Nów księżyca w Raku

Chociaż energie przesilenia letniego nie są już tak intensywne, jeden temat, który pojawił się w tym czasie pozostanie z nami i zostanie wzmocniony przez nadchodzący nów w znaku Raka (29.06.2022) – matka. Właśnie teraz mamy przepiękną możliwość uzdrowienia relacji z mamą, najbardziej w nas samych. Bynajmniej nie chodzi tutaj wyłącznie o mamę biologiczną i historie rodowe, ale także o swoją wewnętrzną mamę, a w raz z nią zaopiekowanie, poczucie bezpieczeństwa, wrażliwość i delikatność. 

Jak dbasz o swój wewnętrzny dom?

Co się w nim znajduje? 

Czy dajesz sobie wystarczająco dużo miłości, troski i zaopiekowania?

Gdzie czujesz się bezpiecznie? 

Jakie historie z dzieciństwa chcą się uwolnić? 

Jak postrzegasz siebie jako mamę? 

Księżyc w Raku zawsze daje dużą emocjonalność, potrzebę zagrzebania się w bezpiecznym kokoniku, przytulenia i pobycia w sobie, ale jednocześnie z poczuciem, że nie jest się samemu. Odpowiedzi na powyższe pytania mogą przynieść wiele emocji, a wraz z nimi oczyszczenie i spokój, ponieważ wszystko mamy w sobie. Miłość, troskliwość, delikatność, piękno, bezpieczeństwo, zdrowie, lekkość – to wszystko jest w nas. Czasami wydaje się, że tego nie ma, widzimy tylko ciemność, a ciemność to to, czego się boimy, ale kiedy wejdziemy głębiej w ten emocjonalny tunel i pozwolimy na oczyszczenie, ciemność rozświetla się i pozostaje tylko światłość i wszystko to, czego wydawało się, że nie ma. 

Dlatego też w ten nów zwróć się do Archanioła Gabriela, który patronuje rodzicielstwu, dzieciom, komunikacji, kreatywności, ale przede wszystkim obdarza równowagą emocjonalną i spokojem. Poproś go o obecność przy Tobie, o zaopiekowanie i oczyszczenie. Pozwól mu się oczyścić czystym, białym światłem z traum z dziecięcych traum. Być może w tym czasie poczujesz zapach lilii lub zobaczysz te kwiaty (to atrybut Archanioła Gabriela). Poproś go o wskazówki, jeśli chcesz. 

Pobądź też z kimś, kto jest dla Ciebie bliski, jak rodzina. Możesz też posiedzieć i rozrysować lub pokontemplować swój nowy dom – wewnętrzny i zewnętrzny. 

Pozwól sobie poczuć wszystko, ale też pozwól sobie pomóc. Przytul się do siebie lub do kogoś. Zadzwoń do kogoś bliskiego. Napisz list do siebie. Wszechświat zawsze się Tobą opiekuje. Nigdy nie jesteś sam_. I zawsze jesteś bezpieczn_.

O odpoczynku

Nie ma cięższej pracy dla osoby aktywnej niż wypoczynek. Tak napisała Sabina Berman w książce „Dziewczyna, która pływała z delfinami”. Odpoczynek jest bardzo niedoceniany w naszej kulturze. Ile razy słyszał_ś „wyśpię się po śmierci”? Albo „najpierw obowiązki, potem odpoczynek”? Zostaliśmy zaprogramowani na to, by pracować, działać, być kreatywnymi non stop. Przyjęło się, że kiedy pracujemy, możemy coś osiągnąć, wakacje wystarczą raz na rok, ale też – kiedy już one nadejdą – nie wiemy, jak efektywnie wypoczywać. Nie potrafimy dostrzec działania w bezruchu. Nawet medytacje czy techniki oddechowe stają się obowiązkiem, kolejną rzeczą do odhaczenia, a nie rytuałem, który sprawia, że czujemy się lepiej. 

A kiedy człowiek przyznaje się do tego, że nie chce dużo pracować, że pragnie połączyć się z obfitością, gdyż jest ona dostępna dla wszystkich, niezależnie od włożonego wysiłku, to robi się nieswojo, dziwnie. No bo jak to? Jak to tak osiągnąć wszystko bez ciężkiej pracy? Że to może być lekkie? Kreatywność czy produktywność mogą przychodzić z łatwością? No jak to tak? Czy to wtedy będzie tak samo cenne, jak wielki wysiłek? 

A to właśnie w równowadze i odpoczynku jest największy potencjał. Kiedy odpoczywamy, umysł ma możliwość powędrować w nieznanych kierunkach. Nie ma celu pt. „Praca, zakupy, obiad”, tylko może swobodnie poruszać się w rzeczywistości, wyłapując pomysły i przynosząc je do świadomości, byśmy mogli je chwycić i zadziałać wtedy, kiedy czujemy moc do działania i zrealizować pomysł łatwiej i szybciej, bo mamy na to czas, możliwości i moce. Intuicja może z łatwością wysłać komunikaty do ciała, dając znać, co jest ważne w tym momencie. Daje też wskazówki, które możemy wychwycić przez umysł. Ciało zaś ma możliwość regeneracji, by nosić nas przez wiele lat w dobrym zdrowiu. 

„Nie mam czasu odpoczywać” – może podpowiedzieć Ci umysł. Ale czy faktycznie tak jest? Czy naprawdę wszystko zniknie, a świat się zawali, kiedy pozwolisz sobie na chwilę regeneracji, czy też właśnie wtedy będziesz mieć więcej siły do działania? Ciało zawsze będzie dążyło do wyrównania. Kiedy jest dużo pracy, będzie potrzebował tyle samo odpoczynku. U jednych ciało da znać o tym szybciej, innym później. Ale tak czy siak będzie trzeba odpocząć. 

Warto więc wpisać sobie odpoczynek w codzienny grafik. Pozwolić sobie na to, czego potrzebujesz. Popatrz w horyzont. Pooddychaj pełną piersią. Poleż w hamaku lub na kanapie. Idź na spacer bez słuchawek i telefonu. Po prostu pobądź ze sobą. Zminimalizuj bodźce. I zobacz, jak się z tym czujesz. 

Przesilenie letnie – 21.06.2022

Przesilenie letnie, noc Kupały, Litha – w każdej dawnej kulturze wiedziano, że czas ten jest niezwykle wyjątkowy. Był to i jest do dziś czasem o mocy miłości, światła i transformacji, kiedy wszystko jest możliwe, a intencje spełniają się. Tego dnia zapalano ogniska, by oczyścić się ze złych energii i napełnić mocą ochronną. Puszczano wianki na wodzie, by przyciągnąć miłość i dobrobyt.

