Prognoza energetyczna na czerwiec 2023

Nadchodzi czerwiec. Dla mnie jest to najpiękniejszy czas w roku – przesilenia letniego, święta miłości, ognia, najkrótszej nocy w roku, ciepła i lekkości. Z jednej strony to czas odpuszczenia, bo wakacje, z drugiej mocy do działania. Słowem – obfitość. Mnogość świeżych owoców, warzyw, kwiatów rosnących na łąkach, zboża, nakłania do zwrócenia większej uwagi na zdrowie, nawyki żywieniowe, potrzeby ciała, ale także uczy uważności. W końcu trzeba się zatrzymać, żeby schylić się ku zapachowi kwiatów, odetchnąć pełnym lata powietrzem i otworzyć się na głos swojej intuicji. Słońce oświetla drogę i grzeje, napełniając optymizmem i zaufaniem do Wszechświata. To właśnie teraz możemy odczuć szczyt swojej mocy, po prostu chcieć i podążać za głosem serca. I do tego też będzie skłaniała energia całego miesiąca. 

Czerwiec dla wszystkich będzie czasem zwrócenia się do wnętrza i zaufania swojemu przewodnictwu. Umysł może się wyciszyć i dać możliwość eksplorowania pola serca, w którym znajdują się odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, jeśli tylko podejmiemy decyzję, by podążać w zgodzie ze swoją ścieżką Duszy. A zdecydowanie się na to może być teraz łatwiejsze niż wcześniej. Energia oczyszcza to, co obciążające, mówiąc, że to już nie czas na harowanie, wybieranie kierunków, w rozumieniu umysłu, bezpiecznych, podążanie wytyczonymi ścieżkami. Teraz jest czas kreacji, dlatego jeżeli serce woła w jakimś kierunku, zwłaszcza związanym z twórczością, sztuką technologią, innowacjami, duchowością, warto zaufać i iść. Serce wie. 

Coraz bardziej jesteśmy połączeni ze swoją prawdą. Ostatnie podrygi iluzji rozpuszczają się, by pokazać prawdę w całym jestestwu. Co ważne – dla każdego prawda może wyglądać inaczej, ale to nie znaczy, że nie jest prawdą. Każdy ma indywidualny plan rozwoju i na pewnym etapie prawda i iluzja także mogą być indywidualne. Na poziomie kolektywnym także mogą ujawnić się nowe informacje, bardziej dostępne dla ludzi. 

Może się wiele dziać wewnątrz i na zewnątrz, a jednocześnie może być poczucie, że nie dzieje się nic. Tu Ziemia da nam możliwość pobycia na niej tu i teraz, w czystej obecności. Rozwijamy się poprzez codzienne czynności oraz reakcje na nie. Ugotowanie obiadu w uważności i z intencją obfitości dla wszystkich członków rodziny, posprzątanie domu z radością, że uwalniamy się od starego czy też spokojna reakcja na wybuch złości szefa może przychodzić z większą lekkością i satysfakcją. Codzienne obowiązki mogą przestać być obowiązkami, a stać się przyjemnymi działaniami, które WYBIERA się zrobić, a nie MUSI się wykonać. 

Jednak, by tak rzeczywiście było, potrzebny jest wybór. Wybór, by posłuchać serca. Wybór, by zareagować inaczej niż dotychczas. Wybór, żeby powiedzieć czemuś „tak”, a coś innego odpuścić. 

Dla numerologicznych jedynek tematem czerwca będzie RADOŚĆ. W jakich obszarach odczuwasz radość, a gdzie tej radości brakuje? Czy możesz zrobić coś, żeby radość zagościła u Ciebie na stałe? Czy może to czas zajęcia się swoim zdrowiem fizycznym i psychicznym? A może radość sprawi Ci po prostu miłe słowo? Co jest Twoją radością? 

Numerologiczne dwójki będą rozmawiały z PORÓWNYWANIEM. To, co dla Ciebie może być nieistotne, dla innych może być szczytem. To, co dla Ciebie piękne, dla innych może być brzydkie. Każdy punkt widzenia jest unikalny. To właśnie jest piękne w świecie, że nic nie jest takie samo. Każda droga jest wyjątkowa. Kiedy porównujemy, nadajemy swojej drodze wartość. Czerwiec jest dla Ciebie czasem, by spojrzeć na wszystko z boku i nie porównywać. Jak patrzysz na świat, kiedy nie oceniasz? 

