Oblicz swój kod życia i zobacz, jak zaplanować sobie rok

Każdy z nas chciałby wiedzieć, co może się u niego wydarzyć w danym roku i jak to przetrwać – kiedy będzie dobry czas na założenie działalności, a kiedy na planowanie rodziny. A co, gdyby można było samodzielnie wyznaczyć wibrację dla każdego roku życia i zgodnie z tym planować ważne przedsięwzięcia? Wszystko mogłoby stać się prostsze…

W numerologii karmicznej (opracowanej przez dr Arzu Kabarukhinę) kod życia określa możliwą drogę do odpracowania zadań karmicznych ale też wibracje, które będą nam „grały” w każdym roku naszego życia. Tutaj nie ma znaczenia czy jest 15 grudnia 1998 czy 1 stycznia 2016. Każdy rok będzie pod wpływem innej wibracji, ale nie będzie zaczynał się 1 stycznia i kończył 31 grudnia. Twój rok liczy się od urodzin do urodzin i właśnie od tego momentu zacznie działać wibracja danej cyfry.

Poszczególne wibracje zaczynają się zmieniać około czterech miesięcy przed urodzinami. Jeżeli więc w dniu urodzin wkraczasz w wibrację np. 0, 1, 2 lub 3, a w następnym roku będziesz pod wpływem wysokiej liczby (np. 7, 8, 9), to już po sześciu – ośmiu miesiącach wibracje zaczną płynnie rosnąć, a sytuacja się polepszać. To działa także w odwrotną stronę – jeżeli teraz jesteś pod wpływem wysokiej wibracji, a następna będzie niska, to także kilka miesięcy przed urodzinami powinno się finalizować wszystkie poważne przedsięwzięcia lub nie zaczynać nowych.

Wibracje wyznaczamy od 13 roku życia aż do śmierci. Dlaczego? Około 13 roku życia włącza się program karmiczny. I choć karma wyłącza się po ok. 56 urodzinach, to kod życia działa dalej.

Jak obliczyć swój życiowy kod?

Dzień i miesiąc urodzenia mnożymy przez rok urodzenia (jeżeli urodziłeś się od stycznia do września, wtedy nie wpisujesz zera przed miesiącem urodzenia). W ten sposób otrzymamy kilkucyfrowy kod – to nasz cykl życia. Pod każdą cyfrą wpisujemy lata życia, zaczynając od 13.

Przykład:

Data urodzenia: 30.01.1982

301*1982 = 596582

Data urodzenia: 15.02.1977

152*1977 = 300504

Data urodzenia: 12.12.1968

1212*1968 = 2385216

Po obliczeniu kodu rozrysowujemy tabelkę (ja wzięłam pierwszą datę urodzenia):

I gotowe! Teraz wystarczy tylko sprawdzić znaczenie dla każdej cyfry i stosować się do wskazówek, a nic nie powinno nas zaskoczyć. Czy to oznacza jednak, że mając np. 35 lat, będąc pod wibracja szczęścia wszystko się ułoży i będzie wspaniale? Tak, ale pod warunkiem, że w poprzednich latach robiło się wszystko, żeby zapracować na to szczęście i wykorzystuje się wszystkie okazje, jakie się nadarzają. Kiedy człowiek idzie zgodnie ze swoim przeznaczeniem i przerabia zadania karmiczne (więcej o tym przeczytasz tutaj), wysokie wibracje pomagają, a niskie nie przeszkadzają w realizacji swoich zadań. Przy nieodpracowywaniu zadań karmicznych, jeśli będziesz np. pod wpływem wibracji 6 (czyli pieniędzy), pieniędzy Ci nie zabraknie, ale też nie będziesz mieć ich w nadmiarze. Jednak, kiedy będziesz szczęśliwie iść do przodu – pieniądze będą lały się szerokim strumieniem. Pamiętaj, że wszystko zależy od Twojego nastawienia i od tego, jak się rozwijasz. Jeżeli jesteś szczęśliwy – wszystko Ci się ułoży. Jeżeli narzekasz na czym świat stoi – nawet najwyższa wibracja nie pomoże. Najtrudniejsza sytuacja także może przynieść pozytywne efekty, więc we wszystkim powinno się widzieć dobre strony.