W tym roku energia przesilenia letniego przyniesie nam możliwość uwolnienia się od tego, co nie służy, dostrzeżenia schematów, które nie działają i zaproszenia do swojego życia miłości, dzięki której życie może stać się po prostu dobre. To Dusza będzie nas prowadziła, a umysł może nie do końca wiedzieć, jak się w tym wszystkim zachować 😉 Dlatego też z Justyną z Wytwórnia Obfitości przygotowałyśmy warsztaty „Poczuj, usłysz, zobacz. Wiedz. Warsztaty odczytywania Kronik Akaszy i uspokajania umysłu”, by połączyć Duszę i umysł i łączyć się ze swoją intuicją tak, by móc wyrażać siebie w spełnieniu. Więcej informacji w wydarzeniu: https://fb.me/e/1Jl3lKTr4

Wyjątkowo w tym roku o przesileniu letnim jest tylko podcast. Wersja pisana zaś tajemniczo zniknęła po stworzeniu jej i nie była już możliwa do powtórzenia. Jako że teraz jest zdecydowanie czas prowadzenia przez Duszę, a nie umysł, może tak powinno być.

Posłuchaj o przesileniu letnim, rytuałach, kulturze i mocy miłości

Numerologia na dzień dziecka + niespodzianka

Dawno nie było odrobiny numerologii, a dzisiaj dzień szczególny dla wszystkich dzieci – tych wewnętrznych też 😉 1.6.2022 daje dzień o wibracji 4 – liczby stabilności, ale także anielskiego zapewnienia, że możemy wysyłać pragnienia do Wszechświata, a on zrobi nam prezent w odpowiednim momencie. Dlatego też warto dzisiaj wyrażać życzenia, zrobić sobie prezent i uhonorować swoje wewnętrzne dziecko.

Dla numerologicznych jedynek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 5 – to czas wewnętrznej wolności, niekonwencjonalności, robienia rzeczy w nowy, innowacyjny sposób. Podaruj sobie dzisiaj trochę swobody i pozwól sobie na nowe.

Dla numerologicznych dwójek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 6 – to czas zajęcia się swoimi finansami, zrobienia sobie prezentu, manifestowania dóbr materialnych, ale także spędzenia czasu z bliskimi, których kochasz i chcesz się z nimi pobawić.

Dla numerologicznych trójek dzień upłynie pod wibracją liczby 7 – być może zechcesz dzisiaj zagłębić się w swoje wewnętrzne dziecko i ukochać w sobie to, co trudne. Pobyć w samotności. Przytul siebie do serca, zrób medytację, wypij ulubioną herbatę, obejrzyj dobry serial. Ukochaj siebie.

Dla numerologicznych czwórek dzień upłynie pod wibracją liczby 8 – dziś jest Twój szczęśliwy dzień. Zacznij go z uśmiechem 😉 Możesz manifestować przyszłość tak, jak tego pragniesz. Wypowiedź więc życzenia, które naprawdę chcesz, żeby się spełniły i zrób krok w kierunku ich realizacji. Wszechświat Ci sprzyja.

Dla numerologicznych piątek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 9 – odpuść dzisiaj nadmiar obowiązków. Pozwól sobie pójść na spacer, odetchnąć, nabrać dystansu do otaczającego Cie świata. Niech Twoim prezentem dla siebie będzie czas.

Dla numerologicznych szóstek dzień upłynie pod znakiem liczby 1 – harmonia, harmonia, harmonia. Czego potrzebujesz, by jej doświadczyć dzisiaj? Może będzie to kąpiel lub chwila przy pysznej kawie? A może rozmowa z przyjaciółmi? Postaraj się zrównoważyć obowiązki z przyjemnością i podaruj sobie równowagę.

Dla numerologicznych siódemek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 2 – podaruj sobie kolację z ukochaną osobą, porozmawiaj z bliskimi, postaw na współpracę. Nie musisz wszystkiego dzisiaj robić samodzielnie. Dzisiejszy dzień jest najlepszy na to, by wyjść do ludzi i otworzyć się.

Dla numerologicznych ósemek dzień upłynie pod wibracją liczby 3 – to najlepszy dzień na celebrowanie radości, miłości, kreatywność, tańce i hulańce. Popatrz na radosne dzieci i zwierzęta i weź przykład z ich radości. Niech dzień dziecka będzie dla Ciebie piękny.

Dla numerologicznych dziewiątek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 4 – podwójne czwórki mówią o tym, że Aniołowie są przy Tobie. Może zapragniesz zrobić medytację z Aniołem Stróżem dostępną w podcaście „Porozmawiaj z Duszą„? Wyrażaj swoje pragnienia i zaufaj, że są wysłuchiwane. Masz wsparcie anielskich królestw. Podaruj sobie dzisiaj kontakt z nimi.

A z okazji dnia dziecka razem z Wytwórnią Obfitości przygotowałyśmy promocję na webinar „Droga do swojej prawdy”. „Bo przekazy z intuicji otwierają oczy, poruszają serca i pozwalają poczuć to, co naprawdę jest ważne”. Tylko dzisiaj do zakupionych webinarów dołączamy piękną medytację serca. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj >>>

Wyjątkowy anielski horoskop na czerwiec 2022

Czerwiec zawsze jest bardzo magicznym czasem, w których światło, miłość, prawda i transformacja przenikają się i prowadzą nas do wzniesienia świadomości i wdzięczności wyrażanej w sercu. Na poziomie indywidualnym, wraz z nadchodzącym przesileniem letnim (21.06.2022) możemy odczuć bardzo silne oczyszczanie energetyczne, objawiające się dolegliwościami fizycznymi lub dużą lekkość, szczęście i poczucie uniesienia. Miłość zasila światłem każdą komórkę ciała. Kiedy z ciała uwalniają się warstwy doświadczeniowe cierpienia, smutku, strachu, ciało reaguje intensywnymi dolegliwościami, czasem nawet chorobami. Kiedy z ciała zostały już uwolnione doświadczenia z poprzednich żyć i z tego, ale zostały jeszcze „drobne” energetyczne obciążenia, światło pouwalnia resztki, byśmy mogli zaprojektować nowe życie, pełne lekkości i obfitości.

Nie ma co się bać 😉

To będzie piękny miesiąc uwalniania i doświadczania miłości w wielu jej wymiarach. A jakie energie będą towarzyszyć poszczególnym drogom życia?