Dla numerologicznych trójek tematem czerwca jest SŁOŃCE. W tarocie słońce symbolizuje rozkwit świadomości, uzdrawianie, porządek i rozsądek. Pokazuje człowieka, który zbiera owoce swoich działań. Nadszedł czas, byś zebrał_ swoje plony i oświetlił_ nową drogę. W jakim kierunku chciał_byś się rozwijać? Co chcesz oświetlić w swoim życiu? Co zostanie uzdrowione? Pozwól, by Słońce zagościło w Twoim życiu na stałe. 

Numerologiczne czwórki rozprawią się z tematem DORASTANIA. Wszystko w życiu zmienia się i dojrzewa. Z małego ziarenka wyrasta piękna roślina. I tak u Ciebie pojawił się temat dojrzewania, dorastania, zmieniania się. Może Twoje dziecko wyrusza w świat? A może Ty poczuł_ś, że dorosł_ś do czegoś? Albo zauważył_ś, że świat wygląda inaczej niż wcześniej? A może też próbujesz zatrzymać to, co nieuchronnie dąży do rozwoju? Co mówi do Ciebie „dorastanie”? 

Dla numerologicznych piątek tematem czerwca będzie KREACJA. Jesteś wolnym duchem. Masz nieograniczone możliwości. Co więc chciał_byś wykreować w swojej przestrzeni? Co chciał_byś przyciągnąć do swojego życia? Zaufaj, że możesz. Napisz list do Wszechświata lub zrób mapę marzeń i poproś Archanioła Gabriela, by poniósł wiadomości do góry, by mogły zmaterializować się w Twoim życiu.

Dla numerologicznych szóstek w czerwcu pojawi się temat RELACJI. Jaką masz relację z ludźmi? Jakie masz relacje z pracą? Jakie masz relacje z pieniędzmi? Jak wygląda Twoja relacja z sam_ sobą? Jaką masz relację z Ziemią? A jak wygląda Twoja relacja z Bogiem? Ludzie schodzą na Ziemię po to, żeby być w relacjach. O każdą warto zadbać w takim samym stopniu. Czego potrzebujesz, by Twoje relacje były pełne harmonii? 

Dla numerologicznych siódemek tematem czerwca jest UKOJENIE. Możesz odetchnąć. Po wielu tygodniach pracy wewnętrznej, możesz wziąć głęboki wdech i wydech i podziękować sobie za to, że jesteś i dotarł_ś właśnie do tego punktu. Teraz możesz działać z pozycji ukojenia – wszystko możesz. Jeśli chcesz wdrażać nowy projekt – to jest właściwy czas na to. Jeśli potrzebujesz urlopu – to także jest dla Ciebie dostępne. Pozwól się Wszechświatowi ukoić i otwórz się na doświadczanie cudów, bo to jest w Twoim polu energetycznym.

Numerologiczne ósemki będą rozmawiały z tematem ROZSTANIA. Pewne nawyki, zachowania, schematy czy też relacje przestały Ci już służyć. Może być tak, że obciążenia rodowe czy karmiczne także dążą do zakończenia. Dlatego też w czerwcu możesz rozstać się z tym, co już nie jest dla Ciebie właściwe po to, by otworzyła się nowa przestrzeń do lekkości i większego spokoju. Z czym musisz się rozstać, by w Twoim życiu zagościła harmonia? Czy jest coś, od czego chciał_byś się uwolnić? Czy rozstania przychodzą Ci łatwo, czy też trzymasz się kurczowo tego, co znasz, ponieważ jest to znane? 

Dla numerologicznych dziewiątek tematem czerwca będzie PODRÓŻ. Jesteś w nieustającej podróży, zwanej życiem. Podróż można podzielić na etapy i przystanki. Obecnie możesz być w podróży pomiędzy jednym przystankiem a drugim. Na drodze znajdziesz znaki, wskazówki w postaci intuicji, która podpowie Ci, co i gdzie dalej. Tempo i perspektywa Twojej podróży zależy od Ciebie. Jak więc chcesz patrzeć na swoją podróż? Czego chcesz w niej doświadczyć? Jakie emocje mają Ci towarzyszyć? Masz moc, by Twoja podróż była dokładnie taka, jakiej pragniesz. 