Ważne etapy w życiu

Czy to nie dziwne, że większość mężczyzn zapada na kryzys wieku średniego ok. 40 roku życia? Albo że 30-tka całkowicie zmienia spojrzenie na świat? W życiu każdego z nas jest kilka przełomowych momentów:

ok. 13 roku życia – Włącza się program karmiczny. To czas, kiedy wszystko może się zmienić, świat może stanąć do góry nogami.

ok. 21 roku życia – Człowiek dorośleje, wychodzi z domu lub wręcz odwrotnie – stara się przedłużyć okres dzieciństwa. Wtedy Wszechświat przynosi sytuacje, z którymi trzeba się zmierzyć i sprawdza naszą reakcję. Jeżeli idziemy za ciosem – świetnie, jeżeli nie – w przyszłości czekają nas trudniejsze zadania.

ok. 29 – 30 roku życia, a także 33 rok życia – Budzi się dusza i otwierają się oczy. To czas, kiedy spoglądamy na świat zupełnie inaczej, wszystko się zmienia i dostajemy dodatkową energię na realizację swoich marzeń. To magiczny czas, kiedy wszystko może się wydarzyć.

ok. 40 – 42 roku życia – To czas, kiedy wkraczamy w drugą połowę życia. Wtedy zmienia nam się spojrzenie na świat, a także może pojawić się coś w rodzaju „kryzysu wieku średniego”. Znów pod tymi wibracjami możemy przetransformować całe swoje życie (nie zawsze na lepsze, zwłaszcza jeśli jesteśmy pod 0, 1, 2). Dobrze, jeżeli w tym czasie jesteśmy pod wpływem liczb 4, 5, 6, 7, 8, 9.

44 rok życia – Magiczny czas, kiedy Wszechświat da nam destabilizującą sytuację. Nie należy się wtedy przejmować, tylko iść dalej.

ok. 56 – 60 roku życia – Wyłącza się karma. Jeżeli przy 56 roku życia jest 7, wtedy możemy odczuć samotność. W tym wieku też weryfikuje się całe nasze życie – jeżeli jesteśmy zadowoleni z siebie, z własnych osiągnięć, z pewnością w tym roku będziemy czuć się wspaniale, a następne lata będą dobre i pełne radości. Jeżeli jednak jesteśmy rozczarowani światem, to będzie trudny czas i możemy stać się zgorzkniali na starość.

Znaczenia poszczególnych cyfr

1 – Wibracja destrukcyjna. W tych latach możliwe informacje o zdradzie, konflikty, procesy sądowe, a także osobista destrukcja poprzez pychę. Nie powinno się zawierać umów, przeprowadzać transakcji finansowych, brać kredytów, zmieniać pracy. Nie należy kupować i sprzedawać domów, samochodów, ponieważ można narazić się na oszustwo i straty.

2 – Wibracja nie najlepsza. W tych latach lepiej zrezygnować z dużych inwestycji i zakupów, zmian dokonywać tylko po uważnym rozpatrzeniu wszelkich „za” i „przeciw”. Świetny czas na zajęcie się samorozwojem, zaczynanie studiów, kursów językowych i innych.

3 – Wibracja strat i uszczerbków, ale też uzdrawiania. W tych latach nie warto inicjować nic szczególnie ważnego. Powinno poświęcić się pomocy innym, wolontariatowi, ale także zadbaniem o swoje zdrowie i rozwój. Tutaj też mogą pojawić się choroby.

4 – Pozytywna wibracja stabilności. W tych latach można kupować samochody, domy, nieruchomości, wprowadzać zmiany w życiu, zakładać nową firmę oraz wdrażać nowe projekty. Spłata zobowiązań nie powinna być problemem. Kredyt warto brać przed wibracją 4 (o ile nie jest to niska wibracja).

5 – Wibracja twórczości, kreatywnych zmian, kiedy otwierają się wszystkie drzwi. Bardzo korzystne lata dla zaczynania nowych rzeczy, tworzenia, planowania, poczynania i rodzenia dzieci. Można sprzedawać i kupować oraz zająć się wszystkim, co się tylko wymarzy.

6 – Wibracja pieniędzy i dobrobytu materialnego. W tych latach można brać kredyt, pod warunkiem, że dalej nie ma 0, 1 i 2, kupować, planować i dużo pracować, bo w tych latach pieniądze będą płynąć strumieniem, pod warunkiem, że będzie się na to pracować.

7 – Wibracje korzystne do zakładania rodziny, zawierania związków, także biznesowych, zakładania firm rodzinnych, zawierania nowych przyjaźni, ale też do przebaczania i poprawiania relacji z innymi. Dobry czas na wszelkie przedsięwzięcia i zakupy.

