej ekspresji tak, jak czujesz, że chcesz to zrobić. Archanioł Sandalfon natchnie Cię wiarą i da Ci narzędzia, byś mogł_ dzielić się swoją ekspresją w najlepszym wydaniu. 

Tematami ważnymi dla Ciebie w tym miesiącu będą rozwój, światło i relacje. To czas intensywnego wzrostu duchowego. Może będziesz pragnąć rozpocząć coś nowego, pójść na kursy rozwojowe lub Dusza poprowadzi Cię w zupełnie nowym kierunku. Bardzo duże znaczenie będą mieli dla Ciebie ludzie – ci, których znasz i ci, których dopiero poznasz. Możesz teraz poznać kogoś, kto odmieni Twoje życie, pokaże Ci nową perspektywę, sprawi, że będziesz chciał_ zrobić coś nowego. 

Niezależnie od wszystkiego, co się wydarza w Twoim życiu, światło świeci nad Tobą i oświetla kierunki, którymi warto podążać. Szanuj więc siebie i swoją wartość i pokaż ją światu. Archanioł Sandalfon mówi, żeby w Twoim życiu zawsze grała muzyka.

DROGA ŻYCIA 4

W Twoim życiu pojawiła się Maria, która pokaże Ci, że warto pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko, warto kochać, warto radować się życiem i warto robić to, co się czuje, bo wtedy życie odwdzięcza się pięknem. I tak też w tym miesiącu będziesz mieć okazję, by po prostu skupić się na tym, co dla Ciebie ważne, żegnając się z tym, co już musi zostać zakończone. 

Tematami, które będą zaprzątać Ci głowę są praca, pieniądze i rozwój. Być może czujesz, że praca, w której jesteś, nie przynosi Ci satysfakcji. Albo pomimo pracy, nie masz pieniędzy lub czasu na rozwój. Może jesteś przepracowan_. Może też pragniesz zmian w tym obrębie, ale nie widzisz możliwości dla siebie. Maria przypomina Ci, że zawsze jesteś zaopiekowan_, a Twoje potrzeby zostaną spełnione, jeśli to, co robisz, będzie wychodziło wprost z Twojego serca.

Pozwól sobie odpocząć. Zmęczenie pracą czy zamartwianie się pieniędzmi nie zmieni tego stanu, kiedy wciąż i wciąż będziesz się przepracowywać. Zatrzymanie się, pójście nad łąkę czy nad rzekę, poleżenie w trawie tak po prostu, nawet wagary, mogą zrobić więcej dobrego dla Ciebie niż bycie w głowie i stresie. Odpoczynek otwiera kreatywności drogę do zamanifestowania. Odstresuj więc swój umysł, ciało i harmonogram, a doświadczysz czegoś, co poprowadzi Cię do rozwiązania Twoich problemów. 

DROGA ŻYCIA 5

Twoim Archaniołem Opiekuńczym w tym miesiącu będzie Sandalfon, podobnie jak w przypadku numerologicznych Trójek i Dwunastek. Archanioł ten pomoże Ci uwierzyć w siebie, napełni Cię nadzieją i wiarą w lepsze jutro oraz da narzędzia, dzięki którym będziesz mógł_ wprowadzić do swojego życia więcej radości, muzyki i światła. 

Nadszedł czas zbierania plonów – dosłownie i w przenośni. Już wiele się nauczył_ś, wiele doświadczył_ś, teraz zaś możesz zbierać tego owoce. Twoje pragnienia zostaną spełnione, Twoje wysiłki nagrodzone, a życie zatoczy koło, pokazując Ci, że na wszystko jest właściwy moment. Możesz poczuć, że masz w sobie więcej mocy, kreatywności i chęci do działania. Możesz otrzymać propozycję małżeństwa lub rozpocząć nowy związek. W finansach także możesz spodziewać się dobrobytu i szczęśliwych kolei losu, jeśli wcześniej Twoje intencje szły w tym kierunku. Obfitość jest dla Ciebie dostępna. 

Być może w tym miesiącu będziesz brał_ udział w ceremoniach i uroczystościach, takich jak ślub, rytuały, urodziny lub rocznicę. Pozwól sobie, by ten czas był pełen radości i muzyki. 

DROGA ŻYCIA 6

Archaniołem, który roztoczy nad Tobą opiekuńcze skrzydła w tym miesiącu będzie Raguel. Pomaga on znaleźć harmonię w trudnych sytuacjach, kieruje percepcję na rozwiązania, a nie generowanie problemów, daje też ukojenie w konfliktach i łagodzi je, wprowadzając łagodną atmosferę. W tym miesiącu możesz odczuwać wewnętrzny konflikt lub być wtłoczon_ w konfliktowe sytuacje. Archanioł Raguel pomoże Ci jednak znaleźć w tym wszystkim dobre strony i zachęci do zachowania spokoju oraz znalezienia wyjścia. 

Stagnacja, ochrona i odpoczynek – to tematy, które będą dla Ciebie ważne. Wewnętrzna presja, by działać, w tym miesiącu może się nie sprawdzić. Możesz czuć, że musisz robić dużo, że trzeba pracować i nie można przystanąć w miejscu. Możesz mieć poczucie, że kiedy nic nie robisz, jesteś leniw_, albo ludzie, którzy nie żyją szybko, tacy właśnie są. Możesz próbować znaleźć aktywności dla swoich bliskich. Ale w tym miesiącu to właśnie bezruch może być najlepszą aktywnością, jaką możesz podarować sobie i innym. 

Czasem świat potrzebuje czasu, by zadziałać w Twojej sprawie najlepiej, jak tylko można. Dlatego też pozwól sobie w tym miesiącu na odpoczynek, na to, by rzeczy zadziały się same. Działaj, kiedy czujesz, że jest to właściwe, ale nie wymuszaj. Masz teraz bardzo dużą ochronę i nawet, jeżeli wydaje Ci się, że nie jest zbyt dobrze, wszystkie Twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Archanioł Raguel pokaże Ci nową perspektywę, a Ty będziesz wiedzieć, kiedy pozostać w działaniu, a kiedy odpuścić i dać sobie oraz swoim bliskim możliwość relaksu. 