Numerologiczne dziesiątki mogą doświadczyć tematu MIŁOŚCI. Co kochasz? Kogo kochasz? A może chcesz się zakochać w życiu? Może szukasz nowej pasji lub ekscytacji z tego, co już robisz? Miłość nie wymaga. Miłość nie oczekuje. Ona po prostu jest. Czeka, aż otworzysz na nią swoje serce. Jest i kocha bezwarunkowo zawsze i wszędzie. Jak możesz bardziej pielęgnować swoją miłość? A może zechcesz poszukać tego, co kochasz? A może właśnie teraz to znajdujesz? Miłość otacza Cię i jest po to, byś mógł_ ją poczuć. 

Numerologiczne jedenastki mogą rozmawiać z tematem SPOKOJU. Czym jest Twój spokój? Czy go masz? Czy też czujesz, że jesteś w pędzie i nie możesz się zatrzymać? Medytacja może przynieść Ci to, czego szukasz. 

Dla numerologicznych dwunastek tematem czerwca będzie ZAUFANIE. Choć nie wszystko może wyglądać tak, jak sobie wyobrażał_ś, nie jest to stan permanentny. Wszystko może się zmienić, jeśli masz nadzieję, zaufanie i spokój w sercu. Nie wymuszaj działań. Pozwól popłynąć sobie z prądem intuicji. I daj sobie przestrzeń, by zaufać. Wszystko jest na dobrej drodze do rozwiązania. 

Nów Księżyca w Byku

Zbliżamy się do nowiu w znaku Byka (19.05.2023), który będzie wzmacniał w nas wszystkie wibracje – te wygodne i te uwierające – oraz będzie uczył nas odpuszczania, byczenia się, zwalniania tempa, odpoczywania i przyjemności, ale też buntowania się, jeżeli to jest czyjś temat. 

Ten nów zdecydowanie może być bardzo znaczący dla każdego z nas. Pokazuje, że nie walką czy ciężką pracą możemy osiągnąć cel, a poprzez uziemienie, przyjemność, odpuszczenie oczekiwań. Niektórzy umoszczą się w tej energii i powiedzą “uff, to ja mogę teraz się rozluźnić i pozwolić energii płynąć”, inni zaś nie będą potrafili się w niej odnaleźć. Przyzwyczajenie do ciągłej pracy lub walki może wybijać się na pierwszy plan, a wszystko dookoła będzie podpowiadało, że to nie tędy droga, że pora się zatrzymać. 

Warto skorzystać z tej możliwości. Wsłuchać się w swoje ciało, poczuć wszystkie napięcia i stresy i oddychać świadomie. Rozluźnić się. Zrobić sobie wolne. Pozwolić sobie na jakiś zbytek. Poddać się przyjemności. Może Twoje ciało będzie domagało się masażu albo zmiany nawyków żywieniowych? A może poczujesz, że chcesz czas zmienić swój rytm dnia na bardziej zbalansowany? Może będziesz chciał_ spędzić cały dzień w naturze? Albo zapragniesz powiedzieć “stop” temu, co do tej pory było Twoją normalnością i zrobić krok ku nowemu? 

Wszystko jest właściwe. Ty wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Połącz się z Ziemią i energią Byk.

Beltane – 1 maja

1 maja to dla wielu narodów dzień wolny od pracy. Każdy kraj ma swoje wyjaśnienie na ten stan rzeczy, ale według wierzeń celtyckich dokładnie w nocy między 30 a 1 maja mamy święto Beltane – jedno z najważniejszych (obok Samhain) wydarzeń w roku. 

Beltane to powitanie lata. Wszystko wokół rozkwita. W rolniczych społeczeństwach odprawiano rytuały, które miały na celu ochronę plonów, zwierząt domowych oraz samych ludzi. W nocy rozpalano ogień i składano ofiary na rzecz boskiej ochrony. W wiccańskich mitach zaś mówi się, że w tym czasie młody Bóg zapładnia młodą Boginię, by obfitość zagościła w naszych życiach. 

Kiedyś mówiło się też, że w tym czasie czarownice odprawiały swój największy coroczny sabat, w czasie którym rozpalały wielkie ognisko i urządzały orgie. Ile w tym prawdy? Pewnie tyle, ile wyobraźni tamtejszych społeczności na temat zachowania wiedźm 😉 Niemniej jednak z 30 kwietnia na 1 maja od wieków świętujemy nadejście lata. 

Co możemy zrobić w tym okresie? 