8 – Silne wibracje szczęścia. Znakomite lata, w których można robić wszystko, co tylko się zechce. Dobry czas na budowanie podwalin dla pomyślnej przyszłości. Nie wolno się lenić. Trzeba dbać o aktywny rozwój.

9 – Najwyższa wibracja, która pomaga osiągnąć wszystko w dowolnej dziedzinie w życiu.

0 – Najniższa wibracja. W tych latach nie można niczego rozpoczynać. Zaleca się odpoczynek, samorozwój, medytację i nie wolno narzekać. W tych latach powinno się inwestować w siebie.

Jak zapewne zauważyłeś, w kodzie mogą pojawić się także podwójne liczby. Lata pod 11 i 22 mogą być magiczne, pod warunkiem, że nie będziesz koncentrował się na ego i własnej karierze. Dbaj o dobre stosunki z ludźmi i staraj się być empatyczny – wtedy będziesz wspaniałym kierownikiem. W latach pod 33 powinno się pomagać innym i uzdrawiać. Mając 44 w kodzie życia, posiadasz bardzo silny pierwiastek ezoteryczny. Możesz wtedy łatwo spełniać swoje marzenia, ale możesz obsesyjnie koncentrować się na jakiejś rzeczy, a wtedy narażasz się na straty i wypadki (zwłaszcza, jeżeli masz 440). 55 to lata wielkiej twórczości. W tym okresie mogą urodzić się bliźnięta 😉 To także bardzo dobre lata na pomnażanie wszystkiego oraz zaczynanie nowych przedsięwzięć. Pod 66 można zarabiać kolosalne pieniądze. Trzeba jednak pamiętać, żeby nie koncentrować się na nich, tylko pracować najlepiej jak się potrafi. 77 to bardzo wysokie wibracje dla polepszania relacji rodzinnych, zakładania rodzin,oraz rodzinnych firm. Zaś 88 to lata wszelkiego dostatku i dobrobytu, kiedy można kupować, odmieniać życie na lepsze i robić wszystko, czego się zapragnie. Pod 99 możliwe są najwyższe osiągnięcia, wystarczy tylko chcieć i pracować na to, oraz – co najważniejsze – myśleć tylko pozytywnie.

Jest jeszcze 00. To bardzo magiczna liczba. Jeżeli masz ją w kodzie (i urodziłeś się w październiku, listopadzie lub grudniu), prawdopodobnie przerabiasz ezoteryczną przeszłość i powinieneś zajmować się nią także teraz. Jeżeli więc masz w kodzie 00 i zajmujesz się ezoteryką, w latach pod zerami możesz wprowadzić w życie co tylko sobie wymyślisz i wymarzysz. Jeżeli nie – trzeba poświęcić się rozwojowi w dowolnej dziedzinie, zdobywaniu wiedzy i samopoznaniu.

A co jeżeli jesteś pod wysoką wibracją, a nie wszystko układa się po Twojej myśli?

Czasem jest tak, że mimo wysokiej wibracji (zwłaszcza 6, 7, 8, 9) nie wszystko idzie tak, jak planowaliśmy. Pod 9 wszystko się wali (wtedy warto sprawdzić czy w kodzie nie ma 90), pod 6 nie ma pieniędzy, a pod 8 brakuje szczęścia… Warto się wtedy zastanowić, czy przypadkiem Wszechświat nie daje nam bodźców do zmian. Może droga, którą idziesz, nie jest tą właściwą i czas poszukać nowej? Może praca w tej firmie lub zawód nie jest szczytem Twoich możliwości i możesz zarabiać więcej gdzieś indziej? A może dom, w którym nie do końca czujesz się dobrze, ale mieszkasz w nim, bo go po prostu masz, już nie jest wystarczający i trzeba poszukać sobie nowego miejsca? A może po prostu masz złe nastawienie do tego, co masz? Warto sprawdzić także karmiczne śluby z przeszłości.

Wszechświat popycha nas do przodu, a jeżeli czuje opór, wtedy zmusza nas (często boleśnie) do zmian. I nagle okazuje się, że mimo iż na początku wydawało się, że wysoka wibracja jest destrukcyjna, tak naprawdę pchała nas w dobrym kierunku i wszystko skończyło się lepiej niż oczekiwaliśmy.

Przeczytaj także: Czym jest program karmiczny?