Sierpień może być czasem stagnacji, ale potem się ruszy 😉

DROGA ŻYCIA 7

Aniołem, który będzie przewodził temu miesiącowi dla Ciebie, jest Anioł Manifestacji. Masz teraz niezwykłą możliwość manifestowania swoich pragnień. To, co powiesz, wydarzy się. W zależności od mocy Twoich intencji, ale także ich wielkości, może być tak, że ich realizacja przyjdzie za kilka tygodni lub miesięcy, niemniej jednak właśnie teraz Twoje myśli, Twoja energia i Twoje uczucia wysyłają intencje, które będą realizowane. 

Zwróć uwagę na swoje myśli. Co generujesz najczęściej? Staraj się pozostawać pozytywn_, a kiedy pojawia się to, co czujesz, że jest ciemne, połącz się ze swoim sercem i rozświetl je, a potem zacznij rozprzestrzeniać światło na całe Twoje ciało i poza nie. Obejmij światłem wszystko dookoła. Zobaczysz, jak tworzy się piękna, pozytywna przestrzeń do manifestacji.

Światło świeci nad Tobą. Przed Tobą duże zmiany, być może przeprowadzka lub podróż nad wodę lub za wodę. Może otrzymasz nową propozycję pracy lub współpracy. Być może rozpoczną się nowe projekty. Możesz poznać teraz wielu ludzi, mieć wiele obowiązków. Ale też na horyzoncie może pojawić się nowa miłość. 

Zaufaj swojej intuicji, ponieważ będzie miała ona teraz jeszcze większą moc niż zwykle. 

DROGA ŻYCIA 8

Archanioł Haniel będzie Twoim Opiekunem przez ten miesiąc. Haniel oznacza „Łaska Boga” lub „Radość Boga”. Pomoże Ci rozwinąć Twoją intuicję i będzie kontaktował się z Tobą poprzez serce. Zachęci do tego, byś przestał_  wszystko analizować i posłuchała tego, co czujesz i czego pragniesz. 

Bardzo ważnym tematem będzie dla Ciebie dom, związki i rodzina. Jeżeli szukasz miłości, Archanioł Haniel może pomóc Ci otworzyć na nią Twoje serce. Jeśli związek się rozpada, pokaże nowe drogi i ukoi smutki. Jeśli czujesz się samotn_, Haniel pokaże Ci, że nigdy nie jesteś sam_. Masz bliskich, na których zawsze możesz liczyć, niezależnie od tego, czy jest to rodzina biologiczna, duchowa czy też wybrana przez Ciebie. 

Możesz teraz cieszyć się dobrobytem materialnym i realizować swoje pomysły. Mogą czekać Cię zmiany w życiu, ale zmiany te będą zgodne z Twoim przeznaczeniem. Wszystko się ułoży. Archanioł Haniel pokaże Ci dary i talenty, które masz w sobie i pomoże Ci je rozwinąć. Poświęć czas na równoważenie energii męskich i żeńskich w sobie. Bardzo ważna będzie teraz równowaga w dawaniu i braniu. Otwórz się na tę część siebie, która pomoże Ci się zrównoważyć.

DROGA ŻYCIA 9

Archaniołem, który roztoczy swoją opiekę na Ciebie, jest Metatron. Jest mediatorem pomiędzy światem duchowym i materialnym, pomaga w dokonywaniu dobrych wyborów, zgodnych z Duszą i powrocie na właściwą ścieżkę. Rozwija kreatywność i daje dużo wskazówek dzieciom, które naturalnie połączone są ze swoją intuicją. Tobie w tym miesiącu da możliwość rozwoju i wskaże Ci kierunek, którym warto podążać. 

Przygotuj się na nieznane. Czasem chcielibyśmy wiedzieć wcześniej, co się wydarzy, jak się przygotować, jak zadziałać. Chcemy kontrolować sytuację. W tym miesiącu Twoim tematem będzie odpuszczenie kontroli i zaufanie prowadzeniu. Wszystko może się zdarzyć, ale w każdym momencie wiedz, że jesteś chronion_ i bezpieczn_. Wszystko dzieje się na Twoją korzyść, nawet jeżeli jeszcze tego nie rozumiesz. 

Jeżeli jesteś obecnie w trakcie załatwiania urzędowej/sądowej sprawy, może już teraz znajdzie swoje rozwiązanie. Prawda będzie tutaj bardzo ważna – to właśnie ona zwycięży. Pozwól odczuwać sobie wszystkie emocje – one są skarbnicą wiedzy o Tobie, a z każdej emocji płynie informacja i wskazówka. Archanioł Metatron może właśnie w ten sposób pokazywać Ci, w którym kierunku się udać. Może on być całkiem przeciwny do tego planowanego, ale w rezultacie będzie bardziej korzystny. 

Zaufaj sobie i swojemu wewnętrznemu przewodnictwu. 

Nów Księżyca we Lwie

28 lipca księżyc znajdzie się w fazie nowiu w znaku Lwa. Czas Lwa, w którym znajduje się teraz także słońce, to zawsze bardzo magiczny okres, w którym można odkryć nowe talenty, zainicjować zmiany, manifestować pragnienia i zdecydowanie bardziej zwrócić się do swojego serca i intuicji. Radość życia i motywacja do działania, ale także chęć wyrażenia swojej ekspresji, pozwolenia dojść do głosu temu, co w Duszy gra – takie energie będą nam towarzyszyć w najbliższym czasie. 

Czy widzisz szklankę do połowy pełną, czy pustą?

Czy masz w sobie odwagę, by realizować potencjał swojej Duszy?

Czy czujesz się kreatorem_ką swojego życia, czy masz wrażenie, że zawsze jesteś wtłaczan_ w sytuacje i nie masz na nie wpływu?

Nów ten pomoże Ci otworzyć się na prawdę swojego serca i odważyć się, by zaryczeć głośno tak, by Twoja ekspresja została zauważona 🙂 

„Doceń siebie. Już teraz jesteś doskonałością. Masz w sobie unikalne talenty, które czekają na ujawnienie i pokazanie ich światu. Nawet, kiedy wydaje Ci się, że to już było, Twoja perspektywa jest unikatowa i zawsze będziesz pokazywać ją światu na swój sposób. Dlatego odważ się być sobą i działać w prawdzie i miłości. To Twoja droga.” – mówi Archanioł Ariel, którego imię oznacza „Lew Boży”. 

Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz napełnić się odwagą, a Twój głos chce poczuć się silniejszy, zwróć się do Archanioła Ariela w medytacji lub swoimi słowami, by zgłośnił w Tobie moc do działania zgodnie ze ścieżką swojej Duszy. Bo jesteś doskonał_ i możesz wszystko!

Wskazówki Duszy

Znasz już horoskop anielski, co miesiąc pojawiający się na blogu. Wskazówki Duszy zaś to indywidualna kilkustronicowa prognoza energetyczna, składająca się z kilku części: 

  • Przesłanie od Archanioła Opiekuńczego
  • Temat miesiąca, czyli aspekty, które mogą być dla Ciebie ważne w danym czasie
  • Szanse, czyli w czym energia Cię wspiera
  • Wyzwania, czyli tematy, które mogą być dla Ciebie potencjalnie trudniejsze
  • Jak się wspomóc, czyli wskazówki od Duszy dla Duszy
  • Modlitwa do Archanioła Opiekuńczego

To nie jest typowy horoskop. Nie znajdziesz w nim informacji typu: “21 listopada będziesz mieć wielką szansę zdobycia awansu”. To raczej informacje, przekazywane przez Duszę, które w danym czasie (ok. 4-6 tygodni) mogą być dla Ciebie istotne. Jednak Ty i Twoja wola jesteście najważniejsi. Prognoza ta pokazuje tendencje, podaje wspierającą wiadomość, wskazuje tematy istotne, ale jak je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie. 

Prognoza ta sporządzana jest na bazie Kronik Akaszy, kart anielskich, autorskich kart “Rozmowy z Duszą” oraz przekazów Twojej Duszy, które staram się jak najlepiej odebrać. 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się >>>

Tematy, które będą teraz ważne

Od 2018-2019 roku Uran przebywa w znaku Byka, restrukturyzując systemy finansowe i skłaniając nas ku temu, by głębiej przyjrzeć się tematom materii, przyjemności, wykonywanej pracy, czym jest luksus, wolność, obfitość, czy miejsce, w którym jestem teraz jest dla mnie najlepsze, czy doceniam siebie i swoje działania, w którym kierunku rozwijać się najbardziej, jak zadbać o Ziemię, by dawała wszystko, czego potrzebuje ludzkość. Ale Uran to tylko jedna z przyczyn, ponieważ tak naprawdę cały Wszechświat działa w kierunku transformacji ku wolności i obfitości, obnażając to, co nie działa (najczęściej poprzez kontrast), by ludzie przebudzili się i zaczęli działać w zgodzie z sobą. 

Teraz tematem, z którym możemy mierzyć się najbardziej jest poczucie obfitości i braku. Każdy ma prawo do obfitości. To nasze przyrodzone prawo. Już samo to, że pojawiliśmy się na Ziemi daje nam warunki do tego, by czerpać ze wszystkich zasobów Ziemi, jednocześnie dbając o nią jak o dom. Przychodząc na świat, zawarliśmy umowę z Wszechświatem, że zadba o nas najlepiej, jak tylko się da, dając możliwości do rozwoju. A jednak zapomnieliśmy o tym. Daliśmy sobie wmówić, że czegoś jest za dużo lub za mało. Że na coś nie zasługujemy. Że coś nie jest dla nas dostępne. Albo że wykonując jakąś czynność, niezgodna z prawdą serca, zadbamy o społeczność. Że będziemy bezpieczni tylko, jeśli (i tu mnóstwo warunków), że będziemy bogaci, kiedy będziemy dużo pracować. Że mamy możliwości, ale… Że jeśli żyjemy w konkretnej społeczności, to możemy zrobić tylko to, to lub to, żeby wydarzyło się coś na naszą korzyść. 

Poczucie obfitości wychodzi z zaufania. W zeszłym tygodniu przechadzałam się gdańską starówką i na samym środku ulicy Długiej tańczył starszy, bardzo szczupły pan, odziany w za duże ubrania, trzymający bardzo stare radyjko przy uchu. On cały był tańcem. Radością. Obfitością. I choć nie miał wiele, po prostu dał się porwać nurtowi życia. Zaufanie do Ziemi i Wszechświata – że zaopiekują się nami w każdym momencie życia, otwartość na bycie zaskakiwanym przez życie i nie przywiązywanie się do społecznie przyjętych wyobrażeń na temat szczęścia i obfitości. To daje nam podwaliny do tego, by żyć w pełni obfitości.

Poczucie braku zaś wynika ze strachu, najczęściej o przyszłość. Umysł kreuje czarne scenariusze, a emocje nawarstwiają się, blokując nas przed podjęciem działania, bo przecież to wszystko może się wydarzyć. Media bombardują nas wiadomościami o trudnych wydarzeniach, ciężkości życia, rozmowami z ekspertami na temat tego, co może się wydarzyć, jeśli. Umysł nie odróżnia tego, co może się wydarzyć od tego, co rzeczywiście się wydarza. Dla niego to to samo. Katastrofa, nawet jeśli ma miejsce tysiące kilometrów dalej, dla przestraszonego umysłu wygląda tak, jakby była dosłownie obok. Zagrożenie chorobą wywołuje reakcje psychosomatyczne podobne do tego, jakby już ona funkcjonowała w przestrzeni. W ten sposób mamy do czynienia z samospełniającą się przepowiednią. Boimy się, że nie będziemy mieć pracy, pieniędzy, zdrowia, domu, że stracimy rodzinę, więc całą energię kumulujemy w działania, mające temu zapobiec, nie myśląc o tym, że te działania mogą zaprowadzić nas dokładnie tam, gdzie nie chcemy, ponieważ skupiamy się na braku lub potencjalnym braku, a nie na obfitości. 

Możemy być teraz poddawani sprawdzianom. Znowu powrócą tematy, które wydawały się zakończone i wydarzenia, o których chcielibyśmy zapomnieć. Mają one na celu sprawdzenie, na ile znów damy się przestraszyć, a na ile jesteśmy świadomi swojej mocy kreacji. 