To świetny czas na to, by zaprosić obfitość i miłość do swojego życia. Wiele par zaręczało się lub brało śluby w tym okresie. Jako że to czas płodności, możemy odczuć bardzo duży wzrost kreatywności i zacząć realizować nasze intencje, zasiane w czasie równonocy wiosennej. 

W drzwiach wejściowych możemy postawić żółte kwiaty – żonkile, nagietki czy mlecze – żeby podziękować za błogosławieństwo ciepła, słońca i pozytywne wibracje w domu. 

Możemy rozpalić w kominku lub świecę w intencji przyciągnięcia ochrony dla domu i jego domowników.

W wielu kulturach w tym czasie ozdabia się wstążkami i dekoracjami krzewy głogu lub jarzębiny, które stawiano przed drzwiami domu. 

To świetny czas na spędzenie miłych chwil ze swoimi zwierzętami i wysłanie w ich kierunku światła miłości. Archanioł Ariel wspiera zwierzęta, naturę i ekologię, dlatego warto poprosić go o wsparcia dla zwierząt i przyrody. 

Tańce to także nieodłączna część tego święta. Jeżeli lubisz, możesz poruszyć w ten sposób energię 🙂 

Weźmiesz z tego coś dla siebie? 

Nów księżyca w Baranie

Motywacja do działania. Silna potrzeba zmian. Transformacja w materii. Wewnętrzny ogień. Mnóstwo energii. Czy to do Ciebie przemawia? A może furia, zmęczenie, frustracja i niesamowite ciśnienie w głowie, które próbuje znaleźć ujście? A może dzieje się w Tobie tak wiele, że nie wiesz, w którą stronę pokierować swoją energię? 

To kolejny już nów księżyca w Baranie, który razem z połączeniem całkowitego zaćmienia Słońca, daje nam mocny energetycznie czas, który może na każdego oddziaływać zupełnie inaczej. Z niektórych wyjdzie niesamowita upartość i chęć kontroli. Inni poczują, że mogą wszystko. Część z nas będzie w pełni energii do działania. Inni będą chcieli wyładować złość. Ktoś może cieszyć się niespodzianką od losu w postaci materii – np. nowego domu, zastrzyku gotówki czy po prostu słońca, którego dotychczas brakowało, a ktoś może otrzymać niesamowite emocje, które pomogą mu odnaleźć swój cel. 

Zaćmienia zawsze działają w sposób nieprzewidywalny, dlatego afirmacją na ten czas jest: 

„Ufam, że wszystko wydarza się we właściwym dla mnie kierunku i czasie. Odpuszczam kontrolę i działam wtedy, kiedy czuję na to zgodę w moim sercu.”

To czas na zaufanie – sobie, sile wyższej, swojej Duszy. To czas na połączenie z nią i porozmawianie. To czas na obserwowanie swoich emocji – one są kopalnią wiedzy o nas. A z obserwacji można wyciągnąć wnioski i wdrożyć je do materii. 

Czego więc uczy Cię Baran i zaćmienie? Jakie frekwencje chcą się w Tobie objawić? 

Pełnia księżyca w Wadze

We Wszechświecie panuje równowaga. Czasem niezrozumiała dla nas, nierzadko rozciągnięta w czasie, ale w rzeczywistości, kiedy dokładnie przeanalizujemy każde wydarzenie, odczucie czy decyzję, którą podjęliśmy, zauważymy, że wszystko wydarzało się w niezwykłej harmonii.

Jest czas wzrostu i czas zatrzymania. Jest ruch i bezruch. Wszystko wydarza się we właściwym czasie. Pytanie brzmi, czy potrafisz zauważyć i skorzystać z etapów, które daje Ci życie?

Czy umiesz zatrzymać się, kiedy jest sposobność? Czy umiesz cieszyć się spokojem? Czy potrafisz skorzystać z okazji, kiedy się pojawia, czy też obawiasz się podjąć decyzję? Kiedy jesteś w relacji (z sobą, z drugą osobą, z pieniędzmi, domem lub pracą), czy potrafisz radować się nią, czy też jest to czas na zmiany?

Wszystko jest właściwe, jeżeli nie uciekasz od siebie. Kiedy jesteś w równowadze. O tym będzie przypominać pełnia księżyca w Wadze, której kulminacja już 6 kwietnia. Pełnia ta skłania do odpowiedzenia sobie na pytania:

Jaką chcę mieć relację z…?

Czym jest moja równowaga?

Jak zachować stan równowagi, kiedy umysł wciąż generuje dramat?

Co jest ważne dla mojego serca, a co kwestionuje mój umysł?

Choć nie wszystko jest logiczne, choć nie wszystko wydarza się w taki sposób, jak by umysł chciał, serce zawsze zna odpowiedź i przypomina, że możemy korzystać z obfitości każdego dnia, niezależnie od okoliczności. Bo tak czy siak, równowaga powróci. Tak działa Wszechświat.

Niech więc ta pełnia będzie pełna i przyniesie wszystko, czego potrzebujesz, byś poczuł_ się w harmonii ❤

Nów Księżyca w Baranie

Miałam sen, w którym baranek złapał mnie swoimi rogami i poniósł. Bałam się, bo biegł bardzo szybko. Chciałam jednocześnie znaleźć się na ziemi, jak i drżałam ze strachu, że mogłabym spaść i się poobijać. Nic dziwnego. Przecież Idzie nowe 🙂 Mocne. Nie zawsze spodziewane. Energia, która zmotywuje do działania, nawet tych najbardziej opornych. To nów księżyca w Baranie – nowy rok astrologiczny. 

Doświadczymy go w tym roku dwukrotnie – 21 marca i 19 kwietnia. To, co rozpoczniemy teraz, będziemy kontynuowali w kwietniu. A energia ewidentnie będzie zachęcała do manifestowania, zasiewania ziaren, pracy i działania na rzecz poprawiania jakości życia. 

To bardzo intensywny czas. Możemy doznać głębokiego przebudzenia duchowego, odkryć jakąś prawdę, poznać szokującą informację. Ale też właśnie teraz w szczególności przekonujemy się, że mamy moc kreacji i materializacji rzeczywistości. 

O czym więc marzysz? Czego pragniesz? Co jest dla Ciebie ważne? Czy jesteś optymistą i jasnowidzem, czy też czarno widzisz swoją rzeczywistość? Teraz masz możliwość przetransformować to, co Ci nie służy, zaprosić to, czego pragniesz i zasiać nowe ziarna. A przede wszystkim – działać, tak jak ten baran, który nie ogląda się za siebie, tylko brnie do celu. 

Ty też możesz. 

P.S. W nowym podcaście mówię o rytuałach na nowy rok astrologiczny – równonoc wiosenną. Warto skorzystać 🙂 

Prognoza energetyczna na marzec 2023

Po niezwykle oczyszczającym i burzliwym lutym, czas na odetchnięcie i twórczą kreację. Marzec przyniesie nam mnóstwo energii kreatywności i poczucia mocy sprawczej, a przesilenie wiosenne (20-23 marca 2023) zapewni dopływ wysokich wibracji, które rozpuszczą kolejne warstwy blokad, by pokazać pełnię naszych potencjałów.

Przesłanie na marzec dla wszystkich mówi:

Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, działa na Twoją korzyść.

Zaufaj, że Twoje serce zawsze zna właściwą drogę, a Wszechświat umożliwia Ci realizację ścieżki Twojej Duszy w każdym momencie.

Zwróć uwagę na swoją czakrę serca. Jak się ona czuje? Czy jest ściśnięta, czy też nadaktywna? Czy kochasz siebie, czy całą swoją miłość przelewasz wyłącznie na zewnątrz? Miłość i serce będą bardzo ważnymi tematami marca, dlatego przyjrzyj się swojemu wnętrzu i poczuj, co możesz dla siebie zrobić w tym czasie.

A jakie tematy będą poruszane dla poszczególnych dróg życia?

JEDYNKA

Twoim tematem w tym miesiącu jest kontrola. Zajrzyj w głąb siebie i poczuj, usłysz, zobacz, jaki temat trudno Ci odpuścić. Czy masz jakieś obowiązki lub inne zobowiązania, które wymagają Twojej pełnej uwagi? Czy obawiasz się puścić kontrolę? Czy kontrola sprawia, że czujesz się bezpiecznie?

Warto w tym miesiącu odpuścić to, co Ci bardzo ciąży, a co boisz się oddelegować. Nawet, jeżeli nie wszystko idzie zgodnie z planem, zaufaj, że to dokładnie jest to, czego potrzebuje Twoja Dusza w tym momencie.

Aniołem wspierającym Cię w tym czasie jest Anioł Manifestacji. On prosi Cię, byś na głos powiedział_, czego potrzebujesz i afirmuj materializację Twoich pragnień. Afirmacje i słowa będą miały teraz potężną moc. Wykorzystaj to.

