Blog

Anioły

Sposób na uzdrowienie każdej sytuacji

Praktycznie każdy z nas ma w życiu jakąś sytuację, która wymaga uzdrowienia - finanse, relacja z bliskimi, brak pracy, brak miłości, problem z wyrażaniem emocji, zdrowie... Niezależnie od tego, co to jest dokładnie, możesz poprosić Archanioła Rafaela o pomoc. Imię Archanioła Rafaela oznacza "Bóg uzdrawia". Znany jest jako Anioł radości, miłości i śmiechu. Pomaga ludziom… Czytaj dalej Sposób na uzdrowienie każdej sytuacji

numerologia, numerologia karmiczna, rozwój duchowy

Plan Duszy a Numerologia Karmiczna, czyli co daje mi (i nie tylko) numerologia

Podczas mojej nauki numerologii zastanawiałam się, jakie znaczenie ma imię? Przecież dziecko można nazwać jakkolwiek - po dziadku, babci, ulubionej bohaterce książki czy serialu, po amerykańsku, bo akurat komuś wydaje się, że tak jest modnie i fajnie. Nazwisko też nie zawsze jest czymś unikatowym - Nowaków jest 274514, a Kowalskich 176397 (według rankingu z 2017… Czytaj dalej Plan Duszy a Numerologia Karmiczna, czyli co daje mi (i nie tylko) numerologia

numerologia, rozwój duchowy, runy

Horoskop numerologiczny na lipiec 2018

W tym miesiącu, oprócz standardowej prognozy runicznej, znajdziesz też przesłanie od Aniołów w formie liczb. Możesz zapisać ją na karteczce i włożyć do portfela lub torebki, możesz z nią medytować, a przesłanie możesz powtarzać sobie każdego dnia.  Przypomnienie, jak obliczyć drogę życia: Dodaj do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia i sprowadź je do jedności (wyjątek: kiedy… Czytaj dalej Horoskop numerologiczny na lipiec 2018

numerologia, runy

Horoskop numerologiczny na czerwiec 2018

Droga życia 1: EHWAZ Ehwaz oznacza siłę, prędkość, współpracę, wierność, zaufanie, ruch, kontrolowaną zmianę. Posiadasz potrzebne wsparcie, żeby ruszyć do celu, musisz jednak zachować lojalność i zaufać ludziom, którzy Cię otaczają. Jako numerologiczna jedynka, jesteś bardzo niezależna i możesz być Zosią Samosią, ale jednak w czerwcu postaw na współpracę, bo to właśnie dzięki ludziom Twój… Czytaj dalej Horoskop numerologiczny na czerwiec 2018

numerologia karmiczna

Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Jedenastka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości… Czytaj dalej Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Jedenastka)

numerologia karmiczna

Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Dziewiątka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości… Czytaj dalej Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Dziewiątka)

numerologia karmiczna

Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Ósemka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości… Czytaj dalej Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Ósemka)

numerologia karmiczna

Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Siódemka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości… Czytaj dalej Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Siódemka)

numerologia karmiczna

Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Szóstka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości… Czytaj dalej Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Szóstka)

numerologia karmiczna

Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Piątka)

W pewnym momencie życia każdy zadaje sobie pytanie: „Dlaczego jestem na tym świecie?”, „Jaki jest mój cel życiowy?”. Na to pytanie może pomóc odpowiedzieć portret numerologiczny, ale równie istotne jest to, z jakim bagażem doświadczeń przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym konkretnym dniu, miesiącu i roku. Droga życia pokazuje nie tylko część cech charakteru, możliwości… Czytaj dalej Po co jestem na tym świecie, czyli o karmicznej drodze życia (Piątka)