Jak obliczyć drogę życia? Sprawdź tu >>>

DROGA ŻYCIA 1: ARCHANIOŁ CHAMUEL

Twoje Anioły i Bóg kochają Cię bezwarunkowo. Nie ma błędów, jest tylko doświadczenie. Archanioł Chamuel pojawia się zawsze, żeby przypomnieć nam o bezwarunkowej miłości, którą jesteśmy otaczani na każdym kroku. Musimy tylko otworzyć na nią serce. Kiedy odczuwamy miłość, jesteśmy w ciągłym stanie uzdrowienia siebie i innych.

W tym miesiącu możesz doświadczać wyzwań w relacjach z rodziną, partnerem, w pracy. Możesz wdać się w konflikt z przyjaciółmi lub mieć oczekiwania wobec swojego partnera. Dlatego Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczył_, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Czy to, co czujesz jest związane z oczekiwaniami czy prawdziwymi potrzebami. Pamiętaj, że słowa mają szczególną moc. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą.

Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć i nie denerwuj się, jeżeli coś nie wydarza się w tym czasie, jakim planował_ś.

Zasilaj swoje myśli pozytywną energią i nie stresuj się, a miesiąc ten będzie dla Ciebie bardzo wartościowym, pełnym miłości czasem.

DROGA ŻYCIA 2: MARIA

Życie jest pełne cudów, a teraz nadszedł czas na ich wydarzanie –  pora, żebyś to dostrzegł_. Maria przynosi energię matczyną, opiekuńczą, chroni i uspokaja, a także przytula, kiedy jest Ci źle. Czerwiec jednak może przynieść Ci jakąś pozytywną wiadomość, wydarzenie lub cud, na który tak długo czekał_ś. 

Karta ta nawołuje, żebyś dotarł_ do swojego wewnętrznego dziecka. Otwórz się na radość, dostrzeż piękno kwiatów, kolor liści, posmakuj ulubionej czekolady, pozbieraj kasztany, idź do lasu i baw się, jak dziecko 😉 Być może ostatnio traktował_ś życie zbyt poważnie i był_ś zbyt sceptyczn_ wobec siebie i innych. W tym miesiącu będziesz miał_ wiele powodów do radości i szczęścia, wystarczy, ze otworzysz swoje serce, a na pewno je dostrzeżesz.

Bądź uważn_ na znaki.

DROGA ŻYCIA 3: ARCHANIOŁ ZADKIEL

Energia przynosi doświadczenie. Jeżeli jest Ci źle, poproś o świetliste rozwiązanie, a ono do Ciebie dotrze w najwłaściwszym momencie – mówi Archanioł Zadkiel. To może być dla Ciebie trudny miesiąc. Możesz czuć złość w stosunku do siebie lub innych, możesz uwikłać się w konfliktowe sytuacje, które będą miały podłoże w poprzednich wcieleniach lub już jesteś w takiej relacji, a teraz będziesz chciał_ ją rozwiązać. Możesz też mierzyć się z własnym ego i skonfrontować to, co mówi Twoja głowa i rozsądek, a co podpowiada serce. Być może będziesz chciał_ spędzać czas w zupełnie inny sposób, niż Twoi bliscy i to stworzy sytuacje konfliktowe.

Ale w tym miesiącu patronował Ci będzie Archanioł Zadkiel, który pomoże Ci znaleźć przebaczenie oraz oczyścić lub znaleźć rozwiązanie na problemy. Pomoże przemienić negatywne emocje w pozytywne i zobaczyć sytuację z szerszej perspektywy. Stare schematy pójdą w zapomnienie i zaczniesz budować nowy rozdział, zgodnie z energią, którą emanujesz.

Wezwij Archanioła Zadkiela i otaczaj się fioletowym kolorem. Pozwoli Ci to otworzyć swoje serce, doda siły i odwagi, której będziesz potrzebować. Nie bądź dla siebie zbyt surow_, ponieważ jesteś wspieran_ i kochan_ w każdym etapie życia.

Zapisz na kartce wszystkie negatywne emocje, które chcesz pożegnać, na drugiej zaś to, co chcesz przyciągnąć. Kartkę z negatywnościami spal w bezpiecznych warunkach. Zaś na drugiej kartce napisz: „Zapraszam od dziś już na zawsze” i podpisz się.

DROGA ŻYCIA 4: ARCHANIOŁ JEREMIEL

Nowy miesiąc, nowe wibracje,. Mimo że na zewnątrz Ciebie wszystko może wydawać się w porządku, w środku możesz czuć, że droga, którą kroczysz przez życie nie jest tą właściwą. Możesz mierzyć się z negatywnymi emocjami oraz wykazywać oceniającą postawę wobec siebie i innych. 

Jednak Archanioł Jeremiel pomoże Ci spojrzeć na każdą sytuację z szerszej perspektywy. Dzięki temu zobaczysz, jakie schematy przestały funkcjonować i co powinno się zmienić, żebyś czuł_, że Twoja droga życia jest tą właściwą.

Będziesz miał_ okazję zajrzeć głęboko do swojego serca i otworzyć się na współczucie. Poproś Archanioła Jeremiela, żeby pomógł Ci otworzyć czakrę serca, a Twoja miłość, którą obdarzasz swoich bliskich, rozszerzy się także na innych ludzi i inne działalności. 

Masz w sobie wielką wrażliwość i chęć pracy dla najwyższego dobra wszystkich osób.

Afirmuj to, co chcesz przyciągnąć, a Archanioł Jeremiel pomoże Ci zobaczyć wszystkie korzyści i ewentualne przeszkody do pokonania, aby zbliżyć się do swojego celu.

DROGA ŻYCIA 5: ARCHANIOŁ METATRON

To miesiąc procesu inicjacji i oczyszczenia czakry splotu słonecznego, abyś mogł_ emitować więcej światła, które w sobie posiadasz i dostrzec Słońce. Co to właściwie znaczy? To dla Ciebie próba dla wyrażania Twojej wewnętrznej mocy. Możesz mierzyć się z sytuacjami, kiedy będziesz musiał_ walczyć o władzę z innymi, rozwiązywać sytuacje prawne lub… dokonywać nadużyć, żeby odzyskać władzę.

A jednak z pomocą przychodzi do Ciebie Metatron, czyli ten który służy Bogu. Anioł ten związany jest bezpośrednio z polem elektromagnetycznym oraz świętą geometrią. Może wpływać na urządzenia elektroniczne, ale też nasze własne pole. Wzmacnia i zakotwicza duchowe dary, które są w Tobie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będziesz mieć możliwość odblokować i zakotwiczyć Twoją moc oraz wykorzystać ją według głosu Twojego serca.