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, może spodoba Ci się też profil na Facebooku? 😉

*Materiały: Arzu Kabarukhina, Kod Twojego życia – GPS do sukcesu

95 myśli w temacie “Oblicz swój kod życia i zobacz, jak zaplanować sobie rok

   1. W artykule napisano, że nie piszemy „0” z miesiąca od stycznia do września, czyli liczymy 44×1993=87692

    Polubienie

  1. Coś mi tu nie gra. W przykładzie Jakuba było 15.2.1988 więc żeby wyszedl kod 2985976 trzeba użyć zera przy miesiącu. 1502×1988= 2985976 ,bo gdy go nie użyjemy tak jak jest podane w pozostałych przykładach ze przy mcach od 01-09 nie wpisujemy 0 to wyjdzie zupełnie inny kod 152×1988=302176. Wiec używamy w końcu tego 0 dla osób ur od stycznia do września, czy nie?

   Polubienie

   1. Od stycznia do września nie używamy 0, jeśli nie widnieje ono przy dniu urodzenia. Czyli osoba urodzona 15 lutego 1988 będzie obliczała swój kod 152*1988. Osoba urodzona 30 stycznia 1991 zapisze go 301*1991, a osoba urodzona 3 maja 1951 roku wpisze 35*1951. Natomiast urodzeni np. 13 października 1989 wpiszą 1310*1989, grudniowi 1312*1989 a listopadowi 1311*1989.

    Polubienie

   1. Czyli jesli wyjdzie np. 5159336 i jestem z listopada to 33 bedzie tworzylo jedna rubryke do ktorej wpisze kolejny rok?

    Polubienie

  1. Lata piszemy pod każdą cyfrą, jednak jeśli mamy w sumie liczb 11 lub 77 to ważne będą lata życia pod każdą cyfrą , tylko to znak , że w wyznaczonych latach działa liczba mistrzowska.

   Polubienie

   1. A jeśli mam podwójne 00 ? To przy zerze powinienem odpoczywać ? Mam tez 44

    20.05.1988. 205×1988= 407540

    Polubienie

   2. Liczby podwójne liczą się tylko wtedy, kiedy stoją obok siebie. Tutaj się przeplatają. 0 to czas, kiedy lepiej zwolnić tempo i nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć, jeżeli sytuacja zewnętrzna na to pozwala, natomiast 4 to czas, kiedy warto rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, zakładać działalność, kupować mieszkanie, budować dom, robić remonty, naprawiać.

    Polubienie

  1. Zazwyczaj jedno zero przyjmuje wtedy wartość liczby stojącej obok niego, czyli w tym wypadku 8. 00 natomiast to jokery, jeśli interesujesz się ezoteryką i jest ona obecna w Twoim życiu, w latach pod zerami możesz wprowadzić wszystko, czego pragniesz 🙂 A jeśli urodziłaś się w październiku, listopadzie lub grudniu, możesz osiągnąć wszystko, co sobie wymarzysz, jednak będziesz musiała zmierzyć się z pewnymi przeszkodami. Nikt jednak nie będzie mógł Ci narzucić jak masz żyć 🙂

   Polubienie

   1. Jeszcze jedna ważna rzecz! Czym są wysokie i niskie wibracje? Czy nasza urodzeniowa liczba (w moim przypadku 5) może być niska lub wysoka?

    Polubienie

   2. Nie, to dotyczy wyłącznie wibracji przyświecających w danym roku. Natomiast Droga Życia pokazuje pewne predyspozycje i ma swoją pozytywną i negatywną stronę, jak każda liczba. To, z której strony korzystamy, zależy tylko od nas 😉

    Polubienie

  1. Absolutnie nie. Proszę zwrócić uwagę na to, że 33 ma inne znaczenie, niż pojedyncza trójka. Powinna Pani pomagać innym oraz znaleźć swoją misję, wtedy wszystko zacznie wskakiwać na swoje miejsce 🙂 Wibracje te są tylko wskazówką, jak zaplanować dany rok, ale nie są wyrocznią. To tylko drogowskaz, Pani jest kierowcą 😉

   Polubienie

 1. Dzień dobry! Wyszedł mi 6 cyfrowy kod życia, gdzie ostatnie trzy liczby to 444. W powyższym tekście znajduję podpowiedź dla dwóch czwórek (44), niemniej pozwolę zapytać, czy interpretacja dla trzech czwórek (444) będzie taka sama jak dla dwóch (44), czy inna? Jeśli inna, to czy mogę prosić o wskazówki, o interpretację?