Masz wszelką moc do tego, by wysyłać intencję w kierunku, w którym chcesz, żeby wydarzała się Twoja obfitość. Masz moc manifestacji. Moc afirmacji. Warto więc w najbliższym czasie uwolnić się od tego, co Ci nie służy, wyłączyć wiadomości, które powodują w Tobie lęk, połączyć się z naturą i afirmować to, co pragniesz zaprosić do swojego życia. Jako że umysł nie odróżnia tego, co może być od tego, co jest, kiedy mówisz: “Żyję obfitością”, mózg uruchamia procesy, uwalniające hormony szczęścia, a Twoje ciało wypełnia się spokojem. Kiedy zaś mówisz: “Boję się, że…”, mózg uruchamia procesy, mające na celu przetrwanie, nadnercza zaczynają produkować hormony stresu, a ciało pozostaje w ciągłej gotowości do tego, by uciec lub walczyć. Pozytywna afirmacja, nawet kiedy ten czarny scenariusz się spełnia, pomaga umysłowi zachować spokój i zareagować z pozycji zaufania, a ciało nie musi wchodzić w reakcję obronną, która na dłuższą metę jest osłabiająca. 

Transformacja wydarza się na wielu poziomach. Nie na wszystko mamy wpływ. Nie wszystkiemu możemy zapobiec. Ale mamy wpływ na nasze reakcje, intencje, myśli. Przyjrzyj się więc temu, czego jest najwięcej w Twoim życiu, czy jest to coś, co Ci się podoba, czy też chcesz to przetransformować oraz, jak możesz zacząć manifestować obfitość i zaufanie właśnie w tym momencie. Bo tak czy inaczej, wszystko będzie dobrze. Światło i miłość jest w nas, z nami i poprzez nas.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu

13 lipca wzniesie się na niebie Superksiężyc w znaku Koziorożca. Superksiężyc, ponieważ odległość Księżyca od Ziemi jest w tym czasie najmniejsza, a co za tym idzie – jego wpływ możemy odczuwać znacznie bardziej. Energię pełni Księżyca możemy odczuwać 3 dni przed i 3 dni po.

W tym miesiącu Księżyc będzie rozprawiał o wyzwaniach w dążeniu do celu. Koziorożec jest bardzo pracowity i chce zdobywać szczyty, a kiedy wyznaczy sobie jakiś cel, nic nie powstrzyma go przed osiągnięciem go. Dlatego też w tym tygodniu możemy odkryć, uświadomić sobie lub zmierzyć się z blokadami, które torują nam drogę do celu lub w ogóle ten cel zweryfikować. Może okaże się, że niektóre rzeczy muszą zakończyć się, żeby pójść dalej. Albo większość planów, które sobie zaplanowaliśmy w tym tygodniu/miesiącu, będzie trzeba odpuścić ze względu na nieprzewidziane sytuacje. Albo też otrzymamy informacje, które zweryfikują nasze dotychczasowe spojrzenie na pragnienia i cele, zwłaszcza te związane z karierą.

Co by się nie działo, wszystko jest po to, żeby móc rozpuścić, przetransformować lub przeskoczyć przeszkody lub wejść na łatwiejszą drogę doświadczenia, której dotychczas nie zauważaliśmy. Czasami bezruch jest dużo bardziej efektywny niż działanie, które daje wyłącznie poczucie, że coś robimy, ale nie dąży do żadnego celu.

To także najlepszy czas na to, żeby wyznaczyć nowe cele. Mówi się, że astrologiczna koza pokonuje wiry morskie oraz przeskakuje zdradliwe skaliste zbocza. Potrafi pływać i skakać i wytrwale dąży do celu, poświęcając swój czas i energię tylko temu, co naprawdę jest tego warte. Dlatego też, w zależności od tego, jaki krajobraz jest dla Ciebie kojący, popatrz na góry/idź w góry lub posiedź nad wodą (możesz też kontemplować obrazy) i popatrz na siebie z innej perspektywy. Popatrz na swoje życie z góry lub z perspektywy stworzenia morskiego. Jak wyglądasz? Jak wygląda Twoje życie? Do czego chcesz dążyć? Czego masz obfitość? A czego Ci brakuje? Co jest dla Ciebie dostępne, tylko dotychczas tego nie widział_ś? Co puka do Twoich drzwi, a co chce się pożegnać?

Następnie weź kamień i pisak i napisz na jednej stronie, co chcesz pożegnać (np. ciężkość, trudy, problemy), a na drugiej, czemu chcesz poświęcić więcej uwagi (np. rozwojowi, rodzinie, czytaniu książek). Następnie wrzuć kamień do rzeki/morza lub pozostaw górach albo przy zboczu wzniesienia. Zastanów się także, jakie działanie w lekkości przybliży Cię do Twojego celu 🙂

Ta pełnia Księżyca rozświetli każdą drogę, by pokazać to, co jest na niej ważne, by zostało zauważone. Popatrz na nią i idź do swojego celu.

Anielski horoskop na lipiec 2022

Środek lata da nam poczucie, że wszystko jest dobrze. Wszystko, czego potrzebujemy, zostanie zaspokojone, pod warunkiem, że pozwolimy rzeczom wydarzać się w swoim czasie. Czasami wydaje się, że nie wszystko idzie po naszej myśli, ale tak naprawdę każda sytuacja pomaga nam podjąć decyzję lub uświadomić sobie to, co naprawdę jest nam potrzebne, a nie to, co wydaje nam się, że tym jest. Czasami rzeczy wydarzają się zbyt wolno lub zbyt szybko – gdyby było inaczej, przegapilibyśmy coś ważnego. Dlatego też w tym miesiącu Anioł Łaski nawołuje, żeby być uważnym i obserwować wszystko, co jest dookoła, bez przywiązywania się do tego. Wszystko wydarza się we właściwym kierunku. Trzeba tylko pozwolić dać się poprowadzić.

A jakie energię będą dla każdej drogi życia?

Jak obliczyć drogę życia? Sprawdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: ARCHANIOŁ ARIEL

Aktywność przyniesie Ci spore profity. Nie stój w miejscu – mówi Archanioł Ariel. To będzie dla Ciebie aktywny miesiąc. Wiele projektów, planowania, konieczność przebywania w dużej grupie ludzi lub praca w grupie będzie na wokandzie. Bardzo dużo spotkań, dużo spraw do załatwienia, mnóstwo ludzi i obowiązków… Może Cię to przytłoczyć.

Ale teraz będzie patronował Ci Archanioł Ariel, mocno połączony z naturą i światem zwierząt. Pomyśl w tym miesiącu nie tylko o najbliższych i o tym, żeby zakończyć wszystkie projekty w pracy, ale także o zwierzętach. Może wyjdziesz na spacer z psem ze schroniska? Albo przybłąka się do Ciebie niechciany kotek? Spędź czas na łonie natury, uprawiaj sport, teraz będzie to dla Ciebie korzystne.

Miesiąc ten będzie dla Ciebie aktywny i inspirujący. Zwróć uwagę na ptaki. Jeżeli w Twoim otoczeniu wciąż pojawia się ten sam, może przynieść dla Ciebie wiadomość.

 

DROGA ŻYCIA 2: ARCHANIOŁ JOFIEL

Zrób porządek tam, gdzie zrobiło się brudno – radzi Archanioł Jofiel. Multum obowiązków i pracy, porządki, spotkania z wieloma ludźmi, od których możesz czuć, że wysysają Twoją energię, prąd natarczywych myśli, zmartwień i stresów, milion decyzji do podjęcia… Dużo tego. 

Archanioł Jofiel przyświeca Twojej wibracji i nawołuje, żebyś oczyścił_ swoją przestrzeń – posprzątaj w domu, swoje biurko w pracy, zrób przesiewkę w ubraniach, zweryfikuj swoje relacje, jedź na urlop, jeśli potrzebujesz. Zapal kadzidło lub białą świecę i otocz się czymś pięknym. Możesz teraz odczuć wyjątkową potrzebę, żeby obcować ze sztuką lub naturą. Tańcz, śpiewaj, maluj, gotuj, czytaj, idź na spacer. Wszystko, co przynosi Ci radość, powinno teraz zostać poczynione, ponieważ w ten sposób łączysz się z mądrością swojej duszy. Najpierw jednak musisz mieć czystą przestrzeń i serce na to, dlatego porządek na zewnątrz i wewnątrz jest taki ważny. 

Archanioł Jofiel pomoże Ci dostroić się do wewnętrznej mądrości Twojej duszy i zacząć wyrażać ją w rzeczywistości.

 

DROGA ŻYCIA 3: ARCHANIOŁ RAGUEL

Harmonia – to słowo-klucz do Twojego sukcesu. Nie walcz. Nie siłą rozwiążesz swoje problemy, a poprzez wewnętrzną moc, która napełnia Cię spokojem i równowagą – mówi Archanioł Raguel. Wibracja grudnia może przynieść Ci poczucie walki i niesprawiedliwości, konflikty lub brak równowagi. Po co? Żebyś zwrócił_ uwagę na to, w których sferach brakuje Ci balansu i wprowadził_ odpowiednie środki zaradcze 😉

Archanioł Raguel przynosi Ci światło uzdrowienia i nawołuje do tego, żebyś w tym miesiącu, zamiast walczyć, spojrzał_ na daną sytuację z szerszej perspektywy i znalazł_ w sobie współczucie oraz zrozumienie, że to, co się dzieje, nigdy nie jest przypadkowe. Zamiast walczyć – uśmiechnij się i posłuchaj, jaki głębszy sens kryje się pod warstwą emocji. Czego potrzebujesz, by Słońce zadomowiło się w Twoim sercu?

Zwróć uwagę nie na problemy, a na rozwiązania, jakie można podjąć, żeby uzdrowić daną sytuację.

 

DROGA ŻYCIA 4: ARCHANIOŁ AZRAEL

Stoisz na rozdrożu? Zastanawiasz się, co dalej? Doszłaś do ściany i nie wiesz, jak ją wyważyć? A może nie chcesz nic zmieniać, mimo że w środku jest Ci źle? Lipiec będzie dla Ciebie czasem totalnej transformacji, niczym feniks z popiołów. Najpierw jednak trzeba podsumować i uporządkować to, co już Ci nie służy. Stare schematy, ideały i związki transformują się, przybierając nową formę lub… odchodząc na zawsze. To może nie być dla Ciebie łatwy czas, ale Archanioł Azrael pomoże Ci przez to przejść.

Imię Azrael odznacza „pomoc od Boga” lub „Anioł Boży”. Pomaga przejść przez cierpienia, ale także jest odpowiedzialny za przenoszenie duszy z jednej sfery do drugiej po śmierci. Pociesza tych, którzy doświadczyli straty i pomaga połączyć się z ukochaną osobą, która już odeszła.

Wezwij Archanioła Azraela, kiedy Ci kogoś brakuje, potrzebujesz wsparcia i pragniesz pomocy w przetransformowaniu tego, co stare i niepotrzebne w nowe i jakościowe.

Stwórz nastrój, w którym poczujesz się komfortowo. Zapal zapachową świecę lub kadzidło, owiń się w kocyk i wypisz, z jakimi schematami się żegnasz. Pomyśl, co zapraszasz na ich miejsce. Stare schematy spal, a nowe życie schowaj tam, gdzie zawsze będziesz mogł_ sięgnąć.

 

DROGA ŻYCIA 5: ANIOŁ MANIFESTACJI

Twoje myśli i słowa mają większą moc niż myślisz. Zastosuj je, by przyciągnąć to, co spełni pragnienia Twojego serca – mówi Anioł Manifestacji, który wskazuje na to, że przyszedł czas na zmanifestowanie i zmaterializowanie tego, o czym już od dawna myślał_ś. Nowa praca, dodatkowe pieniądze, dieta, a może całkowicie nowy styl życia? Albo – bardziej prozaicznie – wymarzony urlop i wyjazd, o którym zawsze marzył_ś? To dla Ciebie czas działania i pozwolenia na to, żeby rzeczy się zadziały.

Unikaj teraz oceniania innych i nie bój się wyrażać swoich pragnień i realizować swoich pasji, bo być może właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby przemienić to, co zawsze było tylko w sferze Twoich marzeń w rzeczywistość.

Pamiętaj, że pozytywne słowa niosą ze sobą znacznie więcej dobra, niż te negatywne.

 

DROGA ŻYCIA 6: ARCHANIOŁ CHAMUEL

Twoje Anioły i Bóg kochają Cię bezwarunkowo. Nie ma błędów, jest tylko doświadczenie. Archanioł Chamuel pojawia się zawsze, żeby przypomnieć nam o bezwarunkowej miłości, którą jesteśmy otaczani na każdym kroku. Musimy tylko otworzyć na nią serce. Kiedy odczuwamy miłość, jesteśmy w ciągłym stanie uzdrowienia siebie i innych.

W tym miesiącu możesz doświadczać wyzwań w relacjach z rodziną, partnerem, w pracy. Możesz wdać się w konflikt z przyjaciółmi lub mieć oczekiwania wobec swojego partnera. Dlatego Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczył_, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Czy to, co czujesz jest związane z oczekiwaniami czy prawdziwymi potrzebami. Pamiętaj, że słowa mają szczególną moc. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą.

Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć i nie denerwuj się, jeżeli coś nie wydarza się w tym czasie, jakim planował_ś.

Zasilaj swoje myśli pozytywną energią i nie stresuj się, a miesiąc ten będzie dla Ciebie bardzo wartościowym, pełnym miłości czasem.

 

DROGA ŻYCIA 7: ARCHANIOŁ METATRON

To miesiąc procesu inicjacji i oczyszczenia czakry splotu słonecznego, abyś mogł_ emitować więcej światła, które w sobie posiadasz i dostrzec Słońce. Co to właściwie znaczy? To dla Ciebie próba dla wyrażania Twojej wewnętrznej mocy. Możesz mierzyć się z sytuacjami, kiedy będziesz musiał_ walczyć o władzę z innymi, rozwiązywać sytuacje prawne lub… dokonywać nadużyć, żeby odzyskać władzę.

A jednak z pomocą przychodzi do Ciebie Metatron, czyli ten który służy Bogu. Anioł ten związany jest bezpośrednio z polem elektromagnetycznym oraz świętą geometrią. Może wpływać na urządzenia elektroniczne, ale też nasze własne pole. Wzmacnia i zakotwicza duchowe dary, które są w Tobie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będziesz mieć możliwość odblokować i zakotwiczyć Twoją moc oraz wykorzystać ją według głosu Twojego serca.

Otwórz się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem kwiatu życia, a także zasadzić kwiat. Pielęgnowanie go przyniesie Ci wiele spokoju i otworzy Cię na rozumienie cyklu życia.

Zapal pomarańczową lub żółtą świecę w intencji odblokowania Twojej wewnętrznej mocy i manifestacji obfitości. 

 

DROGA ŻYCIA 8: ARCHANIOŁ RAZIEL

Lipiec będzie dla Ciebie mistycznym czasem wielkiej duchowej transformacji i materializacji tego, co chciał_ś przyciągnąć do swojego życia czy to na polu zawodowym, w związku, czy też w innej sferze.  To wszystko za sprawą Archanioła Raziela, którego imię oznacza „Sekret Boga”, czyli dokona się dobra zmiana w Twoim życiu. Raziel pomaga połączyć się z podświadomością i duchem, otwiera czakrę korony i pomaga dotrzeć do królestw anielskich. Daje dostęp do wiedzy niedostępnej dla wszystkich – jeżeli więc nagle przyciągnie Cię jakaś książka, kurs lub chęć skorzystania z odczytu kronik Akaszy, nie wahaj się, bo to właśnie w ten sposób Raziel wzywa do poszerzania swojej duchowej wiedzy.

W tym miesiącu zwróć uwagę na swoje sny. To w nich może kryć się odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Przed snem wycisz umysł i poproś Archanioła Raziela, żeby przyniósł odpowiedź na Twoje pytania. Poproś też, żebyś zapamiętał_ tę wiadomość po przebudzeniu.

Miesiąc ten może przynieść dla Ciebie duże zmiany na poziomie duchowym i mentalnym, dlatego możesz cierpieć na bóle głowy i zmiany nastrojów. Nie martw się tym. Transformacja przyniesie Ci dużą korzyść.

Bądź otwart_ na znaki, które do Ciebie przychodzą. Będzie się działo 😉

 

DROGA ŻYCIA 9: ARCHANIOŁ SANDALFON

Uwierz, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu jest dobre i przybliża Cię do celu. Kiedy wierzysz, że jest dobrze, tak właśnie jest – wskazuje Archanioł Sandalfon. Słowem-kluczem, które będzie przyświecać całemu miesiącowi jest dla Ciebie „wiara”. Możesz nie wiedzieć, którą drogę wybrać, w którą stronę iść, czy coś zmienić w swoim życiu, związku, pracy, czy też nie. Możesz jednak zaufać i uwierzyć, że wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, wszystko, co do Ciebie przychodzi jest dobre i przybliża Cię do upragnionego celu lub pomaga Ci ten cel wyznaczyć. Lipiec może być także dla Ciebie czasem porządków, zwłaszcza w sferze wewnętrznej, gdzie możesz przeorganizować swoją przestrzeń, a także przewartościować priorytety i pomyśleć o przyszłości – jaka ma być?

Wiedz, że jesteś wspieran_ przez Anioły, a one nigdy Cię nie opuszczą i wesprą Cię, kiedy będziesz smutn_, przytulą Cię, kiedy płaczesz i wyślą uzdrawiającą energię, kiedy będziesz szalał_ i miotał_ się.

W tym miesiącu rodzina, przyjaciele, a nawet szef mogą kwestionować Twoje wybory, ale zaufaj sobie i uwierz w siebie. Kiedy wierzysz, jesteś niezwyciężon_, jesteś siln_, a Twój duch pozostaje w równowadze. Być może nie znasz jeszcze rozwiązania na Twoje problemy, ale kiedy będziesz ufać, że ono się pojawi, tak właśnie będzie. Jeżeli chcesz dokonać zmian, nie wahaj się! Poproś Archanioła Sandalfona o wsparcie i zaufaj głosowi swojego serca.

 

DROGA ŻYCIA 10: ARCHANIOŁ ZADKIEL

Energia przynosi doświadczenie. Jeżeli jest Ci źle, poproś o świetliste rozwiązanie, a ono do Ciebie dotrze w najwłaściwszym momencie – mówi Archanioł Zadkiel. To może być dla Ciebie trudny miesiąc. Możesz czuć złość w stosunku do siebie lub innych, możesz uwikłać się w konfliktowe sytuacje, które będą miały podłoże w poprzednich wcieleniach lub już jesteś w takiej relacji, a teraz będziesz chciał_ ją rozwiązać. Możesz też mierzyć się z własnym ego i skonfrontować to, co mówi Twoja głowa i rozsądek, a co podpowiada serce. Być może będziesz chciał_ spędzać czas w zupełnie inny sposób, niż Twoi bliscy i to stworzy sytuacje konfliktowe.

Ale w tym miesiącu patronował Ci będzie Archanioł Zadkiel, który pomoże Ci znaleźć przebaczenie oraz oczyścić lub znaleźć rozwiązanie na problemy. Pomoże przemienić negatywne emocje w pozytywne i zobaczyć sytuację z szerszej perspektywy. Stare schematy pójdą w zapomnienie i zaczniesz budować nowy rozdział, zgodnie z energią, którą emanujesz.

Wezwij Archanioła Zadkiela i otaczaj się fioletowym kolorem. Pozwoli Ci to otworzyć swoje serce, doda siły i odwagi, której będziesz potrzebować. Nie bądź dla siebie zbyt surow_, ponieważ jesteś wspieran_ i kochan_ w każdym etapie życia.

Zapisz na kartce wszystkie negatywne emocje, które chcesz pożegnać, na drugiej zaś to, co chcesz przyciągnąć. Kartkę z negatywnościami spal w bezpiecznych warunkach. Zaś na drugiej kartce napisz: „Zapraszam od dziś już na zawsze” i podpisz się.

 

DROGA ŻYCIA 11: ARCHANIOŁ JEREMIEL

Nowy miesiąc, nowe wibracje,. Mimo że na zewnątrz Ciebie wszystko może wydawać się w porządku, w środku możesz czuć, że droga, którą kroczysz przez życie nie jest tą właściwą. Możesz mierzyć się z negatywnymi emocjami oraz wykazywać oceniającą postawę wobec siebie i innych. 

Jednak Archanioł Jeremiel pomoże Ci spojrzeć na każdą sytuację z szerszej perspektywy. Dzięki temu zobaczysz, jakie schematy przestały funkcjonować i co powinno się zmienić, żebyś czuł_, że Twoja droga życia jest tą właściwą.

Będziesz miał_ okazję zajrzeć głęboko do swojego serca i otworzyć się na współczucie. Poproś Archanioła Jeremiela, żeby pomógł Ci otworzyć czakrę serca, a Twoja miłość, którą obdarzasz swoich bliskich, rozszerzy się także na innych ludzi i inne działalności. 

Masz w sobie wielką wrażliwość i chęć pracy dla najwyższego dobra wszystkich osób.

Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć, a Archanioł Jeremiel pomoże Ci zobaczyć wszystkie korzyści i ewentualne przeszkody do pokonania, aby zbliżyć się do swojego celu.

 

DROGA ŻYCIA 12: ARCHANIOŁ MICHAEL

Otwórz się na Prawdę swojego serca – mówi Archanioł Michael. To jeden z najbardziej bliskich ludziom Archaniołów. Obrońca prawdy i sprawiedliwości,  chroni ludzi przed niebezpieczeństwem i daje odwagę do zmian. Dlatego zawsze, kiedy czujesz się niepewnie lub zagrożona, wezwij Archanioła Michaela.

W tym miesiącu dostaniesz symboliczny miecz, który pomoże Ci podjąć pozytywne działania, stanąć w swojej obronie lub zakończyć konflikty, które targają Tobą od dawna. Lipiec daje Ci energię zakończenia i początków, przełomowej transformacji, w której możesz zacząć żyć dokładnie tak, jak tego pragniesz. Chociaż możesz czuć się niepewnie, możesz stawać przed wyborami, których nie chcesz dokonać, to jednak Archanioł Michael wesprze Cię, byś podjęła/podjął działanie, które będzie dla Ciebie bardzo, bardzo dobre i przyniesie Ci zalążki lepszej przyszłości w pracy, w związku lub innej sferze życia, która Cię trochę uwiera.

Otwórz się na prawdę swojego serca i poczuj potężne wsparcie od Wszechświata, które otrzymujesz.

Nów księżyca w Raku

Chociaż energie przesilenia letniego nie są już tak intensywne, jeden temat, który pojawił się w tym czasie pozostanie z nami i zostanie wzmocniony przez nadchodzący nów w znaku Raka (29.06.2022) – matka. Właśnie teraz mamy przepiękną możliwość uzdrowienia relacji z mamą, najbardziej w nas samych. Bynajmniej nie chodzi tutaj wyłącznie o mamę biologiczną i historie rodowe, ale także o swoją wewnętrzną mamę, a w raz z nią zaopiekowanie, poczucie bezpieczeństwa, wrażliwość i delikatność. 

Jak dbasz o swój wewnętrzny dom?

Co się w nim znajduje? 

Czy dajesz sobie wystarczająco dużo miłości, troski i zaopiekowania?

Gdzie czujesz się bezpiecznie? 

Jakie historie z dzieciństwa chcą się uwolnić? 

Jak postrzegasz siebie jako mamę? 

Księżyc w Raku zawsze daje dużą emocjonalność, potrzebę zagrzebania się w bezpiecznym kokoniku, przytulenia i pobycia w sobie, ale jednocześnie z poczuciem, że nie jest się samemu. Odpowiedzi na powyższe pytania mogą przynieść wiele emocji, a wraz z nimi oczyszczenie i spokój, ponieważ wszystko mamy w sobie. Miłość, troskliwość, delikatność, piękno, bezpieczeństwo, zdrowie, lekkość – to wszystko jest w nas. Czasami wydaje się, że tego nie ma, widzimy tylko ciemność, a ciemność to to, czego się boimy, ale kiedy wejdziemy głębiej w ten emocjonalny tunel i pozwolimy na oczyszczenie, ciemność rozświetla się i pozostaje tylko światłość i wszystko to, czego wydawało się, że nie ma. 

Dlatego też w ten nów zwróć się do Archanioła Gabriela, który patronuje rodzicielstwu, dzieciom, komunikacji, kreatywności, ale przede wszystkim obdarza równowagą emocjonalną i spokojem. Poproś go o obecność przy Tobie, o zaopiekowanie i oczyszczenie. Pozwól mu się oczyścić czystym, białym światłem z traum z dziecięcych traum. Być może w tym czasie poczujesz zapach lilii lub zobaczysz te kwiaty (to atrybut Archanioła Gabriela). Poproś go o wskazówki, jeśli chcesz. 

Pobądź też z kimś, kto jest dla Ciebie bliski, jak rodzina. Możesz też posiedzieć i rozrysować lub pokontemplować swój nowy dom – wewnętrzny i zewnętrzny. 

Pozwól sobie poczuć wszystko, ale też pozwól sobie pomóc. Przytul się do siebie lub do kogoś. Zadzwoń do kogoś bliskiego. Napisz list do siebie. Wszechświat zawsze się Tobą opiekuje. Nigdy nie jesteś sam_. I zawsze jesteś bezpieczn_.

O odpoczynku

Nie ma cięższej pracy dla osoby aktywnej niż wypoczynek. Tak napisała Sabina Berman w książce „Dziewczyna, która pływała z delfinami”. Odpoczynek jest bardzo niedoceniany w naszej kulturze. Ile razy słyszał_ś „wyśpię się po śmierci”? Albo „najpierw obowiązki, potem odpoczynek”? Zostaliśmy zaprogramowani na to, by pracować, działać, być kreatywnymi non stop. Przyjęło się, że kiedy pracujemy, możemy coś osiągnąć, wakacje wystarczą raz na rok, ale też – kiedy już one nadejdą – nie wiemy, jak efektywnie wypoczywać. Nie potrafimy dostrzec działania w bezruchu. Nawet medytacje czy techniki oddechowe stają się obowiązkiem, kolejną rzeczą do odhaczenia, a nie rytuałem, który sprawia, że czujemy się lepiej. 

A kiedy człowiek przyznaje się do tego, że nie chce dużo pracować, że pragnie połączyć się z obfitością, gdyż jest ona dostępna dla wszystkich, niezależnie od włożonego wysiłku, to robi się nieswojo, dziwnie. No bo jak to? Jak to tak osiągnąć wszystko bez ciężkiej pracy? Że to może być lekkie? Kreatywność czy produktywność mogą przychodzić z łatwością? No jak to tak? Czy to wtedy będzie tak samo cenne, jak wielki wysiłek? 

A to właśnie w równowadze i odpoczynku jest największy potencjał. Kiedy odpoczywamy, umysł ma możliwość powędrować w nieznanych kierunkach. Nie ma celu pt. „Praca, zakupy, obiad”, tylko może swobodnie poruszać się w rzeczywistości, wyłapując pomysły i przynosząc je do świadomości, byśmy mogli je chwycić i zadziałać wtedy, kiedy czujemy moc do działania i zrealizować pomysł łatwiej i szybciej, bo mamy na to czas, możliwości i moce. Intuicja może z łatwością wysłać komunikaty do ciała, dając znać, co jest ważne w tym momencie. Daje też wskazówki, które możemy wychwycić przez umysł. Ciało zaś ma możliwość regeneracji, by nosić nas przez wiele lat w dobrym zdrowiu. 

„Nie mam czasu odpoczywać” – może podpowiedzieć Ci umysł. Ale czy faktycznie tak jest? Czy naprawdę wszystko zniknie, a świat się zawali, kiedy pozwolisz sobie na chwilę regeneracji, czy też właśnie wtedy będziesz mieć więcej siły do działania? Ciało zawsze będzie dążyło do wyrównania. Kiedy jest dużo pracy, będzie potrzebował tyle samo odpoczynku. U jednych ciało da znać o tym szybciej, innym później. Ale tak czy siak będzie trzeba odpocząć. 

Warto więc wpisać sobie odpoczynek w codzienny grafik. Pozwolić sobie na to, czego potrzebujesz. Popatrz w horyzont. Pooddychaj pełną piersią. Poleż w hamaku lub na kanapie. Idź na spacer bez słuchawek i telefonu. Po prostu pobądź ze sobą. Zminimalizuj bodźce. I zobacz, jak się z tym czujesz. 

Przesilenie letnie – 21.06.2022

Przesilenie letnie, noc Kupały, Litha – w każdej dawnej kulturze wiedziano, że czas ten jest niezwykle wyjątkowy. Był to i jest do dziś czasem o mocy miłości, światła i transformacji, kiedy wszystko jest możliwe, a intencje spełniają się. Tego dnia zapalano ogniska, by oczyścić się ze złych energii i napełnić mocą ochronną. Puszczano wianki na wodzie, by przyciągnąć miłość i dobrobyt.

W tym roku energia przesilenia letniego przyniesie nam możliwość uwolnienia się od tego, co nie służy, dostrzeżenia schematów, które nie działają i zaproszenia do swojego życia miłości, dzięki której życie może stać się po prostu dobre. To Dusza będzie nas prowadziła, a umysł może nie do końca wiedzieć, jak się w tym wszystkim zachować 😉 Dlatego też z Justyną z Wytwórnia Obfitości przygotowałyśmy warsztaty „Poczuj, usłysz, zobacz. Wiedz. Warsztaty odczytywania Kronik Akaszy i uspokajania umysłu”, by połączyć Duszę i umysł i łączyć się ze swoją intuicją tak, by móc wyrażać siebie w spełnieniu. Więcej informacji w wydarzeniu: https://fb.me/e/1Jl3lKTr4

Wyjątkowo w tym roku o przesileniu letnim jest tylko podcast. Wersja pisana zaś tajemniczo zniknęła po stworzeniu jej i nie była już możliwa do powtórzenia. Jako że teraz jest zdecydowanie czas prowadzenia przez Duszę, a nie umysł, może tak powinno być.

Posłuchaj o przesileniu letnim, rytuałach, kulturze i mocy miłości