Otwórz się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem kwiatu życia, a także zasadzić kwiat. Pielęgnowanie go przyniesie Ci wiele spokoju i otworzy Cię na rozumienie cyklu życia.

Zapal pomarańczową lub żółtą świecę w intencji odblokowania Twojej wewnętrznej mocy i manifestacji obfitości. 

DROGA ŻYCIA 6: ARCHANIOŁ HANIEL

Bądź otwarta na nowe, duchowe wartości, które na Ciebie spływają – mówi Archanioł Haniel, który patronuje miłości, zakochanym i błogosławieństwom. Czerwiec będzie dla Ciebie niósł bardzo romantyczny nastrój 😉 To czas, w którym dostaniesz szansę otworzyć się na miłość – w kontekście związku, jeżeli szukasz partnera lub partnerki, ale też miłość do siebie same_.

Poczujesz wielką siłę i energię do połączenia się ze swoim wyższym Jestem.

Ten miesiąc będzie świetnym miesiącem na kontakt z naturą, uziemianie się, medytowanie, kontakt z muzyką, literaturą i sztuką. Archanioł Haniel oraz planeta Wenus nawołują Cię do tworzenia i wyrażania siebie poprzez sztukę lub literaturę (nie myśl, że nie potrafisz – wszystko, co pochodzi z głębi duszy jest piękne i wartościowe). To także bardzo dobry czas na połączenie się ze swoją kobiecą stroną.

Poświęć czas na wsłuchanie się wewnątrz siebie, a na pewno odkryjesz w sobie nowe talenty, które wykorzystasz nie tylko na własny użytek, ale też dla dobra innych.

DROGA ŻYCIA 7: ARCHANIOŁ RAFAEL

Zadaj sobie pytanie, czego pragniesz i jak możesz wprowadzić dobro do świata – poprzez swoją energię, a może biżuterię, którą robisz dla siebie, a mogłabyś podzielić się nią z innymi?

Miesiąc ten będzie dla Ciebie cudownym czasem, w którym zostaną uzdrowione te aspekty Twojego życia, które powstrzymywały Cię od posuwania się naprzód. Jeżeli więc czułaś opór, stagnację, apatię, zmęczenie, niemoc twórczą i ogólne zniechęcenie, nadszedł czas na zmiany! 

Kiedy uzdrowisz wszystkie wewnętrzne rany, odkryjesz, że Twoje życie zaczyna poruszać się w nowych kierunkach, które wcześniej nawet nie pojawiały się w Twojej wyobraźni. Archanioł Rafael będzie towarzyszył Ci przez cały ten miesiąc, dlatego nie bój się poprosić go o uzdrowienie.

Jest jednak jeden haczyk: podobnie, jak mówią lekarze podczas procesu leczenia, że kiedy jest gorzej, to jest lepiej, Ty także możesz doświadczyć fizycznych i psychicznych dolegliwości, które będą dla Ciebie osłabiające.  Może boleć Cię głowa, możesz czuć się zmęczona. W takich chwilach zwróć uwagę, czy nie trzymasz się kurczowo schematu, który musi zostać uzdrowiony. Może wciąż trzymasz się przeszłości, a ta musi odejść? Poproś Archanioła Rafaela o wsparcie, a na pewno Ci pomoże.

Energia Archanioła Rafaela pojawia się także tam, gdzie potrzebna jest misja. Może zostałaś powołana do jakiejś misji, o której zawsze marzyłaś, ale bałaś się ją zrealizować? Ten czas jest najlepszym momentem na to, by zacząć planować przyszłość 🙂

DROGA ŻYCIA 8: ARCHANIOŁ GABRIEL

Wszystko co jest, prowadzi do czystości: Ciała, Umysłu i Ducha, tworząc CUD – mówi Archanioł Gabriel. Miesiąc ten będzie dla Ciebie bardzo emocjonalny. Możesz czuć się przytłoczon_ emocjonalnie, zmagać się z komunikacją lub dochodzisz właśnie do punktu, w którym wiesz, że jeszcze jedna rzecz i wybuchniesz. Chciał_byś wolności i swobody, a w tym miesiącu możesz mieć poczucie, że jesteś ograniczan_ w jakiejś sferze. Mnóstwo obowiązków, a Tobie może brakować asertywności, żeby z czegoś zrezygnować, choć bardzo Ci się to nie spodoba. A jeżeli jesteś rodzicem, możesz mierzyć się z brakiem cierpliwości w stosunku do dzieci. 

Dlatego też patronował Ci będzie Archanioł Gabriel, Anioł komunikacji i emocji. Pomoże Ci przezwyciężyć Twoje emocje i wrócić do swojego serca – oczyścić je z wszelkich negatywności. Pomoże Ci zachować równowagę w każdej sferze Twojego życia i przypomni Ci, że Twoi bliscy są ważni, ale będą oni szczęśliwi wtedy, kiedy Ty będziesz szczęśliw_, dlatego nie zapominaj o sobie i wyznacz granicę, jeśli czujesz, że musisz. 

Poświęć część czasu tylko i wyłącznie dla siebie. Poczytaj książkę, namaluj obraz, posłuchaj muzyki, weź odprężającą kąpiel przy blasku świec. To na pewno pomoże Ci połączyć się z sam_ sobą i zachować spokój. 

Pomyśl, jaki CUD chcesz zaprosić do swojego życia. Wszystko może się wydarzyć 😉

DROGA ŻYCIA 9: ANIOŁ ODWAGI

Odwagi! Jesteś na dobrej drodze realizacji swoich pragnień, ale nie bój się marzyć i iść w ich kierunku. – mówi Anioł Odwagi

Ten miesiąc daje Ci wiele możliwości, a jednocześnie jego energia trochę Cię może przytłoczyć. Możesz czuć, że czegoś bardzo pragniesz, ale boisz się zmian, mimo że normalnie energicznie zabierasz się do działania. A jednak działanie (takie, na jakie tylko pozwalają warunki zewnętrzne) jest kluczowe, ponieważ energia miesiąca może przynieść dla Ciebie przełomowy moment, w którym będziesz musiał_ zdecydować, co dalej. 

Anioł Odwagi chce Ci pokazać, żebyś nie bał_ się stanąć w obronie swoich własnych przekonań i poszła/poszedł w kierunku światła. Zaufaj swojej intuicji i przejmij kontrolę nad sytuacją. To będzie dla Ciebie miesiąc działań.

Masz w sobie głęboką siłę, połączenie z duchem i prawdą serca, dlatego nie powinnaś/powinieneś chować jej tylko dla siebie. Znajdź w sobie odwagę do działania i nie bój się robić tego, co zawsze pragnęłaś/pragnąłeś. Właśnie ten miesiąc jest dla Ciebie najlepszy do działania w zgodzie z własnym sercem, nawet jeżeli będzie to wymagało radykalnych zmian, zwłaszcza wewnętrznych. 

DROGA ŻYCIA 10: ARCHANIOŁ JOFIEL

Zrób porządek tam, gdzie zrobiło się brudno – radzi Archanioł Jofiel. Multum obowiązków i pracy, porządki, spotkania z wieloma ludźmi, od których możesz czuć, że wysysają Twoją energię, prąd natarczywych myśli, zmartwień i stresów, milion decyzji do podjęcia… Dużo tego. 

Archanioł Jofiel przyświeca Twojej wibracji i nawołuje, żebyś oczyścił_ swoją przestrzeń – posprzątaj w domu, swoje biurko w pracy, zrób przesiewkę w ubraniach, zweryfikuj swoje relacje, jedź na urlop, jeśli potrzebujesz. Zapal kadzidło lub białą świecę i otocz się czymś pięknym. Możesz teraz odczuć wyjątkową potrzebę, żeby obcować ze sztuką lub naturą. Tańcz, śpiewaj, maluj, gotuj, czytaj, idź na spacer. Wszystko, co przynosi Ci radość, powinno teraz zostać poczynione, ponieważ w ten sposób łączysz się z mądrością swojej duszy. Najpierw jednak musisz mieć czystą przestrzeń i serce na to, dlatego porządek na zewnątrz i wewnątrz jest taki ważny. 

Archanioł Jofiel pomoże Ci dostroić się do wewnętrznej mądrości Twojej duszy i zacząć wyrażać ją w rzeczywistości.

DROGA ŻYCIA 11: ARCHANIOŁ RAZIEL

Czerwiec będzie dla Ciebie mistycznym czasem wielkiej duchowej transformacji i materializacji tego, co chciał_ś przyciągnąć do swojego życia czy to na polu zawodowym, w związku, czy też w innej sferze.  To wszystko za sprawą Archanioła Raziela, którego imię oznacza „Sekret Boga”, czyli dokona się dobra zmiana w Twoim życiu. Raziel pomaga połączyć się z podświadomością i duchem, otwiera czakrę korony i pomaga dotrzeć do królestw anielskich. Daje dostęp do wiedzy niedostępnej dla wszystkich – jeżeli więc nagle przyciągnie Cię jakaś książka, kurs lub chęć skorzystania z odczytu kronik Akaszy, nie wahaj się, bo to właśnie w ten sposób Raziel wzywa do poszerzania swojej duchowej wiedzy.

W tym miesiącu zwróć uwagę na swoje sny. To w nich może kryć się odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Przed snem wycisz umysł i poproś Archanioła Raziela, żeby przyniósł odpowiedź na Twoje pytania. Poproś też, żebyś zapamiętał_ tę wiadomość po przebudzeniu.

Miesiąc ten może przynieść dla Ciebie duże zmiany na poziomie duchowym i mentalnym, dlatego możesz cierpieć na bóle głowy i zmiany nastrojów. Nie martw się tym. Transformacja przyniesie Ci dużą korzyść.

Bądź otwart_ na znaki, które do Ciebie przychodzą. Będzie się działo 😉

DROGA ŻYCIA 12: ANIOŁ KREATYWNOŚCI

Jesteś nieskończoną kreatywnością. Zacznij robić to, co kochasz, bo właśnie do tego zostałaś stworzona! – nawołuje Anioł Kreatywności. Prawdopodobnie za bardzo skupiasz się na rzeczach przyziemnych, będąc skupiona na pracy i sukcesie materialnym, zapominając, że prawdziwą radość przynosi Ci taniec/swoboda/zabawa/czytanie/pisanie/gotowanie/rysowanie/śpiew/słuchanie muzyki/broczenie stopami w kałuży/lepienie z gliny/rodzinny seans kinowy z popcornem… W tym miesiącu zadaj sobie pytanie: „Kim naprawdę jestem?”. Czy jesteś w równowadze i robisz dokładnie to, do czego został_ś stworzon_, czy też poświęcasz siebie dla… no właśnie, dla czego?

Jesteś stworzona do bycia wolną i kreacji! Anioł Kreatywności pomoże Ci przywrócić równowagę w Twoim życiu i nawołuje Cię do tworzenia, wyrażania swojego własnego Jestem w sposób, jaki najbardziej kochasz. Jeżeli więc zawsze chciał_ś założyć bloga, ale się bałaś i pisałaś do szuflady, teraz jest właściwy czas na pokazanie siebie światu. Jeżeli chcesz założyć firmę, właśnie teraz jest na to dobry moment. Jeżeli chcesz począć dziecko, ten miesiąc i Anioł Kreatywności pomogą Ci w tym, jeżeli jest to zgodne z Twoim celem życiowym.

Rób to, co kochasz. Świat nie ma ograniczeń. One są tylko w głowie, a Ziemia dostarcza wszystkiego, czego potrzebujesz. Możesz wszystko!

Nów księżyca w Bliźniętach

30 maja wraz z wschodzącym nowiem księżyca w znaku Bliźniąt kończymy sezon zaćmień, a 3 czerwca Merkury zaczyna wychodzić z retrogradacji. Zaćmienia słońca i księżyca dają nam głęboką transformację wewnętrzną – piękną, ale trudną w doświadczeniu. Teraz możemy odetchnąć 😉

Nów przyniesie nam powiew świeżości, ukojenie, uzdrowienie ciężkości i daje bardzo dużą możliwość zasiania nowych intencji na następne miesiące. Bliźnięta to znak komunikacji i jak żaden inny pomaga (poprzez żywioł powietrza) zanieść nasze intencje tam, gdzie zostaną wysłuchane i zainicjowane do realizacji.

Teraz możemy poczuć, że jest lżej, a my jesteśmy w polu nieograniczonych możliwości. Warto więc poświęcić weekend oraz nów księżyca na oczyszczenie siebie z ciężkich warstw doświadczeniowych i głośne wypowiedzenie swoich pragnień.

Jak to zrobić? Sposobów jest wiele, a ja proponuję kąpiel 😉

Weź kąpiel lub prysznic z dodatkiem soli morskiej i lawendy lub olejku lawendowego i wypowiedz: „Jestem wdzieczn_ za wszystkie doświadczenia, które doprowadziły do miejsca, w którym jestem, do mojego uzdrowienia. Ale teraz uwalniam się od wszystkich doświadczeń, zdarzeń, emocji, myśli i energii, które mi nie służą. Niechaj tak będzie. Stało się, stało się, stało.” i poczuj, jak wszystko to, co stare, ciężkie i trudne wraz z woda spływa i zostawia Cię całkowicie wolną/ym.

Po kąpieli weź kartkę papieru i zapisz wszystko, co chcesz przyciągnąć do swojego życia: dobre emocje, okazje, możliwości, miłe słowa czy myśli, swoje pragnienia. Następnie podpisz się i kartkę schowaj do szuflady lub, jeśli tak czujesz, spal w płomieniu świecy.

A jeśli czujesz fizyczne zmęczenie po majowych energiach, poświęć weekend na odpoczynek. Twoje ciało zawsze daje Ci znaki, czego teraz potrzebuje. Warto go posłuchać ❤

Jak usłyszeć Duszę?

Zacznijmy od tego, czym jest Dusza. Według encyklopedii PWN dusza, czyli anima jest czynnikiem, który ożywia ciało, stanowi o tożsamości człowieka. Kroniki Akaszy mówią o zapisie informacji o wszystkim, co istnieje. Jest esencją i powodem istnienia. Fundamentem życia. Inni powiedzą, że jest tchnieniem lub przedłużeniem Wszechświata. Ilu filozofów i badaczy, tyle definicji, bo jak uchwycić słowami to co nieuchwytne? Ja duszę po prostu czuję. Wiem, że jest. Widzę jej nieskończone piękno i głębię, które ma w sobie. Zebrane doświadczenia – te miłe i wartościowe oraz te subiektywnie ciężkie – ubogacają ją. Sprawiają, że jest unikatowa. 

Jak ją usłyszeć? 

W zachwycie. Kiedy idę na plażę i słyszę szum morza, czuję ciepło słońca, widzę złoto piasku, a kamienie pod stopami robią mi masaż i zachwycam się, pomimo mnóstwa ludzi dookoła, sprzedawców krzyczących o handlu watą cukrową i lodami, pomimo mew, które zawsze czają się na to, by tego loda czy watę ukraść, wtedy wiem, że przemawia przeze mnie dusza i ona tkwi w radości. 

We wdzięczności. Kiedy w czasie trudnego dnia otulę się kocem i zapalę świeczkę, odczuwam wdzięczność za to, że mogę, że jestem bezpieczna, wtedy wiem, że to Dusza dziękuje za zaopiekowanie się sobą. 

W odpoczynku. Duszę można usłyszeć najbardziej wtedy, kiedy nie jesteśmy w pośpiechu. Kiedy możemy zrelaksować się i odpocząć. Kiedy wszystkie podstawowe potrzeby zostaną zapewnione, a obowiązki odłożone na bok i poddajemy się czynności odpoczynku, a umysł zaczyna odpływać, wtedy Dusza wysyła sygnały poprzez emocje, kreatywność i pomysły czy pragnienia. To może się ulotnić, dlatego warto zapisywać pomysły, a potem do nich wrócić i zobaczyć, czy nadal się podobają – kiedy pojawia się ekscytacja, to znak, że warto w to iść. 

W ekscytacji. Kiedy coś wprawia w ekscytację i ona po czasie nie mija, Dusza pokazuje, że to właściwy kierunek. 

W Kronikach Akaszy i Pole Serca. Niezależnie od tego czy łączymy się samodzielnie czy za pomocą channelera, pośrednika, nawiązujemy połączenie ze swoją Duszą. Przewodnicy, którzy są w Kronikach Akaszy to nic innego jak elementy Duszy, pomagające w zrozumieniu meandrów życia codziennego i podążania za swoim powołaniem. Powołaniem może być karmienie ludzi, uzdrawianie, bycie rodzicem, zajmowanie się roślinami. Każdy człowiek został powołany na świat z jakiegoś powodu, a poprzez połączenie z polem serca czy kronikami Akaszy może usłyszeć, jaki jest jego cel. 

W medytacji. W medytacji można bardziej świadomie połączyć się z Duszą czy też z wewnętrznym przewodnictwem. Może to być codzienna medytacja serca, ale też, jeżeli Twój umysł odpływa np. podczas zmywania naczyń czy prysznica, możesz zaobserwować, co do Ciebie przychodzi. 

Usłyszeć Duszę można tak naprawdę w codzienności. Ja często zwracam uwagę na powtarzające się ciągi liczb, ale też wiele razy zdarza się tak, że pomyślę o czymś w sobie i za chwilę zauważam odpowiedź np. w książce, którą otworzyłam na wybranej stronie. 

Wykorzystywanie codziennych przedmiotów do rozmowy z Duszą,  jak np. otwarcie książki na przypadkowej stronie i przeczytanie pierwszego zdania, na które padnie wzrok, wylosowanie karty anielskiej, włączenie losowego podcastu czy filmiku na YouTubie, posmarowanie się ulubionym olejkiem w okolicy czakry serca czy nadanie intencji każdemu prysznicowi. W ten sposób dajesz Duszy znak, że jesteś gotowa/gotowy na połączenie się z nią i usłyszenie jej przekazów. A tych będzie mnóstwo. 

W zależności od tego czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, czuciowcem, czy też masz bardzo rozwinięty zmysł węchu lub smaku, Dusza dostosuje wskazówki tak, byś mógł/ mogła je odebrać poprzez zmysły i emocje. 

Na koniec przygotowałam krótką medytację, która łączy ciało, umysł i Duszę tak, byś mogła/mógł zaobserwować swoje wnętrzne i porozmawiać ze swoją Duszą. 

Usiądź więc sobie wygodnie, zamknij oczy i zacznij swobodnie oddychać. Skup się na swoim oddechu. Weź głęboki wdech i głęboki wydech. Zauważ, jak Twój oddech wydłuża się, a Ty czujesz się spokojna/spokojny i zrelaksowana/zrelaksowany. Z każdym oddechem uwalniasz stres i napełniasz się spokojem. 

Teraz przyłóż swoją rękę do serca i skieruj tam swój wewnętrzny wzrok. Jak się czuje Twoje serce? Jak wygląda? Poobserwuj je bez oceniania. Zapytaj swojego serca: “Czego dzisiaj potrzebuję? Jak mogę się sobą zaopiekować?”. Poczekaj na odpowiedź. Ona może pojawić się w formie słów, symbolu, zapachu, emocji, może piosenki, którą znasz. Odbierz odpowiedź od swojego serca. 

Kiedy otrzymasz odpowiedź, zapisz ją, a następnie wyślij w kierunku swojego serca miłość i światło.  

Jeżeli czujesz ucisk w którymś miejscu swojego ciała, przenieś tam swoją rękę, skieruj swoje wewnętrzne oko i zapytaj: “Jaką wiadomość niesie dla mnie ten ucisk? Co mogę zrobić, żeby się sobą zaopiekować?”. Kiedy otrzymasz wskazówkę, wyślij światło do tego miejsca. 

Możesz przemierzyć całe swoje ciało w ten sposób. A kiedy skończysz, podziękuj sobie za uważność, otwartość i połączenie, weź jeszcze kilka głębokich wdechów i wydechów i otwórz oczy. 

Pełnia i zaćmienie księżyca w Skorpionie

Dzisiaj mamy pełnię i zaćmienie księżyca w znaku Skorpiona, które przyniosą nam transformację i dużą emocjonalność.

Czym jest transformacja? Zmianą, przeobrażeniem, poczuciem, że jest inaczej, nawet jeżeli świat zewnętrzny wygląda podobnie, jak wczoraj. To my zaczynamy patrzeć na niego inaczej. Kolory stają się żywsze, wydarzenia bardziej lub jeszcze mniej zrozumiałe.

Obecnie transformacja zachodzi na każdym możliwym poziomie:

🌜komórkowym/cielesnym – ciało dostosowuje się do wyższych wibracji, dając naprzemiennie poczucie ciężkości i lekkości, bóle głowy z poczuciem „odlecenia” przy jednoczesnym ugruntowaniu, różnego rodzaju dolegliwości fizyczne, które znikają tak samo szybko, jak się pojawiły,

🌜 zewnętrznym – systemy ulegają rozpadowi, zaczynamy zauważać, co nie działa i co trzeba poprawić, żeby świat funkcjonował zgodnie z nowymi wartościami,

🌜duchowym – dusza rozbiera swoje warstwy doświadczeniowe, odblokowując nowe możliwości, dając wskazówki, jakimi mocami jesteśmy obdarzeni, ile przeżyliśmy i dokąd zmierzamy jako istoty duchowe,

🌜mentalnym – umysł zauważa, że jest coś więcej, że można inaczej, że pewne programy nie działają i reaguje na to adekwatnie,

🌜emocjonalnym – bo jak na to wszystko zareagować? Jak się z tym pogodzić? Jakich emocji jest we mnie najwięcej? Czego chce doświadczać? Jakimi emocjami chce się napełnić?

To i może jeszcze więcej przynosi nam obecny czas. Rozkładamy się na czynniki pierwsze, by poskładać się w nowe, lżejsze, piękniejsze i pełne miłości istoty, podążające za wołaniem swojej duszy.

Dlatego w ciągu najbliższego miesiąca obserwuj swoje emocje. Zadaj sobie pytanie: „Czego potrzebuję, by iść za wołaniem swojej duszy?”. Bądź świadom_ transformacji, która zachodzi w Tobie i w każdym innym człowieku. Zatroszcz się to, by przebiegała dla Ciebie w najlepszych możliwych warunkach. A jeśli emocji jest tak wiele, że masz wrażenie, że nie wytrzymasz, weź zeszyt i wypisz/wymaluj się. Jeśli to nie pomoże, idź do lasu i przytul się do drzew albo krzycz. Uwolnij swoje emocje. To etap przejściowy, który prowadzi Cię do podążania za głosem serca. Po transformacji będzie lekko.

Nów księżyca w Byku

Jutro nów księżyca w znaku Byka, którego głównymi tematami są ugruntowanie i odpoczynek. 

Energie na zewnątrz są bardzo intensywne. Burze koronalne, wzrastanie wibracji ziemskich, nadchodzące zaćmienia słońca i księżyca dają nam wielki potencjał do uzdrowienia i przetransformowania programów z przeszłości oraz znalezienie nowego powołania, odnalezienie swojej prawdy, możliwość głębszego połączenia z Duszą, a jednocześnie dla ciała fizycznego i umysłu może być to proces dość wyczerpujący. Mogą pojawić się bóle głowy, nadmierna senność lub bezsenność, nadmierne łaknienie lub nieokreślone bóle ciała. A z drugiej strony, możemy odczuć przypływ energii, flow, wzrost kreatywności i poczucie odlatywania. Wszystko ma swoje dwa bieguny, dlatego może się to ze sobą przeplatać.

Ciało zawsze wie, czego potrzebuje, a Dusza daje znaki, kiedy trzeba się sobą zająć. Pozwalając sobie na odpoczynek, pobyt na łonie natury, odżywcze jedzenie, sen wtedy, kiedy woła, pomagamy Duszy w transformacji i wzniesieniu.

Dlatego też ten nów zachęca nas do bycia bardziej w sobie, uziemienia się. Podarowania sobie czasu wolnego, odpuszczenia i odpoczynku – po prostu poByczenia się 🙂 I zaufania, że Wszechświat i Dusza zawsze doprowadzą nas do celu. Bez konieczności kontrolowania i tworzenia presji, że rzeczy mają się wydarzać już, natychmiast. 

A jeżeli w Twoim życiu wydarza się teraz wiele, znajdź czas na wyjście do natury, pamiętaj o zdrowym posiłku i świadomym oddychaniu. Kwiaty wyrastają wtedy, kiedy mają odżywione korzenie, dostęp do słońca i powietrza. Ty też jesteś kwiatem. 

Wzrastaj zgodnie z sobą i naturą.

Temat miesiąca – maj 2022

W tym miesiącu horoskop nieoczywisty, bo związany z tematem, który będzie dla Ciebie ważny przez cały maj. Pod Twoją drogą życia znajdziesz temat oraz podpowiedź Duszy na ten czas… Do zastanowienia 😉

Jak obliczyć drogę życia? Sprawdź tutaj >>>

Jeżeli wołają Cię się karty „Rozmowy z Duszą” , wejdź tutaj >>>

„Rozmowy z Duszą”

DROGA ŻYCIA 1: PIENIĄDZE

Pieniądz i czas to dwa niezależne byty. Mówi się, że czas to pieniądz, ale to nie od tego zależy. Możesz zrobić jedną rzecz, która przyniesie Ci bogactwo materialne w ciągu kilku minut, w tym samym czasie można też pieniądze stracić. Ale stan posiadania zależny jest od stanu umysłu. 

Jakie są Twoje przekonania dotyczące pieniędzy?

Gdzie jest Twój sufit finansowy?

Jak rozumiesz dobrobyt materialny? 

Pieniądze to energia. Płyną do Ciebie, kiedy czujesz się po prostu dobrze. Kiedy jesteś spełniona. Kiedy otwierasz się na przyjmowanie. Kiedy lubisz siebie i lubisz pieniądze. 

Co musi się wydarzyć, żebyś poczuła się dobrze, mając wiele? 

DROGA ŻYCIA 2: DOM

Najbliższe otoczenie pokazuje to, co jest w Tobie. Ale też mówi się, że dom jest tam, gdzie serce Twoje. Jak więc wygląda Twój dom? Jak wygląda Twoje serce? Czy jest w nim bałagan, czy perfekcyjny porządek? Czy dajesz sobie w nim wystarczająco przestrzeni, czy też gnieździsz się ze swoimi potrzebami, robiąc miejsce dla innych? Czy dbasz o swój dom? Co w nim słyszysz najczęściej? 

Kiedy już wiesz, jak wygląda Twój wewnętrzny dom, zastanów się nad tym, jak chciałabyś, żeby wyglądał? Jakie emocje pragniesz przeżywać najczęściej? Co lubisz w swoim domu najbardziej? Jakie potrzeby muszą zostać zaspokojone, żebyś poczuła się w domu, jak u siebie? 

Dom miłości zawsze jest dla Ciebie dostępny. Rozgość się w nim. 

DROGA ŻYCIA 3: INTUICJA

Intuicja daje Ci znaki. Czy je słyszysz/widzisz/czujesz? Czy za nimi idziesz? 

Kiedy czujesz najmocniejsze połączenie z intuicją? 

Co przeszkadza Ci w pójściu za jej przekazami? 

DROGA ŻYCIA 4: DAWANIE

Czy czujesz się w równowadze między dawaniem i braniem? Jeśli nie – co u Ciebie przeważa i jaka jest tego funkcja? Czy dajesz, żeby sobie na coś zasłużyć? Czy bierzesz, bo uważasz, że Ci się to po prostu należy? 

We wszechświecie istnieje zasada równowagi energetycznej. Kiedy coś dajemy, potrzebujemy dostać coś w zamian. Nie muszą być to rzeczy materialne. Może być to satysfakcja, spokój. Potrzebujemy poczuć się w równowadze. Gdy to nie następuje przez długi czas, siły równoważące zadbają o harmonię na swój sposób.

W której sferze czujesz największą dysharmonię? Co potrzebuje zrównoważenia?

DROGA ŻYCIA 5: ROZUM

Pamiętaj, że Twój wewnętrzny krytyk nie powstał po to, żeby Cię oceniać czy deprecjonować, tylko żeby Cię chronić. Używając zakodowanych programów, umysł w logiczny sposób chce przedstawić funkcjonowanie świata. Dzięki temu wydaje mu się, że ma kontrolę nad tym, co Cię spotka i nad tym, jak będziesz się czuć. 

Rozum w połączeniu z sercem tworzy możliwości do rozwoju w każdym zakresie. Aby to zrobić, umysł potrzebuje odpuścić kontrolę i iluzję posiadania wyłączności i nieomylności.  

Przyjrzyj się swoim myślom i zdecyduj, które z nich są dla Ciebie pożyteczne na obecnym etapie życia, a które z nich warto odpuścić lub przetransformować. 

DROGA ŻYCIA 6: KONTROLA

Im bardziej myślisz, że wszystko jest pod kontrolą, tym mniejszy masz na to realny wpływ. Mimo że wydaje Ci się, że nie masz wpływu na wszystko, co wydarza się na zewnątrz i próbujesz to złapać, to Twoją największą mocą jest decyzja, jak reagujesz na zewnętrzne wydarzenia. 

Zawsze masz wybór. 

DROGA ŻYCIA 7: ODWAGA

Podążanie za wołaniem Duszy wymaga odwagi. Usłysz swoją Duszę. Jakie przekazy do Ciebie docierają? Czym jest Twoja odwaga?

Sygnały od Duszy pojawiają się w każdym momencie Twojego życia. Odważ się usłyszeć i przyjąć jej wołanie. Dusza zawsze zna odpowiedź. 

Czego potrzebujesz, by odważyć się podążać ścieżką swojej Duszy? 

DROGA ŻYCIA 8: MOŻLIWOŚCI

Jesteś w polu nieograniczonych możliwości. Masz dostęp do wszystkiego, co jest Ci potrzebne do zrealizowania Twoich pragnień. 

Stwórz wizję swojej idealnej rzeczywistości i zacznij ją manifestować: zrób mapę marzeń, wypal świecę intencyjną, powiedz o tym głośno, zrób krok ku realizacji Twoich marzeń. 

DROGA ŻYCIA 9: ZAUFANIE

Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu działa na Twoją korzyść. Zaufaj, że Twoje serce zawsze zna właściwą drogę, a Wszechświat umożliwia Ci realizację ścieżki Twojej Duszy w każdym momencie. 

DROGA ŻYCIA 10: PLAN DUSZY

Jesteś na właściwej ścieżce. Wszystko to, czego doświadczasz jest zgodne z przeznaczeniem Twojej Duszy. Wiele dróg prowadzi do jego wypełnienia. Drogi te mogą być proste lub kręte. Pełne pięknych widoków lub szarości i mgły. Na drogach znajdziesz też drogowskazy. Od tego, czy je zauważysz i którym szlakiem zechcesz podążać zależy, jak szybko dojdziesz do celu.

Pamiętaj jednak, że Twoja Dusza zawsze Cię do niego doprowadzi.

DROGA ŻYCIA 11: CZAS

Zawsze jest właściwy czas. Nawet, kiedy wydaje Ci się, że płynie zbyt wolno lub rzeczy wydarzają się w zawrotnym tempie, wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być. Porzuć przywiązanie do przekonań dotyczących czasu i pozwól sobie przyjąć, że czas zawsze jest właściwy. Ze wszystkim zdążysz. Wszystko będzie dobrze. 

DROGA ŻYCIA 12: CIAŁO

Składamy się z czterech ćwiartek: ciała, umysłu, emocji i duszy. Wszystkie części wymagają zaopiekowania. Wszystko jest tak samo ważne. Jednak fundamentem jest ciało, które jest naszym łącznikiem z umysłem, emocjami i duszą. Ono do nas mówi najgłośniej. 

Posłuchaj swojego ciała. Co do Ciebie mówi? Co chce Ci przekazać? Które jego części wymagają opieki? Co chce się z niego wyrwać? 

Podaruj swojemu ciału to, czego potrzebuje w tej chwili najbardziej.