  Polubienie

  1. Dzień dobry, trzecia czwórka pogłębia podwójną czwórkę. Ma Pani bardzo silny pierwiastek ezoteryczny i może spełniać Pani swoje najśmielsze marzenia, jednak może być Pani nadmiernie przywiązana do stabilizacji i bardzo bać się jej utraty. Powinna Pani utrzymywać swoje myśli na najbardziej pozytywnych wibracjach 🙂

   Polubienie

  1. Pod każdą cyfrą trzeba wpisać wiek, zaczynając od 13, czyli pod 1 będzie 13 rok życia, pod 0 znajdzie się 14 rok, pod 8 – 15, pod 9 – 16, pod 0 – 17 i pod kolejnym 0 – 18. Można tak kontynuować w nieskończoność 😉 Jednak proszę pamiętać, że 00 działa jak jokery – jeśli zajmujesz się ezoteryką, nawet tylko jako hobby, ale rozwijasz się w tym kierunku, 00 może przejść na to, czego potrzebujesz – np. 55, 11, 66.

   Polubienie

 2. jeśli mi wyszło 445760 to to zero nie ma czasem pozytywnego wydźwięku po tak pozytywnych i intensywnych latach ?

  Polubienie

  1. Zobacz, jak było u Ciebie w poprzednich okresach pod zerem. Zero to czas, kiedy warto przystopować, zająć się sobą i zregenerować siły. Nie warto wtedy zaczynać niczego nowego, ale tutaj też jest duża zdolność do manifestacji marzeń (44), więc jeżeli czegoś potrzebujesz, to i pod 0 będzie ok.

   Polubienie

   1. Dziękuję za odpowiedz 😉 Czy Posiada Pani wiedzę gdzie można tą książkę kupic? Zaciekawił mnie ten temat 😉

    Polubienie

  1. To jest złożony temat, ponieważ sytuację życiową można analizować w oparciu o wiele aspektów, ale patrząc na Pani widzę 5,6,8,9 – to wysokie wibracje, które mogą być dla Pani pomocne. W latach pod 2 warto zająć się samorozwojem, a wszystkie decyzje przemyśleć, natomiast pod 1 i 0 nie inwestować w wielkie przedsięwzięcia.

   Polubienie

  1. Kod życia, to kod 5-9cyfrowy, który wyznacza wibracje dla poszczególnych lat życia oraz predyspozycje, natomiast droga życia to liczba od 1 do 12, która określa główne zadanie na to wcielenie (wg numerologii karmicznej) oraz pewne predyspozycje charakteru i poprzednie wcielenie.

   Polubienie

 3. bardzo przepraszam za powielenie,czy dobrze obliczyłam kod: moja data urodzenia to 03.01.1995? bardzo dziękuję z góry za odpowiedz i pozdrawiam !:)

  Polubienie

 4. A mojego syna wychodzi 212000(data urodzenia10.06.2000), czy to znacyz że do miłości i pieniezy nie będzie miał szczęścia, wprawdzie dwa zera na końcu ale normalnie same niskie wibracje

  Polubienie

  1. Dzieci urodzone w 2000 roku są niezwykłe i trochę wymykają się klasycznej numerologii, prawdopodobnie będzie trzeba zrobić osobne badania na ich temat 😉 000 w kodzie oznacza, że syn jest bardzo starą duszą i sam wybierze, jak będzie wyglądało jego życie, nie trzeba się tutaj obawiać tych wibracji. On ma tak wielką intuicję, że będzie wiedział, jaka jest jego misja 😉

   Polubienie

 5. juz sie pogubilam, jak jest z tymi zerami 20/11, teraz nie wiem czy liczbe 211 mnoze przez rok urodzenia, czy 2011 mnoze przez rok urodzenia, HELP

  Polubienie

  1. 88 to lata wszelkiego dostatku i dobrobytu, kiedy można kupować, odmieniać życie na lepsze i robić wszystko, czego się zapragnie. To także predyspozycja do prowadzenia swojego biznesu lub osiągania dużych sukcesów zawodowych, także w sporcie i rozrywce. Natomiast 33 wskazuje na predyspozycję do uzdrawiania i pomagania innym, dlatego też biznes ten może być np. organizacją charytatywną lub kliniką.