DWÓJKA

Tematem marca dla Ciebie jest zaufanie. Czy ufasz sobie? Czy ufasz innym? A może ktoś w ostatnim czasie nadużył Twojego zaufania? Czy ufasz swojej intuicji czy wiele analizujesz? Czy ufasz Wszechświatowi, że wszystko wydarza się na Twoją korzyść?

Opiekował się będzie Tobą Anioł Cierpliwości, który mówi, że w Twoim życiu pojawi się szansa na coś nowego, jeśli zaufasz, że tak własnie jest. Nie spiesz się w marcu zbyt mocno. Słuchaj swojego serca i idź za tym, co Cię wzmacnia. 

TRÓJKA

Dla Trójek tematem marca jest przyjemność. Nadszedł czas zrobić dla siebie coś dobrego. Być może odmawiałaś sobie przyjemności albo odkładałaś ją na później? A może to słowo zupełnie Ci nieznane?

W marcu skontaktuj się ze swoim sercem (np. poprzez medytację lub słuchanie muzyki solfeżowej albo kontakt z naturą) i zapytaj: co sprawi mi największą przyjemność? Co jest dla Ciebie codzienną przyjemnością? Ja kocham moje wieczory, kiedy kładę się do łóżka i mój kotek wskakuje na mnie (co samo w sobie przyjemne nie jest), żeby wyrazić swoją miłość, przytulając się i dając buźki. To moja codzienna przyjemność. Jaka jest Twoja?

Aniołem, który będzie Cię wspierał jest Metatron, który mówi, żebyś otworzył/otworzyła się na światło mocy, które jest w Tobie i wykorzystaj je w najlepszy sposób. Możesz medytować z symbolem kwiatu życia, a także zasadzić kwiat. Pielęgnowanie go przyniesie Ci wiele spokoju i otworzy Cię na rozumienie cyklu życia. 

CZWÓRKA

Tematem marca dla Ciebie będzie dom. Może to czas dla Ciebie na przeprowadzkę albo remont? A może jesteś w trakcie sprzedaży lub kupna nieruchomości? A może czas zwrócić uwagę na swoją wewnętrzną świątynię i umeblować ją na nowo? Dom może odnosić się także do relacji z bliskimi. Czy jest coś, co chciał_byś powiedzieć swojej rodzinie? Marzec to świetny czas na wiosenne porządki.

Aniołem, który będzie Cię wspierał jest Archanioł Chamuel, który patronuje bezwarunkowej miłości. On prosi Cię, byś zwrócił_ się do swojego serca i pamiętał_, że jesteś kochan_ zawsze.

PIĄTKA

Piątka będzie pod wpływem energii prawdy. Czym jest Twoja prawda? Czy doświadczyłaś ostatnio, droga Piątko, jakiegoś nadużycia? Czy coś nie zostało dopowiedziane, przemilczane lub po prostu ukryte? Czy jest Ci z tym dobrze? Czy też sama obawiasz się wyrazić to, co myślisz, bo nie wiesz, z jaką reakcją otoczenia się spotkasz?

Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona. Wyczuj odpowiednią porę na to, by wyrazić swoją prawdę. To, co jest w ukryciu, objawi się, kiedy będzie ku temu właściwy czas. Ale nie obawiaj się mówić swoim głosem. Jesteś wartościow_ i zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

SZÓSTKA

Przechodzisz obecnie przez proces transformacji i będzie on kontynuowany w marcu. Czym jest Twoja transformacja? Czy zmienia się wszystko w Twoim życiu? A może transformuje się Twoja perspektywa na rzeczywistość? Co czujesz, kiedy słyszysz słowo transformacja? Posłuchaj swojej intuicji i podaruj sobie to, co możesz i co jest właściwe dla Twojego procesu. Może to być konkretne działanie typu joga, ale może też będziesz potrzebowała odpoczynku. Wszystko jest właściwe.  

Aniołem wspierającym Cię w marcu jest Archanioł Raziel. On prosi Cię, byś zwrócił/zwróciła uwagę na swoje sny, bo w nich mogą znajdować się wskazówki i daje Ci przepiękne wsparcie w transformacji i oczyszczeniu. Zawołaj go, kiedy potrzebujesz wskazówek lub ochrony. 

SIÓDEMKA

Tematem marca dla Ciebie jest bezinteresowna miłość. Jesteś nią obdarzona. Ona jest w Tobie. Nierzadko możesz obawiać się ją wyrażać, ponieważ byłaś nie raz zraniona. Ale pamiętaj, że każda Dusza pochodzi z miłości, a każde doświadczenie prowadzi właśnie do tego – by na nowo połączyć się z bezwarunkowością. Jesteś tutaj, by kochać i być kochana. Pozwól sobie na to w marcu, i każdego innego miesiąca.  

Pomoże Ci w tym Anioł Łaski, który obdarza Cię każdą cechą, której potrzebujesz w tym miesiącu. Otwórz się na przyjmowanie i zobacz, jakie niespodzianki przynosi Ci los.

ÓSEMKA

Ósemki są na dobrej drodze do swojego przeznaczenia. Tematem dla Ciebie jest Plan Duszy. Połącz się ze swoim sercem i poczuj, co jest dla Ciebie naprawdę dobre. Czego Twoja Dusza pragnie? Jeżeli też masz swój Portret Duszy, możesz do niego zajrzeć – prawdopodobnie zobaczysz tam ważną informację dla siebie, ponieważ właśnie teraz możesz być w fazie głębokiej transformacji. A może to czas, by taki portret dla siebie wykonać? Pamiętaj, ze wszystko to, co wydarza się w Twoim życiu jest po to, byś mógł/mogła zrozumieć, czego naprawdę pragniesz i zacząć to robić. Bo jesteś tu, by żyć. 

Pomoże Ci w tym Archanioł Uriel, który transformuje to, co negatywne w czyste boskie światło. On uwalnia Cię od natłoku myśli i przywraca równowagę mentalną. Pomaga odrodzić się, jak feniks z popiołów. Zawołaj go w każdej sytuacji, w której czujesz, że będzie dla Ciebie pomocny.

DZIEWIĄTKA

Dla dziewiątek w marcu ważne będą słowa. Czy zwracasz uwagę na to, co mówisz? Czy patrzysz na to, w jakim tonie wypowiadasz różne słowa? Czy Twój aparat mowy jest w pełni sprawny, a może ignorujesz od jakiegoś czasu chrypkę i czas pójść do specjalisty? Może jesteś literatem i piszesz książki? A może dużo mówisz i nie zawsze zastanawiasz się nad tym, co? A może wręcz przeciwnie – chcesz coś powiedzieć, ale głos więźnie Ci w gardle? A może zawsze chciałeś/chciałaś wyznaczyć granice, ale nie potrafisz być asertywny/asertywna? Słowa mają moc, a w tym miesiącu materializacja będzie szybsza niż zwykle, dlatego zwróć uwagę na to, jakie słowa wypowiadasz. Co przyciągasz do siebie?

Aniołem Opiekuńczym jest dla Ciebie Anioł Nadziei, który mówi o tym, że masz moc przyciągania tego, czego pragniesz. Nadzieja jest piękną cechą, ponieważ czasem wydaje się, że nic się nie wydarza, ale pozostaje nadzieja, a wraz z nią energia idzie w kierunku materializacji. Powiedz więc, czego pragniesz i zaufaj, że to do Ciebie przyjdzie. I mów o sobie dobrze.

DZIESIĄTKA

Dla dziesiątek w marcu ważna będzie uwaga. Jakie tematy przyciągają Twoją uwagę? Jakie znaki zauważasz? A może zwracasz uwagę na wciąż powtarzające się liczby? Znaki będą dla Ciebie bardzo ważne w tym miesiącu. Popatrz, jak kontaktuje się z Tobą Twoja intuicja i idź za jej głosem.

Tobie też patronował w tym miesiącu będzie Archanioł Uriel. Zwróć się do niego, kiedy potrzebujesz uwolnienia, ukojenia lub ochrony. Żywioł ognia pomoże Ci rozpuścić wszystko to, co Ci ciąży.

JEDENASTKA

Jedenastki będą mierzyły się w tym miesiącu z tematem zasługiwania. Zasługiwanie zawiera w sobie „służenie”. Czy masz odczucie, że zasługujesz na to, co masz? Czy odmawiasz sobie czegoś na rzecz innych? A może wręcz przeciwnie – bierzesz dla siebie, bo uważasz, że to Ci się należy?

Już samo to, że jesteś na tym świecie, oznacza, że zasługujesz na wszystko. Zwróć jednak uwagę na równowagę w dawaniu i braniu. Przyjmuj to, co otrzymujesz i dziel się tym, czym możesz i kiedy możesz.

Nie odmawiaj sobie, jeśli zawsze to robisz. Możesz przyjąć.

Twoim Aniołem Opiekuńczym będzie Archanioł Haniel. On mówi, żebyś skontaktował_ się z naturą, spędziła czas ze sobą i otworzyła się na przyjmowanie. Jesteś pełn_ talentów. Zrób coś kreatywnego – to połączy Cię z Twoją Duszą.

DWUNASTKA

Tematem marca dla Ciebie jest ciało, a Aniołem, który się będzie Tobą opiekował, podobnie, jak w lutym, jest Archanioł Gabriel. On wesprze Cię w oczyszczeniu ciała, umysłu i ducha ze wszelkich toksyn: informacyjnych, mentalnych, fizycznych i energetycznych. Postaraj się więc więcej czasu poświęcić na to, co Cię wspiera, odsuwając się od tego, co zabiera Ci czas i przestrzeń. Może to czas wyłączyć telewizor albo wcześniej niż zwykle wylogować się z internetu? Może warto pójść na spacer i poszukać oznak wiosny, nie robiąc im zdjęcia do mediów społecznościowych? 

Ogranicz liczbę bodźców i wprowadź zdrowe, dobre dla Ciebie nawyki. Twoje ciało będzie podpowiadało Ci, czego potrzebuje, co jest dla niego dobre. Być może zechcesz zacząć ćwiczyć albo więcej spędzać czasu na świeżym powietrzu? A może czas zrobić badania okresowe? Skup się na swoim ciele i posłuchaj znaków od niego.

Nów Księżyca w Rybach

Zbliżamy się do intuicyjnego nowiu w znaku Ryb (20.02.2023), a żywiołem, który wesprze nas w tym czasie jest woda. Oczyszczanie na poziomie emocji, myśli i ciała, niezwykle żywe sny, połączenie z intuicją i uwalnianie się… Od czego? Odpowiedź masz w sobie, a energia Ryb pomoże Ci ją wydobyć z głębi siebie. 

Ten nów może nie być łatwy do zaplanowania. Może pojawić się bardzo silne zmęczenie, ciało może dawać różne znaki (nie zawsze te najprzyjemniejsze), że potrzebuje zaopiekowania, a emocje szaleć. Ktoś może mieć poczucie, że nie wie o co chodzi, a komuś innemu może brakować uziemienia. Bądźcie uważni na ulicach i za kierownicą – wzmożona ostrożność może pomóc 😉 Ale też to będzie doskonały czas na medytację, łączenie się ze swoimi emocjami i słuchaniem głosu swojej Duszy. A ona będzie mówić poprzez sny, zwracanie Twojej uwagi na powtarzające się liczby czy też prowadząc Cię do celu zupełnie inną drogą niż dotychczas, a na niej będzie to, czego od jakiegoś czasu szukał_ś. 

To też doskonały czas na rytuały oczyszczające, zwłaszcza z wykorzystaniem żywiołu wody. Zrób sobie ciepłą kąpiel (lub weź dużą miskę do moczenia stóp), a do wody dodaj sól morską, sodę oczyszczoną, płatki róż, trochę lawendy i szałwii. Przy wannie lub w ręku trzymaj kryształ górski, selenit lub kamień księżycowy (albo wszystkie). Zapal świeczkę. I zanurz siebie (lub stopy) i zacznij świadomie oddychać. Poproś także Archanioła Gabriela o to, by Ci towarzyszył w tym procesie. Z każdym wydechem oddawaj Gabrielowi to, od czego chcesz się uwolnić, a z wdechem napełniaj się krystalicznym światłem. Oczyść się z bólu, zmęczenia, presji, kontroli. Poddaj się pływowi wody. Kiedy skończysz, podziękuj Archaniołowi Gabrielowi i weź trochę pozostałej wody, by wylać ją do ziemi. 

Potraktuj siebie i innych łagodnie w tym czasie. Każdy przechodzi przez proces oczyszczania na wielu poziomach i czasem sam nie rozumie, co się z nim dzieje. Dlatego bądź wyrozumiał_. Daj sobie przestrzeń do doświadczenia tego nowiu najlepiej, jak tylko możesz. Każda emocja jest właściwa, Twoje ciało zawsze wie, co jest dla Ciebie najlepsze. Nie deprecjonuj siebie. Pozwól sobie przeżywać i poproś o pomoc, jeśli tylko tego potrzebujesz.