   Polubienie

  1. To bardzo głęboki i duży temat, ale w dużym skrócie 000 oznacza, że dana osoba ma praktycznie nieograniczone możliwości, jest bardzo wszechstronna i ma bardzo bogate życie wewnętrzne, jednak sama musi zdecydować, kim chce w życiu być, co chce robić, jak żyć i zacząć to robić 😉 Iść przed siebie z wiarą i przekonaniem, że kiedy ma cel, to na pewno go w końcu osiągnie. Tutaj jest też bardzo duża predyspozycja do wiedzy z zakresu astrologii.

   Polubienie

 6. Witam. Urodzilam sie 2.02.1958 r. Wyszedl mi kod 43076 . Czyli jesli mam teraz 61 lat to wychodzi 6 czy 7 ? 2.02.2020 roku bede miala 62 lata. Ciekawe, prawda? Tyle 2 to dobra,, wróżba,,? Dziekuje za odpowiedz .

  Polubienie

 7. A co mogę się dowiedzieć o swoim kodzie ? 08.05.1972, Czyli 167620.Natomiast droga życia to 5. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

  Polubienie

 8. mi w z kolei wyszła 7 cyfrowa liczba z daty urodzenia 29.10.1993 tj. 5799630
  Czy w takim wypadku powinnam tabelę poszerzyć o jedno pole? Aktualnie ma ona 6 kolumn

  Polubienie

  1. Nie, wręcz przeciwnie, mogą być miłe niespodzianki od losu, zwłaszcza, że potem wchodzisz w wibrację 5, która otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości. Rozglądaj się – poczujesz, kiedy zacząć działać 😉

   Polubienie

 9. Przeczytałam, chyba wszystko, co tu publikujesz:) Bardzo mnie to wciągnęło, dzięki za lekturę!

  Mam dwa pytania o swój kod życiowy 49 400.

  1. Czy 49 czytać razem?
  Czasem, pisałaś o tym, nieoczywiste i niemistrzowskie pary liczb też mają znaczenie.
  Np. w opisie swojego własnego kodu wspomniałaś, że 28 to nauczanie innych.
  Stąd moje pytanie, czy w parze 49 też coś jest zaszyte?

  Bo wiem już, że 00 na końcu to nic złego, wręcz przeciwnie, uf!:)

  2. Ale 400? W jaki sposób czytać te zera…?
  Bo za nimi w zasadzie też jest znowu 4, więc są pod wpływem 4 z każdej strony.

  Polubienie

  1. Dziękuję, bardzo mi miło 🙂

   1. Oczywiście każda kombinacja kryje za sobą jakieś znaczenie, dlatego warto zasięgnąć specjalistycznej porady lub przeczytać książkę Arzu Kabarukhiny „Kod Twojego życia – GPS do sukcesu” i pointerpretować samodzielnie 😉
   2. Kiedy mamy pomiędzy danymi liczbami tę samą cyfrę, tak jak w tym przypadku 4004 (dobrze myślę?), to oznacza, że mamy do czynienia ze strukturą – osoba, która ma taką kombinację, lubi uporządkowanie, potrzebuje określonej struktury lub rutyny, tudzież dobrze by jej zrobiło, gdyby znalazła się w uporządkowanej strukturze, np. w pracy, w której role są jasno i klarownie określone. To tak pokrótce 😉 Natomiast 00 to są swojego rodzaju jokery – to magiczna liczba, która wskazuje na to, że można „wyczarować” te wartości, które są przypisane także do innych liczb. Może więc to być np. 4444, co oznacza bardzo silną moc spełniania swoich marzeń w pozytywnym znaczeniu i nadmierne przywiązanie do stabilizacji i lęk przed zmianami w negatywnym. ALe może być to też 4554, co oznacza moc twórczą i zdolność do manifestowania tego, czego się potrzebuje, np. nieruchomości. Ale też 00 mówi o zdolnościach ezoterycznych i dużym potencjale duchowym. To szeroki temat 🙂

   Polubienie

 10. Dzień dobry. A jak powinnam interpretować mój kod? 5550888. Czy pod każdą cyfrą wpisuję wiek? Czy cyfry łączę np 55?

  Polubienie

  1. Dzień dobry 🙂 Zwielokrotnione trójki dają wspaniałe predyspozycje do uzdrawiania, działania energią, nauczania i kapłaństwa. Można wybierać zawody związane z medycyną, ziołolecznictwem, ale także pracować z energią, taką jak reiki, anielskie uzdrawianie, można także wybrać fryzjerstwo (to także praca z energią). Ogólnie to predyspozycje do pomagania innym, pracy z ludźmi. W latach pod 3 warto skupić się na wspieraniu innych oraz na zdrowiu swoim i bliskich osób.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: